Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 13. ME: In-ring promo with Paul Heyman

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

13. ME: In-ring promo with Paul Heyman Empty
ПисанеЗаглавие: 13. ME: In-ring promo with Paul Heyman   13. ME: In-ring promo with Paul Heyman Empty9/10/2022, 20:28

...
Върнете се в началото Go down
Алекс "deren" Хаджиев
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Алекс


Join date : 08.01.2018
Posts : 60

13. ME: In-ring promo with Paul Heyman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: In-ring promo with Paul Heyman   13. ME: In-ring promo with Paul Heyman Empty14/10/2022, 12:26

Какво се случи изминалата седмица:

Световният шампион Edge бе задължен да присъства в главното събитие на Rampage миналата седмица, за да може да изясни какво ще се случи с Brock Lesnar и бъдещето му като шампион, след като успя да запази титлата си, губейки чрез DQ. Точно преди да излезе пред зрителите, пристигна вътрешна информация, че Lesnar Е БИЛ зад сцената по време на изминалото шоу, Edge си е тръгнал моментално след като чул тези новини, за да избегне лична конфронтация с “ Тhe Beast” . Действието бе санкционирано от Хълк Хоугън и следователно Edge е дисциплинарно отстранен за следващите две седмици. Шампионът ще бъде тази вечер зад сцената, за да подпише своето наказание, но не се очаква да го видим на екраните в следващите 14 дни. Paul Heyman уреди своят spot в главното събитие на вечерта, но не се очаква нито шампионът, нито Lesnar да бъдат пред екраните ни тази вечер.
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

13. ME: In-ring promo with Paul Heyman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: In-ring promo with Paul Heyman   13. ME: In-ring promo with Paul Heyman Empty16/10/2022, 12:08

Уважаеми зрители, не можем да скрием разочарованието си от информацията, която дочуваме. Като зрители на тази велика програма, е наше право да наблюдаваме Световния ни шампион поне веднъж седмично. Острието обаче премина границата. Да, нормално е да изпитваш страх, когато Brock Lesnar е в една сграда с теб, но чак да бягаш от щата всеки път когато чуеш името му...Това е малко прекалено. За втора поредна седмица, зрителите на компанията ще бъдат лишени от класен завършак на вечерта, вместо грандиозен финал, ще бъдем свидетели на 10 минутно бърборене от страна на Paul Heyman....Уау! Чакайте, какво се случва...на екрана се показва моторно превозно средство влизащо в очертанията на сградата, това..това трябва да е Edge!

13. ME: In-ring promo with Paul Heyman AL9nZEXY9nIUGq6FsAVkab-QUag_AEs8rfRvoNp9Akkg7xSGjRfRm7l8H_i8ZPOQP_98U7Ha3TQi14LS_CEUJvA79bOW1P7y3L8kRxjXe6EN_r2QtlqUxJnTHqxHccTaDAarbOXWZvmSbURo78NxS8IBoPR9dw=w360-h203-no?authuser=0

Eто го и шампионa! Облечен в качулка за да се скрие от папараците, Edge се запътва към офиса на Hulk Hogan за да подпише своето 14 дневно наказание, което ще го извади от строя не само за този Rampage, а и за турнира Temple Of The King! Хах...в крайна сметка "The Rated R Superstar" се оказа най-хитър от всички! Той не само успя да запази титлата си срещу Brock Lesnar, а и получи двуседмична почивка. Правейки Brock Lesnar за опонент на Edge, Hogan мислише, че предприема най-добрия възможен ход, а само вижте как са на път да приключат нещата...Е, The Ultimate Opportunist както са казали хората!

13. ME: In-ring promo with Paul Heyman AL9nZEVZNpMAi-_LMzkuxa5utsasHwoQu4ayV7KdY4szedbJtferG0wnJ5Y0MFURgtc3IMQH6VzDle39y0n_zZ0JyuSHmOWd68zEYEeRYSpzofAjYpfz9WWYrANAXIy1EoMsszSGKuMeimG9uLpp9jrdA59Qtg=w360-h203-no?authuser=0

ВИЖТЕ! ВИЖТЕ! ВИЖТЕ! ТОВА Е LESNAR! LESNAR Е В ЗАЛАТА! НЕ, НЕ, НЕ! КАКВО ПРАВИ ЗВЯРЪТ ТУК???? БЕШЕ НИ ИЗРИЧНО КАЗАНО, ЧЕ LESNAR НЯМА ДА БЪДЕ ЧАСТ ОТ ДНЕШНОТО ШОУ, ЗАЩО БЯХМЕ ИЗЛЪГАНИ!?! ХО-ХО! ТОВА Е БИЛ ЧАСТ ОТ ПЛАНА НА HEYMAN! EDGE БЕ ХВАНАТ В КАПАНА, EDGE БЕ НАДХИТРЕН! ВИЖТЕ LESNAR, ТОЙ Е ПРИТИСНАЛ ШАМПИОНА ДО ВРАТА НА АВТОМОБИЛЪТ И НЕ СПИРА ДА ГО ЗАЛИВА С КОМБИНАЦИЯ ОТ РИТНИЦИ И УДАРИ! ЛАКАЕИТЕ НА EDGE НЯМАТ СМЕЛОСТ ДА СЕ ДОБЛИЖАТ ДО ЕКШЪНА, СМЕЛОСТТА ИМ СТИГА САМО ДО ТОВА ДА РАЗВЯВАТ РЪЦЕ НАЛЯВО И НАДЯСНО! BROCK... BROCK ВДИГА ШАМПИОНА И.... MУ ПРАВИ SPINEBUSTER ВЪРХУ КАПАКА НА ЛИМУЗИНАТА НА HULK HOGAN!!!

13. ME: In-ring promo with Paul Heyman AL9nZEXp05i2PXZaxbR6Egb2WfZK3pcvzrH3XnBC7wJCTN4rNEhyTbbnWM3--T_-MKt35BGnk1I-ODEMM90LhocPA6BqjdIjPUbKbiKwJgoDSDWPCWW5AjEeuZU_BJAqISD0TkBxuKAjZZLev0a6noQ3Oq_FXg=w360-h203-no?authuser=0

Lesnar се оттегля за момент...Може би страданията за Edge приключиха, може би милост най-накрая обхвана животинското сърце на Lesnar....НЕ! НЯМА НИЩО ПОДОБНО! "THE BEAST" ИЗВЛИЧА ТЯЛОТО НА EDGE OT KAПАКА НА АВТОМОБИЛА И ГО ВДИГА ВЪВ ВЪЗДУХА...ХММ, ТОВА Е СТРАННО! ЗАЩО LESNAR НЕ НАПРАВИ F-5? КАКВА Е ИДЕЯТА МУ? О, НЕ... О, НЕ.... ДАМИ И ГОСПОДА, LESNAR ПРАВИ НЯКОЛКО КРАЧКИ НАЗАД...ТОЙ СЕ ЗАСИЛВА И POWERSLAM ВЪРХУ ПРЕДНОТО СТЪКЛО ! ТО Е НА ПАРЧЕТА! ТО Е НА ПАРЧЕТА! НЕ-НЕ-НЕ! МАЛКИ ПАРЧЕТА ОТ СТЪКЛО СЕ ЗАБИХА ВЪВ ВРАТА НА EDGE! ТОЧНО НА МЯСТОТО, КОЕТО БЕ ОПЕРИРАНО ПРЕДИ НЯКОЛКО ГОДИНИ! BROCK ЧУДОВИЩЕ ТАКОВА! ЗАЩО ГО НАПРАВИ??? EDGE Е НЕПОДВИЖЕН, СПРЕТЕ КАМЕРАТА! СПРЕТЕ ПРЕДАВАНЕТО! ЕДИН МЪЖ ТУКО ЩО БЕ ОСАКАТЕН! МЕДИЦИНСКИ ЕКИП НА ФЕДЕРАЦИЯТА СЕ ПРИТУРВА НА ПОМОЩ, ОТ НИЩОТО ИЗЛИЗА И PAUL HEYMAN, КОЙТО ОСЪЗНАВА НАПЪЛНО, ЧЕ БЕ ЧАСТ В ОПИТ ЗА УБИЙСТВО! Brock прави няколко крачки назад, по всичко изглежда, че това ще бъде всичко от нас за тази вечер... но нека да си зададем по-важния върпос - това ли беше всичко от Edge завинаги....

Dimarata and Ultras-48 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





13. ME: In-ring promo with Paul Heyman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: In-ring promo with Paul Heyman   13. ME: In-ring promo with Paul Heyman Empty

Върнете се в началото Go down
 
13. ME: In-ring promo with Paul Heyman
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 10. ME: In-Ring Promo with Paul Heyman
» 11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman
» 9. Backstage promo /w "The Paul Heyman Guy" CM Punk
» 13. In-Ring Segment /w CM Punk and Paul Heyman
» 13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 488-
Идете на: