Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 2. Backstage segment with Aleister Black and Ricky Steamboat

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

2. Backstage segment with Aleister Black and Ricky Steamboat Empty
ПисанеЗаглавие: 2. Backstage segment with Aleister Black and Ricky Steamboat   2. Backstage segment with Aleister Black and Ricky Steamboat Empty25/4/2021, 17:21

...
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

2. Backstage segment with Aleister Black and Ricky Steamboat Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage segment with Aleister Black and Ricky Steamboat   2. Backstage segment with Aleister Black and Ricky Steamboat Empty29/4/2021, 09:45

Включваме се на живо зад кулисите на TNW, където виждаме двама борци от две коренно различни ери на кеча - Ricky 'The Dragon' Steamboat и 'The Flying Hollandian' Aleister Black. Както добре помним, същите тези титани спретнаха невиждано досега за Адреналин меле, в което наистина направиха всичко възможно, за да се изтрепят и доставят наистина качествен продукт, макар че Драконът бе доста, естествено, омаломощен и травмиран от епохалния си сблъсък с Елит шампиона Уил Оспри още на ПЕЙН. И въпреки този факт, с цената на несъкрушима воля и гениално спокойствие Стиймбоут успя да се наложи безапелационно над Блек. След това, само че, станахме свидетели на нещо съвсем неочаквано. Най-големият спортист в света - Грамадата - нахлу неочаквано на територията на бойната арена, където разметна напълно безмилостно и безцеремонно двамата със съответно двата си финишъра - Задушаващ удар и Задушаващо тръшване. Те несъмнено са твърде удивени, но нека видим дали ще успеят все пак да заровят томахавките и да търсят евентуално някакъв съюз срещу огромния Влак, който ги прегази. Като по-опитен, пръв започва Духовният учител.

2. Backstage segment with Aleister Black and Ricky Steamboat E6WmLKY2. Backstage segment with Aleister Black and Ricky Steamboat RaIlrbX


- Look, Aleister! Разбирам, че през последните 7 дни отношенията ни бяха твърде обтегнати - както на ринга, така и на всяко друго място в TNW. Никой не отрича, че си имаме зъб, по-точно ти на мен, че в тази федерация се върви в името на съзнателния опит за моето унищожение и опозорение като суперзвезда. Направихме грандиозен мач, в който ти, също като Оспри, показа, от една страна, много хъс, надмощие и непоколебимост, за което те поздравявам. От друга страна, само че, забрави, че агресията не довежда до нищо качествено и направи грубата грешка да я впрегнеш наслуки, смятайки, че също като така наречения крал ще успееш толкова лесно да ме унижиш и изплюеш. Да, но това не се получи. You couldn't crush The Dragon, Bro! Но както и да е, нека забравим цялата тази ситуация. Тя вече е в миналото. Мисълта ми е, че сега от нас двамата се иска да подходим отговорно към нещо съвсем различно и да отделим отношение към него. Както видя, точно когато те победих и мачът вече беше свършил, изведнъж се появи едно същество, което дори не ми е удобно да определя и което въобще не заслужава да се намира тук. Ако ми беше в природата да бъда насилствен и арогантен тип, бих го нарекъл както заслужава, без да се замисля. А именно - една 200-килограмова лоена топка, която си въобразява, че само защото е много едра и от един километър би могла да бъде взета за могила, разполага с правото да малтретира по-дребните физически от себе си. Става дума за Big Show. Кълна се, аз така и не разбрах какво, наистина, целеше с тази неочаквана поява този човек, позволявайки си да се меси в нашите работи. Имам чувството, че вероятно е нямал какво да прави и затова дойде тук, за да си избие комплексите и да покаже колко е "велик". А всъщност е всичко на всичко само една затлъстяла мутра, на която акълът е напълно обратнопропорционален на огромната физика. Затова, братле, предлагам да забравим поне за момент всичко, което има помежду ни и да обединим сили срещу това самозабравило се създание.

Aleister Black: WHAT? Ти искаш помощ от мен? Знаеш ли, Стиймбоут, наистина не мога да повярвам! И откъде да знам, че зад тези миротворни думи не се крие някакъв определен мотив, с който да ми забиеш нож в гърба още веднъж? Наистина съм учуден защо искаш да изграждам коалиция с теб. И как мога да ти вярвам?

- Алистър, за разлика от много други тук, които убиват същността на кеча, аз не си служа с подобни методи. Нито забивам ножове в нечий гръб, нито нищо. Аз си служа изцяло със своята собствена сила и всичко в мен е такова, каквото е. Пак ти казвам, този човек дойде и нанесе каквото на мен, това и на теб. Затова най-важното, което трябва да направим, е да изградим алианс помежду си и да се покажем обединени срещу неговата груба, но едновременно с това - и куха сила. Моля те, вслушай се в думите ми и подходи разумно към ситуацията. Ще видиш, че няма да съжаляваш. Аз ще ти помогна.

GOAT, Dimarata, Rainmaker and Angel харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Angel
Superstar
Superstar
Angel


Join date : 29.10.2020
Posts : 93
Age : 22

2. Backstage segment with Aleister Black and Ricky Steamboat Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage segment with Aleister Black and Ricky Steamboat   2. Backstage segment with Aleister Black and Ricky Steamboat Empty29/4/2021, 18:12

Aleister Black:
- Не искам да те слушам повече. Млъкни! Виж, уважавам те, защото ме победи, не съм долен задник, за да не признавам победителите, но ти искаш с мен съюз. Няма как да стане. Аз съм солов играч и няма да приема. Не ми трябва помощта ти и никога не би ми потрябвала. В живота съм се научил, че всичко трябва да правя сам и точка.

Ricky Steamboat:
- Но, но... Алистър, ние може да сме непобедим екип. С твоята сила и моя ум ние може да сме непобедими.

- Казах ти, не ми се слушат празни приказки. Не ми трябваш. Искам мач с един от тези копелета на семейство Гената, точно тук, сега, тази вечер. Те ще си понесат последствията, защото са се захванали с грешният човек.

2. Backstage segment with Aleister Black and Ricky Steamboat ACtC-3da4Mvn5HTAnVxrEzzW7evak01Wz3q-u7GZ4FV8SVEdfuRK90KoFrSf-UqaeyWH2wjEcEVzh5k4Y2yIWR9IuS0WKdpXyTqEQqgE8Xwp7in1D54WBwqcrEWgvgYCGxwW5nZwCwU0cACGZLe-UKhyzI1h=w306-h170-no?authuser=0

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





2. Backstage segment with Aleister Black and Ricky Steamboat Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage segment with Aleister Black and Ricky Steamboat   2. Backstage segment with Aleister Black and Ricky Steamboat Empty

Върнете се в началото Go down
 
2. Backstage segment with Aleister Black and Ricky Steamboat
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. Ricky Steamboat vs. Aleister Black
» 2. Big Show vs. Aleister Black & Ricky Steamboat
» 2. Backstage segment with Ricky Steamboat and William Regal
» 2. Backstage segment with Aleister Black and William Regal
» 2. Backstage Interview with Ricky Steamboat

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Adrenaline 36-
Идете на: