Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman Empty
ПисанеЗаглавие: 11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman   11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman Empty20/10/2020, 13:00

Roman Reigns заби нож в гърба на всички свои почитатели, обръщайки им гръб и печелейки световната титла отново по един изключително грозен начин. Всички погледи са върху него след това, което се случи на турнира. Какво ли ще има да съобщи новия световен шампион на TNW?

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
TribalChief
Superstar
Superstar
TribalChief


Location : Pensacola, FL
Join date : 12.11.2011
Posts : 137
Age : 39

11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman   11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman Empty26/10/2020, 22:51



- Ladies and gentlemen, please welcome the TNW World Champion,
accompanied by Paul Heyman - Roman REIGNS!

11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman MFqBm03 11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman 204I7NK

Дами и господа, станете на крака за новият стар СВЕТОВЕН ШАМПИОН на Total Nonstop Wrestling. На "House of The Rising Sun", самоанският супермен успя да завоюва втория си световен колан в рамките на няколко месеца. Той загуби титлата на седмично шоу от The Rock, но в кратък срок от време успя да я върне отново около рамото си. Фактът, че "The Big Dog" е двукратен носител на "Светия граал" на професионалния кеч не е шокиращ. Изненадващото е начинът, по който Roman Reigns спечели отличието за втори път. Той заби нож в гърба не само на своя братовчед, но и на всеки един негов почитател. По-рано тази вечер, малко преди шоуто да бъде открито от Adam Pearce, на бял свят излезе ексклузивен запис от срещата на настоящия шампион с Pearce, като до него бе този човек - Paul Heyman. Длъжностното лице на федерацията даде договор на Roman, в който бе гарантиран неговия мач реванш за вечерта. След действията на Roman Reigns на турнира, бяха зададени много въпроси. От този запис обаче стана ясно едно - той не работи за the new World order. "The Big Dog", заедно с Paul Heyman не е част от групировката. По всичко изглежда, че Eric Bischoff е бил притиснат до стената след действията на "The People's Champion", който успя да отстрани един по един всеки член на nWo, за да намали разликата при опонентите си и да сведе мача до него и Drew McIntyre. Липсата на вяра в "The Scottish Stallion" от страна на Bischoff най-вероятно е причината той да връчи онзи договор на Roman Reigns. Не можем да виним "The Big Dog". Той направи своя избор. Всеки на негово място би приел. От записа по-рано видяхме, че той не подписва договора заради nWo. Той взе това решение, заедно с Heyman, заради благото на Total Nonstop Wrestling.

11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman AdYqEMG

Феновете не са съгласни с това негово твърдение. Те обожават The Rock и го припознаха като техния "Шампион на народа". Видяхме обаче какво се случи с Dwayne Johnson по-рано тази вечер и едва ли ще го видим скоро на ринга на федерацията. Reigns се появява в началото на рампата, като ледено студено изражение е изписано по лицето му. У него няма нито капка съжаление. Paul Heyman е с две крачки зад него и непрестанно го преследва, докато самоанецът не се спира в началото на рампата, за да вдигне гордо и високо най-престижното отличие в историята на този бизнес. Реакцията на тези фенове спрямо Roman не е такава, каквато сме свикнали да виждаме. Те изразяват своето недоволство силно, като не спират да освиркват шампиона и неговия придружител. "The Big Dog" обаче не трепва и за миг. Не можем да познаем този човек... Това не е онзи Roman Reigns, който даваше всичко в името на запалянковците! Първата си световна титла той спечели с пот, усилия и непримиримост, а втората той завоюва по коренно различен начин. Roman крачи бавно по рампата, докато не достига бойното поле. Той се спира за миг, оглеждайки се около себе си, асимилирайки новия вид реакция на феновете спрямо него. От сега нататък, така ще бъде приветстван "The Big Dog" във всяка една арена, в която се провежда шоу на Total Nonstop Wrestling. Странно е да виждаме подобна гледка, но тя е факт и ще трябва да свикнем с нея. Reigns продължава напред към "четириъгълния кръг" и влиза на бойното поле заедно с небезисветният адвокат от световна класа Paul Heyman. Шампионът застава в средата на ринга и отново вдига шампионския колан, като звездни фойерверки започват да искрят около ринга! Дами и господа, време е да получим отговорите на много въпроси. Първи ще започне да говори Paul Heyman.

Pete Apple, Dimarata, JohnnyZ, Scroller, Teodosiy, Slavchov15 and Никой харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://www.wwe.com/superstars/roman-reigns
TribalChief
Superstar
Superstar
TribalChief


Location : Pensacola, FL
Join date : 12.11.2011
Posts : 137
Age : 39

11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman   11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman Empty26/10/2020, 23:18

11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman LlOCE9Z

- Преди да започнем с каквото и да е било, моля ви, спрете да ме сочите с пръст. Не става въпрос за мен. Не аз съм човекът, който подтикна този човек да стори това, което стори на "House of The Rising Sun". Решението е изцяло негово! Той ми подаде ръка в момента, в който не бях нужен на никому. Този човек е причината аз отново да бъда назначен на работа. Този човек е причината в момента да стоя тук пред вас на този свещен, свещен ринг. Вашата реакция спрямо новият стар световен шампион на организацията е обидна и лицемерна. До преди месец всички вие харесхвате този човек и го припознавахте като ВАШИЯТ шампион. За вас, "Шампионът на народа" не бе The Rock. Вашият шампион бе човекът, който сега стои на бойното поле до мен. Но след като той загуби титлата, всички му обърнахте гръб. В момент, в който той най-много имаше от вашата подкрепа, всички вие забравихте за него и усмивките ви грейнаха към новопомазаният месия, който взе "Светия граал" в ръцете си. Нямате причина да се сърдите на вашият нов шампион. Вие трябва да се сърдите на човекът, който направи всичко това възможно - Eric Bischoff. Само глупак би отказал подобна възможност. Но когато дори самият шеф на компанията не може да разчита на своите хора, когато те го предадоха, като бяха оставени да бъдат правени на глупаци от Dwayne Johnson, тогава той бе опрян до стената. Дами и господа, името ми е Paul Heyman. Аз съм специален съветник на вашия REIGNING, DEFENDING, UNDISPUTED WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION... THE LEADER, HELL, "THE TRIBAL CHIEF" OF TNW... ROMAN REIGNS. Единственият достоен и призван да държи световния шампионски пояс, славейки името на Total Nonstop Wrestling. Човекът, който може да свърши работата като хората.

11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman AxSeTbz

- Аз държа на думата си. Казах на Adam Pearce да предаде на Eric Bischoff, че след главния мач на "House of The Rising Sun" ще си тръгна със световната титла на TNW около кръста. Именно това и направих. Аз размазах всички, спечелих и си тръгнах. Нито Drew McIntyre, нито братовчед ми The Rock са мой проблем. И искам да бъде ясно едно... Аз не работя за никого, освен за себе си. BELIEVE... THAT!

Scroller and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://www.wwe.com/superstars/roman-reigns
Sponsored content





11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman   11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman Empty

Върнете се в началото Go down
 
11.Main Event: In-ring promo with Roman Reigns feat. Paul Heyman
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 13. ME: In-ring promo with Paul Heyman
» 10. ME: In-Ring Promo with Paul Heyman
»  Main Event > Roman Reigns vs. Darby Allin
» 15. Main Event: TNW Championship Singles Match > Roman Reigns (c) vs. The Rock
» 9. Main Event - Grand Celebration with the new World Heavyweight Champion - Roman Reigns

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 406-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: