Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. In-Ring Promo with Jay White

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

3. In-Ring Promo with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: 3. In-Ring Promo with Jay White   3. In-Ring Promo with Jay White EmptyПон 18 Юли 2022 - 1:06

...
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 607
Age : 20

3. In-Ring Promo with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-Ring Promo with Jay White   3. In-Ring Promo with Jay White EmptyЧет 21 Юли 2022 - 22:44


3. In-Ring Promo with Jay White NC2eeeD

Lillian Garcia: Ladies and gentleman, please welcome The IWGP World Heavyweight Champion - ,,The Switchblade" Jay White!

Michael Cole: Чувате как музиката на новозеландеца зазвучава из цялата зала и публиката избухва, а веднага на рампата се появява световния шампион на IWGP заедно с неговия приятел Gedo и веднага една мазна усмивка се появява на лицето на ,,King Switch" и след като вдига титлата високо и показва своите прекрасни плочки се насочва към ринга, но докато върви нека да си припомним какво се случи в мача му за Елит титлата на изминалия турнир Summer Scream

Corey Graves: Колега, тук ще поема аз! На изминалия турнир видяхме тройна заплаха за The TNW Elite титлата между шампиона Новата Грамада и двамата претенденти Sami Zayn и Jay White. Мачът беше прекрасен и бяхме свидетели на много драматични моменти, където си мислихме, че ще има смяна на титлата, но шампиона успя да превъзмогне болките, които му нанесоха и постигна успешна защита на титлата! Но в момента виждате как Knife Pervert влиза в ринга и позира на въжетата и чувате експлозивните овации за новозеландската суперзвезда.

3. In-Ring Promo with Jay White 1Tt9HxR

Corey Graves: Новозеландеца слиза от въжетата, моли да му бъде даде микрофон и той веднага получава такъв. Нека да видим какво има да каже новозеландеца по повод загубата му на турнира?

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 607
Age : 20

3. In-Ring Promo with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-Ring Promo with Jay White   3. In-Ring Promo with Jay White EmptyЧет 21 Юли 2022 - 22:58

SWITCHBLADE! SWITCHBLADE! SWITCHBLADE!

3. In-Ring Promo with Jay White ZqxJRuu

- Благодаря ви, наистина много ви благодаря! Наистина оценявам го, но аз не съм горд със това, че точно сега и точно тук аз не стоя като вашия нов TNW Elite шампион, който обещах, че ще стана изминалите седмици. Извинявайте наистина съжалявам, но миналото е зад нас и сега е време да гледаме напред към бъдещето и всеки си задаваше въпроса ,,Какво следва за Jay White?" и ето, че тази вечер аз ще ви отговоря. Отговора на този въпрос е, че аз ще продължа да преследвам Елит титлата, защото аз съм достоен да получа втори шанс понеже нашия шампион Новата Грамада забрави, че има нещо в професионалния кеч наречено selling. И се питате по какъв точно начин забрави да селва, ами в това, че аз почти през целия мач обработвах краката му и той си правеше всички движения без никакъв проблем и все едно краката му не бяха целите в кръв и рани, а те бяха и искате да ми кажете, че това е Елит шампион. Искате да кажете на мен The IWGP World Heavyweight шампиона - Jay White, че човек който не знае принципите на кеча е Елит шампиона. Е стига толкова, тази вечер и искам всеки от мениджмънт, съблекалния и дори шампиона ако гледа и слуша това, че аз заслужавам втори шанс за Елит титлата и няма да се спра пред нищо и никой докато не го получа, защото аз си скъсвам задника от работа за тази невероятна публика тук и всяка по света която идва да ни гледа и накрая някой part-timer или някой напълно незаслужен получава шанс преди мен като например Сами Зейн, който както му казах и отново се видя, че той не може да печели големите мачове и познайте къде е Зейн сега...ИМЕННО! Той е там където казах, че ще го върна, а именно в Midcard-а и нека да си стои там за постоянно. Няма място на Main Event сцената за такива загубеняци като него. И едно последно съобщение пред всички - аз ще бъда новия TNW Elite шампион каквото и да ми коства, защото аз съм борещ шампион и винаги ще бъда за нашата публика. АЗ ЩЕ БЪДА ЕДНОВРЕМЕННО TNW ELITE CHAMPION И IWGP WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION, ЗАЩОТО АЗ СЪМ ,,THE CATALYST OF PROFESSIONAL WRESTLING" JAY WHITE AND THIS IS STILL MY ERA!!

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

3. In-Ring Promo with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-Ring Promo with Jay White   3. In-Ring Promo with Jay White EmptyСъб 23 Юли 2022 - 19:13

BURN IT DOWN!~


Corey Graves: И точно когато Jay White изливаше сърцето и душата си на ринга, неговата реч бе прекъсната от добре позната музика, която огласи цялата зала. Това не е кой да е, а самият Seth Rollins! Човекът, който оглави SummerScream и бе на косъм да се добре до Световната титла. която обаче в крайна сметка му се изплъзна между пръстите. По-интересният въпрос в случая обаче е защо "The Architect" реши да прекъсне Jay White по този безцеремонен начин. Обикновено когато Rollins прави това, той никога не идва случайно. Мога да ви уверя, че той е тук с ясна цел и със сигурност иска нещо от White! Всички погледи в залата, включително и този на объркания Jay са вперени в Seth, който стои в началото на рампата с микрофон в ръка...

3. In-Ring Promo with Jay White GpDH9fM

- What's the matter, New York? На това ли му викате посрещане!? *Феновете по трибуните избухват в бурни освирквания* Ха-ха-ха! That's what I'm talkin' about! Jay, приятелю... Прости ми, че прекъснах речта ти, но ти просто не ми остави друг избор. Don't get me wrong, I like you man. И точно поради факта, че те харесвам, аз не можех да позволя на това нещо да продължи нито секунда повече. Иска ми се да се беше чул как звучиш отстрани... Стоях в backstage-а и слушах внимателно всяка една твоя дума. And you know what? Единственото нещо, което излизаше от устата ти бяха оправдания, оправдания, оправдания! Виж какво, Jay... Не ти казвам всичко това, за да те подразня. Казвам ти всичко това, защото аз съм единственият човек в тази компания, който има топките да излезе и да ти каже истината в очите! Защото ако не аз, то кой друг? Тук съм от доста време и ако има нещо, което съм научил през всичките тези години, то е че оправданият не водят до никъде! *Seth Rollins започва да крачи надолу по рампата, доближавайки се все повече и повече до ринга* Един истински мъж, какъвто смятам, че си, няма право да хленчи като малко дете и да търси вината в другите. Един истински мъж трябва да застане пред всички и да поеме отговорност за своите грешки. Да признае, че се е провалил. Защото няма нищо срамно в това да се провалиш! Случва се дори на най-добрите, Jay. Случи се дори и на мен! Повярвай ми, тепърва в кариерата си ще се спъваш и ще падаш. Важното е да стиснеш зъби, да се изправиш и да продължиш! Така се става мъж... ТАКА СЕ СТАВА ШАМПИОН! В този бизнес оцеляват само най-силните. Или ядеш, или биваш изяден. И ако искаш да оцелееш, то трябва да се научиш да не будиш съжаление, а респект! *Seth Rollins вече е на ринга и застава очи в очи с Jay White* Истината е, че си страшно талантлив, Jay. Гледах мача ти на турнира и трябва да призная, че останах силно впечатлен от видяното. Ти бе на косъм от това да си тръгнеш от SummerScream като шампион, точно както и аз. Лично за себе си не мога да кажа какво не ми достигна, но със сигурност мога да ти кажа, какво ти липсваше на теб. Липсва ти човек, който да те вземе под крилото си. Човек, който да те напътства. Човек, който да ти предаде опита си и всичко, което е научил през годините в този бизнес. И този човек, Jay... СЪМ АЗ! АЗ СЪМ ТВОЯТ ЧОВЕК! Двамата заедно можем да постигнем всичко! Единственото нещо, което трябва да направиш, е да ми се довериш! Знам, че в съблекалнята ми се носи лоша слава, но аз виждам огромен потенциал в теб и съм готов да ти помогна да го развиеш! Подобна възможност идва веднъж в живота, Jay! Правя ти предложение, на което не можеш да откажеш! *Seth Rollins подава ръка на Jay White, очаквайки той да приеме неговото предложение, но White просто го подминава, блъскайки го с рамо, след което се запътва към съблекалните. Rollins обаче не се ядосва, а отвръща с иронична усмивка. Повярвайте ми, това далеч не е краят! Когато "The Architect" си постави дадена цел, той не се спира пред нищо и никого докато не я постигне!*

Adam and Chris Wolf BG харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





3. In-Ring Promo with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-Ring Promo with Jay White   3. In-Ring Promo with Jay White Empty

Върнете се в началото Go down
 
3. In-Ring Promo with Jay White
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5. In-ring promo with Jay White
» 7. In-ring promo with Jay White
» 2. In-ring promo with Jay White
» 5. In-ring promo with Jay White
» 4. In-ring promo with Jay White

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 477-
Идете на: