Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 5. In-ring promo with Jay White

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

5. In-ring promo with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: 5. In-ring promo with Jay White   5. In-ring promo with Jay White Empty2/5/2022, 16:41

5. Chris Jericho calls out Jay White
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 606
Age : 20

5. In-ring promo with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. In-ring promo with Jay White   5. In-ring promo with Jay White Empty7/5/2022, 09:33


5. In-ring promo with Jay White TWgFyjj

Michael Cole: WAIT A MINUTE!! Ние очаквахме Chris Jericho, а не Jay White! Къде е Y2J и защо новозеландеца върви с такава широка усмивка по лицето! Ако не си спомняте, дами и гопсода на изминалия турнир PAIN 13 Jericho трябваше да има мач срещу Шейн Макмеън, но вместо това той се изправи срещу Jon Moxley. След тежка битка със лунатика ,,Lionheart" успя да вземе победата, но интересното стана след мача, защото изведнъж музиката на ,,The Switchblade" зазвуча и ,,King Switch" се появи и след нагорещен разговор Jay нападна Джерико без да знаем причината и приспа Крис със смъртоносния Bladerunner. Дали ще разберем причината за атаката на White срещу Jericho или новозеландската звезда ще си мълчи ще разберем сега?
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 606
Age : 20

5. In-ring promo with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. In-ring promo with Jay White   5. In-ring promo with Jay White Empty7/5/2022, 17:39

FUCK YOU, JAY! FUCK YOU,JAY! FUCK YOU,JAY!

5. In-ring promo with Jay White CI84di85. In-ring promo with Jay White ZqxJRuu

- WELL, FUCK YOU TOO, CALIFORNIA!! Всички ме питат постоянно по всяка социална медия един и същ скапан въпрос и той е ЗАЩО? Защо нападнах Крис Джерико на PAIN 13? Е искате отговор и аз ще ви го дам. Всъщност отговорът е толкова прост, че досега трябваше да сте го разгадали, плиткоумници такива. Но понеже явно сте безмозъчни маймуни ще ви обясня. Причината да си излея емоциите точно върху Крис Джерико беше, защото той ми отне това което ми принадлежи. Той ми отне това за което се борех от както съм се върнал в тази компания и това е място на карда на най-престижния турнир в TNW - PAIN. Когато Джерико получи мача си срещу смотанякът Шейн Макмеън, аз получих телефонно обаждане и ми казаха ето тези думи ,,Jay, за съжаление няма място на match card-a за теб защото Джерико и Шейн заеха и последното място" и реакцията ми беше яростна. Значи тъпия мениджмънт на TNW иска да ми каже на мен, че няма място за най-голямата им звезда и че той няма да има мач на най-голямото събитие на годината. Обаче имаха мястото да сложат смотаняци като Bobby Lashley, Sami Zayn, Tommaso Ciampa, Finn Balor, Jon Moxley и така нататък, а за Bobby Lashley пък и най-нагло го сложиха в мач за Елитната титла, но откакто аз се върнах не съм получил и една възможност за която и да е титла. Но чашата преля заради теб, Крис и ето защо сега заради твоята арогантност и твоето желание да изгрееш на голямата сцена ти ще усетиш как изливам цялата си ярост върху теб. JERICHO, PAIN WAS JUST THE BEGINNING!! КОГАТО И ДА СЕ ВЪРНЕШ, Y2J, ЗНАЙ ЧЕ АЗ ТЕ ЧАКАМ И ТЕ ЧАКАМ, ЗА ДА МОГА ДА ТИ ПРЕКРАТЯ ШИБАНАТА СКАПАНА КАРИЕРА!! ТИ ОТНЕ МОЯТ МОМЕНТ ДА БЪДА НА ПЕЙН И СЕГА АЗ ЩЕ ОТНЕМА ТВОЯТА КАРИЕРА!! И СЛЕД КАТО ПРИКЛЮЧА С ТЕБ НИКОЙ И НИЩО НЯМА ДА МЕ СПРЕ ДА ВЗЕМА КОЯТО И ДА Е ТИТЛА В TNW, ТАКА ЧЕ ШАМПИОНИ ПАЗЕТЕ СИ ГЪРБОВЕТЕ, ЗАЩОТО НЕ ЗНАЕТЕ ОТ КЪДЕ ЩЕ СЕ ПОЯВИ ,,THE ONE TRUE BELT COLLECTOR"! ЗАПОМНИ ЕДНО НЕЩО ОТ МЕН, CHRIS JERICHO!! YOU WILL BREATHE WITH ,,THE SWITCHBLADE" BECAUSE THIS IS STILL MY ERA!!

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





5. In-ring promo with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. In-ring promo with Jay White   5. In-ring promo with Jay White Empty

Върнете се в началото Go down
 
5. In-ring promo with Jay White
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. In-ring promo with Jay White
» 7. In-ring promo with Jay White
» 3. In-Ring Promo with Jay White
» 2. In-ring promo with Jay White
» 5. In-ring promo with Jay White

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 469-
Идете на: