Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match

Go down 
+30
Dimarata
FreeRiver
Агента от Сливен
Mr. 305
Yuliyan
bultras
The "1948" One
Chris Wolf BG
ne sum darka
GOAT
The Pharaoh
Cherveniqt Koshmar
BarsakaMadafaka
LegitBo$$
Ziggler
Nina
Blue Justice
Cekoki 2.0
monday_night_messiah
mr_enchev
Cekoki
Skrolins
Independent
The Machine Gun
Diamond Cutter
Charles Robinson
Shizo
Slavchov15
JohnnyZ
Scroller
34 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
АвторСъобщение
Independent
Superstar
Superstar
Independent


Location : Balchik mafia
Join date : 04.02.2016
Posts : 344
Age : 20

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty22.01.22 12:26

ДА! Браво, Адам! Този път Адам Коул успя и не бе елиминран веднага! Но нищо още не е свършило както за него, така и за останалите. Тайтъс О‘Нийл вече е извън битката за Main Event-а на най-гледаното Pay Per View, а именно Pain. Вижда се умората на Адам Коул, който стои безпомощен до сглобката. Може би той нямаше да се справи с елиминирането на Тайтъс О‘Нийл, ако не беше Коуди Роудс, който му помогна дори и малко и разсея гигантът О‘Нийл. Всички знаем колко мощен е той, но Адам Коул за пореден път доказва уменията си и показа хитрост, успявайки да елиминира Тайтъс О‘Нийл. Обаче Коуди и Адам Коул взаимно започват да се налагат. Чуваме емоцията, изразена от публиката и кратка пауза между двамата. Коуди се засилва към въжетата за атака срещу Коул... връща се.. И НЕ! АДАМ КОУЛ ИЗБУТВА КОУДИ РОУДС ПРАВО КЪМ КЕЙН, СЛЕД КАТО СЕ ОТДРЪПНА. А всички знаем за какъв powerhouse, когато чуем името на Кейн, който излезе под номер седем. Той се обръща бавно към Коуди.Никой, а особено Коуди не желае да си има работа със Кейн.  Коул вече се отдръпва от там и започва да налага Diamond Dallas Page, който лежи, облегнат на най-долната сглобка. Той го изправя, засилва го към срещуположната сглобка... DDP се връща в средата на ринга след ударът в сглобката и-и-и-и... Clothesline от страна на Адам Коул. Каква битка между поколенията, дами и господа. Коуди се налага с Кейн, който има налична енергиям, тъй като е най-новият участник до този момент в мелето. DDP лежи безпомощно в близост до средата на ринга, Адам Коул също е видимо изморен, обаче той вижда, че Ric Flair също лежи на земята като DDP и тръгва към него. ОТНОВО АДАМ КОУЛ ОТИВА КЪМ ЕДНО ОТ СТАРИТЕ КУЧЕТА И ГО ИЗПРАВЯ НА КРАКА... Какво се случва? Коул не напада Детето на природата, а обратно. Той му предлага да сформират нещо като съюз. И ДА! ФЛЕЪР И АДАМ КОУЛ НАЛАГАТ DDP, КОЙТО СЕ НАМИРА В СРЕДАТА НА РИНГА. ДДП Е НА КОЛЕНЕ, КОУЛ СЕ ЗАСИЛВА ОТ ВЪЖЕТАТА.... НО DDP СТАВА И ГО БЛОКИРА С ЛАКЪТ, СЛЕД ТОВА ТОЙ СЕ ЗАСИЛВА КЪМ ВЪЖЕТАТА, А РИК ФЛЕЪР НЕ ПРАВИ НИЩО ПО ВЪПРОСА. ДАЛИ ТОЙ ПРОСТО ПОДМАМИ АДАМ КОУЛ? КАКЪВ КУЧИСИН ДАМИ И ГОСПОДА. ДДП СЕ ЗАСИВЛА ОТ ВЪЖЕТАТА.....

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 A4IShdu

НЕ-Е-Е! КАКЪВ РИТНИК ОТ СТРАНА НА АДАМ КОУЛ! УНИКАЛЕН БЛОК ОТ НЕГОВА СТРАНА! DIAMOND DALLAS PAGE Е ОПРЯЛ ГЛАВА НА СРЕДНОТО ВЪЖЕ! КОУЛ И РИК ФЛЕЪР ОТИВАТ КЪМ НЕГО, ЗА ДА ГО ЕЛИМИНИРАТ! ДАЛИ ТОВА Е КРАЯТ ЗА DIAMOND DALLAS PAGE?


Последната промяна е направена от Independent на 22.01.22 12:34; мнението е било променяно общо 4 пъти

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 553

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty22.01.22 12:27

ЩЕ ИМА ЛИ ЕЛИМИНАЦИЯ?
DDP ОБАЧЕ НАМИРА НАЧИН ДА СЕ ЗАДЪРЖИ!
ТОЙ ОСТАВА В МАЧА, ДАМИ И ГОСПОДА!
Върнете се в началото Go down
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 365
Age : 31

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty22.01.22 12:28


7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 620F5Yy

А сега е време да видим голямата мечка гризли. Грамадата излиза под номер 8 и ще направи всичко възможно, за да издържи до края. Дали, обаче, ще успее, предстои да разберем. Това е един от най-надъханите атлети, не се спира за нищо в името на победата. Миналата година пропусна участие, но сега отново е готов да мята тела над въжетата. Пред него стои доста работа, защото и половината от участниците още не са излезнали. На гиганта няма да му е лесно, но и на останалите, които в момента се млатят на ринга, също няма да е лесно. Дали ще бъде бързо елиминиран или ще остане почти докрай, може би пък ще остане последният стоящ, нека видим. Мечката се качва на ринга и нека видим какво ще стане от сега нататък.

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
mr_enchev
Superstar
Superstar
mr_enchev


Location : Варна
Join date : 02.11.2015
Posts : 201
Age : 32

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty22.01.22 12:44

DDP оцеля а  Big Show вече е на ринга. Мечката се насочва към Коул. В единия ъгъл на ринга Роудс е притиснат от Flair с чопове. Kane се намесва в сблъсъка и помага на бившия си партньор Big Show срещу DDP. Той отнася двойна главичка и е свален на пода. Ric пробва Irish whip на Cody но той контрира и легендарния кечист се нанизва на сабления удар на "Big Red Machine" Show стоварва тялото си върху DDP който преди това бе хвърлен в ъгъла. Kane си разменят удари с Cody Rhodes, запраща го във въжетата ихго премятахнад глава! Ric му бърка в очите, опитва да нанесе чопове но е контриран с ъперкът и голям ботуш. Сега DDP който се е съвзел едва е запратен от Show към Kane. Той го хваща за гърлото.

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Throw%2Bto%2BOutside%2B%2528over%2Bthe%2Bropes%2529


Ще си замине ли Диаманта Далас Пейдо след тази комбинация на гигантите?
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/t10999-topic
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 553

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty22.01.22 12:45

НЕВЕРОЯТНО! ВСИЧКИ СИ МИСЛЕХА, ЧЕ
DDP Е ЕЛИМИНИРАН, НО ТОЙ ОТНОВО
УСПЯ ДА СЕ ЗАДЪРЖИ!
Върнете се в началото Go down
Cekoki 2.0
New User
New User
Cekoki 2.0


Join date : 02.09.2015
Posts : 60

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty22.01.22 12:46

5...........
4.........
3.....
2...
1.

*BEEP*

STAND BACK! THERE IS A HURRICANE COMING THROUGH!


NUMBER 9 IS THE HURRICANE HELMS!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Vdqn8TX

НО КАКВО ПРАВИ ТОЗИ КЛОУН ТУК? ОТНОВО ЛИ ТРЯБВА ДА ВИДИМ  ЗЕЛЕНИЯ ДОМАТ.. МАЛКО ПО-РАНО THE HURRICANE СИ ПОЗВОЛИ ДА ВЛЕЗЕ В СЪБЛЕКАЛНЯТА НА "THE GREAT ONE" БЕЗ НЕГОВО ЗНАНИЕ И СЪОТВЕТНО СЪГЛАСИЕ! НЕ СЕ ЗНАЕ КОЛКО ВРЕМЕ Е СЕДЯЛ В ГАРДЕРОБА МУ И КАКВИ ЛИ НЕЩА Е ВИДЯЛ.. ВЪПРОСЪТ Е ДРУГ, А ТОЙ Е ЗАЩО ИЗОБЩО ТАКИВА ЦИРКАДЖИИ СЕ ДОПУСКАТ В ТОЛКОВА СЕРИОЗНИ МАЧОВЕ? ТА ЗАЛОГА ТУК Е ГЛАВЕ СБЛЪСЪК НА НАЙ-ГОЛЯМАТА СЦЕНА ОТ ВСИЧКИТЕ, ЗА НАЙ-ПРЕСТИЖНАТА ТИТЛА, А ТОЗИ ПАЛЯЧО ДРЪЗВА ДА СЕ ПОКАЖЕ ТУК? НЕ ВИЖДАТЕЛИ, ЧЕ ТОЙ НЕ С ВСИЧКИЯ СИ.. НЕ ЗНАМ КАК Е ВЪЗМОЖНО ВСИЧКИ ФЕНОВЕТЕ ПОЧТИ В САН АНТОНИО, ТЕКСАС ТОЛКОВА ДА МУ СЕ КЕФЯТ, ЯВНО СВЕТЪТ Е ПОЛУДЯЛ! ХОРАТА ОБИЧАТ ДА ГЛЕДАТ СЕИР И ЯВНО ТОВА Е ГЛАВНИЯ ФАКТОР ЗА ПОЛОЖИТЕЛНИТЕ ВЪЗГЛЪСИ ОТ ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ! HURRICANE ВЛИЗА НА ЧЕТИРИЪГЪЛНОТО БОЙНО ПОЛЕ, А ОПОНЕНТИТЕ МУ ЕДВА ЛИ ГО ВЗИМАТ НА СЕРИОЗНО.. НАДАЛИ НЯКОЙ ЩЕ ГИ УПРЕКНЕ ЗА ТОВА! THE HURRICANE ХВАЩА ЗА ГЪРЛОТО "THE WORLD'S LARGEST ATHLETE" НО ИЗОБЩО ВЯРВА ЛИ СИ, ЧЕ ЩЕ МУ ЗАБОДЕ ЗАДУШАВАЩО ТРЪШВАНЕ? HELMS ХВАЩА И KANE ЗА ГЪРЛОТО И ИСКА ДА ИМ НАПРАВИ ДВОЙНО CHOKESLAM.. ТОВА МАЙ СМЕ ГО ВИЖДАЛИ НЯКЪДЕ И ПРЕДИ.. ДЕЖА ВЮ! ВСИЧКИ СА НА КРАКА, НО ЗА ДА СЕ ПОСМЕЯТ, ЗАЩОТО СЕГА KANE И  SHOW СЕ ОБЕДИНЯВАТ И ВДИГАТ УРАГАНА И МАЙ ЩЕ ГО ЕЛИМИНИРАТ..

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 T6AkU69

АМА НАИСТИНА ТОЗИ ЗЕЛЕН КРЕТЕН СИ ПОВЯРВА, ЧЕ МОЖЕ ДА ТРЪШНЕ ДВАМА ТЕЖКИ МЪЖЕ.. ТА ТОЙ ЩЕ СЕ НАСЕРЕ В ГАЩИТЕ, АКО ГИ ВДИГНЕ! САМО ВИЖТЕ КАК БИВА ВДИГНАТ КАТО ПЕРЦЕ И ЩЕ СЕ ОПИТАТ ГРАМАДАТА И КЕЙН БЪРЗО - БЪРЗО ДА ИЗПРАТЯТ ГЕРОЯ ПОД ДУШОВЕТЕ! БИВА ЛИ ЕЛИМИНИРАН HURRICANE HELMS?

GOAT, Dimarata, SevBoom, Cekoki and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 553

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty22.01.22 12:48

ФЕНОВЕТЕ ТЪКМО ИЗБУХНАХА
ПРИ ПОЯВАТА НА HURRICANE, НО
ТОЙ СИ ОТИВА ОТ ТОЗИ МАЧ!
ЕЛИМИНАЦИЯ ЗА KANE И BIG SHOW!
Върнете се в началото Go down
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 365
Age : 31

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty22.01.22 13:04

Мелето се развива много добре за сега. Имаме няколко елиминации, но тепърва предстои да гледаме още. The Hurricane направо не се сдържа от нерви след това, което му се случи, но това са правилата на кралското меле. Сега трябва да се прибере в съблекалнята, а на ринга Грамадата отправя погледа си към Adam Cole. Двамата започват да си разменят удари и, разбира се, гигантът надделява и го запраща в ъгъла. Виждаме Светкавицата, обаче, който започва да нанася удари в гърба на мечката, само че след малко бе обърнат от Kane и съборен с кроше. Грамадата опитва да вдигне Adam, по последният забоде кроше в слепоочието и гигантът бе замаен. А сега Cody Rhodes се втурва към Грамадата, но веднага бе изблъскан. Гигантът решава да обедини сили с Kane и да елиминират заедно Светкавицата и Adam. Голямото червено чудовище се съгласява и започва да изправя Ric, а мечката, съответно, Adam Cole. САМО ЧЕ ВИЖТЕ КАКВО СЕ СЛУЧВА! Kane се възползва и атакува бившия си партньор Грамадата с ритник в коляното. А сега го хвана за ръката и го запрати срещу въжетата. Мечката не очакваше тази реакция, но в мелето всеки се бие за себе си. Гигантът стои облегнат, а Kane решава със саблен удар да го метне от над въжето, само че Грамадата контрира със задушаващо тръшване. Kane лежи на земята неподвижно, а виждаме Cody Rhodes да се засилва срещу най-големия атлет, само че бе хванат, хвърлен срещу въжетата и накрая отнася ОМП.

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 EpMubta

След нокаута, Грамадата решава просто да го хване и изхвърли извън ринга, но дали ще успее?

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 553

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty22.01.22 13:05

RHODES СЕ ЗАЯДЕ С ГРЕШНИЯ ЧОВЕК!
НО ВСЕ ПАК ОСТАВА В МАЧА! НЯМАМЕ ЕЛИМИНАЦИЯ!
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1598

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty22.01.22 13:06

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 RrXYY30




PLEASE WELCOME
THE 10TH PARTICIPANT
IN THE 'LAST MAN STANDING'
RTP ROYAL RUMBLE MATCH!
'THE RISING DRAGON'
~ TAKAGI SHINGOOOOOO ~



7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 OAuqqo67. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 ZC9GJbB


'THE RISING DRAGON' IS HERE!!! IT'S THE 10TH PARTICIPANT IN THE ROYAL RUMBLE MATCH!!! SHINGO TAKAGI!!! Той се появява на рампата, кръстосва двете си ръце на входа и спира там, а залата експлодира от изправената овация, която последва. Какво величество, какво съвършенство, какво галактическо превъзходство излъчва само този Воин на Съдбата! Загърмяват множество фойеверки и илюминации в негова чест, а всяко кътче в зданието прокънтява още по-мощно!!! Не е случайно, че именно той е номер 10 в тазвечершната надпревара на живот и смърт, в която 30 души преследват неуморно свещената, обща цел. А именно - среща за Светия граал на TNW - СВЕТОВНАТА ТИТЛА В ТЕЖКА КАТЕГОРИЯ! Кой ли ще се увенчае с тази неистова привилегия - тепърва предстои да стигнем до този отговор! Но нека върнем лентата назад, за да видим какво се случи с новодошлия велик спортист от страната на Изгряващото слънце. Само преди броени дни, той се изправи срещу най-големия физически такъв в историята на кеч летоброенето - самия Big Show! А той е вече елиминиран. Те се дуелираха в доста нетрадиционен по продължителност и инерция двубой, където всеки от тях хвърли безброй много сили, за да преломи другия насреща си. Накрая, само че, нещата се стекоха така, че именно Такаги да спечели и опозори свръхпрестижната слава на своя опонент. И то как - напълно знаменателно - чрез Tope Con Hilo, неотразимия самоубийствен скок на Шинго, в който буквално изравни със земята Шоу чрез събаряне и моментално се прибра в площадката, за да не се дисквалифицират и двамата от реферското отброяване...Абсолютен момент на интензитет и спортен хъс! А сега той малко по малко започва да се движи по рампата, като всички - от деца до възрастни - скандират името му...Виждаме, че е облечен в нова пелерина на драконов крал, извезана с жълто кадифе наместо обичайната му с червено, а както винаги, лицето му е закрито от емблематичната драконова маска с кучешки зъби. Не трябва да забравяме, естествено, и кафявия накит, който е винаги на шията му. Вече е почти до ринга, а на фона на безсмъртната му музика се виждат обозримо изплашените погледи на всички останали, досегашни участници в тридесетобоя. Той се спира и ги гледа изключително проницателно, като над маската погледът му изглежда още по-страховит. След което застава до ринга и изпълнява йога реверанса си с две ръце за посвещаване в рицарство към Родината, а правейки и това, влиза в ринга, съблича пелерината и маха маската и накита си...Наистина невероятно! И след това, виждаме как се оглежда, за да прецени внимателно с кого да се залови в боя. Всички са заети, всеки се млати с всеки, така че не намира моментално претендент за тази цел. Скоро, обаче, вижда такъв и се заема с него. Присъединяват се и останалите и въргалът става още по-голям. Не изпускайте схватката от очи нито за миг, защото ескадроните на кеча летят и просто има още много събития да проследите до края!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 CihQqOb7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 AGf5Yff

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 3 от 16Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
» ME: Road to Pain Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2022 :: Road to Pain (2022) Last Man Standing:-
Идете на: