Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match

Go down 
+30
Dimarata
FreeRiver
Агента от Сливен
Mr. 305
Yuliyan
bultras
The "1948" One
Chris Wolf BG
ne sum darka
GOAT
The Pharaoh
Cherveniqt Koshmar
BarsakaMadafaka
LegitBo$$
Ziggler
Nina
Blue Justice
Cekoki 2.0
monday_night_messiah
mr_enchev
Cekoki
Skrolins
Independent
The Machine Gun
Diamond Cutter
Charles Robinson
Shizo
Slavchov15
JohnnyZ
Scroller
34 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
АвторСъобщение
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 366
Age : 32

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty22/1/2022, 13:23

Погледнете кого вижда Грамадата. Това е мъжът, който дебютира съвсем скоро в TNW и вече е в мелето. Той успя да се докаже пред родната си Япония и сега тези двамата отново се срещат очи в очи. Ето че Драконът още влиза и отново се насочва към своя враг Грамадата. Двамата си разменят удари в средата на ринга и японецът надделява над гиганта. Само че сега с него се заема Червената машина докато Грамадата отправя поглед към Детето на природата. Той го полага в ъгъла и прави традиционната си пържола в гърдите.

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 MJDLlaa

Само погледнете легендата Ric, това направо му изкара въздуха. Грамадата гледа телата, които са около него и се захваща с когото види най-напред. Cody оцеля след ОМП-то, а сега пред погледа на мечката е именно DDP. Грамадата го запраща в пилона, след което прави саблен удар и опитва елиминация, само че DDP се хваща за едното въже и се държи здраво като така не позволява на Грамадата да го метне. Зад гърба на най-големия атлет се появява Adam Cole, който нанася ритници в колената и гигантът пусна DDP, който се върна на бойното поле. Сега двамата с Adam се обединяват срещу гигинта, засилват се и нанасят два стерео ритника в мутрата. Мечката падна по гръб, сега двамата го вдигат и може би ще го елиминират, но Грамадата се съвзе, хвана ги за главите и ги удари една в друга с все сила. Голямата мечка гризли бе разярена и сега Adam и DDP ще си го получат. Докато Kane обработва Светкавицата, Грамадата хваща DDP и Adam Cole и ще се опита да ги метне и двамата извън ринга. Нека видим дали ще успее?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty22/1/2022, 13:24

ГРАМАДАТА СЕ ОПИТВА ДА НАПРАВИ ДВОЙНА ЕЛИМИНАЦИЯ!
НО ОПИТА МУ Е НЕУСПЕШЕН! COLE И DDP ОСТАВАТ В МАЧА!
Върнете се в началото Go down
Nina
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Nina


Join date : 30.11.2014
Posts : 1645
Age : 24

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty22/1/2022, 13:27

3……….
2……….
1……….




Crowd: YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Hhp5qOv
Дами и господа… нека посрещнем следващия претендент за спечелване на Road to Pain 2022! *светлините в залата угасват* WHAAAT? Възможно ли е…? В залата заехтяват звуци на камера и на големия черен екран се вижда само един надпис гласящ – AWESOME! Голяма част от феновете вече усещат кой е време да посрещнат отново на ринга на Total Nonstop Wrestling – THE MIZ! HE IS HERE! THE AWESOME ONE IS BACK LADIES AND GENTLEMEN!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Ctu1Gkr

“THE A-LISTER” IS BAAACK IN TNW! УАУ! Каква сензация само! Това бе наистина неочаквано! Миналата година Mike отново бе претендент за победител в този мач, но не успя да се справи. Явно традицията му на участие няма да бъде опорочена тази година и той вече стремглаво се насочва към останалите участници! Феновете са наистина в несвяст! Едва на 11-ти човек, а вече имаме припаднали хора по трибуните… В момента обаче очите на всички са насочени към бившият световен шампион – Mike Mizanin! С огромна надменна усмивка той е готов да победи тази вечер. Красивата му съпруга отново е в публиката и по пътя си към ринга той първо отива на консултация при нея! Какъв стратег само! Този човек е може би най-добрият стратег в цялата история на федерацията. Знае винаги къде, как и защо! Може би голяма част на стратегията се дължи на русокосата изкусителка, която с възрастта си става все по неустоима… Mike все още се бави и не се включва в битката, което очевидно започва да изнервя неговите опоненти. Както всички знаем Mizanin е една от най-големите звезди, които са стъпвали на този ринг, но през последните няколко години той се отклони малко от борбата си срещу силни мъже и се насочи върху борбата си как да бъде пълноценен баща. Ето че най-после “The It-Couple” разменят тази целувка за довиждане и Mike влиза на тепиха където ДИРЕКТНО ЗАПОЧВА С АТАКА!

GOAT and Cekoki харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1679

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty22/1/2022, 13:30

Shingo Takagi е набрал неприлично количество инерция. Още когато влиза при другите, го налита Даймънд Далас. Той, обаче, го избутва силно на земята, защото избира да се бие - с кого мислите? РАЗБИРА СЕ!!! САМИЯТ THE PRO-WRESTLING GOAT AND GOD - RIC FLAIR!!! Те започват стихийна борба в ринга, по време на която се блъскат в гърдите, удрят се и какво ли още не...Накрая Такаги се засилва и забива чудовищен Lariat на 16-кратния световен шампион в историята, поваляйки го долу. КАКВО ПОКУШЕНИЕ НАД СВЕТКАВИЦАТА! Всеки се бие с всеки и за момент никой не идва при тях. След като прави това, Драконът от страната на Изгряващото слънце го взима, води го до въжетата, така че да увисне с краката на тях, и прилага Corner Dragon Screw Leg Sweep...И сега се опитва да го елиминира...Дали ще успее да го извади от ринга, по дяволите? ФЛЕР СЕ ДЪРЖИ С ВСИЧКИ СИЛИ И НЕ СЕ ДАВА!!! Но не щеш ли - отзад изниква Адам Коул!!! Той грабва Шинго и го блъска силно, а като се връща, го сваля с Shoulder Tackle. Двамата със Светкавицата идват и почват да го бият, отново ДДП също се присъединява...Да, те искат да отстранят веднага този тип, защото са изключително наясно какво може да предприеме той във всеки един момент и каква опасност е за тях. Той понася ударите, боли го, но не се предава по никакъв начин, бори се със зъби и нокти със своята драконова душа...И по едно време наистина става, минава с плонж под Коул, събаря го с фамозен удар и това е Jumping Knee Drop To The Back of THE INDEPENDENT!!! Но това не е всичко. Води и до въжетата, като го тормози с

MULTIPLE ELBOW STOMPS TO THE GUT TO THE ROPES


7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 M75W7nQ


BUT LOOK AT THIS!!! RIC FLAIR CONTINUES TO ASSAULT SHINGO!!! Тогава Такаги се измъква под носа му, вдига го и това е метежен Body Slam, а веднага след това, с чудовищна бързина, се катери и следва

BODY SLAM & DIVING POINTED ELBOW DROP


7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 EfMYZ5n


И ГО БЛЪСКА СИЛНО ПРЕЗ РИНГА НАВЪН!!! ЩЕ НАПРАВИ ЛИ НАБОРА ШИНГО НЕВЪЗМОЖНОТО - ДА ЕЛИМИНИРА В ЗАРОДИШ 'THE NATURE BOY'???
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty22/1/2022, 13:31

ШИНГО БЕ БЛИЗО ДА МАХНЕ FLAIR!
НО RIC УСПЯВА ДА СЕ ЗАДЪРЖИ!
МАЧА ПРОДЪЛЖАВА БЕЗ ЕЛИМИНАЦИИ!
Върнете се в началото Go down
Ziggler
New User
New User
Ziggler


Join date : 09.10.2011
Posts : 63

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty22/1/2022, 13:31



7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Giphy

DOLPH ZIGGLER СЕ ПРИСЪЕДИНЯВА КЪМ МЕЛЕТО, ДАМИ И ГОСПОДА! Той е номер 12. "The ShowOff" последно се би с Christian и бе победен. Той излиза с надеждата да поднесе изненадата, тъй като е смятан за outsider. Ziggler влиза в ринга и веднага напада Mike Mizanin. Dropkick от Dolph, който сега се насочва към Cody Rhodes и го сваля със Super Kick. DOLPH ИЗБУХВА, ДАМИ И ГОСПОДА! ТОЙ ИЗГЛЕЖДА НАПЪЛНО ГОТОВ ЗА ТОЗИ ROAD TO PAIN МАЧ И НЕКА ДА ВИДИМ КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ СЕГА!
Върнете се в началото Go down
Nina
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Nina


Join date : 30.11.2014
Posts : 1645
Age : 24

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty22/1/2022, 13:40

ZIGGLER СЕ ВКЛЮЧИ В МАЧА! Ринга се пълни с много хора. Да видим кой от тях ще си осигури билет за PAIN. А те първа ще се включват още и още. Miz и Shingo си разменят погледи, като "The Awesome One" удря пръв. Shingo също отвръща на удара, след което се опитва да елиминира Miz, като го засилва над горното въже. Mike се задържа успешно, но Takagi няма да остави бившия Световен шампион. Той тръгва с удар в главата, но това въобще не повлиява на Miz. Отново остава! Шинго прави няколко крачки назад и се засилва яростно към MIIIZ... MIKE MIZANIN СЕ ОТМЕСТИ И СЛЕД ТОВА СЛЕДВА РИТНИК В ГЛАВАТА НА ЯПОНЕЦА, СЛЕД КАТО ТОЙ СЕ ОПИТА ДА МАХНЕ MIZ СЪС SPEAR! "The Awesome" се връща обратно на ринга и веднага напада Шинго. Miz го засилва към обтегачите и след това тръгва към негооо... THE AWESOME CLOTHESLINE! SHINGO IS DOWN! Mike ще се опита да направи елиминация, ще успее ли? ШИНГО БИВА ЗАСИЛЕН НАД ВЪЖЕТАТА, НО СЕ ХВАНА В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ! ЗА МАЛКО ДА БЪДЕ ИЗКАРАН ОТ МАЧА! ДАМИ И ГОСПОДА, MIZ СЕ ЗАСИЛВА ОТНОВО КЪМ НЕГО И СЛЕДВА BIG BOOT! ШИНГО НЯКАК СИ ОСТАНА И СЛЕД ТОВА! НЕВЕРОЯТНО! MIZ ЩЕ ОПИТА ОТНОВО, НО ШИНГО СКАЧА ОТ ВЪЖЕТАТА И ПОВАЛЯ МИЗ С DIVING CLOTHESLINE! Mike се изправя бързо на крака, а после Shingo качва Миз на раменете си, но MIZANIN СЕ ИЗМЪКВА И ПРАВИ...

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 0T9JPmA

SKULL-CRUSHING FINALE! SHINGO Е ДОЛУ, А МИЗ ВЕДНАГА ГО ИЗПРАВЯ И ОПИТВА ДА ГО ЕЛИМИНИРА! ТОВА ЛИ Е КРАЯ ЗА ЯПОНЕЦА?

Teodosiy харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty22/1/2022, 13:41

MIIIIIZ... ДААА!
МИЗ ЕЛИМИНИРА ШИНГО!
КАКВО СЕ СЛУЧИ?
ШИНГО НАПРАВИ МНОГО КРАТКО УЧАСТИЕ!
ЯПОНЕЦА Е ЯДОСАН ОТ СЛУЧЛОТО СЕ!

Yuliyan, Teodosiy and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
LegitBo$$
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
LegitBo$$


Location : Mean Streets of Greenwich, Connecticut
Join date : 26.08.2015
Posts : 1092
Age : 23

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty22/1/2022, 13:45

Michael Cole: Обратното броене вече започна. Публиката отброява в един глас секундите оставащи до появата на 13-тия участник в мелето. Всеки трепне в очакване да разбере кой ще бъде той... 3....2.....1......


WAIT WHATT?! ТОЙ ВСЪЩНОСТ Е....ТЯ?!
Corey Graves: GOOD HEAVENS!!! YESSS!!! YESSS!!! YESSS!!! THE BIGGEST BOSS IS IN THE BUILDING!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Rl6A1eA

Michael Cole: Но как въобще е възможно това? Ума не ми го побира, сън ли е или реалност? Чакай, чакай... може би по-правилния въпрос е - това въобще позволено ли е?
Corey Graves: Как да ти го побере колега като си с намален умствен капацитет? Това е шефката все пак, за нея всичко е позволено. Каквото поиска го получава! Погледнете само с каква увереност пристъпва на рампата, нея не я интересува дали ще се изправи срещу мъж или жена. Тя е безстрашна, тя е ЖЕНАТА ЧУДО, както можете да се досетите и по специалния attire тази вечер. Sasha Banks не спира да създава история, дами и господа. Представете си само, ако успее да надвие всички мъже и да отиде в главния мач на Pain за световната титла.
Michael Cole: В някоя паралелна вселена може това да се случи, но едва ли това ще стане тук. Все пак доста кураж се иска да се изправиш пред най-елитните кечисти на Total Nonstop Wrestling. The Legit Boss е вече на ринга без дори да потрепне, нека видим как ще се развият нещата!

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Ziggler
New User
New User
Ziggler


Join date : 09.10.2011
Posts : 63

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty22/1/2022, 13:49

ТОВА МЕЛЕ ПРОДЪЛЖАВА, УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА! Ziggler е още в мача и феновете му тръпнат в очакване от неговите действия. Времето минава много бързо, а участниците стават все повече и повече. Феновете с нетърпение очакват да разберат кои ще са следващите, които ще участват. Dolph и Flair тръгват да се налагат. Ziggler взима надмощието и започва да го налага с удари в тила. После пък го хваща за тилаа и накрая го завъртаааа... NECKBREAKER, ПОСЛЕДВАН ОТ ELBOW DROP! ЧУДЕСНА КОМБИНАЦИЯ! Dolph Ziggler успя да зашемети Ric, но не за дълго. Той се изправя бързо на крака, но отнася Dropkick. Вижда се, че Ziggler е готов да се докаже пред феновете. Иска да покаже, че още го има и може да даде много на компанията. Той е прекалено отписван от феновете, особено със загубите, които допусна през последните си мачове. Сега той тръгва да елиминирва Flair, който успява да се задържи. Двамата са на обтегачите, а Dolph го беше вдигнал и се опита да го махне, но това не му се получи. "The ShowOff" не смята да се откаже от опита си за елиминация и все повече и повече натиска, но Ric Flair го удря с лакът в тила и така Dolph се отмества. Flair тръгва към Ziggler с мощен chop. ПРАВО В ЦЕЛТА! Dolph Ziggler е леко замаян и отива към въжетата, а Flair се засилва с опит да го махнеее... DOLPH ГО ПРЕХВЪРЛЯ НАД ВЪЖЕТАТА, НО RIC FLAIR НЯКАК СИ СЕ ХВАНА В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТЕ ЗА ГОРНОТО ВЪЖЕ И СЕ СПАСИ! ZIGGLER ОБАЧЕ ГО ЧАКА ЗА SUPER KICK... RIC НЯМА КАК ДА СЕ СПАСИ! Той застава лице в лице с Dolph, а "The Show Off" е готов да го премахнеее... НЕЕЕ! FLAIR ЗАЛЕГНА И ЗАБИВА ГЛАВАТА СИ В КОРЕМА НА DOLPH ZIGGLER, СЛЕД КОЕТО СЕ ВРЪЩА ОБРАТНО НА РИНГА! Избяга от опасноста. Но Ziggler беше близо да го махне. Flair го удря с юмрук в тила, след което се засилва към него, но отнася ритник в крака, който е последван от:

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Giphy

DDT ОТ ZIGGLER, ТОЙ ВЕДНАГА ИЗПРАВЯ FLAIR И СЕ ОПИТВА ДА ГО МАХНЕ! Успешен ли е опита му?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 4 от 16Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
 Similar topics
-
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
» ME: Road to Pain Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2022 :: Road to Pain (2022) Last Man Standing:-
Идете на: