Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. Backstage Interview with CM Punk

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2374

4. Backstage Interview with CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: 4. Backstage Interview with CM Punk   4. Backstage Interview with CM Punk Empty6/12/2022, 00:06

...
Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

4. Backstage Interview with CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Backstage Interview with CM Punk   4. Backstage Interview with CM Punk Empty7/12/2022, 23:42

4. Backstage Interview with CM Punk Ux9E94C 4. Backstage Interview with CM Punk RynF8ZH

Noah Anthony Schiavone: Привет, скъпи зрители на Total Nonstop Wrestling! Намирам се при не кого да е, а с наскоро завърналия се и взривил кеч вселената атлет - CM Punk! Сигурен съм, че всички вие сте развълнувани да чуете първите думи на "The Straight Edge Superstar" след мача му, състоял се преди две седмици в Rampage Supershow. Phil, мога ли да те наричам така? Когато ти се завърна в Чикаго, в думите ти имаше много искреност, много сила... Едно от нещата, които ми направиха впечатление бе това, че ти си притеснен от това какво следва. Е, след като първият ти мач от изключително много време насам завърши с победа в твоя полза, с какви емоции си?

Phillip Jack Brooks: Благодаря ти за въпроса, Tony. И разбира се, че можеш да ме наричаш Phil. Ако не ти, то кой друг може да има правото да се обръща така към мен? Ха-ха, сега сериозно - миналата седмица аз се чувствах на крилете на вдъхновението. Ако трябва да бъда искрен, напрежението у мен утихна след като извървях дългия път по рампата непосредствено преди първоначалния гонг. Посрещането на феновете в Тампа, Флорида беше изключително гостоприемно. С течението на мача, те не се отказаха от това да ме подкрепят и ми вдъхнаха изключителна увереност. Когато кръстосах шпаги с Bret "The Hitman" Hart, аз знаех, че трябва да вляза във формата на живота си. По едно време толкова се забавлявах на ринга, казвам ти честно! Напрежението изцяло утихна. Отново получих шанса да правя това, което обичам и да бъда безкрайно щастлив, когато съм между въжетата и вървя по обетованата земя, която за мен представлява свещения тепих. Припомних си какво е. Това е най-важното нещо за мен, след жена ми. Както казах, реакциите на феновете ми вдъхнаха кураж. Изключително доволен съм от първия ми мач от толкова дълго време насам. Bret Hart е един опитен, елитен състезател, който може да те пречупи във всеки един момент и бъдете сигурни, той едва не го направи. Когато обаче избегнах неговия Sharpshooter, нещата оттам станаха много по-плавни и прехода в средата беше изцяло в моя полза. Да победиш легенда, която се слави със своята техника чрез The Anaconda Vise е нещо невероятно. Не бих променил нищо от този сблъсък. Искам и да благодаря на Bret, че ме прикова до стената. От това имах нужда. Това харесвам аз. Честно казано, вече нямам търпение за следващия си сблъсък. Срещу когото и да е той. Ако си спомняш как се изразих във вечерта на зъврщането ми - хвърлете ме на вълците, но аз не ще се откажа. Аз ще спазя своята закана. В съблекалнията наистина има жадни за успехи кучи синове и това още повече ме мотивира. Искам да се състезавам срещу всеки един от тях. Не искам да спирам. Искам да бъда активен, да бъда повод за гордост на всеки един мой почитател. Ха-ха, интересно е как нещата могат да се променят само за няколко седмици... Не е ли така, Tony? Казвам ти честно, не очаквах ситуацията да се раз... Този тип трябва ли да бъде тук?!

JohnnyZ and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

4. Backstage Interview with CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Backstage Interview with CM Punk   4. Backstage Interview with CM Punk Empty17/12/2022, 18:57

4. Backstage Interview with CM Punk Backstage%2BTalk%2Bwith%2BTitle

JBL: CM Punk винаги се е мислил за нещо по-голямо от мен. Винаги си е мислил, че той е най-важния и всичко трябва да се води по неговата свирка. Това, че в момента е харесван от много, не означава че трябва да има най-много власт! Punk, не не водиш парада! Ти си един палячо! И много скоро ще си изпатиш за всичките тези неща, които причини на мен и на другите супер звезди в компанията! Погледни предишните ми опоненти и сега къде са, момче! Защото съм убеден, че след един Clothesline From Hell, ти ще бъдеш нокаутиран на ринга, а след това ще се събудиш в болницата и ще разпитваш какво се е случило! А след като видиш повторението на мача ни, веднага ще си закачиш ботушите на стената и ще обърнеш гръб на кеч индустрията! Защото аз ще те направя за смях, момче! 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





4. Backstage Interview with CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Backstage Interview with CM Punk   4. Backstage Interview with CM Punk Empty

Върнете се в началото Go down
 
4. Backstage Interview with CM Punk
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 7. Backstage /w CM Punk
» 5. Backstage Interview with Goldberg
» 9. Backstage Interview /w Rey Mysterio
» 6. Backstage Interview With Triple H
» 9. Backstage Interview with The Big Show

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 494-
Идете на: