Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 2. Backstage segment with TNW European Champion CM Punk

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 831

2. Backstage segment with TNW European Champion CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: 2. Backstage segment with TNW European Champion CM Punk   2. Backstage segment with TNW European Champion CM Punk Empty6/8/2023, 23:19

...
Върнете се в началото Go down
Dikoff
TNW Defiant Champion
TNW Defiant Champion
Dikoff


Location : БСКС
Join date : 01.06.2023
Posts : 169

2. Backstage segment with TNW European Champion CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage segment with TNW European Champion CM Punk   2. Backstage segment with TNW European Champion CM Punk Empty8/8/2023, 00:04

Josh Matthews: Добър Вечер дами и господа, аз съм Josh Matthews, а вие сте с TNW Rampage SuperShow. Тази вечер ни очакват няколко невероятни мачове, като сега ще ви представя една суперзвезда, която миналата седмица загуби отборен мач със своят съотборник The Big Show, но тази вечер е готов за нови предизвикателства. Моля ви посрещнете "The Best In The World" , The European Champion Of The World C M PUNK!


2. Backstage segment with TNW European Champion CM Punk G4KLBR0


CM PUNK: Thank you Josh. Първо искам да се извиня на моите фенове, че миналата седмица не успяхме да победим Sami Zayn and Elias, но както всички видяхте, проблема не беше във мен, а във моят съотборник The Big Show. Със сигурност, ако имах възможността, да си избера аз кой да бъде моят съотборник за главният мач, нещата нямаше да свършат така, но за огромно съжаление нямах тази възможност. Нито се оправдавам нито нищо, просто загубава бе изцяло заради Грамадата. Аз го знам, вие го знаете и той го знае... Факт! Затова имам една идея, попринцип аз съм "The Best In The World" и имам доста идеи , но сега тази се върти в главата ми. Heyyyy Big Show знам че ме чуваш и че си тук тази вечер, искам да си докараш големият задник на ринга , където ще те чакам за да видим, кой е по-добрият от нас двамата, имам да ти връщам за миналата седмица big boyyy.

Josh Matthews: Тоест предизвикваш The Big Show още тази вечер? А, само да задам още няколко бързи въпроса. Какво ще кажеш за предстоящият турнир Summer Scream и мача ти срещу Sami Zayn, където European Championship ще бъде отново заложена? Ще успееш ли да се справиш със Sami? Той се опита да те изложи няколко пъти...

Виждаме big smile на лицето на шампиона


2. Backstage segment with TNW European Champion CM Punk 4dKM6nW

CM Punk: Стигаааа Josh! Не бъди толкова негативен. Да предизвиквам Big Show след малко отивам към ринга и ще го чакам там. Какво ще кажа за предстоящият турнир Summer Scream ли? Ами, като за начало, това ще бъде втората ми защита на Европейският пояс, където много добре знаете, че съм се борил със зъби и нокти за да стигна до него, също така ще се боря и на турнира за да не го загубя. Радвам се, че титлата ми ще бъде заложена в мач и то срещу Sami Zayn. Определено той се мисли за по-добър от мен, но е време да му покажа кой е "The Best In The World".

2. Backstage segment with TNW European Champion CM Punk VHM4zXx

CM Punk: Той се опита да ме изложи? Точно така , правилно го каза Josh, опита се, но не успя, със някакви смешни , стари клипчета, преправени , сглобени... На които абсолютно никой не повярва, освен самият Sami Zayn и неговият брат Elias. Ааа, Sorry, не брат, ами мениджър. Те толкова си приличат двамата, че може да ги объркаш, особено в тъмното хахаха. Sami Zayn искаш мен, искаш моята European title? Трябва доста да се постараеш, аз не съм просто атлет, аз не съм просто кечист, аз не съм като другите... аз съм Star и НЕ ПРОСТО ЗВЕЗДА, А ЗВЕЗДАТА, КОЯТО ЩЕ ТЕ СВАЛИ ТЕБ, ТУК ДОЛУ НА ЗЕМЯТА. ЩЕ ТИ ОТВОРЯ ОЧИТЕ И ЩЕ ТИ ЗАТВОРЯ УСТАТА. ТРЯБВА ДА БЪДЕШ ПРОФЕСИОНАЛИСТ, ДА ПАДАШ, ДА СТАВАШ И ДА ПРОДЪЛЖАВАШ ДА СЕ БОРИШ, ДА СЕ БИЕШ, А НЕ ДА СЕ ОПИТВАШ СЪС НЯКАКВИ МОНТАЖИ НА КЛИПОВЕ ДА МЕ УНИЖАВАШ ИЛИ ИЗНЕРВЯШ... ТОЛКОВА ТЕ Е СТРАХ ОТ МЕН, ЧЕ ДАЖЕ СИ НАМЕРИ БРАТ БЛИЗНАК , КАТО ГЛАВЕН МЕНИДЖЪР ЗА ДА ТИ ВЪРВИ СЛЕД ГЪЗА И ДА ТИ ПОМАГА... СТИГА ВСИЧКИ ВИЖДАМЕ, ЧЕ СТЕ НА ЕДИН АКЪЛ, НО И ТОЙ НЯМА ДА ТИ ПОМОГНЕ, КОГАТО СЕ ИЗПРАВИШ СРЕЩУ МЕН НА SUMMER SCREAM TRUST ME SAMI, TRUST ME BOY. ТОВА ЩЕ БЪДЕ ЕДНА ГОЛЯМА ПОБЕДА ЗА МЕН. НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ ЗА ТУРНИРА ВЕЧЕ JOSH. А, КОЛКОТО ДО SAMI ТОЙ СИ МИСЛИ, ЧЕ ТОВА Е НЯКАКВА ИГРА, МОЖЕ БИ ЗАЩОТО НЕ Е ИСТИНСКИ ПРОФЕСИОНАЛИСТ , РАЗОЧАРОВАН СЪМ ОТ НЕГО, МИСЛЕХ ГО, ЗА СЪВСЕМ ДРУГ ЧОВЕК, НО НА ТУРНИРА ЩЕ ВИДИ АЗ КАКЪВ ЧОВЕК СЪМ! AND HEYYY BIG SHOW I WAITING FOR YOU BIG BOY.

THE EUROPEAN CHAMPION CM PUNK ПОТУПВА JOSH MATTHEWS ПО РАМОТО И СЕ ЗАПЪТВА ПРАВО КЪМ РИНГА, ОЧАКВА НИ МАЧ МЕЖДУ THE BIG SHOW AND "THE BEST IN THE WORLD" CM PUNK, НЕ СМЕНЯЙТЕ КАНАЛА!

Dimarata, Blue Justice and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
2. Backstage segment with TNW European Champion CM Punk
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. Backstage Segment With European Champion CM Punk
» 5. Segment with the new European Champion - CM Punk
» 5. In-ring Segment with TNW European Champion CM Punk
» 5. Celebration segment with The TNW European Champion CM Punk
» 2. Backstage segment with the TNW European Champion The Miz

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 518-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: