Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Moderator
Moderator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 607
Age : 27

1.  Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T   1.  Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T Empty26/7/2024, 16:40

'Rampage Saturday Night'





Spoiler:

___________________
1.  Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T Maxresdefault
Върнете се в началото Go down
who cares
Superstar
Superstar
who cares


Join date : 26.01.2021
Posts : 187

1.  Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T   1.  Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T Empty28/7/2024, 00:14


Куките ме дебнат,
отново пак ме дебнат,
искат да ме хванат.
Но не и тоя път.
Какво ще направиш ако разбереш,
че куките те душат и ти не можеш да спреш,
а ти си само келеш
със закрита сметка във Бангладеж.

1.  Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T Untitled-1

Мамо получих призовка -
беше уловка за командировка.
Във пандиза аз им казах фушизъл,
тая вечер ще се покрия във Консизъл.
-Копеле, куките вече бяха във вкъщи,
направиха обиск, майка ми се мръщи.
Карат към теб, но мисля че имам опашка.
-Покрии се от тая ситуация левашка.
Само разбери коя кука е дознател.

Lilian Garcia: Дами и господа, моля посрещнете, THE FIVE TIME WCW CHAMPION AND THE TNW DEFIANT CHAMPION. ТОЙ Е ПРЕДСТАВИТЕЛ НА NWO - BOOKER T.

Corey Graves: Песента на големият шамар гръмва в залата, а феновете избухват в освирквания, дори и в Tampa, Florida не харесват Букър Ти! Изключителни няколко седмици за Defiant шампионът. Той вече има две победи над Matt Cardona, който със сигурност няма да остави нещата така! Но въпросът е дали си струва? Book има приятели, които му пазят гърба, а Кардона няма никого...Не е равностойно, мамка му.
Michael Cole: Това е начинът на работа, който използват NWO! Те са мръсни мошеници! Трябваше бившият Zack Ryder да е Defiant шампион, но заради нахалната намеса на Scott Steiner, това не се случи. Няма ли този мъж да защити отличието си сам?
Corey Graves: Не е длъжен, ако не иска! Има цяла глутница, която му помага, да не е луд! И аз бих се възползвал, всеки би! Интересни ще са ми думите му, защото се очертава да няма мач на предстоящият летен турнир Summer Scream, което е много тъжно...
Michael Cole: Великият Букър Ти да няма мач, не може да бъде. Егото му няма да го допусне! "The Ultimate Broski" заслужава втори шанс, дай му го! Покажи, че си достоен шампион, от който може да се взима пример! Нека хората са доволни!
Corey Graves: Дрънкаш глупост след глупост, Коул, Букър не е длъжен да доказва нищо. Това е лидерът на брандът! Този афроамериканец победи 2 пъти "The Long-Island Loudmouth", защо му е да го наказва отново? Има още кечисти, не е само Мат Кардона.
Michael Cole: Надявам се да направи предизвикателство, тъй като Defiant Championship трябва да се защитава, не може на най-големият турнир, който е през лятото да няма двубой!
Corey Graves: Естествено, че може, явно няма конкуренция този шампион! Никой не е достоен, няма кой да го спре! Истината боли, но е факт, аз ако съм на неговото място, бих си взел почивка, която определено залужавам.

И кои от нашите се оказа предател.
Дали ще има следствие и кои е прокурора,
направете всичко да не вляза във затвора.
Куките ме дебнат,
отново пак ме дебнат,
искат да ме хванат.
Но не и тоя път.
Ако те е страх от мечки не ходи в гората,
това са на улицата правилата.

1.  Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T 2345324

Очаквах, че и за мене ще има дървета,
но не очаквах толкова скоро тея ченгета.
Явно някой иска да ме накара да млъкна -
трябваха ми кинти за да се измъкна.
Звъннах на моя човек малкия Иво :
-Донеси оборота от магазините по живо.
-Данъчните днес направиха ревизия,
даваха го по Нова Телевизия.

Michael Cole: Коланът е в неговите ръце! Той диктува правилата, нека го чуем какво има да казва, дано е нещо смислено, а не само да се излага!
Corey Graves: Това беше най-интересното нещо, което каза цяла вечер, Майкъл! Сега Booker T влиза в бойното поле, след което иска микрофон, който получава! Време е да чуем Defiant шампионът!

Martozzy харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
who cares
Superstar
Superstar
who cares


Join date : 26.01.2021
Posts : 187

1.  Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T   1.  Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T Empty28/7/2024, 11:36

Booker T: Последните две седмици, Matt Cardona разбра, че когато се занимава с Букър Ти, той се занимава и с NWO! Първият път се опита да излъже съдията, но беше разкрит от моят брат Scott Steiner, докато при втората му загуба. Мат си беше избрал най-лошият съотборник, който съществува, човекът, който ще е цял живот в сянката на брат си - Dustin Rhodes! Всичко, което ти се случва е само и единствено по твоя вина. Сега стигаме до една ситуация, в която се оказва, че вашият Defiant Champion може да остане без мач за Summer Scream. Искате ли да си почивам на предстоящият турнир? Публиката крещи "YES, YES, YES, YES"! Това ли искате? Жалки сте, тъй като няма да се случи! Мина времето, когато ви слушах. Сега единственият глас, от който ще се вслушвам е моят! А той ми казва, че искам да имам мач на най-големият летен турнир, който е през годината...

1.  Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T 42342354

Големият въпрос обаче е един, кой да бъде моят противник? Много мислех, също така и се посъветвах с моите истински приятели от The New World Order, които ми казаха, че трябва да дам още един шанс на Мат Кардона! "Публиката избухва"! Хареса ли ви? Радвам се, радвам се, защото и на мен ми харесва! Не може да ми омръзне да ритам задникът на това момче и да му преподавам всеки път, когато застане на един ринг с мен! Имаме мачът, който искахте, сега трябва да измислим някакви по-специални правила, понеже нека бъдем честни, Summer Scream е веднъж в годината. Това е специална вечер, в която не трябва да има просто една обикновена битка за Defiant титлата! Тук обаче ще ми е нужна помощта на бъдещият ми противник - Matt Cardona! Сега е моментът да видим дали си "Alwayz Ready"! Излез и си кажи правилата, които искаш! Мога да те уверя, че съм готов за всяко едно условие, което ще ми кажеш! Единственото условие, което имам е да излезеш по рампата, а не зад мен, както направи предишният път! Тъй като така правят само страхливците. Ти страхливец ли си, Matt? Ако отговорът е не, то докажи го! Тук съм, няма къде да ходя. Готов съм да ти сритам задникът за трети път!

1.  Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T 2453244532

Michael Cole: Booker не се шегува! Той иска още един мач срещу "The Ultimate Broski"! Дали обаче претендентът ще излезе, за да си каже правилата??? Позната музика гръмва в залата!!! Той ли е???

Martozzy харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
avatar


Location : Southampton,United Kingdom
Join date : 02.08.2010
Posts : 1247
Age : 28

1.  Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T   1.  Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T Empty29/7/2024, 21:51


ООО, ТОЙ Е ТУК! КАРДОНА НЕ СИ ИГРАЕ, ДРАГИ ЗРИТЕЛИ! ТОЙ НЯМА ДА ДАДЕ ЗАДНА И ТО ОСОБЕНО ПРЕДИ НАЙ-ГОЛЯМОТО ЛЯТНО СЪБИТИЕ В КЕЧ СРЕДИТЕ! ДЕЛИ НИ САМО СЕДМИЦА ДО SUMMER SCREАМ, А ТАМ КАКТО ИЗГЛЕЖДА ЩЕ НАБЛЮДАВАМЕ БИТКА МЕЖДУ ТЕЗИ ДВАМАТА ОЩЕ ВЕДНЪЖ! КАРДОНА Е С МИКРОФОН В РЪКА И БЪРЗО ДАВА ЗНАК МУЗИКАТА МУ ДА БЪДЕ ПРЕКЪСНАТА, ЗА ДА МОЖЕ ДА СЕ ИЗКАЖЕ:

1.  Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T Outside%20Promo

- Нима ме мислиш за толкова глупав, а Букър? Нима мислиш, че ще падна в поредния ти капан? АЗ СЪМ МАТ КАРДОНА И АЗ СЪМ ТУК, ЗА ДА ЗАВЛАДЕЯ ТОВА МЯСТО! АЗ СЪМ ТУК, ЗА ДА СПЕЧЕЛЯ ВСИЧКО! АЗ СЪМ ИСТИНСКИЯТ BELT COLLECTOR И ТВОЯТА DEFIANT ТИТЛА МИ ПРИНАДЛЕЖИ! БУКЪР, ТИ СИ ЕДИН СТРАХЛИВЕЦ, КОЙТО ЖИВЕЕ И СЪЩЕСТВУВА НА ГЪРБА НА ХОРАТА, КОИТО ТЕ ЗАОБИКАЛЯТ! ТИ СИ ЕДИН ПАЛЯЧО, КОЙТО ЖИВЕЕ В СОБСТВЕНИЯ СИ ФИЛМ! ОГЛЕДАЙ СЕ... БЕЗ NWO СИ НИЩО! ДОРИ, КОГАТО БЕШЕ СТИГНАЛ СВОЯ НАЙ-ГОЛЯМ ВРЪХ, ОТНОВО БЕ БЛАГОДАРЕНИЕ НА ТВОЯТА СЪПРУГА - ШАРМЕЛ, С КОЯТО МЕЖДУ ДРУГОТО, ИМАХМЕ МНОГО ХУБАВИ МИГОВЕ В КАБО ПРЕДИ НЯКОЛКО ГОДИНИ, НО ТОВА... *БУКЪР ЗАПОЧВА ДА БЕСНЕЕ НА РИНГА* НО ТОВА Е СЪВСЕМ ДРУГА ТЕМА! ПОНЯКОГА Е ЛОШО ДА СИ ТОЛКОВА ЗАЕТ! I WANT THE GOLD SUCKA, BOOKER, I AM COMING FOR YOU N...

BOOKER T: TELL ME YOU DIDN'T JUST SAY THAT!


- BOOKER, НЯМА ДА ЧАКАМ НИТО СЕКУНДА ПОВЕЧЕ! НЯМА ДА ЧАКАМ ДО ДРУГИЯ RAMPAGE, НЯМА ДА ЧАКАМ ДО SUMMER SCREAM! ВРЕМЕ Е ЗА БИТКА... БИТКА, КОЯТО СИ ЗАГУБИЛ ОЩЕ ПРЕДИ ДА ЗАПОЧНЕ!

MATT CARDONA ХВЪРЛЯ МИКРОФОНА И СЕ ЗАСИЛВА КЪМ РИНГА, ПЛЪЗГАЙКИ СЕ ПОД НАЙ-ДОЛНОТО ВЪЖЕ НА РИНГА И НАПАДА БУКЪР ТИ! НА РИНГА НАСТАВА МЕЛЕ!
Върнете се в началото Go down
Жоро Игната
New User
New User
Жоро Игната


Join date : 24.11.2014
Posts : 94

1.  Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T   1.  Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T Empty31/7/2024, 23:03



Ще го заровя, копеле,
нося права лопата.
С мен са Гошо Малкия и Лицата,
не се притесняваи ше оправим нещата.
Ще му намерим хотелска стая от тополи
шест стъпки под земята кура* ме боли.


1.  Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T Wvi5EZt

Кардона, копеле, беше прав! Това е капан, и ти падна право в него!"Mасата на nWo" - Big Dadddy V крачи към ринга, а залата на рихтер отчита земетресения отвъд океана. Мат Кардона е толкова залухан с това да се бие с Букър Ти, че не успява да зебележи най-забележимия човек на планената. Тъмнкожият гигант се качва на ринга, а трусовете все пак успяха да привлекат вниманието на Кардона. Мат поглежда високо нагоре и осъзнава в каква беля се е докаръл. nWo можеха да направят всичко, НО ДА ИЗВИКАТ "МАСАТА"? Big Dadddy V се провиква като мечка, която вцепени Кардона, а след това последва и supekick, който заради размерите на тъмнокожия гигант, достигна едва до капачката на Мат. Достатъчно ефективен бе за да го свали на земята, където започва нова акция "Уважение". Букър също се втурва да помага. Февруари месец в който се чества месецът на тъмнокожите мина отдавна, но афроамериканската раса всява страх пред екраните ни. "Масата на nWo" дава някакъв сигнал на своя партньор да се отдръпне, след което изправя Кардона и го засилва към въжетата...Какво е намислил Big Dadddy V?

1.  Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T RbUzQ4U

БОЖЕ МОЙ! FLYING BACK KICK! КАРДОНА БЕ ОБЕЗГЛАВЕН, ДОРИ БУКЪР ТИ ТРЯБВАШЕ ДА СЕ ХВАНЕ ЗА ВЪЖЕТАТА ЗА ДА НЕ БЪДЕ СВАЛЕН ОТ IMPACT-A НА ПАДАЩОТО МАСИВНО ТЯЛО! Мат се свлича извън ринга, шоуто започва точно по вкуса на nWo....

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1.  Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T   1.  Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening Show: Segment with The TNW Defiant Champion Booker T
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening Show: In-Ring Celebration /w the *NEW* TNW Defiant Champion
» 6. The TNW Defiant Champion Booker T to address the TNW Universe
» 1. Opening Show: In-Ring Segment /w TNW Global Champion MJF
» 1. Opening Show: In-Ring Segment /w the NEW TNW Global Champion Jay White
» 1. Opening Show: Segment /w TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 555-
Идете на: