Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline")

Go down 
+3
Light
Slavchov15
Rainmaker
7 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7295

15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty
ПисанеЗаглавие: 15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline")   15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty1/5/2021, 21:57

1. Cody Rhodes
2. Chris Jericho
3. Christian
4. Edge
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1057
Age : 23

15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline")   15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty3/5/2021, 23:41

Corey Graves:Ето, че дойде време и за дългоочаквания мейн евент на вечерта. Предстои ни да наблюдаваме страхотно зрелище, в което участие ще вземат двама предтавители на Отбор Rampage и двама от конкурентния отбор, а именно Отбор Adrenaline. Рамо до рамо честта на Отбор Rampage днес ще бранят Коуди Роудс и Крис Джерико, които ще имат не лесната задача да се изправят срещу Крисчън и Острието. Миналата седмица в мейн евента на конкурентното шоу отново имахме подобен интербранд мач между Коуди и Скалата, който обаче беше спечелен от Американския шампион. Капитанът Роман Рейнс със сигурност е бил много ядосан на своя избраник Роудс, който днес ще гледа да си отмъсти за миналата седмица и този път да постигне победа рамо до рамо с Крис Джерико. Двамата имаха двубой съвсем на скоро, в който синът на Дъсти Роудс триумфира, а само преди 2 седмици предложи коалиция на Y2J. Той не изглеждаше много заинтересован от подобна коалиция, но все пак всичко е в името на отбора и днес те трябва да се сработят и да действат в екип ако искат победата.

Дами и господа, на ринга излиза Американския кошмар Коуди Роооооудс!


15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") 7yQXQNJ 15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") TJDdEPU

Jerry Lawler:Коуди излиза на рампата и изглежда пределно мотивиран да докаже, че тази загуба от Скалата миналата седмица е била плод на случайност. Да, той няма да може да вземе реванш спрямо Шампиона на народа, но заедно с Крис Джерико могат да вземат реванш над Отбор Adrenaline. Този път двубоя е на територията на Rampage, така че това може да бъде използвано като предимство от Коуди и Крис. Да, може двамата да не са дружки, но съм сигурен, че днес ще дадат всичко от себе си в името на отбора. До Civil War остава по-малко от седмица, което означава, че този Таг мач ще с още по-голямо значение, защото победителите от него ще дадат голямо психологическо предимство на своя отбор за големия мач на турнира. Към момента Отбор Adrenaline изглежда, че има предимство, имайки предвид случилото миналата седмица на тяхна територия, но винаги нещата могат да се промента. Тази вечер е идеалния момент това да се случи. Роудс крачи уверено по рампата и не показва нито капка страх от това, което предстои. Колеги имате ли какво да добавите преди той да се качи на ринга?
Jim Ross:Това, което искам да добавя е, че Коуди и Крис днес трябва да загърбят всички дразги, които имаха помежду си последния месец и да действат като екип, защото срещу тях не се изправят случайни опоненти, а Red Bull шампиона Крисчън и бившия Grand шампион Острието. Именно Крисчън успя да победи последвателно Роудс и Джерико, за да спечели титлата си на PAIN XII. Така че това ще бъде двойно отмъщение за представителите на Отбор Rampage, ако успеят да спечелят днес. Както каза самия Коуди на своя съотборник днес преди 2 седмици, "нищо не обединява двама души така, както общата омраза към трети". Така че днес двамата трябва да бъдат още по-мотивирани, защото не се бият само за честта на отбора, ами и за своето лично отмъщение. Роудс вече е край ринга и се качва на него, където се качва на въжетата и прави своя таунт към публиката, която обикновено го освирква бурно, но сега скандира *Team Rampage, Team Rampage! Той слиза от въжетата, а ние отново насочваме поглед към върха на рампата, където всеки момент трябва да се появи Крис Джерико.

15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") 8sZkeKA

GOAT and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 637
Age : 19

15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline")   15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty5/5/2021, 23:19


15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") AvrJ3TM

Jim Ross: Ето го, уважаеми зрители! Ето го от плът и кръв! Вече отнесе един Spear, но явно това не му стига и желае още болка! Въпреки това, ако сте пропуснали! Reigns и Jericho, успяха да се сдобрят! Jericho, смело заяви, че е направил грешка, след което поиска прошка! А в този миг, той ще трябва да се сражава и да спечели този мач, заедно с един от съотборниците си в предстоящия турнир! Всеки един поглед е в него, защото напоследък претърпява тежки загуби, а това не влияе добре на неговия имидж! Все пак, нека не забравяме, че човека който открадна любимата титла! Титлата, която Jericho желаеше толкова много, днес е на ринга срещу него! Ще видим ли за пръв път разплата, след най-големия турнир PAIN? Предстои да разберем, уважаеми зрители
Corey Graves: Прав си, колега! Репутацията на Chris, продължава да върви на долу, а това със сигурност не влияе добре на атлет от неговата класа! Нека не забравяме, обаче че той не е поредната звезда, която се извисява и моментално пада, даже напротив! Той е бил страшно много години в този бранд, знае как да се съживи от мъртвите! Също така знае, как да върне това което му принадлежи! А когато Jericho, обещае, той ще го спази! Така, че аз вярвам, колега, че в този мач Jericho ще успее да спази своето обещание пред всички фенове и ще спечели мача! За доброто на това свято шоу! Защото заради алчността му, отбора му се пропука, а той трябва да навакса за да успее да докаже, че е още верен на отбора си
Jerry "The King" Lawler: Да, колеги, но нека не забравяме мощния Spear, който срази на две стомаха на Jericho! Аз смятам, че това поведение не приляга на лидера на това шоу! Даже напротив, та ако не уважаваш своя съотборник, то какъв лидер си? Според мен, колкото и избухлив да бъде Reigns, в този момент трябваше да послуша разума и успокои огъня, който витае около тях! Въпроса, обаче как Jericho ще се сражава с болката в стомаха, продължава! Уважаеми зрители, Cody и Chris вече са на ринга! Въпреки не разбирателствата между тях, те днес ще представляват това шоу! Нека видим, дали ще успеят! Нека видим също кои ще бъдат двата атлета, които ще се изправят срещу нашите момчета! Ние ви оставяме тук, върнете се и след рекламите, където ще разберем, кои ще бъдат опоненти на Cody и Chris

GOAT, Pete Apple, Nina, Rainmaker and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline")   15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty6/5/2021, 14:39


Jim Ross:Позната музика буквално разтърсва арената! Макар да са от противниковият лагер, сега и аз вече съм развълнуван да видя Едж и Крисчън в Rampage зоната. Реакциите в публиката са адски смесени, защото нека не забравяме - всеки от Team Adrenaline се смята за сигурен враг на нашето шоу. Естествено, някои фенове няма как да освиркват "Captain Charisma" & "The Rated-R Superstar", защото са сред лицата на федерацията, НО други, в името на каузата, са тук да подкрепят Роудс и Джерико.

15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") TRXZ7Pr15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") YlPwmKC

Jerry Lawler:Въпреки ситуацията в залата, Едж обезателно не губи състояние на духа. Вижте с каква енергия направи първите си крачки по рампата! Дори и на непозната територия, "The Rated-R Superstar" owns the place. Но почакайте малко, след първите няколко крачки, Острието внезапно спира. Да не би да се разколеба? Може би Team Adrenaline дори няма да искат да участват в този Main Event. Техните опоненти също са учудени от внезапната промяна, която настъпи. Музиката на канадеца също спря да звучи. Но-о-о мисля,че отсъдихме прекалено рано, защото Едж просто е очаквал подкрепление. Естествено в лицето на Крисчън Кейдж - RB шампионът, който е и последното попълнение за отбора на противниковото шоу. Едж отново връща самодоволното си изражение. Дано двамата с Кейдж не подценяват конкурентите си, които в момента са на ринга.


Jim Ross:Трябва да съм честен, главния мениджър на Adrenaline за пореден път надхитри опозицията, защото включвайки именно Кейдж в този сблъсък, той отправя психологическа атака, най-малкото на двамата участници от отбора на Rampage. Нека си припомним,че преди по-малко от месец, на Pain, Крисчън бе човекът, който не само спечели спонсорската титла за актива на Adrenaline, но елиминира точно Роудс, а след това и Джерико във финала на битката за златото. Особено по body language-a на Крис съдя, че фокусът му няма да е изцяло насочен към срещата, а към потенциално отмъщение за случилото се на предишния турнир. Дано греша и дано двамата с Роудс балансират силите си по възможно най-добрия начин, защото както знаем - Едж и Крисчън са вече добре отработен отбор, партнирали са си неведнъж, а и са в топ-форма. Двамата вече стигнаха ринга, но нямаше как да игнорират напълно феновете от първите редици, които видимо са на страната на противниците им. Трябва все пак и те да се абстрахират от този факт, и да deliver-нат максимума тази вечер, в името на Main Event-a.

15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") JTl1nAO

Jerry Lawler:Срещата ще е точно толкова трудна за Осрието и Кейдж, колкото за Роудс и Джерико. В много аспекти, те ще бъдат равностойни. Нека видим кой ще надделее все пак. След кратка дискусия, Едж застава от външната страна на въжетата, което значи,че RB шампиона ще даде начало на сблъсъка. Хитър ход отново. Кой обаче ще се включи първи от отбора на Rampage?
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7295

15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline")   15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty6/5/2021, 15:56

START!
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1057
Age : 23

15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline")   15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty7/5/2021, 16:35

Ето, че най-после началото е дадено и е време дългоочаквания мейн евент на вечерта да започне. Коуди Роудс и Крис Джерико за Отбор Rampage срещу Острието и Крисчън за отбор Adrenaline. След кратко съвещание в лагерите на двата отбора мача започват Джерико и Edge, докато Роудс и Кейдж напускат бойното поле и застават в ъглите си. От четиримата участници в мача единствено Капитан харизма е на победния път напоследък, но днес със сигурност всички ще дадат всичко от себе си в името на победата, която ще даде увереност на целия отбор дни преди големия турнир Civil War. Y2J вече отнесе едно копие по-рано тази вечер от своя капитан Роман Рейнс, а сега може да отнесе още едно от Edge. Въпреки това той настоя да започне мача и Коуди, колкото и да не му се искаше му отстъпи тази чест. Дали двата отбора ще се сработят предстои да разберем, а сега нека насочим внимание към събитията на ринга, където двамата, които започнаха мача се дебнат. Острието е първия, който предприема някакви действия вкопчвайки се в своя опонент, който обаче не поддава и вместо това успява да контраатакува, хващайки го за врата и прилагайки head lock. Този захват обаче не трае дълго, защото само секунди след прилагането му Edge успява да забие лакът в корема на съперника си, който и без това е наранен и успява да скъса захвата. Веднага след това той засилва противника си от въжетата и го засреща със саблен удар. Крис моментално скача на крака, но отнася още един саблен удар, след който отново бързо скача на крака. Острието вижда това и отново се засилва към него, но Y2J го изиграва и му забива drop kick. Представителя на Отбор Adrenaline не очакваше това и пада на пода, докато съперника му пуска усмивка, след което отива близо до своя ъгъл, където разперва ръце типично в свой стил и обира лаврите от феновете. Докато канадеца се радва на аплодисментите на публиката, Коуди решава да си позволи своеволито да го тупне по гърба, сменяйки се. Веднага след това действие усмивката от лицето на Джерико изчезва и той започва спор със своя съотборник. Докато двамата се разправят в ъгъла си, Острието успява да се оттегли в своя ъгъл, където на свой ред извършва смяна. Крис и Коуди въобще не забелязаха това, унесени в спора си, който все пак приключва без излишни ексцесии и канадеца излиза от бойното поле. Американския кошамр се обръща, но миг след това към него полита Red Bull шампиона, който го посреща с drop kick. Без да губи никакво време Капитан харизма изправя своя опонент, след което започва да му нанася крошета в главата. Коуди обаче е боец и отвръща със същото и двамата започват да си разменят удари в центъра на ринга. Феновете в залата се оживяват и започват да вдигат шум, тръпнейки в очакване кой ще успее да вземе надмощие в тази схватка. В край на сметка това се оказва Кейдж, който вкарва коляно в корема, след което Коуди се свива в центъра на ринга. Канадеца решава да използва момента и се засилва от въжетата, но вместо да продължи атаката си е засещнат с брутален саблен удар, след който се просва на пода. Синът на Дъсти Роудс без да губи нито миг го изправя на крака, а веднага след това забива...

Pump kick!

15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") O447eDg

Опит за туш...

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline")   15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty7/5/2021, 17:00

ПОВДИГАНЕ! ТОЗИ МАЧ ПРОДЪЛЖАВА! 
Върнете се в началото Go down
LegitBo$$
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
LegitBo$$


Location : Mean Streets of Greenwich, Connecticut
Join date : 26.08.2015
Posts : 1092
Age : 23

15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline")   15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty8/5/2021, 18:37

Cristian Cage изритва навреме и този мач продължава! Няма да е толкова лесно двете суперзвезди от Адреналин да предадът фронта. Cody Rhodes продължава да налага противника си брутално, като отказва да му даде и секунда време за възтановяване. От друга страна Острието решава да не стои с кръстени ръце и се намесва на ринга като напада Коуди. Rhodes реагира мигновено и блокира канадецът. Edge се замайва, но това не му пречи да продължи опитите си за атака. Той избутва опонента си назад, НО О БОЖЕ МОЙ.. РЕФЕРЪТ Е ДОЛУ!

15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") 4j2KrtQ 15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") CAOvBpp

Съдията се намираше на непотходящо място в неподходящо време. Коуди е все още в шок и не забелязва какво го чака зад него. THE RATED R SUPERSTAR ГО МАТИРА ЗА РИНГА СЪС SPEAR!!! Какъв обрат на нещата само дами и господа. Джерико веднага се намесва в този създал се хаус на ринга. Но ето, че и Крисчън не остава по-назад. Двете суперзвезди започват да се налагат жестоко, но Edge решава да се включи в купона. Две на едно е нечестна игра, но ефективна. Edge&Christian Cage за момента унищожават противниците си на ринга. Двете суперзвезди се разбират нещо и изкарват Крис Джерико извън ринга. Канадците хващат Jericho и го запращат директно към барикадите, като звука от удара закънтява из цялата зала. Това бе брутално... Y2J е вече в страната на сънищата, за това Острието и Крисчън насочват погледите си към Коуди, който все още се опитва да се съвземе. Двете супрзвезди не се качват все още на ринга, а се доближават до опонента си извън него. Edge хваща единия му крак, а Cage се протяга за другия му. О, Боже... Какво мислят да направят тези ненормалници?

15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") KqXQFYj

Мъжете от отбор Адреналин за безкрупулни тази вечер. Най-вече когато съдията е в безсъзнание могат да си направят каквото си поискат. Крис е безпомощен извън ринга, а съотборника му Роудс на ринга. Акцията на двамата канадеца не е приключила обаче... Какво са намислили този път? Те се доближават до коментаторските маси и гонят всеки, който им се пречка...

15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") KuLLaBc

OH COME ONNN... ХАЙДЕ ДА НЕ СЕ ДОСТИГА ДО ТАМ... HAVE MERCY, YOU BASTARDS...

Tommy End харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 996
Age : 23

15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline")   15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty8/5/2021, 19:43

ENOUGH IS ENOUGH! НЯКОЙ ДА СЕ НАМЕСИ! КАКВО Е ТОВА? НИМА ОТБОР “АДРЕНАЛИН" Е ПАДНАЛ ТОЛКОВА НИСКО? ХАЙДЕ КРИС! ХАЙДЕ КОУДИ! СЪВЗЕМЕТЕ СЕ! СПРЕТЕ ГИ ТЕЗИ ДВАМАТА! НЯКОЙ ДА ГИ СПРЕ! БЪДЕЩЕТО НА RAMPAGE Е ЗАЛОЖЕНО НА КАРТА! Боже господи, не го правете! Edge и Christian смятат да намалят състава на отбор “Rampage”. Виждате колко са щастливи. Дано Даниел Браян гледа това което се случва и да се срамува от действията на тези двамата! Това е прекалено! Edge and Christian изправят опонентите си, които не могат да реагират по никакъв начин. Edge казва на Christian да държи Джерико изправен, а през това време The Rated R Superstar сграбчва монитора. Някой да им помогне. Къде са останалите от отбор “Rampage”? Острието се приготвя да удари and… HOLD ON FOR A SECOND! СПОМЕНАХ ОТБОР “RAMPAGE”, ЕТО ГО И НЕГО! КРИС, КОУДИ, ПОМОЩТА ИДВА КЪМ ВАС! РОМАН И АДАМ СА ГОТОВИ ДА ПОМОГНАТ! РЕЙНС И PAGE СЕ ИЗСТРЕЛЯХА КАТО КУРШУМ КЪМ ЕКШЪНА! AND HERE WE GO! EDGE И CHRISTIAN СЕ ОПИТВАТ ДА СЕ ЗАЩИТЯТ ОТ РОМАН И АДАМ, НО НЯМА КАК! ЮМРУЦИТЕ НЕ СПИРАТ ДА ВАЛЯТ, А РОМАН БУКВАЛНО ГИ УНИЩОЖАВА! МАЙ АДАМ НЕ ТРЯБВАШЕ ДА СЕ ПОЯВЯВА! РОМАН УНИЩОЖИ ОСТРИЕТО И КРИСЧЪН, НО ТОВА НЯМА ДА Е ДОСТАТЪЧНО! Роман връща Edge на ринга, за да покаже кой командва парада. It’s time for a Spear! Роман ще покаже, че с неговият отбор никой не може да се закача. Edge се изправи и Роман се засили към него, за да забие… WAIT A MINUTE! WHAT THE HELL IS GOIN ON?!


15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Giphy.gif?cid=790b7611a491403d7e4b72c6ddebcca7b9aebe234e6529de&rid=giphy


БРАЯН, СТИНГ И СКАЛАТА СЕ ПОЯВИХА! ОТБОР АДРЕНАЛИН Е ТУК! РОМАН И АДАМ ЩЕ ТРЯБВА ДА СЕ СПРАВЯТ САМИ! РОКИ И РОМАН ЗАПОЧНАХА ДА СИ РАЗМЕНЯТ УДАРИ С ЮМРУЦИ ПО ГЛАВИТЕ! ТЕЗИ ДВАМАТА САМО ТОЗИ МОМЕНТ ЧАКАХА! НЯМА СИЛА НА СВЕТА КОЯТО ДА ГИ СПРЕ !АДАМ И БРАЯН ПРАВЯТ АБСОЛЮТНО СЪЩОТО ПРЕЗ ТОВА ВРЕМЕ! ЗАБРАВЕТЕ ЗА КЕЧА! НА РИНГА ВИЖДАМЕ УЛИЧЕН БОЙ, А И ИЗВЪН НЕГО НЕ Е ПО-РАЗЛИЧНО! СТИНГ УСПЯ ДА СЪВЗЕМЕ ОСТРИЕТО И КРИСЧЪН И СЕГА ТЕЗИ ТРИМАТА НАЛАГАТ ДЖЕРИКО И КОУДИ! СИТУАЦИЯТА ЗА ОТБОР „RAMPAGE“ ИЗГЛЕЖДА БЕЗНАДЕЖДНА! ROCK BOTTOM TO ROMAN! ROMAN GOES DOWN! RUNNING KNEE TO ADAM PAGE! ТОВА ОБАЧЕ НЕ Е КРАЯТ! РОМАН ВСЕ ОЩЕ МЪРДА! РОМАН ВСЕ ОЩЕ ИСКА ДА СЕ БОРИ! КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ? БРАЯН ОТИДЕ ДО ЕДИН ОТ КОРНЕРИТЕ И ПУБЛИКАТА В ЗНАК НА ПОДКРЕПА КЪМ НЕГО ЗАПОЧНА ДА СКАНДИРА „YES! YES! YES!“. Кой би повярвал, че подобно нещо може да се случи? Къде е охраната? Съвсем скоро може да сме без капитан. Браян е готов да забие коляното! Браян се засилва и… MY GOD! WHAT THE HELL IS GOING ON! THIS IS… THIS IS…
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2280
Age : 31

15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline")   15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty9/5/2021, 12:40



15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") 7ZzhWQS

О, НЕ! ТОЧНО КОГАТО НЕЩАТА НЕ МОЖАХА ДА СТАНАТ ПО-ЛОШИ ЗА ОТБОР РАМПЕЙДЖ, ЕТО ГО И ДЖОН СИНА, който тази вечер изглежда разпален за битка. Мина дълго време от както бяхме виждали Джон толкова fired up, той бързо пуска merch-овете наподобяващи боксове с надписа "World Life" които носи около ръцете си, хвърля шапката си към феновете, както и мешката си която захвърля съвсем мърляшката на рампата, и се заканва ЗА ВЪЗМЕЗДИЕ!
Крисчън и Едж не изглеждат особено очаровани, те нещо се спипват и Едж излиза от ринга, като сега Острието застава на пътя на Сина, но Сина отпраща брутални тукати в ребрата на Категоризираната Р Суперзвезда! ТОВА БЕШЕ НЕОЧАКВАНО! НО НА ЧИЯ СТРАНА Е СИНА И ЗАЩО ПОДЯВОЛИТЕ НАПАДА ОСТРИЕТО? Истината е че Джон и таг-партньора на Острието, РедБул Шампионът Крисчън, не са в особено добри отношения през идната седмица и може би, ДЖОН Е ТУК ДА СЕ БОРИ САМ ЗА ЧЕСТТА СИ. Виждаме как Острието се пробва да замахне към Сина но бива reverse-нат....

15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") KPVjeLk

...INTO THE BARRICADES GOES EDGE! Well you know what they say, "С ТВОИТЕ КАМЪНИ ПО ТВОЯТА ГЛАВА!" Предполагаме това съобщение се опитва да изпрати Джон, за който все още не сме сигурни на чия страна е В ТАЗИ ВОЙНА! Ентузиазмът на феновете бива прекратен когато Джон отпраща Острието към барикадите. Докторът сега се впуска към въжетата, но май много си повярва, защото сега....КРИСЧЪН И СКАЛАТА ЗАПОЧВАТ ДА РИТАТ СИНА! Виждаме как Крисчън хваща Сина с Double Underhook и казва на Скалата да напада. Скалата отпраща BIG RIGHT HAND, ОБАЧЕ ДЖОН СИНА ЗАЛЯГА И СКАЛАТА ПОВАЛЯ СВОЯ СЪОТБОРНИК КРИСЧЪН! КРИСЧЪН ПАДА НА ТЕПИХА КАТО ЧЕ ЛИ БЕ УДАРЕН С БУХАЛКА И СЕГА ДЖОН СИНА И СКАЛАТА СЕ СПОГЛЕЖДАТ КОНФРОНТАЛНО! Джон казва на Скалата "YOU CAN'T SEE ME" замвахвайки към него с ръка, но ИЗВЕДНЖ СКАЛАТА...."THE MOST ELECTRYFYING MAN IN SPORTS ENTERTAINMENT" ЩЕ ПРИЛОЖИ ROCK BOTTOM НА СИНА-....НО НЕ УСПЯВА ДА ГО ПРИЗЕМИ! СИНА СЕ ОТСКУБВА ДОКАТО БЕ ВЪВ ВЪЗДУХА И СЕГА СЕ ОТТЛАСКВА ОТ ВЪЖЕТАТА....LEAPING SHOULDER BLOCK ЗА ROCK-Y, КАТО СЛЕД ТОВА СИНА ХВАЩА СКАЛАТА ЗА РЪКАТА И ГО ИЗХВЪРЛЯ ОТ РИНГА КАТО ПЪЛЕН TRASH! СВЕТАТА ТРОИЦА НА АДРЕНАЛИН ТОКУ-ЩО БЕ НАДВИТА ОТ ЕДИН ЧОВЕК А ИМЕННО ДЖОН СИНА!
Изведнъж обаче Крисчън който бе повален преди малко от своя собствен партньор Скалата, се съвзема много бързо, като КРИСЧЪН СЕ СДОБИВА С МЕТАЛЕН СТОЛ! КРИСЧЪН СЕ ГОТВИ ДА НАПАДНЕ ДЖОН СЪС СТОЛА ОБАЧЕ ДЖООООН....

15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") PwxDP9L

....LOW BLOW ЗА КРИСЧЪН!!! ДЖОН СРИТА КРИСЧЪН ПРАВО ВЪВ ФЪСТЪЧКИТЕ, ФОРСИРАЙКИ ГО ДА ПУСНЕ СТОЛА И СЕГА ДЖОН....FU ЗА КРИСЧЪН!!! Крисчън, Едж и Скалата бяха пратени да спят при рибите от "СВОБОДНАТА РЕКА" СИНА, КАТО СИНА TAUNT-ВА ДОКАТО ОТНОВО ЧУВАМЕ НЕГОВАТА МУЗИКА СЪПРОВОДЕНА ОТ СМЕСЕНАТА РЕАКЦИЯ НА ФЕНОВЕТЕ!!!!




15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") 8xmJhC5

WORLD LIFE, BABY!~ Не бяхме виждали Джон в Рампейдж от дълго време. Как ли ще фигурира присъствието му в отборния мач между Тийм Рампейдж и Тийм Адреналин в Civil War?  ДЖОН СИНА ЛИ Е МИСТЕРИОЗНИЯТ ИГРАЧ ОТ ОТБОР РАМПЕЙДЖ? Ако е така....ОТБОР АДРЕНАЛИН СА ЗАГАЗИЛИ! Ако има някой доволен от цялата тази ситуация то това определено не е Уилиъм Ригъл, а мениджъра на Рампейдж himself, ADAM PEARCE, КОЙТО СЕ ПОЯВЯВА НА РАМПАТА И РЪКОПЛЯСКА НА СИНА, КАТО ДЖОН Е ЕДИНСТВЕНИЯ КОЙТО СТОИ ПРАВ НА РИНГА А ОКОЛО НЕГО КРЪЖАТ ТЕЛАТА НА ПАДНАЛИТЕ КЕЧИСТИ, А СИНА СТОИ КАТО ЕДИН ИСТИНСКИ ВОЙНИК СПЕЧЕЛИЛ ВОЙНАТА! ФЕНОВЕТЕ ОСТАВАТ БЕЗМЪЛВНИ! Отбор Рампейдж с още един туз в ръкава си в лицето на Докторът по Гангстерология! Но дали ще го използват на турнирът? Скептични сме но ще разберем скоро! Лека нощ от нас за сега~!

Pete Apple, HeartBreaker, Dimarata, Rainmaker and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Sponsored content





15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline")   15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline") Empty

Върнете се в началото Go down
 
15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline")
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 10. Cody Rhodes vs. Chris Jericho
» 6. Backstage Segment with Chris Jericho & Cody Rhodes
» 1. Opening show: Team Rampage vs. Team Adrenaline
» 9. 'No-Disqualification Match': Chris Jericho vs. Christian Cage
»  Edge & Chris Jericho в SmackDown

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 428-
Идете на: