Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. In-ring promo with Jay White

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

7. In-ring promo with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: 7. In-ring promo with Jay White   7. In-ring promo with Jay White Empty4/9/2022, 20:55

...
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 606
Age : 20

7. In-ring promo with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. In-ring promo with Jay White   7. In-ring promo with Jay White Empty9/9/2022, 18:37


Lillian Garcia: Ladies and gentleman, please welcome The Bullet Club!!

7. In-ring promo with Jay White FflF5mC

Michael Cole: Ето я и причината Roman Reigns да носи Global титлата около своето рамо, а именно една от най-легендарните групировки в професионалния кеч - Bullet Club! Преди две седмици когато беше специалното издание на Rampage в Hollywood наблюдавахме брутални 3 Stages of Hell за TNW Global титлата между настоящия шампион Roman Reigns и бившия шампион Triple H. И когато се стигна до третия мач, който беше Last Man Alive се видя, че Roman се е подготвил за ситуацията като уреди услугите на Jay White и неговата групировка. След брутална атака от страна на групировката и погребване на ,,The Game" и след 20 секундно отброяване Roman Reigns най-накрая успя да спечели The TNW Global Heavyweight титлата. Миналата седмица не получихме обяснение, но тази седмица ще получим отговори на въпросите, които ни мъчат от две седмици. Bullet Club са в ринга, а White настоява за микрофон и изглежда, че той ще даде обяснението, което желаем.
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 606
Age : 20

7. In-ring promo with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. In-ring promo with Jay White   7. In-ring promo with Jay White Empty9/9/2022, 18:47

7. In-ring promo with Jay White 613PryC

-ХА-ХА-ХА!! Как сте, некадърници?! Хареса ли ви изненадата в Hollywood, където пребихме безмилостно вашия ,,King of Kings" и го накарахме да освободи трона и на негово място застана истинския лидер на TNW, човекът, който заслужено спечели The TNW Global Heavyweight титлата и човекът, който аз признавам за мой Tribal Chief и Supreme Commander - ROMAN REIGNS!! Сега нека да ви разкажа защо направихме това което направихме преди две седмици. Разбирате ли оценявам, че ме подкрепяхте предишните седмици, но боже мили ставахте толкова досадни и накрая взех, че реших да ви забия ножовете в гърбовете, защото вие сте нищо повече от отрепки, които не заслужават моето време или пък да дишате моя въздух. Знаете ли какво осъзнах преди да нападнем Triple H? Досетих се какво ми каза Seth Rollins и то е че ми трябва някой, който да ми покаже как да бъда успешен в тази федерация и Seth, колкото и да се радваш, че най-сетне го осъзнах то човекът който ми е нужен не си ти, а Roman Reigns. Затова дано моя Tribal Chief ме слуша и обявявам, че аз и Bullet Club сме готови да пребием и да победим който трябва, за да се докажем. ЗАТОВА, КОЙТО ИМА ТОПКИТЕ В ТАЗИ СЪБЛЕКАЛНЯ ДА СЕ ОПИРА НА НАС ИЛИ НА ROMAN REIGNS ДА ЗАПОВЯДА, ЗА ДА СИ ПОЛУЧИ БОЯ!!
Върнете се в началото Go down
Hulk Hogan
Superstar
Superstar
Hulk Hogan


Location : Бургас
Join date : 02.06.2018
Posts : 102
Age : 39

7. In-ring promo with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. In-ring promo with Jay White   7. In-ring promo with Jay White Empty9/9/2022, 23:28


7. In-ring promo with Jay White BCz2aBJ

Oh-oh! Внимавай какво си пожелаваш, защото може да се случи! В залата заехтя музиката на човек, който Jay White дори не е подозирал, че може да се появи, но въпреки това го прави. Собственикът на Total Nonstop Wrestling - Hulk Hogan по някаква причина бе афектиран от казаното от White. Дали е свързано с Ролинс, или пък е свързано с връзката му с Рейнс, а пък може и да е общо с предизвикателството отправено в последното изречение преди намесата на Хълкстъра, всичко това е мистерия. Истината обаче е, че излизането което наблюдаваме е грандиозно! Вижте мотора - това е същият мотор, който легендарният Undertaker използва в мача си на PAIN 11 срещу Батиста и Ролинс, когато се появи изневиделица и направи един от най-силните си мачове. Собственикът на Total Nonstop Wrestling определено знае как да приповдигне настроението на хората!

7. In-ring promo with Jay White 8NAKTjx

Ladies and Gentlemen,
Please welcome,
The Owner of Total Nonstop Wrestling...
HULK HOGAN!

7. In-ring promo with Jay White 7OWvUjd

- Не мога да ви опиша колко много пълните душата ми с всички тези викове на моето име! Няма по-голяма сила на света от феновете на Total Nonstop Wrestling, за което искрено ви благодаря! Най-вероятно въпросът, който се върти в главите на всички Ви е защо съм тук. Е, ще отговоря кратко и ясно. ПИСНА МИ! Писна ми, наистина. Направих най-големият компромис в историята на този спорт като позволих на Edge да стане Световен Шампион в Hollywood, за това съм виновен единствено аз. Факта обаче, че седмицата след това ме нападна по толкова брутален начин след като се опитах да спра едно от най-срамните неща случвали се в национален ефир е неприемлив! Той ще си получи заслуженото, бъдете сигурни в това, но нещото от което ми писна е постоянно да има своеволия от хора, които си мислят, че всичко което хвърчи се яде. Jay White, brotha, гледам те право в очите и не мога да си дам обяснение защо подяволите човек с талант като твоя се върти покрай Рейнс. Та виж се, имаш завиден антураж, имаш уменията, имаш всичко необходимо да си супер успешна суперзвезда, но въпреки това се мешаш в работите на другите хора. Не, няма да го позволя. Това ще бъде спряно преди изобщо да се зароди нещо сериозно. Преди да ви дойдат каквито и да е идеи, момчета, понеже виждам, че ме гледате ядосано, имайте предвид, че е необходимо да ме пипнете само с пръст, за да направите така, че Jay White да излезне в едномесечна почивка с предупреждение за увилнение от компанията. Така че, спокойно. Jay, що се отнася до теб, според мен намесата ти бе обратна точка в срещата, която можеше да приключи по коренно различен начин ако не се бе намесил. Именно за това ще те накажа подобаващо. Наказанието ти - мач. Мач на Mayhem, но не какъв да е, а Last Man Standing. А опонента ти? Е, той е човек, който определено ще те бутне до абсолютните лимити на възможностите ти. So, will you be the last man standing, brotha, or will you fall before him? WHAT 'CHA GONNA DO WHEN JUSTICE COMES FOR YOU?

Chris Wolf BG харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





7. In-ring promo with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. In-ring promo with Jay White   7. In-ring promo with Jay White Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. In-ring promo with Jay White
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 484-
Идете на: