Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 2. In-ring promo with Jay White

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

2. In-ring promo with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: 2. In-ring promo with Jay White   2. In-ring promo with Jay White Empty30/10/2022, 20:59

...
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 606
Age : 20

2. In-ring promo with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. In-ring promo with Jay White   2. In-ring promo with Jay White Empty2/11/2022, 16:09

Michael Cole: Дами и господа, връщаме се след рекламната пауза обратно тук в St.Louis, Missouri където преди почвката наблюдавахме как AJ Styles размаза Curtis Axel за отрицателно време, но след това той получи неприятна изненада в лицето на Seth Rollins,който го нападна в гръб и му заби черепа в земята със брутален Curb Stomp и по този начин AJ разбра, че нищо в TNW не остава безнаказано особенно, когато говорим за Seth ,,Freakin" Rollins!Но само след секунди ще наблюдаваме ,,The Switchblade" Jay White,който ще каже няколко думи по повод завръщането му миналата седмица.

Crowd: ,,SWITCHBLADE! Clap SWITCHBLADE! Clap SWITCHBLADE!"


Lillian Garcia: Ladies and gentleman, please welcome the IWGP World Heavyweight Champion - ,,The Switchblade" Jay White!


2. In-ring promo with Jay White Hm08YKy

Michael Cole: Той се завърна миналата седмица и попречи на Karrion Kross да прекрати кариерата на млада надежда в кеча и се зарече, че ще най-големия проблем на Kross в цялата му кариера. Jay се завърна неочаквано миналата седмица и нанесе Bladerunner на Kross, за да го разкара от ринга! White определено ще има да каже немалко неща от последния път, когато го видяхме. Corey, определено 2022 е интересна година за Jay! Как мислиш ти по този въпрос?

Corey Graves: Напълно съм съгласен с теб, колега! White се завърна на 21 декември 2021г. и от там до днес имаше доста интересни вражди по пътя си. В началото имаше проблеми с Kane, след това с Roman Reigns и кой ли още не. И на турнира Road To Pain той направи изключително представяне в Road To Pain Rumble мача,където издържа доста дълго време и след това дойде една от най-запомнящите му вражди в TNW, а именно тази със Sami Zayn, където за жалост на новозеландеца Zayn успя да излезе като големия победител от тази вражда, където и към края на враждата White беше замесен в Triple Threat мач на Summer Scream 2022 за The TNW Elite Championship и отново за съжаление не беше успешен и там.

Michael Cole: Невероятен анализ, Corey!! Въпреки, че 2022 не е приключила се забелязва нещо необичайно за ,,King Switch" и то е, че откакто е в TNW той е получавал един единствен шанс за титла, но съм сигурен, че той знае този факт и иска да го промени и да успее до края на годината да добави и TNW gold към вече впечатляващата му кариера. Jay оглежда арената в St.Louis и се качва по металните стълби. Чувате изключителната подкрепа към феновете за новозеландската суперзвезда, която се спира на ръба и просто попива тази положителна енергия от феновете. White влиза в ринга и показва, че той е The IWGP World Champion, но много скоро Jay отново ще трябва да защитава титлата на 4 януари 2023 година в Tokyo Dome in Tokyo, Japan на най-голямото събитие на годината за NJPW, а именно Wrestle Kingdom 17.Неговия опонент ще е дългогодишния му враг от който той спечели титлата на Dominion 6.12 in Osaka-Jo Hall и най-вероятно се сещате кой е той. Именно това е ,,The Rainmaker" Kazuchika Okada, който успя да спечели своя 4-ти G1 Climax и в същото време печелейки го за втора поредна година, за да получи нов шанс за IWGP World титлата. Но това остава за друго време, а сега Knife Pervert грабва микрофон и е време да чуем какво има да каже.

Dimarata, deren and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 606
Age : 20

2. In-ring promo with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. In-ring promo with Jay White   2. In-ring promo with Jay White Empty2/11/2022, 16:31

Crowd: ,,SWITCHBLADE! Clap SWITCHBLADE! Clap SWITCHBLADE! Clap SWITCHBLADE! Clap SWITCHBLADE! Clap SWITCHBLADE!"


2. In-ring promo with Jay White TKhwHDy2. In-ring promo with Jay White CN4mgVk


-БЛАГОДАРЯ ВИ,ST.LOUIS!Уникални сте, дами и господа, но защо се учудвам все пак аз се боря за T-N-FUCKING-W!Има ли хора,които не ме познават!А ИМА ЛИ ТАКИВА,КОИТО ЗНАЯТ КОЙ СЪМ АЗ?


CROWD: ,,SWITCHBLADE! Clap SWITCHBLADE! Clap SWITCHBLADE!"


-ЕТО ТОВА МИ ЛИПСВАШЕ ПОСЛЕДНИЯ МЕСЕЦ!ТАЗИ НЕСРАВНИМА ЕНЕРГИЯ МИ ЛИСПВАШЕ!Но чувам и виждам,че има хора които не знаят кой съм аз,така че е време за час по история с Jay White, така че вадете тетрадки и химикали,защото искам да запишете това което говоря.I AM ,,THE SWITCHBLADE" JAY WHITE! I AM THE NUMBER ONE ASSET IN ALL OF PROFESSIONAL WRESTLING! I AM THE LAST ROCK"N ROLLA! I AM THE LEADER OF BULLET CLUB! I AM THE IWGP WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION AND I AM THE REAL BELT COLLECTOR!Знам че ви липсвах хора, но вие ми липсвахте много повече и докато ме нямаше през този един месец в който бях контузен,аз мислих дълго и сериозно за това какво се случи с истинския Jay White и отговора изкочи пред очите ми. Осъзнах,че аз съм THE BEST MOTHERFUCKING WRESTLER IN THE WORLD и че не трябва да търся помощ от никой освен от себе си. Докато ме нямаше останалите от Bullet Club и Gedo ми зададоха въпроса ,,Къде остана нашия лидер?" и този въпрос ме накара да осъзная,че никога не ми трябваше Roman Reigns или който и да е,за да преуспея, защото тази титла на моето рамо показва,че аз съм преуспял благодарение на моят труд, на моите усилия, на моите кръв,пот и сълзи.След като осъзнах тези неща осъзнах и най-важното нещо, за да може един кечист да бъде запомнен той трябва да има своите фенове,които дали го обичат или мразят го запомнят дали заради образ,заради титли или заради своите умения.Ето това превръща един професионален кечист в ЛЕГЕНДА на този спорт, но има и такива утрепки които въобще не ги интересува какво мислят хората за тях и се шлаят наоколо и си правят каквото искат. ТОЧНО ТАКА,ГОВОРЯ НА ТЕБ,KARRION KROSS! Писна ми да гледам как ти и други утрепки като теб правят каквото си искат и делата ви остават безнаказани. Това приключва тук и сега,защото моята цел след завърщането ми е една,а именно да наказвам утрепките и да им покажа,че щом не играеш по правилата ще си понесеш последствията. Затова,Karrion Kross,следващия път когато се видим на ринга,ако си истински мъж ще оставиш жена си-Scarlett и ще дойдеш на ринга и ще имаме мач един на един, one vs one, mano el mano.Но ако мислиш,че ще си тръгнеш като победител жестоко се лъжеш,защото когато влезеш в този ринг с мен ще разбереш защо АЗ СЪМ НАЙ-СМЪРТОНОСНИЯ КЕЧИСТ В ЦЕЛИЯ СВЯТ! AND THAT"S WHY YOU WILL FALL AND PRAY AND YOU WILL BREATHE WITH ,,THE SWITCHBLADE" BECAUSE THIS IS STILL MY ERA!

Dimarata and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Glorious_One
Superstar
Superstar
Glorious_One


Join date : 24.03.2018
Posts : 668
Age : 28

2. In-ring promo with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. In-ring promo with Jay White   2. In-ring promo with Jay White Empty5/11/2022, 17:45

Избухва музиката на Крос и той се появява в началото на рампата с микрофон в ръка!

2. In-ring promo with Jay White Promo%2Bon%2Bthe%2BStage

KARRION KROSS: JAY...JAY..JAY... WHO IS JAY WHITE? Наслушах се на глупости и реших да спра тези дебилщини които приказваш, хлапе! Изглежда наистина си се взел насериозно след като излизаш на този ринг от нищото и започваш да се правиш на голяма работа, ама кой си ти бе? Някакъв ангел пазител изпратен от Бога ли си или си поредният fluke babyface който ще въвежда ред и иска да набие лошите момчета? Jay, нямаш си представа в какве се забъркваш просто мога да ти кажа чи с мен ще удариш на греда и не би искал да виждаш тъмната ми страна. От няколко минути слушам че си шампион в някаква анонимна федерация и точно сега идва моя въпрос какво правиш тук? Отивай си там и си разпервай крилата колкото искаш. Това е TNW и на хората не им пука че си шампион в някаква друга федерация. Тук си никой, може би малко грубо ще прозвуча, но все пак някой трябва да ти резне крилцата и да си свие егото. Аз когато се биех в тази федерация ти още ходеше прав под масата, хлапе! I'M THE KARRION KROSS И АЗ ЩЕ БЪДА ЧОВЕКА КОЙТО ЩЕ ТЕ НАУЧИ ЧЕ НЕ ВСИЧКО КОЕТО ХВЪРЧИ СЕ ЯДЕ! Вероятно сега искаш да съм там на ринга и да започне въргала, но нещата не стават по този начин. Сега ще бъде твърде предвидимо, когато най-малко очакваш аз ще те изненадам и ще те накарам да съжалиш че си излезнал на глава срещу KARRION " KILLER " KROSS! АЗ ЩЕ БЪДА УБИЕЦЪТ НА ТВОИТЕ МЕЧТИ И НАДЕЖДИ КОИТО ИМАШ! Много скоро ще разбереш за какво ти говоря ако умственият ти капацитет позволи това. Още един път ако намесиш жена ми Скарлет ще те накарам двойно да съжаляваш и това не е заплаха, а предупреждение! Искаш да се биеш с мен? Открито ти приемам предизвикателството но няма да е тая вечер! Обаче докато дойде този момент имам две думи за теб....FALLLLLLLL AND PRAYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!

*Jay White излиза извън ринга след тези думи и тръгва към Karrion Kross...осветлението в залата спира и след като е отново в светло в залата няма и помен от Крос всякаш той се изпари от нищото, White гледа уплашено и стреснато и не може да разбере къде отиде Кариън Крос, а вие останете с шоуто*

Dimarata, JohnnyZ, Chris Wolf BG and Ultras-48 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





2. In-ring promo with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. In-ring promo with Jay White   2. In-ring promo with Jay White Empty

Върнете се в началото Go down
 
2. In-ring promo with Jay White
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 7. In-Ring Promo with Jay White
» 3. In-ring promo with Jay White
» 5. In-ring promo with Jay White
» 7. In-ring promo with Jay White
» 3. In-Ring Promo with Jay White

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 490-
Идете на: