Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. Backstage promo /w "The Paul Heyman Guy" CM Punk

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

9. Backstage promo /w "The Paul Heyman Guy" CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: 9. Backstage promo /w "The Paul Heyman Guy" CM Punk   9. Backstage promo /w "The Paul Heyman Guy" CM Punk Empty18/10/2023, 19:46

...

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

9. Backstage promo /w "The Paul Heyman Guy" CM Punk Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Dikoff
Superstar
Superstar
Dikoff


Location : БСКС
Join date : 01.06.2023
Posts : 190

9. Backstage promo /w "The Paul Heyman Guy" CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. Backstage promo /w "The Paul Heyman Guy" CM Punk   9. Backstage promo /w "The Paul Heyman Guy" CM Punk Empty20/10/2023, 00:25

Дами и господа, TNW Rampage SuperShow продължава, а камерите ни показват backstage, където виждаме "The Paul Heyman Guy" and Paul Heyman, които разговарят нещо помежду си, а Matt Striker ще се опита да ги прекъсне.

9. Backstage promo /w "The Paul Heyman Guy" CM Punk J1173rV


Paul Heyman: Имаш ли въобще някаква идея, колко се интересувам и притеснявам за теб? I'm sorry че не успях да направя нищо на semi final-a last week. Чуствам се много зле наистина.

CM Punk: Paul, казах ти го  онази вечер ще ти го кажа и сега, няма проблем, наистина, ти не си виновен за нищо. Нито ти, нито аз сме виновни затова, което се случи миналата седмица, спокойно. Това бе първият ни мач заедно, тепърва ще набираме скорост. Но искам да бъда напълно ясен и да ти обесня нещо. Попринцип аз нямам нужда от теб за да печеля мачовете си. Аз не съм Brock Lesnar, Curtis Axel or Roman Regins. I'am "The Best In The World" CM PUNK! And Paul , наистина не съм в никакви настроение тази вечер. Нямам търпение да излезна на ринга и да сритам нечий задник, надявам се да ми олекне поне малко. Знаеш, колко много исках да бъда на финала на този турнир Fight For Glory.

Paul Heyman: Punk , Punk , Punk .. Искам още веднъж да ти се извинява, наистина извинявай, виждам, че си доста ядосан и напрегнат тази вечер, но исках да ти благодаря. Да ти благодаря за всичко, което правиш за мен. Аз наистина го оценям. Благодаря ти, че ми даваш възможност отново да бъда част от всичко това, благодаря ти, че ме взимаш с теб, когато  имаш важни битки, благодаря ти че ми даваш тази възможност да върша това, в което съм най-добър! За мен това, наистина означава много и аз ще ти покажа и докажа, че не си направил грешка! AND PUNK I LOVE YOU! (Heyman прегръща CM Punk) ... YOU ARE THE BEST IN THE WORLD!

Matt Striker: Sorry guys! Може ли да задам няколко въпроса на "The Best In The Wolrd" CM Punk?

Paul Heyman: Ей, ей, ей , я почакай малко! За кой се мислиш ти, че да идваш тук, да прекъсваш нашият разговор и да задаваш въпроси на моят клиент CM Punk, ей така напълно свободно? А?

CM Punk: Спокойно, нека да чуем, какво толкова искаш да ме попиташ Matt! Целият съм слух, само давай по-бързо, че имам мач и нямам търпение да излезна на ринга!

Matt Striker: Благодаря Punk! (Heyman започва да прави физиономии) ... Какво следва за CM Punk? Миналата седмица загуби един от най-важните мачове от както си тук в TNW, мислиш ли, че заслужаваше ти да бъдеш в Main Event-a тази вечер на финала срещу Will Ospreay?

CM Punk: (Изражението на CM Punk изцяло се промени) Виж сега Matt!Естествено, че беше един от най-важните ми мачове досега в TNW. Разбира се, че заслужавах да бъда в главният мач тази вечер на финала, където даже щях да победа Ospreay и да получа своят шанс за World title, но уви не се случи. И знаеш ли защо? Защото The Rock , "The People's Champion" ме победи нечестно! Да, този мач беше изцяло една голяма измама. През по-голямата част от мача аз контролирах нещата, ако не вярвате, може да си пуснете replay на мача и да го изгледате отново и отново и отново, както го правих аз цяла вечер след мача ни Аз обработвах рамото му и се справях блестящо, прилагах му много красиви и ефективни хватки от моят арсенал, като бръкнах доста дълбоко, а той какво направи? Показа ми , че не ме уважава, както има една поговорка - Каквото почукало, такова се обадило! Аз също му показах, че не го уважавам и никога не съм го уважавал. Последно казвам, тази победа не беше заслужена! Нека да отговоря и на първият ти въпрос. Какво следва за CM Punk? Хахах, Matt, Matt, мислех, че поне ти ме познаваш. Предлагам ти да си вземеш пуканки, да оставиш този микрофон и да седнеш на удобно за теб място, пред някой голям телевизор и просто да наблюдаваш, какво ще направи "The Paul Heyman Guy" tonight, а за напред ще разбереш с времето!

CM Punk избутва Matt Striker и с бойна стъпка напуска backstage, a както забелязвате неговият ментор , Paul Heyman тръгва плътно зад него. Ohhh, boy! Мисля, че бившият Европейски шампион е много ядосан и няма търпение да си го изкара на опонента си тази вечер! Наистина не му блазя, който и да е. Доста силни думи чухме от татуираната суперзвезда. Изглежда разочарован от загубата миналата седмица, но мисля, че бързо ще се фокусира и ще забрави за нея. Да не забравяме, че Paul Heyman е със него, чухте, какво всъщност си говориха, преди да ги прекъсне Matt Striker. Не сменяйте канала, а остане с нас, защото ни очаква мача на CM Punk, които се запъти към рампата.

Dimarata, Yuliyan, Adam and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
9. Backstage promo /w "The Paul Heyman Guy" CM Punk
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk
» 13. In-Ring Segment /w CM Punk and Paul Heyman
» 13. ME: In-ring promo with Paul Heyman
» 10. ME: In-Ring Promo with Paul Heyman
» 8. Backstage Segment /w Paul Heyman & DDP

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 526-
Идете на: