Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match

Go down 
+30
Dimarata
FreeRiver
Агента от Сливен
Mr. 305
Yuliyan
bultras
The "1948" One
Chris Wolf BG
ne sum darka
GOAT
The Pharaoh
Cherveniqt Koshmar
BarsakaMadafaka
LegitBo$$
Ziggler
Nina
Blue Justice
Cekoki 2.0
monday_night_messiah
mr_enchev
Cekoki
Skrolins
Independent
The Machine Gun
Diamond Cutter
Charles Robinson
Shizo
Slavchov15
JohnnyZ
Scroller
34 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
АвторСъобщение
The Machine Gun
New User
New User
The Machine Gun


Location : Пловдив, майна.
Join date : 22.12.2013
Posts : 44
Age : 25

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 EmptyСъб 22 Яну - 11:24



7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 5K8xOo8zbP2UPY5p2gehShZdXRugAjJ8aX2iIiIvtXurVT0h982h--zNQgqYlkd9katdY-CtbPLbr0XRgfWxL-4MeyhmPkigUdFtgHefssnY-GTQUGtwBeqTdEpXSMKE0X88KD7jzQ11UUlB1WnREZMUeJ9pTO-pro_dq2lycnxh27ArG_bipbBjsXyn34fRVsnJJ4koGih1-4KLsAuGijcH2jfP3WmCMSiPN4Bepwbu-f0As1DzF6kXIfLJ6h-dFqbs4Y5HmL3AmOF1LGAGL1CtihrQAl0d0_SB1NZxMozUO4pkuPG6-l6p7rXm4pD1Un0vKn4gak_Zu-2vA1KwdW-5LkvTBLK_fVusH6tBFEgLKjxIBwO2fFznUELjY09gyfWUyUDiFSgYmEbvcEv8NzqeaFUWvOEVGhi3-FZdF1iKKMJqgA9W9vpxo08Sl719TH_I3vPxiCFO9m4RISEK_dCIU31NuRkBs5Rtot-erFI72Lp7appY-M4L2qTnVLTqMfBE9feUHMLAeq0RVq7K8OW39tUbUzd75x4MfL2GHeohJARwKCuCUEKbLQ-HTYbZU1f56FbvnBdc2hTdIM_Ai-Qmd2VJnRPgws-DQxNl_eX8tI-Auf9APTX7ufIvCTaXXyHB5zvi0uYXQQB-XHPUc3HuW6Pvx0W1PHTgjTKfPR8mJRFNwWVrtI0FsIPr1iVhBY5LcEiXQYG61U0y7g=w320-h180-no

HE IS HERE! ВЪЗМОЖНО НАЙ-ЛОШИЯ ВАРИАНТ ЗА НОМЕР 4-ТИ! Това не трябвваше да става. Сега всички участници са в опасност! Единия член на The Good Brother, които държаха отборните титли цели 7 месеца са тук. Karl влиза в ринга и започва да налага всичко живо. FLAIR ИДВА И ОТНАСЯ БОТУШ В ЛИЦЕТО! След това Spinebuster за Cody Rhodes. КАКВО НАЧАЛО ЗА ANDERSON В ТОВА МЕЛЕ!

GOAT харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Diamond Cutter
Superstar
Superstar
Diamond Cutter


Join date : 10.11.2013
Posts : 135

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 EmptyСъб 22 Яну - 11:31

Андерсън се впуска с главата напред без особено да му мисли. Само какви имена го чакат там, а той не е толкова доказан кечист като тях. За това сега има възможността да го стори. Все още нямаме елиминация на този ранен етап. Точно това искат да гледат и привържениците. Струпване на много кечисти на толкова малко пространство. Освен неизвестността от това коя музика ще се пусне след като отброяването приключи, толкова много атлети на тепиха правят доста интересен този мач. Вече видяхме доста вълнуващи събития на този турнир, който отлично открива годината като първото PPV за 2022 година. Karl пробва да изненада Dallas в гръб, но Page има толкова солиден опит зад гърба си, че както се казва има очи на гърба! The Global Champion се радва много сполучливи месеци в тази компания. Той беше Интерконтинентален шампион, а след това успя да победи тогавашния шампион на щатите Грамадата и така той стана Глобален шампион. Той ще продължи да пише история, ако съумее да спечели тазгодишния Road to Pain Rumble! Само си представете Глобален шампион, победител в мелето и след това Световен/Елит шампион. Роудс е способен на това! Ric Flair несъмнено ще остане една от най-приятните изненади на този турнир. Другият "подарък" за феновете Page сега нанася няколко мощни удари на Karl Anderson, който не се слави с кой знае колко успешна кариера в Total Non Stop Wrestling. Едва ли ще е фаворит на някого. Flair забива няколко мощни пържолки в гърдите на Rhodes, а запалянковците определено не са забравили тези маркови изпълнения. Anderson успява някак си да се изплъзне от дланите на DDP и по този начин сега той се опитва за първи път да надделее над Diamond. Rhodes се държи докато Flair иска да го преметне зад въжетата и да сътвори първата елиминация за тази вечер. Може би за сега най-близко до елиминиране беше DDP, който за малко щеше безславно да забрави за мечтата си да оглави най-голямото събитие за годината! "Positively" бърка в окото на Anderson като с това на пръв поглед не особено красиво действие, заявява: "Така го правим от старата школа, хлапе!" Ах, колко много има да учи този новобранец. "The American Nightmare" в другия край на ринга забива юмрук на Светкавицата и така той се спасява от потенциална елиминация. Вижте сега само какво прави Diamond Dallas Page! С огромна лекота бива вдигнат Anderson, а след това следва:

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 BK1hog0
DIAMOND CLASH!

DIAMONDDDDDD CLAAAAASH! SELF HIGH FIVE! ПЕЙДЖ ИМА ЦЯЛОТО ПРАВО ДА СЕ РАДВА ПО ТОЗИ НАЧИН, А ФЕНОВЕТЕ В ТЕКСАС МУ ОТВРЪЩАТ! ДАЛАС ИЗДАВА, ЧЕ Е ВРЕМЕ ДА СИ ХОДИ KARL ANDERSON И НЯМА МЯСТО ДА ПЛУВА СЛЕД ГОЛЕМИТЕ АКУЛИ! ПЕЙДЖ ГО ЗАСИЛВА И ДАЛИ ТОВА Е ПЪРВАТА ЕЛИМИНАЦИЯ?


Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 537

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 EmptyСъб 22 Яну - 11:32

И ДА! ПЪРВАТА ЕЛИМИНАЦИЯ Е ФАКТ!
DDP ЕЛИМИНИРА KARL ANDERSON!
Върнете се в началото Go down
Independent
Superstar
Superstar
Independent


Location : Balchik mafia
Join date : 04.02.2016
Posts : 344
Age : 20

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 EmptyСъб 22 Яну - 11:37

Време е за така очакваният номер 5. Таймерът вече отброява, публиката изгаря от нетърпение кой ще е следващият, който ще стане част в тази битка за Main Event-ът на Pain.

5…
4…
3…
2…
1…



W—W—W—WAIT! WAIT A MINUTE! ЦЯЛАТА ПУБЛИКА В САН АНТОНИО, ТЕКСАС Е НА КРАКА! НИКОЙ НЕ ОЧАКВАШЕ ТАЗИ ПЕСЕН! ДАААААА! ТОВА Е ADAM COLE, BAY BAY! ПЛЕЙБОЯТ ОТ ПАНАМА СИТИ IS BACK IN TNW!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 UrxQGk27. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 K6IRpo1

ADAM COLE, BAY BAY!

Всички ставаме свидетели на факта, че Коул не бърза за никъде. Много ми харесва спокойствието, което излъчва той. Останалите претенденти на ринга го очакват, но и в същото време продължават с борбата между тях. Всеки е тук за едно единствено нещо и това е победата. Между всички 30 претенденти, само един ще остане победител. Колега, не бъди прекалено емоционален. Всички обожават Коул. Той обикаля ринга, дори можем да кажем, че си избира от коя страна да влезе. Знаем за Адам, че е човек, който иска да се възползва от ситуацията и да бъде в най-добра позиция. Той също е дошъл за едно единствено нещо и това е самата победа.

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 SXiWTS2

Ric Flair и компания ще виждат един сериозен проблем в лицето на Адам Коул. Плейбоят от Панама Сити също има за какво и да отмъщава. На миналогодишното издание на Rumble мачът на Road to Pain той може би беше най-голямото разочарование за публиката тогава. Най-бързата елиминация някога! WALTER изложи по много сериозен начин Коул, но именно той е жаден за мъст! Сигурен съм, че нещата за него ще стоят по много по-различен начин в сравнение с миналата година. Забележете с каква предпазливост Адам Коул влиза в ринга. Той има едно наум, все пак не би искал отново да бъде най-бързата елиминация. Веднага след като стъпва в ринга погледът му се среща с този на Diamond Dallas Page. Какъв сблъсък на поколения ни очаква.


Последната промяна е направена от Independent на Съб 22 Яну - 15:52; мнението е било променяно общо 1 път

GOAT and Cekoki харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Diamond Cutter
Superstar
Superstar
Diamond Cutter


Join date : 10.11.2013
Posts : 135

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 EmptyСъб 22 Яну - 11:49

ЛЕЛЕ МАЙКО КАКВИ СЪБИТИЯ ЗА ТОЛКОВА КРАТКО ВРЕМЕ? ВИДЯХМЕ ПЪРВАТА ЕЛИМИНАЦИЯ ЗА ВЕЧЕРТА, КОЯТО ЕДВА ЛИ НЯКОЙ ЩЕ Е ОСОБЕНО ИЗНЕНАДАН ОТ НЕЯ! Karl Anderson продължава със серията си, от която няма с какво да се гордее! Diamond Dallas Page не е дошъл случайно тук. Той праща заявката си за спечелване на това меле! Първата елиминация за 10-то меле вече е факт. Това завръщане на Adam Cole Bay-Bay не е никак по-маловажно, а напротив. Cole има да се реваншира заради срамното си отпадане на миналогодишното меле. Adam трябва да е страшно благодарен, че Santino Marella е единствения кечист, който е отпаднал по-бързо от него. В противен случай Коул щеше да запише най-големия анти рекорд, който можеш да направиш в този исторически тип двубой! "The Panama City Playboy" is back, baby! Adam Cole от двубоя си с Kurt Angle не сме го виждали, a онзи двубой не беше обикновен, а опонента му е същински "Киборг", а не човек! Привържениците надали са останали разочаровани от факта, че вече видяхме такива супер звезди на този ринга. Само Anderson не се вписа, но той именно за това и вече не сред кечистите на ринга. Cole не се чуди особено много и нападна Flair като го поваля с ритник в главата. Не се бъркайте по размера на "The Star Of The Show", колкото е дребен толкова е и вреден! Diamond Dallas Page наблюдава по един доста интересен начин Adam Cole, сякаш вижда някакви черти от характера си в него. Но все пак тези двамата са пълни "антоними" на този четириъгълен боен ринг. Rhodes пък на своя страна иска да се сбие с Cole, но Глобалният шампион ще съжалява, че изобщо се е захванал с Ädam Cole Bay-Bay". Коул му забива мощно DDT, след като преди това го удари в корема. DDP продължава да седи статичен и явно неговата стратегия е да се прави, че го няма поне докато не се наложи да се впусне в екшън. Това може би на първо четене изглежда като чудесен план, защото колкото по-малко се биеш, толкова по-малък шанс има да те преметнат над третото въже. Коул, който е най-свеж и най-млад се справи на бързо с по-опитните си колеги. Какъв сблъсък на поколенията. Един човек обаче е все още на тепиха и Коул знае това. Адам Коул се споглежда с него. Dallas Page прави коронния си taunt Self High Five, а феновете крещят с всичка сила DDP... DDP... DDP! "THE PANAMA PLAYBOY" не му остава длъжен и вдига ръцете си високо, а запалянковците озвучават: "ADAM COLE BAY-BAY"! Page веднага удря в гръб докато се радваше Коул, а след това вдига Роудс и му прави.. МАЙКО МИЛА... ДАААА! ВСИЧКИ ЧАКАХМЕ ТОЧНО ТОВА:

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Variationcutter
DIAMOND CUTTTTER!

DIAMOND CUTTEEEEER! ЕДИН ОТ НАЙ-ЛЕГЕНДАРНИТЕ ХОДОВЕ НА МИНАЛИЯ ВЕ! КАКВО ИЗПЪЛНЕНИЕ! ГЛОБАЛНИЯТ ШАМПИОН БЕШЕ УНИЩОЖЕН С ТОЗИ ХОД! IT'S ME.. IT'S ME.. IT'S DDP, КОЙТО СЕГА МОЖЕ ДА ПРЕМАХНЕ CODY! DALLAS ВДИГА КОУДИ И ПРОБВА ДА ГО ЕЛИМИНИРА ТОЧНО КАКТО KARL ANDERSON! ТОВА ЛИ Е ВТОРАТА ЕЛИМИНАЦИЯ? ОТИВА ЛИ СИ ГЛОБАЛНИЯТ ШАМПИОН?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 537

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 EmptyСъб 22 Яну - 11:50

ЩЕ ИМА ЛИ ВТОРА ЕЛИМИНАЦИЯ ЗА DDP?
НЕЕЕ! RHODES СЕ ЗАДЪРЖА!
Върнете се в началото Go down
Skrolins
Premium Member
Premium Member
Skrolins


Join date : 19.01.2016
Posts : 132

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 EmptyСъб 22 Яну - 11:51



7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 26_zpszesewlll

IT'S TITUS! ТОЙ ВЛИЗА В МЕЛЕТО, ГОТОВ ДА СЕ ДОКАЖЕ! Titus влиза бързо в ринга и се нахвърля на Cody Rhodes. BIG BOOT ЗА GLOBAL ШАМПИОНА! СЛЕД ТОВА FLAIR ОТИВА КЪМ НЕГО, НО СЛЕДВА CLASH OF THE TITUS! TITUS O'NEIL IS ON FIRE, BABY! Да видим какво ще направи в мелето, което продължава с неговата поява!

GOAT and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Independent
Superstar
Superstar
Independent


Location : Balchik mafia
Join date : 04.02.2016
Posts : 344
Age : 20

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 EmptyСъб 22 Яну - 12:06

Страхотна игра от страна на Diamond Dallas Page! Все още умее това изкуство наречено professional wrestling. Все още го може! Все едно още е на 30 години, дами и господа. В другата страна на ринга виждаме как Коул се налага с Тайтъс О‘Нийл, който току-що влезе в битката. Удар в гърдите от страна на Коул, но не. Тайтъс е по-силен физически и се възползва от това си предимство. Ударът е блокиран. Всичко се случва прекалено бързо, дами и господа. О‘Нийл засилва плейбоят от Панама Сити към въжетата... ЗАСИЛВА СЕ ЗА BIG BOOT.... АДАМ КОУЛ СЕ ИЗМЪКВА. ХВАЩА ТАЙТЪС ЗА КРАКА И ТОЙ ГУБИ БАЛАНС, ДАМИ И ГОСПОДА.....  КАКВО ЩЕ НАПРАВИ АДАМ КОУЛ? ТОЙ СЕ ЗАБАВЯ, НО ТОВА МУ ИГРАЕ ДОСТА ЛОША ШЕГА! ТАЙТЪС О‘НИЙЛ ГО СРИТА С ДРУГИЯТ СИ КРАК! Уникален ход от страна на Тайтъс. Той изправя Адам Коул, който вече е леко замаян. Нормално е, ако бях аз вече щях да съм в кома, представете си! О‘Нийл хваща Адам Коул и го вдига на раменете си... ДАЛИ ТОВА Е КРАЯТ ЗА КОУЛ? Отново без да постигне нищо съществено в мелето за втора поредна година? НЕ! АДАМ КОУЛ ОКАЗВА СЪПРОТИВА НА ТАЙТЪС О‘НИЙЛ И УСПЯВА ДА СЕ ИЗПРАВИ НА РИНГА! ТОЙ СЛИЗА ОТ РАМЕНЕТЕ МУ. Адам се засилва от въжетата... О‘НИЙЛ ОТНОВО ГО ХВАЩА НА РАМЕНЕ И СЕ ЗАСИЛВА МНОГО БЪРЗО КЪМ КРАЯ НА РИНГА! ТОЙ ОПИТВА ДА ЕЛИМИНИРА АДАМ КОУЛ ОТНОВО! ДАЛИ ЩЕ УСПЕЕ? ТОЙ ГО ИЗХВЪРЛЯ ОТ РИНГА-А-А-А-А..... НЕ! АДАМ КОУЛ СЕ ХВАЩА ЗА ВЪЖЕТО И ЕДВА УСПЯ ДА СЕ ИЗМЪКНЕ ОТ ЕЛИМИНАЦИЯ! Вижте кой се появява зад гърба на Тайтъс О‘Нийл! Това е Cody Rhodes... И ТОВА Е SWINGING NECKBREAKER ОТ СТРАНА НА РОУДС. Това обаче не влияе толкова много на Тайтъс, защото той се изправя мигновено. Адам Коул е в средата на ринга, а О‘Нийл вече е на сглобката! Коул се засилва за атака, но бива моментално блокиран с Big Boot от страна на Тайтъс. Адам е на колене, обаче Тайтъс ще пробва атака от второто въже... НО АДАМ КОУЛ СЕ ИЗПРАВЯ СТРАШНО БЪРЗО И ИЗБУТВА ТАЙТЪС О‘НИЙЛ ПРАВО ИЗВЪН РИНГА!

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 JZyF37X

ДАЛИ ТОВА Е ВСИЧКО ЗА ТАЙТЪС? ДАЛИ ТОВА Е КРАЯТ НА УЧАСТИЕТО МУ В ТАЗГОДИШНОТО ИЗДАНИЕ НА ROAD TO PAIN?
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2875

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 EmptyСъб 22 Яну - 12:06

И ДА! ВТОРАТА ЕЛИМИНАЦИЯ Е ФАКТ!
АДАМ КОУЛ ЗАПИСВА ЕЛИМИНАЦИЯ!
КОЛКОТО БЪРЗО ДОЙДЕ НА РИНГА, ТОЛКОВА И БЪРЗО СИ ТРЪГВА ТАЙТЪС!
ПОРЕДНА СРАМНА ВЕЧЕР ЗА НЕГО НА RUMBLE МАЧ! КОЙ ЛИ ЩЕ Е СЛЕДВАЩИЯТ ЧОВЕК?
ВРЕМЕ Е ЗА СЕДМИЯ УЧАСТНИК В ТОВА МЕЛЕ! ВСИЧКИ ТРЪПНЕМ В ОЧАКВАНЕ!
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
mr_enchev
Superstar
Superstar
mr_enchev


Location : Варна
Join date : 02.11.2015
Posts : 201
Age : 32

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 EmptyСъб 22 Яну - 12:08

7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Lc6ZGj





7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 EMIzoif7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 1k6fqFs


Ето го и номер седем в този велик мач. Kane, "The Big Red Machine" влиза с цел да направи всичко по силите си за да е Last Man Standing в този RTP мач. Това ще е четвърто участие за него през кариерата му в Total Nonstop Wrestling. Преди това той взе участие през 2019, 2018 и 2011. В последното издание на Rampage Supershow той разчисти ринга като метна над въжетата двама от участниците в него. Сега ако видим няколко такива Deja Vu то на Pain XIII той ще е в главния мач. А това число тринадесет може да се окаже фатално за шампиона когато насреща ти е "Devil's Favorite Demon". И ЕТО, ЧЕ KANE ВЛЕЗЕ НА РИНГА! ПОСРЕЩА ГО КОУДИ НО Е СВАЛЕН С ЪПЕРКЪТ!  КОЙ ЛИ ЩЕ СЕ ПРОБВА СЕГА?

Cekoki харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/t10999-topic
Sponsored content





7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match   7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 2 от 16Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
» ME: Road to Pain Rumble Match
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2022 :: Road to Pain (2022) Last Man Standing:-
Идете на: