Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: 13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk   13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk Empty16/2/2024, 18:57

Rampage Saturday Night написа:
Последните няколко седмици е оказаха доста неуспешни за CM Punk, който първо се провали с това да победи The Rock на 'Road to PAIN', после бе изключително близо до това да спечели 'Road to PAIN Rumble' мача, като завърши на трето място, а след това неуспешно се опита да отмъкне титлата от Claudio Castagnoli. Въпреки отказа на шампиона, миналата седмица, 'The Second-City Saint', нанесе тежък побой над 'The Swiss Superman', като дори "открадна" титлата му, а тази седмица вероятно ще пожелае още веднъж да се бие за нея в мач срещу швейцарецът, като този път - кой знае - отговорът може да е положителен и да зарадва 'The Paul Heyman Guy'.

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Dikoff
Superstar
Superstar
Dikoff


Location : БСКС
Join date : 01.06.2023
Posts : 190

13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk   13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk Empty22/2/2024, 02:19

13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk Punk



LOOK IN MY EYES, WHAT DO YOU SEE?!

THE CULT OF PERSONALITY!

Please welcome
from Chicago, Illinois, weighting in at 218 lb  THE BEST IN THE WORLD , "The Straight-Edge Superstar" - C... M... PUNK!



HOLY SHIT! "THE BEST IN THE WORLD" IS HERE! Къде е? Все още не се е появил!? Ето го!
Paul Heyman и CM Punk се показват на рампата, като, както виждате "The Paul Heyman Guy" е с Defiant Title около кръста си. Миналата седмица той буквално я "открадна" от 'The Swiss Superman', като му нанесе доста стабилен побой. Мисля, че тази вечер няма да го видим в шоуто... Нищо не е сигурно Майкъл.


13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk FKQTvmU13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk JPJQbuo

Paul Heman плътно зад гърба на "The Best In The World", а пада на коляно в началото на рампата за да направи своят trade mark taunt. Странно или не, виждаме в публиката фенове на CM Punk, които държат високо вдигнати плакати "Best In The World", "Chicago Made"... Очевидно има фенове, които го подкрепят бившият Европейски шампион. Но през същото време получава и стабилни освирквания от повечето в публиката тази вечер. CM Punk изкрещява с цяло гърло IT'S CLOBBERIN' TIME! CM Punk се спуска надолу по рампата, като супер нагло галя титлата, която даже не е негова и не я е спечелил все още. "The Best In The World" се качва стълбичките, а след това стига до средата на външната страна на ринга, като отново прави своят таунт, като разперзва ръцете си...



13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk NBacZUG13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk Pczf8dG



CM Punk се качва на сглобките, където сваля пояса от кръста си и го вдига високо над главата си, като в същото време се изкрещява BESTTTTT INNN THEEE WORLDDDD! Chicago Made слиза от сглобките, като влиза директно на ринга, където много бързо се сдобива с микрофон в ръцете си, а след това изчаква Paul Heyman да се качи при него на ринга. Мисля, че "The Paul Heyman Guy" има да ни каже нещо, особено след действията му миналата седмица на Defiant шампиона със сигурност ще има да ни каже нещо!

CM PUNK: Добър Вечер! Claudio къде си champ? Мисля, че имам нещо твое, което е в мен!? (Punk поглежда към Defiant championship, който слага на рамото си и продължава да говори) Не разбра от къде ти дойде нали champ? Не трябваше да ми отказваш, когато, като нормален човек те предизвиках на мач. Сега възбуди онзи CM Punk за който ми говорише. Титлата ти не съм я спечелил все още, но е на моето рамо, а не на твоето, където би трябвало да бъде. Мисля, че вече си имаш едно на ум, да помислиш над това, дали си склонен да се изправиш срещу мен за тази титла.... В противен случай ще оставя тази титла при мен, а ти ще бъдеш един смешен шампион, без титла, както може би ще ти ходи най-много. Защото и без това си един безполезен, страхлив и смешен шампион. Мисля, че този път картите са в мойте ръце и аз ще ги раздавам. А, скритият коз е това на рамото ми - Defiant belt. Помисли внимателно и вземи правилното решение champ! Аз искам да се бием за тази титла да видим кой е по-добрият от нас двамата!

...Ето, че музиката на шампиона гръмва в залата....


13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk Punk

Yuliyan and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
enelooo
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
enelooo


Location : Варна/Хасково
Join date : 20.09.2023
Posts : 164
Age : 26

13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk   13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk Empty23/2/2024, 18:17



13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk Source

Corey Graves: Шампиона очакваме да излезе всеки момент... CM Punk си го предизвиква отново на мач, като фалшивия шампион, но да видим истинския шампион какво ще каже....

13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk Source

Jim Ross: Ето ги и него.. ядосан заедно със Wheeler Yuta, нека да си припомним факта за това че без малко, човека на ринга CM Punk костваше титлата на Claudio, очакваше миналата седмица Corey и точно така стана... нападението над шампиона от CM Punk беше нещо като съобщение че каквото и да става Punk ще си получи възможността за титлата по един или друг начин..

Corey Graves: Познах JR, познах... Но ще е интересно дали Punk не обърка човека, да не би сега ще стане ясно това на пънк, дали Швейцареца има някаква идея не знам...  Много ми е интересно да чуя какво ще каже нашия Defiant шампион! Вече е на ринга, лице в лице с Punk....

Jim Ross: Claudio застава лице в лице с Punk, който здраво държи титлата... Yuta дава микрофона на шампиона... какво ще каже...

13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk ABLVV84ewQJ_lrYTROnrWoWRmQc1T1pfBIjOWAQGEq93UxTP8NpvCWTHqE5Tcq-Qd1toLRPA-XaYus6KcG7MFwYpe6LCdV8Nk0HESZUIAza1FG5QxjR86B_SjwsVPRRfZWK9qZiaMGI1KVh3UJ4C5uSH8rEk=w360-h202-s-no-gm?authuser=013. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk Source

Claudio Castagnoli: Дойдох днес реално, против моята воля... да седя срещу човек който мама не го е учила че кражбата е престъпление, нито имах времето, нито реално ми се занимаваше... Punk по-миналата седмица като казах че трябва да се докажеш, по някакъв начин, не казах всеки начин, но да пропуснах факта че в задника на Paul Heyman няма как да ме чуеш.... но казваш..... Изкарал си "онзи CM Punk който искам" така ли.....? Еми........ Докажи го.... Докажи се пред някого... победи някого, взимайки моята титла е гаменска работа...... Мога да ти кажа че имаш ПРИВИЛЕГИЯТА да я носиш тази титла, напомни ми какво бях, без нея да прав си......... тази титла създаде смисъл за някой хора и благодарение на хората тя има смисъл!!! *Хората се радват на това* Но стига толкова глупости... цялото тва приказване ме напрегна лично... Отговора ми остава бетониран и това е НЕ! Но като човек който си държи на думата ще ти кажа едно... обещавам че, НЯМА да те нападнем сега ако просто дадеш титлата, ще си тръгнем и когато се докажеш че си достоен ще ТИ дам шанса който така усъдно потърси, но ако не го направиш... може би имаш идеята какво може да се случи...

13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk ABLVV876xgviVw3W6d6lR4DP1ml78skE_WJvQ0tBg7BjcD7DHaGSaB1NM0acOy9psnOU5Y-ZnQf_sP1Db6YXpgotU98jJoUDp1uEv5sqqKGDqaU4rhCugkMurNnubiLzOQEzKa33XkFAjkU8jYzfHvjRlj3G=w360-h202-s-no-gm?authuser=0

Corey Graves: Отново отказ към CM Punk! Шампиона няма да участва в маниполацията на човека от Чикаго... Но Punk не изклежда притеснен от човека седейки до шампиона... Говоря за Wheeler Yuta... но да видим какво ще каже....

Yuliyan and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/enelooo.GaminG
Dikoff
Superstar
Superstar
Dikoff


Location : БСКС
Join date : 01.06.2023
Posts : 190

13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk   13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk Empty25/2/2024, 23:09

13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk 52532542


CM Punk: Нима си мислиш, че се страхувам от вас ли? (CM Punk започва да ръкопляска в лицето на Claudio) ...Браво шампионе, браво! Само така Claudio! Нека всички станем на крака и ръкопляскаме за шампиона и силните му и вдъхновяващи думи! Продължаваш да бягаш от мен и предизвикателството ми към теб за Defiant титлата, която всички забелязваме, че в момента седи на моето рамо, а дори не съм я спечелил все още... Това ли би направил един истински шампион? А? Ще седи лице в лице с мен, ще ме обижда и ще продължава да бяга от мач срещу мен? Хахахаха, на всичкото отгоре ще ме заплашва най-нагло, че ако не му върна титлата ще ме нападне със своите смешни приятелчета... Чакай Claudio! Тук е  T N W, НЕ Е НЯКОЯ ДРУГА ФЕДЕРАЦИЯ В КОЯТО СИ МИСЛИШ, ЧЕ НЕЩАТА СЕ СЛУЧВАТ, КАКТО ТИ КАЗВАШ! ТУК ТИ СИ НИКОЙ! ШАМПИОН НА ХАРТИЯ, НО НЕ И ИСТИНСКИ ШАМПИОН В СЪРЦЕТО! В СЪРЦЕТО ТИ, СЕ КРИЕ ЕДНА МАЛКА МИШКА, КОЯТО СЕ СТРАХУВА ДА НЕ БЪДЕ ПРЕМАЗАНА ОТ ГОЛЕМИТЕ ХОРА, ХОРА,  КАТО МЕН! ДОСТАТЪЧНО СЪМ СЕ ДОКАЗАЛ В TNW, А ТИ ТЕПЪРВА ПРОХОЖДАШ! ("The Best In The World" поглежда към Paul Heyman, който подкрепя своят клиент и приятел с кимване и ехидна усмивка изписана по лицето му.) .... Вместо да ми се обесняваш тук и едва ли не, да ме заплашваш за да ти върна пояса, трябваше да излезеш на този ринг и като истински шампион да ми кажеш в лицето - ДА! ПРИЕМАМ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО ТИ CM PUNK, ИМАШ МАЧ ЗА DEFIANT CHAMPIONSHIP! А, ти какво реши да направиш? Да излезеш тук със Yuta и да ме заплашваш, че ако не ти върна титлата ще бъда нападнат от вас, така ли? Очевидно си личи, какъв шампион си. Ейй, Wheeler Yuta, bad boy, колкото и лошо да ме гледаш, не можеш да ме стреснеш повече от това на което приличаш, най-много да ти се появят бръчки на красивото ти личице. Хахаха, за кой се помисли бе? Ти си по-зле и от Claudio даже не знам кой си, някъв, никъв...  Добре, че беше Claudio за да те видя въобще някога. Честно да ти кажа, не съм изгубил много,  на живо си доста по-грозен! (Chicago Made започва да провокира приятелчето на шампиона със директни обиди към него, как ли ще свърши всичко това?) ... Okey, okey, okey ... Предавам се! Виждам, че твоето момче Yuta се засегна доста от това, което му казах, но не съм целял да го обидя, наистина. Ще ти върна титлата шампионе, все пак, какво е шампион без титла? Ти си истински шампион и тази титла трябва да бъде на твоето рамо, а не на моето. Това беше доста крайно от моя страна, наистина съжалявам за постъпката си от миналата седмица, не се прави така, когато искаш нещо. Моя грешка наистина! Секунда сега ти я връщам, все пак мястото и е при теб, а не при мен...

Каквоооо? Наистина ли CM Punk ще се откаже от титлата толкова лесно и всичко ще приключи тук и сега? Направо не мога да повярвам! Този човек ме изумява със всяко изминало шоу. "The Paul Heyman Guy" сваля Defiant title от рамото си и прави крачка напред към Claudio, явно наистина ще му я върне, както и каза... Но какво?



13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk XAUMmil

ROUNDHOUSE KICK TO THE SKULL OF CLAUDIO!


КАК МОЖЕ ДА ИМАМЕ ВЯРА НА ТОЗИ ЧОВЕК? ШАМПИОНА Е ПОВАЛЕН НА ТЕПИХА С РИТНИК ОТ ИЗНЕВИДЕЛИЦА, А YUTA ДОКАТО СЕ УСЕТИ, КАКВО СЕ СЛУЧВА ИЗГУБИ МАЛКО ВРЕМЕ, НО СЕ ЗАСИЛВА КЪМ CM PUNK, КАТО БЪРЗО БИВА СВАЛЕН НА ТЕПИХА, КАТО ОТНАСЯ DEFIANT TITLE В ЛИЦЕТО СИ. "THE BEST IN THE WOLRD" ОТНОВО ГИ ИЗИГРА, КАКТО И НАС COREY. CM PUNK И PAUL HEYMAN СЛИЗАТ ОТ РИНГА ДОСТА БЪРЗО, КАТО СЕ ОТПРАВЯТ КЪМ ПРЕДПАЗНАТА ПРЕГРАДА И МОЖЕ БИ ЩЕ ПРЕМИНАТ ПРЕЗ ПУБЛИКАТА!? PAUL HEYMAN ПРЪВ ПРЕМИНА ОТ ДРУГАТА СТРАНА, А CLAUDIO И YUTA ВЕДНАГА СЕ ВТУРВАТ СЛЕД ТЯХ, НО ДОКАТО СЕ СВЕСТЯТ ИЗГУБИХА МАЛКО ВРЕМЕ, А CM PUNK Е ЗАСТАНАЛ НА ПРЕДПАЗНАТА ПРЕГРАДА , А CLAUDIO ТЪКМО НАПУСКА ОЧЕРТАНИЯТА НА РИНГА ...



13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk 369719680_774212911374525_7662235303923397868_n.gif?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=cf94fc&_nc_ohc=RwqcgU-rJuIAX-xZGdZ&_nc_ht=cdn.fbsbx



KISSES FOR GOODBYE BY CM PUNK! "THE BEST IN THE WORLD" НАПУСКА ЗАЛАТА ДИРЕКТНО ПРЕЗ ПУБЛИКАТА, КАТО ИЗПРАТИ ЦЕЛУВКИ НА ШАМПИОНА И YUTA, КАТО ОСВЕН, ЧЕ ОТКРАДНА ШОУТО ТАЗИ ВЕЧЕР, ОТНОВО ОТКРАДНА И DEFIANT CHAMPIONSHIP. НЕ ЗНАМ ДОКОГА ЩЕ ПРОДЪЛЖАВА ТОВА, ДА СИ ИГРАЯТ НА КОТКА И МИШКА, НО ОПРЕДЕЛЕНО CM PUNK БЕШЕ ПО-ПОДГОТВЕНИЯТ И ОСТАВИ CLAUDIO AND YUTA  В ЗАДЪНЕНА УЛИЦА. КАК ЛИ ЩЕ ПРОДЪЛЖИ ВСИЧКО ТОВА? Ще разберем следващата седмица. Лека нощ и спокойна вечер от нас!

Yuliyan and Manqk1 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk   13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk Empty

Върнете се в началото Go down
 
13. In-Ring Segment /w 'The Paul Heyman Guy' CM Punk
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 13. In-Ring Segment /w CM Punk and Paul Heyman
» 9. Backstage promo /w "The Paul Heyman Guy" CM Punk
» 10. ME: In-Ring Promo with Paul Heyman
» 13. ME: In-ring promo with Paul Heyman
» 10. Segment /w Paul Heyman

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 537-
Идете на: