Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening Show: Segment with The New Millennium

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

1. Opening Show: Segment with The New Millennium Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening Show: Segment with The New Millennium   1. Opening Show: Segment with The New Millennium Empty12/7/2021, 01:42

TNW Rampage SuperShow Live in
New York City, New York, USA


Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

1. Opening Show: Segment with The New Millennium Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Segment with The New Millennium   1. Opening Show: Segment with The New Millennium Empty16/7/2021, 13:07

1. Opening Show: Segment with The New Millennium 7f09cdf3897d84c4-600x338

Jim Ross: Добър вечер, драги зрители! Вие сте с програмата на TNW! Предаваме на живо от "Голямата ябълка" - Ню Йорк!

Michael Cole: Здравейте и от мен! Очаква ни една вечер изпълнена с много изненади и емоции. Последната спирка преди турнира - "Roulette of Fate"

Corey Graves: Първият по рода си такъв турнир в историята на Total Nonstop Wrestling. Където именно ВИЕ, зрителите ще решавате чрез гласуване какъв ще е вида на всеки от мачовете през вечерта.

Jim Ross: Залата се пръска по шевовете! Изключителна атмосфера...

Michael Cole: O-O-O-O-O-O-O-O! ТОМ КРУЗ!

1. Opening Show: Segment with The New Millennium H2VLXXL

Corey Graves: Какво по...?!

Jim Ross: Коул, какво ти става?! Защо се извика така?!

Michael Cole: Шегувате ли се? Та, това е Том Круз! Топ гън?! Луди ли сте???

Jim Ross: Cole, ти не си добре! Всяка седмица имаме именити гости, какво ти става?

Corey Graves: Мисля, че трябва да отидеш в Backstage и да легнеш да поспиш, защото май ти е лошо...

1. Opening Show: Segment with The New Millennium V210


Jim Ross: Заговаряйки за големи имена, всеки момент в залата ще се появяват петима от най-страшните и големи мъже в този бизнес за последните няколко месеца. Дали съм съгласен с техните действия и решния? Абсолютно не, но истината е, че те показват с всяка изминала седмица на какво са способни.

Corey Graves: Аз пък съм на друго мнение, Ross. Да, всички много добре знаят мнението ми за Chuck Taylor, така де... Dustin, но истината е, че този негов проект може и да сработи. Той сплоти хора с напълно различно мислене и планове, правейки ги не само отбор, а и семейство, както те неведнъж са споменавали.

1. Opening Show: Segment with The New Millennium Tumblr_pz4xvsdRNK1s24yedo1_250

Dustin, Hangman Page, Thatcher и Ciampa излизат на ринга под смесената реакция на феноветe. Pyro ефектите гръмват в началото на рампата. Саша Банкс не е тук сега, но по-късно през вечерта ще бъде, когато ще дебютира и нейното предаване. По-късно на живо ще се проведе първия епизод на "The Money Talk". Ще бъде интересно! Но сега сме на друга вълна! Четиримата мъже продължават пътя си към ринга. Те бързо изкачват металните стълби и влизат в средата на ринга. Хората не са радостни много от факта, че трябва да наблюдават тези четиримата тук, но пък те наистина знаят как да доставят шоу. Само след няколко дни Hangman Page ще се изправи в директна битка с Will Ospreay за Elite титлата, а пък Ciampa и Thatcher ще трябва да защитават отборното злато срещу хората на англичанина. За поредна втора седмица Dustin отказва да говори и предоставя микрофона на Adam Page. Музиката на TNM спира, а публиката подканва Dustin да отвори уста и да говори. След като chant-овете намалят, Adam Page започва да говори:

- Какво ви става на всички? Искахте Dustin да замълчи, да престане да говори, защото ви дразнел? А сега искате от него точно обратното? Вие сте като 12-годишно момиче, на което тепърва и идва цикъла - не знаете какво искате. Но каквото и да искате - няма да го получите! Тук всичко се диктува от нас - The New Millennium! Приемете това като кратка пресконференция преди два от най-очакваните и зрелищни сблъсъци на предстоящия турнир! В единият Ciampa и Thatcher ще направят лесна и бърза защита на своите световни отборни титли и ще се утвърдят като най-добрият отбор в историята на TNW. А в другата среща. Е, резултатът и там е пределно ясен. Не искам да съм от хората, които искат да унищожат интереса към дадено нещо, казвайки какво ще се случи. Но... Какво ми пука всъщност? Всички много добре знаете какво ще се случи, дори Will Ospreay го знае! В края на вечерта, шампионския пояс ще бъде около моя кръст! Това ще е първото отличие за Hangman Page в Total Nonstop Wrestling! Първото от многото отличия! Аз не виждам светло бъдеще само за мен, а за всички нас на този ринг. TNM е стейбъл на проспериращите, стейбъл на успелите! Не ми вярвате? Просто изчакайте още няколко дни до "Roulette Of Fate" и ще осъзнаете колко прав съм бил всъщност. Само още няколко дни и...

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

1. Opening Show: Segment with The New Millennium Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Segment with The New Millennium   1. Opening Show: Segment with The New Millennium Empty16/7/2021, 19:05

Маtt Striker: След тези остри думи на Адам Пейдж, той бива прекъснат от спирането на осветлението! Какво по дяволите се случва?! Адам Пейдж е изключително объркан, а на титантрона излиза логото на T.N.M...Два бляскави прожектора в зелено и златно биват спуснати над главата на Пейдж! Отново поглеждаме към titantron-aa и можем да видим как logo-то на Т.N.M е пресечено с това на United Empire, a лъвете са облинати в кръв...

Spoiler:


Stu Barret: Пейдж вижда това и не може да повярва на очите си! Той е бесен в този момент, но в следващия миг светлините се надигат и виждаме как Адам Пейдж е обграден от самия Elite Heavyweight Champion - Уил Оспри, Джеф Коб, Бий Прийстли и The Great O-Khan! Aдам Пейдж не губи нито секунда да се нахвърля върху Elite Heavyweight шампион-а с тежко удари и лакти и за момент успявва да го приклещи към ъгъла, но веднага Джеф Коб и Великия О-Кан махат Адам Пейдж от своя лидер! Мисля че един от тези лакти попадна в носа на Оспри и Уил може да е наранен в областа на носа си! О-Кан сваля Пейдж на тепиха с тежък ритник в главата. Джеф Коб изправя "The Cowboy" Hangman Адам Пейдж и го врязва с пълна сила в сглобките на ъгъла на ринга! Великият О-Кан премазва Адам с Lariat в ъгъла, а Оспри се засилва към Пейдж със силен Front Kick право в главата! Двамата подават Hangman на Jeff Cobb за титаничен C-5~!

1. Opening Show: Segment with The New Millennium 34mpx5r6


Matt Striker: Hangman Adam Paige беше направен на същински сандвич от United Empire, а след това тотално разметнат по целия ринг от Jeff Freaking Cobb! Джеф изправя отново Адам Пейдж и тук придъжа бъдещия опонент на Крал Оспри, докато самия англичанин скача от въжетата с OS-CUTTER ВЪРХУ АДАМ ПЕЙДЖ! Уилиам Оспри нарежда на Джеф Коб да го довърши с гръм и трясък, а "The Monster" ще направи точно това. Джеф Коб не губи и миг като хваща Адам Пейдж през врата и го вдига от земята все едно е 50 килограмова хърба! Каква сила от Джеф Коб, който го завърта и прави унищожителен...

1. Opening Show: Segment with The New Millennium C4umjea7
TOUR OF THE ISLANDS ~!


Stu Barrett: King William Ospreay и United Empire оставиха своя знак върху главното лице на T.N.M Адам Пейдж, който дори не помръдва след всичко това! Виждаме как Тачън и Чемпа се втурват към ринга, но всичко е приключено, The Empire стоят над Пейдж, като след това го провлачват към ръба на ринга. Оспри поставя The Elite Heavyweight Championship пред себе си и своите хора докато думата взима The Great O-Khan!

1. Opening Show: Segment with The New Millennium 5jye3rp8

- Jeff Cobb, The Great O-Khan, Will Ospreay, Bea Priestley, Aaron Hanare!
1. Opening Show: Segment with The New Millennium Ur2w4ypw
THE UNITED EMPIRE!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1. Opening Show: Segment with The New Millennium Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Segment with The New Millennium   1. Opening Show: Segment with The New Millennium Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening Show: Segment with The New Millennium
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 436-
Идете на: