Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021)

Go down 
+6
Nina
GOAT
Агента от Сливен
Tommy End
SevBoom
Rainmaker
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021)   Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021) - Page 2 Empty21/5/2021, 13:37

ME: Seth Rollins vs. The Fiend- Каквото и да кажа за този мач ще бъде малко. В TNW съм от една година и с ръка на сърцето мога да кажа, че Петьо не спира да ме изумява. Всеки гиф и изречение имат значение в неговите постове. Това което прави с Уаят е топ. Съвсем заслужено и бих казал, че със закъснение той е Световен Шампион. Поздравления за Джони и за Петьо. Сътвориха мач шедьовър.

Johnny Adrenaline w/ The Miz vs. Shawn Michaels- Бате, Лаек стана главен админ и пак си подари титла. ИЗМАМНИЦИ! МОШЕННИЦИ! Сега ще съм сериозен. Историята беше там. Историята между двамата беше разказана идеално, но ми се искаше да видя малко повече. Аз лично не съм почитател на мачовете, в които залагаш на гифа да покаже основното ти действие. Имаше неща, които бяха описвани и описвани, а на ринга нищо не се случваше, а аз определено не съм почитател на тези неща. Мачът беше добър, но ми се искаше да видя още нещо. С подобни кечисти аз очаквах много повече като in-ring performance. Сигурно Цекоки и Андро ще ме псуват, но просто не съм почитател на подобни мачове, особено, когато на ринга се играе с кечисти като Шон Майкълс и Джон Морисън.

Kurt Angle vs. Minoru Suzuki - Педелюра трудно си го представях без Окада, но със Сузуки се справя чудесно. Бих казал, че играта му е като по учебник и всеки трябва да се учи от него. Мачът му с Косьо беше добър и аз останах леко изненадан от краят на мача, но щом това означава, че ще има и втори мач между Кърт и Сузуки, аз нямам нищо против така че да видим как ще се развие враждата им.

TNW Elite Heavyweight Championship Match
Will Ospreay (c) vs. "Stone Cold" Steve Austin-
Останах повече от приятно изненадан след мача между Дамян и Агента. Две EWF легенди се изправиха лице в лице в ринга на TNW и не разочароваха. Агента доказа, че го може и може съвсем спокойно да се нареди до най-големите във форума, но за да го направи ще трябва да бъде постоянен. Постоянство, желание и сериозност трябва да бъде неговото мото. Поздравления и на двамата за добрият мач, който изиграха.


TNW Tag Team Championship Match
The New Millennium (Timothy Thatcher & Tomasso Ciampa) vs. Jack Evans & Angelico -
Тук ще коментирам критиките по адрес на Славчов. Когато той се завърна преди няколко месеца му обещах, че ние по никакъв начин няма да го буукваме в мач или вражда с Томи. Той много ясно заяви, че няма да играе ако подобно нещо се случи и на мача точно това се случи. Имаше си сделка и тя беше нарушена.

Singles Match (In-Ring Return w/ MVP)
MVP vs. Jimmy Wang Yang-
Филър мач, който спомага за изграждането на образа на MVP. Още ми е трудно да свикна на играта на Томи с MVP. И ще му дам съвет да спре с английски или да го намали до максимум три изречения на пост, че става мазало. Дано се задържи с кечиста и да успее да изгради образ, който да бъде интересен за следене.

Handicap Match
Aleister Black & Ricky Steamboat vs. Big Show-
Очаквана победа за Имейла и Денката. Гената също не трябва да забравяме, че се справи добре в този двубой. Надявам се Денката да продължи да обучава Имейла относно играта, защото Денката е един от добрите играчи във форума и новакът може да натрупа много ценни знания свързани с играта.

"Team Rampage vs. Team Adrenaline"
5v5 Elimination Match-
Вражда, която беше ръшната, защото на всички ни беше ясно, че в тнв два бранда трудно можеше да има след като лятото наближава и мерките отпадат една по една. Ръшната вражда и фактът, че едно от главните лица на мача напусна изигра много лоша шега. Мачът ми се стори малко като манджа с грозде. Имаше доста голям хаос, а и някои хора нямаха мотивацията да участват в него. Все пак искам да кажа колко беше приятно да прецакам Мариан "Малкия пакет" Николов. Самият факт, че бях отговорен за две елиминации показва колко ценен кадър съм за TNW!

Rainmaker, Blue Justice and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021)   Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021) - Page 2 Empty21/5/2021, 15:26

"Team Rampage vs. Team Adrenaline"
5v5 Elimination Match
Triple H, Chris Jericho, Cody Rhodes, Adam Page and John Cena def. Daniel Bryan, The Rock, Sting, Edge and Christian

- Като видях как станаха първите елиминации в този мач си помислих, че Adrenaline ще спечели, но после като видях как се развиха нещата разбрах, че тези елиминации са били планувани по някакъв начин, иначе добър отборен мач се получи, очаквано Rampage спечелиха, както става всеки път, когато има такъв мач! Много би ми било интересно да видя някой път как Adrenaline печели, просто, за да бъде малко по-различно и по-интересно.

TNW World Heavyweight Championship Match (Three Stages Of Hell)
The Fiend def. Seth Rollins (c)

- Заслужена победа за Петьо, той си заслужи този момент, не е лесно да се играе такъв вид мач, фактът, че двамата се раздадоха толкова много, само показва колко класни е-федъри са.

TNW Elite Heavyweight Championship Match
Will Ospreay (c) def. "Stone Cold" Steve Austin

- Заслужена защита на Will Ospreay, през цялото време си личеше кой е по-класния играч в мача, агента, ако иска да спечели нещо в TNW, трябва да се напъне малко и да почне да си прави гифове, а не да ми ползва едни и същи гифове 1-2 години и да очаква, че ще му дадат нещо, не става така, Бро и трябва да го разбереш.

TNW Intercontinental Championship Match
Shawn Michaels def. Johnny Adrenaline (c) w/ The Miz

- Тук ми се струва, че всички очакваха, че Cekoki ще победи и ще си отмъсти на Лайок, за това, което стана преди няколко години, но не стана така! Goat си е Goat, най-великият в тази игра. Той отново го показа това твърдение с действия и успя да спечели Интерконтиненталната титла. Надявам се скоро и аз да получа шанс за тази престижна титла, защото не съм я печелил, а пък и за мен винаги е чест да стъпя на един ринг със The Greatest Of All Time!

Special Singles Match
Kurt Angle vs. Minoru Suzuki went to no contest

- Тук не знам какво да коментирам, не следа японския кеч, алфата да не ме псува...Просто не го следя и не ми е интересен... Все пак, като гледах постовете мачът си изглеждаше доста равностоен и това че свърши без победител беше логично!

TNW Tag Team Championship Match
The New Millennium (Timothy Thatcher & Tomasso Ciampa) def. Jack Evans & Angelico

- Опитвах се да разубеждавам Славчов да се бори, но той не ме слуша, за мен това са филми, знам точно как се чувства, Славчов в момента, защото аз се чувствах по-същия начин до преди месец, два, даже до преди година, когато не исках да ме букват с Дарксайдер и те въпреки това го направиха, едно съм разбрал в този форум и то е, че като екипа каже нещо или като букнат нещо, каквото и да правиш, колкото и да се бориш да го промениш, то ще се случи, грешката на Славчов беше, че прекалено насериозно взема играта, ето това е грешката му, ще ви кажа какво трябваше да направи този човек. Той трябваше да си стисне ръцете с Томи Край и да сложат край на тази вражда, както направих аз със Дарксайдер, но не, гордостта на Славчов му попречи да направи това и рано или късно, той ще съжалява за това решение, иначе добър отборен мач се получи, браво на Цецо, че се включи и спаси мача, ето това е истински е-федър!

Singles Match (In-Ring Return w/ MVP)
MVP def. Jimmy Wang Yang

- Squash Match и бърза победа за Томи Край!

TNW Divas Championship Match (HELL IN A CELL)
Sasha Banks (c) vs. Victoria went to no contest

- Тук не следях много нещата, да ме извинява Милена Банкс, по принцип не съм фен на женската дивизия, никога не съм бил, все пак евъла на Новото хилядолетие, те се намесиха и спасиха Саша Банкс от може би потенциална загуба, кой знае! Браво и на Цецо, защото не е лесно да се играе със жена, опитвал съм.

Singles Match
Chad Gable def. Bobby Roode

- Много се радвам, че Сома победи! Той е един от най-успешните ми ученици! Само ще го посъветвам нещо и то е да прави по-малки гифове, знам, че като му писах ми каза, че така му харесва, но все пак отново ще му го кажа, защото аз вярвам, че ако този човек оправи гифовете и се раздаде малко повече ще бъде голямо име!

Handicap Match
Aleister Black & Ricky Steamboat def. Big Show

- Тук също заслужена победа за Aleister Black и Ricky Steamboat, тук също ще дам един съвет към Ангел и той е да разнообразява гифовете, омръзват едни и същи гифове, който и ще да питате все още ви каже, че с едни и същи гифове няма да станат нещата! Разнообразието е хубаво нещо и Ангел Имейлa трябва да го използва това нещо, за да стигне напред в играта.
 
Special stаtement from Kane and Paul Bearer

- Радвам се, че Марто се завърна, той заслужава да е в TNW и има какво да покаже! Нямам търпение за враждата му с Кейн!
Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 646
Age : 19

Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021)   Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021) - Page 2 Empty21/5/2021, 23:24

"Team Rampage vs. Team Adrenaline"
5v5 Elimination Match

Наистина този двубой страшно много ме изтощи... напускането на Казаков, седмица преди самия турнир бе тежко за всички нас! Трябваше да се мисли веднага алтернатива, която да успее да замести успешно Рейнс! Добра бе идеята, Северин да замести липсващия потребител! Това допринесе свежест, също така беше като гръм от ясно небе! Както видяхте... Jericho, напусна отбора си! Това бе още една от изненадите на двубоя? Кой е очаквал в такъв мач някой да търне хийл? Позитивите свършват дотук... обаче.... Следващите постове... охх Господи! Всеки в този мач, не е случаен... всеки е допринесъл адски много за своя бранд, но това бе хаос! Не съм очаквал нещо добро от такъв мач, самия аз съм споменавал, че това са адски рискови мачове, които рядко завършват позитивно! Сменяне се темпото постоянно, някои нямат мотивацията да пишат, други пишат над 600 думи пост, които в такъв мач са абсурдни! Няма да коментирам един по един играчите, ще коментирам цялостната гледка. Която както казах бе хаотична! Важното е, че Рампейдж успя да вземе желаната победа

Handicap Match
Aleister Black & Ricky Steamboat def. Big Show

Този двубой, беше просто там. Не ме интересуваше много, нямаше силен storyline, мач който можеше да се случи свободно в Rampage! Но... важното е, че момчето с Aleister се учи точно от такива мачове! Виждам в него желание, както и доста бързо надграждане! Денката и Гената, трябваше да вдигнат момчето, да му покажат как играят големите в бранша, а те точно това направиха! Заслужена победа за Aleister Blac & Ricky, надяваме се да продължават да радват!

Singles Match
Chad Gable def. Bobby Roode

Ъмм... не ме интересуваше този двубой, не съм го чел, но единствено пожелавам на двамата играчи да се издигнат и да направят стойностна вражда, която да чета с желание

TNW Tag Team Championship Match
The New Millennium (Timothy Thatcher & Tomasso Ciampa) vs. Jack Evans & Angelico

Честно казано, ако бях на мястото на Славчов и аз бих постъпил по същия начин... Екипа е дал дума, но не я е спазил...

TNW Elite Heavyweight Championship Match
Will Ospreay (c) vs. "Stone Cold" Steve Austin-

Адски голям фен съм на Дамян с елита! Този човек запълва тази титла! Агента.... не ми хареса бързото му извисяване към голямата сцена! Въпреки това, бях донякъде шокира, този мач наистина беше адски добър! Наистина, след този турнир начина по който гледам Агента се променя рязко! Евала за което! Въпреки това пътя на шампиона продължава, истинска наслада е Дамян да бъде шампион, а аз само мога да мечтая да имаме един двубой в бъдеще!

Kurt Angle vs. Minoru Suzuki -
От тази вражда, бях видял промото на Педелюра, което изуми! Наистина в последните години името му се свързва пряко с Окада, но в последно време започва да изгрява с друг атлет! Още един силен двубой в карда бе този, който завърши по странен начин! Едва ли някои е очаквал подобен край, но мисля че тази вражда ще продължи! Двамата имат химия по между си и това се видя, надявам се следващия мач между тях да завърши с истински победител

Johnny Adrenaline w/ The Miz vs. Shawn Michaels-
Голямата смяна бе факт! Двамата заслужено са в CO-ME, въпреки че самата титла е мид кард! От началото до края на тази вражда, двамата успяха да сътворят магия! Въпреки това, мисля че на Пейн беше по-силния им мач! Но със сигурност и този, не бе за пропускане! Въпреки това... зная, че пасваше страхотно Андро да вземе титлата! Голяма победа, след голяма вражда! Най-сетне извоюва тази титла... но аз мисля, че ако Цецо я беше задържал, може би щеше да покаже веднъж завинаги, че той е истинския шампион! Представете си само, две големи победи срещу играч като Андрей, така щеше да покаже, че титлата просто му принадлежи! Въпреки това смятам, че най-вероятно ще бъде извисен за главна титла, така че няма ядове! Също така, Андрей със сигурност ще покаже пред всички нас, че той ще бъде най-добрия притежател на тази титла

ME: Seth Rollins vs. The Fiend-
Уоу... нямам думи просто! Аз самия съм споменавал, че не съм почитател на Брей Уаят и особенно на новия му образ- Фийнд! Но.... играта на Петьо е от галактическо ниво! Самата история, емоцията, действието всичко е просто съвършено! Така трябваше да завърши този двубой! Едно ново лице, пълно с потенциал в момента държи главната титла на ТНВ! Едва ли, Джонката ще се задържи много време долу, вярвам че ще се върне по-силен от всякога! Може да видим, повторен мач между тях! В главата ми се въртят адски много двубои, които с удоволствие бих наблюдавал! Честито Петьо, заслужаваш го!


*Въпреки това, най-емблематичния момент, не се случи в двубой, а след промото на Юлиян! А ИМЕННО ПОЯВАТА НА МАРТО! НАЙ-СЕТНЕ! Наистина от първия ми ден, до последния като потребител на тнв, Марто е един от хората, които вечно ще се уча! Надявам се, да има нови вражди, нови силни моменти и най-сетне да поделим заедно една сцена!

Силен турнир като цяло, с много силни моменти
Обща оценка 7.5/10
Извинете, ако имам неточности просто в момента съм адски изморен!

GOAT, Don't cross Rhodes!, Dimarata, Rainmaker and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021)   Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021) - Page 2 Empty24/5/2021, 17:53

Kurt Angle vs. Minoru Suzuki
Алфата се справя много добре с новия си персонаж, който изгражда от Road to PAIN насам и определено заслужава да получи някаква награда за труда си. Промотата му наистина са много добри и развиват образа му чудесно. За самия мач мога да кажа, че беше изключително качествен и равностоен. Лично аз смятах Алфата за фаворит преди двубоя, но от това, което прочетох (не съм чел всички постове) двамата бяха адски равностойни. Ако трябваше да избирам победител много трудно бих се нагърбил с подобна задача и именно за това решението в края на мача за мен беше най-логично и нормално да се случи. Относно намесата след последния боен, хареса ми и с нетърпение очаквам да видя каква роля ще играе "Екипажа на Алфата" за напред в ТНВ!


TNW Elite Heavyweight Championship Match
Will Ospreay (c) vs. "Stone Cold" Steve Austin

За съжаление нямах време да прочета повече от един боен пост и от двамата, но тук по-скоро искам да коментирам самото включване на Агента в този мач. Да, може би много хора са били изненадани и скептично настроени към това решение, именно той да бъде в мача за Елит титлата, но аз се радвам, че стана така. Агента е човек, с който съм работил последните месеци и по време на враждата ни се убедих, че той не е някой случаен и определено има капацитета да се бори с големите риби. Стига да бъде сериозен и постоянен той е в състояние да затрудни и дори да победи 90% от играчите във форума и от това, което видях в поста му, който прочетох, то той беше напълно равностоен на шампиона. Надявам се след този мач екипа да е забелязал качествата му и да му даде шанс за някоя от мид кард титлите. Относно Димарата, няма какво да коментирам, той се е доказал като голямо име и напълно заслужено продължава да бъде Елит шампион! Пожелавам успех и на двамата за напред.


Singles Match
Chad Gable def. Bobby Roode

Приличен мач между двама солидни играчи, които имат потенциал да се изкачат нагоре в карда, стига да са сериозни и да покажат на какво са способни. Независимо от победителя в тази среща, двамата показаха, че дори без да пишат някакви дълги постове и да вкарват излишни хайп моменти, те могат да доставят приятен за четене мач. Много се радвам, че Сома най-после се завърна във форума и се надявам в най-скоро време да получи нещо голямо като вражда, защото той е способен да направи невероятни неща. Спомням си с носталгия Лудите години, когато двамата с него правехме невероятни неща в Pure дивизията и ако има мотивация като тогава, то определено скоро може дори да се бори за някоя от мид кард титлите. Макар и да съм в почивка от форума, аз заявявам, че при желание от Сома аз с удоволствие бих направил една вражда/мач с него като бенефис.


TNW Tag Team Championship Match
The New Millennium (Timothy Thatcher & Tomasso Ciampa) vs. Jack Evans & Angelico

Екипа си направи подигравка с мен, като не си удържа на думата и наруши договорката, която имахме. Те ми дадоха дума, че няма да ме букват по какъвто и да е начин с един определен потребител, а в замяна на това аз ще играя активно във форума. Тогава изрично заявих на всички членове на екипа, че ако това обещание бъде нарушено аз в мача няма да се появя и ще прекратя активната си игра във форума. Аз моята част от уговорката си я изпълних и наистина имах много голямо желание да развивам отборната дивизия, но явно това няма как да стане. Бъдете здрави.


"Team Rampage vs. Team Adrenaline"
5v5 Elimination Match

Първо смятам да коментирам всеки от участниците в мача, след което да дам и кратък коментар за самия мач.
Chris Jericho - Когато разбрах, че Йоан е вкаран от отбора на Рампейдж си помислих, че ще го издигат и той ще бъде едно от главните действащи лица в мача. Да, ама не. Наистина бях много изненадан от това, което се случи в първия му пост и не можах да разбера защо беше нужно това, но явно е било с цел да се изгради нов хийлски образ на Джерико и се надявам с новия образ нещата на Йоан да му се получат.
Cody Rhodes - Много се изкефих като видях, че ще участвам в този мач, но след това си дадох сметка, че аз съм вкаран в мача само, защото трябва да има някой, който да бъде елиминиран първи. И това обаче не стана точно така и въпреки, че бях единствения от нашия отбор, който беше елиминиран аз смятам, че се представих на едно стабилно ниво и при други обстоятелства може би щях да остана и да напиша още един пост. В край на сметка се радвам, че все пак успях да запиша участие в мача.
Adam Page - Не съм запознат особено с този кечист и ми беше интересно да видя как господин Баев го играе. Да, добра игра показа, но като че ли не си даваше много зор и поне за мен не беше редно да му дават цели 2 елиминации и да остане сред последните на ринга.
John Cena - Няма какво да коментирам играта на Блазплатната река, той се е доказал през годините достатъчно и в този мач го доказа за пореден път. Много силна игра, много подредена и без излишни глупости в постовете. Един от най-добре представилите се в мача безспорно и напълно заслужено сред последните оцелели.
Triple H - Сев Бум най-големия! Много се чудех какво по дяволите ще става с отбора като капитана Пеши напусна и кой ще го замести. Много се радвам, че това беше именно Сев Бум, който противно на критиците си пишеше много бързо и стегнато и допринесе за изиграването на мача на време. Беше ясно, че той ще бъде от последните оцелели и не само това, ами той успя да донесе и победата на своя отбор. С оглед на играта, която показа това беше напълно заслужено.
Sting - Дарксайдер нямаше кой знае какво желание да играе в този мач и това малко или много си пролича. Постовете, които написа бяха на добро ниво, но определено можеше да остане още на ринга при нужното желание от негова страна.
The Rock - Меодосий беше в същото положение, в което и Дарксайдер и двамата бяха елиминирани почти идентично. Меодосий също можеше да покаже доста повече и да остане сред последните оцелели при нужното желание от негова страна. Все пак показа добра игра и добра идейност (прецакването на Стинг)
Christian - Виксен също игра доста стабилно, както винаги и лично аз бях доста изненадан от толкова ранната и елиминация. Аз очаквах да пиле поне още един пост, където да развие още повече потенциала си, но явно и при нея липсата на достатъчно време изигра своята роля и тя приключи участието в мача сравнително рано.
Edge - Когато видях, че Милена Банкс е записала Острието бях доста разочарован, имайки предвид какво правеше с него Адам и си мислех, че тя ще го погребе, но определено с представянето си в мача ме опроверга. Много стегнато и стабилно писане и въпреки, че беше на мерника на повечето от отбор Рампейдж тя успя да издържи до последно, което беше доста изненадващо за мен, но също така и напълно заслужено.
Daniel Bryan - Мариан си е Мариан! Каквото и да си говорим опита и класата на този човек си казаха думата за пореден път и той показа игра, която е за пример. Беше ясно, че накрая, когато остана сам срещу трима няма да успее да спечели, но въпреки това успя да измисли страхотни идеи, които да вкара в постовете си и да допринесе за самия мач, който по начало си беше доста хаотичен.
За самия мач: Началото, както вече споменах ме изненада доста и очаквах Адреналин да продължат доминацията си с човек повече, но нещата се извъртяха така, че Меодосий и Дарка сами се прецакаха и господин Баев дори без да пише пост извърши 2 елиминации. Постовете на отделните опоненти бяха доста разхвърляни откъм история, имайки предвид, че трябваше да се пише максимално бързо, да се спазва ред и така нататък. Дори по едно време ми се наложи да пиша готов пост, за да не губим излишно време и е нормално да има разминавания в сюжета на мача при подобни писания на зор. В край на сметка важното беше, че мача успя да се изиграе на време и въпреки всичко според мен се получи на едно добро ниво!


Относно промото на Лорда, както винаги на ниво, а намесата на Марто... Изригнах! Една легенда се завръща и ще следя враждата им с интерес!

GOAT, Dimarata, Rainmaker and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021)   Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021) - Page 2 Empty29/5/2021, 20:49

"Team Rampage vs. Team Adrenaline"
5v5 Elimination Match

Triple H, Chris Jericho, Cody Rhodes, Adam Page and John Cena def. Daniel Bryan, The Rock, Sting, Edge and Christian - Според мен нещата около този таг мач се получиха добре. Ако някой е влизал с огромни очаквания към такъв сблъсък, то просто е сбъркал, поне по мое мнение. Предвид огромния брой играчи в него, които имаха едва една седмица, за да изпишат всичко, важното е, че мачът свърши навреме и всеки си изигра ролята подобаващо. Може би това е най-големият момент за Сев в последната година и той оправда доверието на екипа, да видим оттук насетне как ще се справи. Също както Виксен, и аз смятам, че можеше краят да бъде малко по-оспорван, но все пак хубавото е, че Браян излезе достатъчно силен дори и след неуспеха. Дали беше правилно решение Адреналин да се закрие? Поне според мен това беше неизбежно - дали сега или след няколко месеца, а с оглед на обстоятелствата настоящият момент не беше лош. Поздравявам всеки един за сериозното отношение.

TNW World Heavyweight Championship Match (Three Stages Of Hell)
The Fiend def. Seth Rollins (c) - Иконичен сблъсък и несъмнено кандидат за MOTY. Описанието и презентацията отстрана на двамата бяха на върховно ниво, а историята още преди турнира беше може би перфектна. Всичките библейски препратки просто направиха атмосферата смразяваща. Персоните им се преплетоха невъобразимо добре през цялото време. Според мен въпреки по-краткия reign на Rollins най-логичното решение беше Fiend да окупира колана. В момента той наистина изглежда като абсолютен звяр и трудно виждам как би могъл да бъде спрян в идните месеци. А и отделно, Pete наистина с всичкото си старание за последната година заслужи напълно своя main event run. Относно Джони, много ми е интересно как ще продължи развитието на Ролинс след почивката си и в каква програма ще попадне. Отново, определено една фантастична продукция от двамата.

TNW Elite Heavyweight Championship Match
Will Ospreay (c) def. "Stone Cold" Steve Austin - Някои хора навярно се бяха усъмнили доколко Агента е достоен за такъв голям мач. Е, според мен извлече близо максимума от шанса си и притисна доста Дамян. Най-важното от всичко е, че подходи изключително сериозно, предвид някои спекулации за е-фед миналото му. Има все още какво да изпипа тук-там в преходите си и т.н., но вярвам, че с времето може отново да се добере до подобна възможност и този път финалният резултат да бъде в негова полза. Засега обаче прекрасното царуване на Димарата продължава. Играта му в мача като цяло беше съвършена и максимално изчистена. Той определено заслужава да направи нещо историческо с този пояс, но заплахите за мястото му на трона ще стават все по-големи.

TNW Intercontinental Championship Match
Shawn Michaels def. Johnny Adrenaline (c) w/ The Miz - С такива мачове и вражди акцизът на Intercontinental пояса продължава да се вдига главозамайващо. От самолет се виждаше, че и двамата бяха в синхрон и по време на враждата си, и по време на разиграването на мача и се допълваха непрекъснато с идеите си. Самият сблъсък според мен беше именно това, което трябваше да бъде. И двете суперзвезди се опитваха да откраднат светлината на прожекторите за себе си, но присъствието на The Miz изигра ключова роля за финалния развой, и то в ущърб на неговия човек. Достоен, по мое мнение, завършек на силната вражда, която изнесоха Cekoki и GOAT. Въпреки поражението Цекоки тепърва ще има възможността да издигне персоната на Мундо. Андрей е едва в началото на вероятно дългото си приключение със 'Сърцеразбивача' и това беше първата сериозна стъпка в него. Според мен не е лошо да подържи златото поне няколко месеца, защото може само да му придаде още повече престиж.

Special Singles Match
Kurt Angle vs. Minoru Suzuki went to no contest - Радвам се на това, което направихме с Lalo, а повярвайте ми, то е само загрявка за драмата, която предстои на следващия турнир. Според мен мачът беше на едно топ ниво, истинско удоволствие все пак е да се разиграват тези кечисти. Не забелязах да имаме някакви значителни разминавания с Косьо, всичко като че ли вървеше гладко и ставаше все по-добре с всеки следващ пост. 'Екипажът на Алфата' вече акостира във фирмата и бъдете сигурни, ще остане там много дълго време. Имам доста идеи, които да реализирам с легендарния МиСу. Надявам се, че тепърва ще участвам в още подобни знаменити съперничества с класни играчи.

Singles Match (In-Ring Return w/ MVP)
MVP def. Jimmy Wang Yang - Досега не го бях казал, но не видях точно основание в смяната на Томи. Беше много сериозно пушнат особено покрай мелето, имаше важна роля и около Пейн, а накрая просто започна наново с друг кечист. Все пак решението с кого да играе, е изцяло негово. За момента презентира образа на MVP по един добър начин. Очаквам да го видя в първия му мач срещу сериозен съперник, този беше окей, макар и да се състоя срещу трети акаунт. Съветът ми е единствено да не използва толкова много английски език в постовете си.

TNW Divas Championship Match (HELL IN A CELL)
Sasha Banks (c) vs. Victoria went to no contest - Поздравявам лично Цекоки за това, че участва в практически четири мача на турнира, с което запълни на няколко места дупките по картата. Разбира се, и LegitBo$$ също се справи завидно с два акаунта. Макар и все да си мисля, че можеха да отложат клетката за blow-off на враждата, мачът беше приличен. Краят беше добре измислен и явно все пак ще има какво да се развие в женската дивизия, било то и с второстепенни акаунти.

Singles Match
Chad Gable def. Bobby Roode - Сомът може би изненада всички, побеждавайки далеч по-опитния си противник в лицето на Майната. Според мен обаче се справи много добре в мача и победата му определено не беше плод на случайност. Още в периода отпреди две години съм останал със силни впечатления от това момче, има въображение, опитва се да следва линия в писанията си. Въпреки това съм доволен от Майната, че е активен с Рууд, нахъсан е и можем единствено да се надяваме да се задържи във форума.

Handicap Match
Aleister Black & Ricky Steamboat def. Big Show - Смятам, че градежът на този мач се получи добре въпреки някои забавяния от едната страна. Имаше известни трусове в тима на Блек и Стиймбоут, но в крайна сметка обединиха сили и надвиха чудовището. Правилното решение е обаче Алистър и Грамадата да продължат самостоятелно враждата си. За Рики това е по-скоро временна занимавка.

Special statement from Kane and Paul Bearer - Моментът на турнира поне за мен. Марто буквално е като експерт в своите завръщания - на Пейн 11, Храма, а и сега. Включването му наистина беше уникално. Определено с Лорда са ни приготвили интересни четива и нямам търпение отново да видя Марто в големи срещи.

Overall - Мисля, че този турнир се получи много добре особено за сезона след Пейн. 9/10 ми е оценката.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021)   Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021) - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Civil War: Adrenaline vs. Rampage (2021)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Adrenaline Presents: "Pain Underway" (2021)
» Rampage presents: "Here Comes The Pain" (2021)
» 15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline")
» 1. Opening show: Team Rampage vs. Team Adrenaline
» Revenge (2021)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2021-
Идете на: