Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 2. Backstage Segment /w CM Punk

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

2. Backstage Segment /w CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: 2. Backstage Segment /w CM Punk   2. Backstage Segment /w CM Punk Empty4/11/2023, 13:56

...

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

2. Backstage Segment /w CM Punk Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Dikoff
Superstar
Superstar
Dikoff


Location : БСКС
Join date : 01.06.2023
Posts : 190

2. Backstage Segment /w CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage Segment /w CM Punk   2. Backstage Segment /w CM Punk Empty10/11/2023, 00:37

Камерите ни показват backstage, където не кой да е, а самият Tony Schiavone е хванал CM Punk на тясно и ще му зададе няколко въпроса.

Tony Schiavone: Здравей CM Punk радвам се да те видя! Има много неща, които бих искал да те попитам, но ще започна със най-важното и най-интересното. Защо се появи на турнира Never Back Down, като се намеси в Main Event-a на вечерта и беше основната причина The Rock да изгуби този мач?


2. Backstage Segment /w CM Punk G6MQfch


CM Punk: ("The Best In The World" се усмихва ехидно, след което отговаря...) Здравей Tony и аз се радвам да те видя отново тук. Така, ситуацията е от проста , по-проста! Реших да се появи на турнира Never Back Down и да направя това, което никой друг не би направил! А именно да се намеси в главният мач за Световната титла. Повярвай ми Tony, никой не би се намесил в такъв мач просто ей така. Една от причините бе, че няма как да оставя The Rock да спечели тази титла под носът ми. Мога да ви върна няколко седмици назад, където на semi final аз загубих от The Rock и по този начин, той си осигури място на финала, съответно и мач за титлата. Победата му над мен беше чист късмет и аз няма да спра да го повтарям! Не успях да я преживеея тази победа Tony. Мислил съм за нея със дни. Защото аз заслужавах да съм на неговото място. Мразя тази идея, че този Холивудски актьор е най-добрия, защото не е! I'AM THE BEST IN THE WORLD! Мразя тази идея, че искат да го издигат, достатъчно е бил издиган. Време е за бъдещето, а той е минало. Всеки го знае, дори и хигиенистите по коридорите знаят кой е The Rock, но знаеш ли защо го знаят? Защото той е минало и сега е просто една звезда, Холивудска звезда, която можеш да гледаш във филмите , по кината или в къщи пред телевизора, компютъра с дюнер в ръка, бършейки си мръсните ръце в анцунга или на дивана. Знам, че никой не е очаквал подобно нещо да се случи на турнира, но уви! Случи се! Ни най-малко пак самият Rocky го е очаквал, когато ме видя, все едно видя "Монахинята", беше шокиран, но аз бързо му наместих физиономията , когато му забих коляното си право в лицето и го пратих в страната на сънищата! Не спрях да слушам, как "The Great One" не бил туширан или предаден 4-ри месеца, от Myheam насам... Е, ето, че всяко нещо си има своя край и неговият край настъпи! След 4-ри месеца по-късно в книгите и сайтовете пише две имена. Едното е на Джони Мундо, че туширал и победил The Rock, а другото е CM Punk причината, поради която The Rock загуби този мач! Надявам се, със дни да мисли над тази загуба, както аз мислех, за загубата ми от него. Искам вътрешно да се изяжда от яд, че не успя да стигне на върха, за където отново го гласиха и да не спира в ума му , да се върти името на "The Paul Heyman Guy" - CM Punk.

Tony Schiavone: По това, което чувам от теб приятелю е просто едно отмъщение и в момента резултата е 1:0 за теб. Изглеждаш ми повече от доволен, така ли е или греша? И какво мислиш, че ще се случи занапред? Мислиш ли, че ще остави нещата така или ще отвърне на удара ти?


2. Backstage Segment /w CM Punk EbSbZ8P


CM Punk: Хахаха, знаеш ли Tony, въобще не ме интересува дали ще остави така нещата или ще се опита да ми отвърне на удара, както го нарече ти самият. Аз съм "The Best In The World" и съм готов винаги на всичко, за разлика от него. Бил съм предаван от хора, които не съм подозирал, че е възможно да го направят, бил съм изненадван толкова много пъти през моята кариера, че съм се нагледал на всичко. Напротив, бих поздравил The Rock, ако се усмели да постъпи така и да отвърне на отмъщението ми. Честно казано, бих се зарадвал, че съм успял да го пречупя да постъпи така. Ти го нарече отмъщение. Да, отмъщение си беше. Отмъщение за което ще се говори с месеци така, както се говорише затова, че не е бил побеждаван цели 4-ри месеца. Надявам се затова отмъщение да се говори повече от тези 4-ри месеца! Нали знаеш, аз винаги съм една крачка пред този, който се изправя срещу мен. Не грешиш Tony! Доволен съм! Много съм доволен от развоя на събитията, наистина. Нямаше да съм доволен, ако беше спечелил титлата и трябваше да го гледам, как се разкарва със пояса насам, натам със смешната си походка, изтърканите очила и рекламните горници и потници на Under Armour. Така че, каквото трябваше да стане, стана, а сега дали той ще остави нещата така... Въпрос навреме е да разберем, но както ти казах, аз съм готов на всичко 24/7. ALL DAY AND ALL NIGHT. Сега ще те оставям понеже ме очаква мач срещу DDP, върху който съм се фокусирал изцяло и излизам отново за победа!

SevBoom and VaskoMaistora харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
2. Backstage Segment /w CM Punk
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 10. Backstage segment with CM Punk
» 2. Backstage segment with TNW European Champion CM Punk
» 2. Backstage Segment With European Champion CM Punk
» 7. Backstage /w CM Punk
» 4. Backstage Interview with CM Punk

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 527-
Идете на: