Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 10. Backstage segment with CM Punk

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

10. Backstage segment with CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: 10. Backstage segment with CM Punk   10. Backstage segment with CM Punk Empty27/9/2023, 14:56

...
Върнете се в началото Go down
Dikoff
Superstar
Superstar
Dikoff


Location : БСКС
Join date : 01.06.2023
Posts : 190

10. Backstage segment with CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Backstage segment with CM Punk   10. Backstage segment with CM Punk Empty28/9/2023, 00:59


Връщаме се обратно след кратката пауза, като насочваме погледните си право към backstage area-a, или по-точно на мястото, на което наш екип успява да разбере отговорите на много въпроси. Този път, Josh Matthewsе успял да се докосне до "The Best In The World", CM Punk и тръпне в очакване да разбере, какво мисли Punk за изминалия му мач срещу "The Great Liberator", както и справедлив е резултатът в края, както и всичко, което се случи онази вечер....


10. Backstage segment with CM Punk Punk


10. Backstage segment with CM Punk BanysZW

Josh Matthewsе: Punk, какво мислиш за победата на Sami Zayn и изказването му тази вечер? Мислиш ли, че заслужаваше да победи, ясно е , че мача , който получи му беше подарен. Какво мислиш за мини-турнира Fight For Glory? Мислиш ли, че имаш реални шансове? Доста силен противник ти изтегли жребия.

CM Punk: Easy, easy , easy Joshyyy! Зададе ми хиляда и един въпроса, а както виждаш, въобще не съм в настроение тази вечер. Мисля, че правилният въпрос е - 'Дали изобщо ми пука за мнението на Sami Zayn и какво е казал? Естествено, че победата му беше подарена, както му беше подарен и самият мач. Победителят трябваше да бъда аз, но това вече е минало за мен, нека да се радва на живота за мен той е просто едно хлапе, което много иска да прилича на мен, но за съжаление е много далеч от истината. Изцяло съм се фокусирал върху този мини-турнир Fight For Glory. Имам възможност, от която трябва да се възползва, защото аз заслужавам доста повече от European championship. Не , че не уважавам титлата, която държах, напротив. Аз много си я харесвах и все още я харесвам, но CM Punk заслужава повече! Имах известно време да се подготвя за този турнир и мисля, че успях да го направя.


10. Backstage segment with CM Punk 1t8a4sh


- Питаш ме дали имам реални шансове? Разбира се, че имам! Ти забрави ли с кой разговаряш? Аз съм "The Best In The World"... Не може една загубена титла да ме събори. Шансовете ми са равни, както на всички останали участници в този турнир. Да, противникът ми , който ми се падна не е въобще за подценяване. Досега не сме се срещали на този ринг, но както са казали хората всичко си има пръв път. Определено съм изгледал, доста негови мачове, арсенала му от хватки и въобще как действа на ринга и мисля, че съм се подготвил доста адекватно за нашият мач. Kazuchika Okada 2-пъти шампион на федерацията, най-добрият за времето си, но това са стари работи Джош, сега е съвсем различно, сега аз съм тук, гладен за победи постижения, титли и големи успехи. От тази вечер CM Punk отваря нова страница в своята кариера, която заслужава много, много повече! Kazuchika Okada ще ти кажа само едно нещо .... Дано предната вечер да си се наспал добре, защото тази вечер мисля да те сложа да поспиш със моят G T S !!!


10. Backstage segment with CM Punk Punk


CM Punk изчезва от обсега на камерите, а вие чухте неговите първи думи, след загубата на Европейският пояс. Този човек, наистина заслужава повече, много, много повече, за разлика от онзи мошеник Sami Zayn. Харесва ми това, че се е фокусирал изцяло в бъдещето, мини-турнира и че е готов за мача си тази вечер. Да, определено е разгледал доста от мачовете на Kazuchika Okada. Мисля, че ни очаква един много, ама много интересен сблъсък между тези суперзвезди, а вие не сменяйте канала и остане с нас!

GOAT, Rainmaker and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
10. Backstage segment with CM Punk
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. Backstage Segment /w CM Punk
» 2. Backstage segment with TNW European Champion CM Punk
» 2. Backstage Segment With European Champion CM Punk
» 7. Backstage /w CM Punk
» 4. Backstage Interview with CM Punk

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 523-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: