Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 2. Backstage Interview with Ricky Steamboat

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

2. Backstage Interview with Ricky Steamboat Empty
ПисанеЗаглавие: 2. Backstage Interview with Ricky Steamboat   2. Backstage Interview with Ricky Steamboat Empty18/4/2021, 17:54

...
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

2. Backstage Interview with Ricky Steamboat Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage Interview with Ricky Steamboat   2. Backstage Interview with Ricky Steamboat Empty19/4/2021, 21:40

Продължаваме напред в тазседмичния Адреналин, уважаеми зрители! След несъмнено оспорвания, наситен с грандиозни, но и много трогателни и екстремни моменти ПЕЙН 12 всичко е буквално като ново в ТНВ. Толкова атлети, хвърлили целия си живот, за да доставят продукт на жадните за зрелище тълпи, толкова история и величие на едно място - всичко, което е запазена марка открай време за 'The Grandest Stage Of Them All'. Сега, обаче, предстои да се фокусираме върху главния мач на първата нощ - великия МЕ за Елит титлата между Ricky 'The Dragon' Steamboat & 'The Kingpin' Will Ospreay. Двамата наистина спретнаха кръвопролитна феерия, която най-вероятно съвсем достойно ще получи сламито 'Match Of The Year' през декември. Виждаме Рики Стиймбоут, който се движи зад кулисите и никак не изглежда добре. Изгубил сякаш своя борбен ищах, изпотен, разрошен, контузен, зачервен и с множество травми...И по едно време среща Подлия Джин, готов да му вземе интервю. Нека чуем какво.

2. Backstage Interview with Ricky Steamboat O8lya8h2. Backstage Interview with Ricky Steamboat D1aaUNb


'Mean' Gene Okerlund: Hello, Mr. Steamboat! Oh, oh, oh, oh, wait, wait! Hold on a minute. Несъмнено доста тежък мач на PAIN XII, след който имам да ти задам няколко въпроса. И така, първият е "Как се чувстваш след случилото се и очакваше ли да се стекат по този начин обстоятелствата?"

- Искаш да знаеш как се чувствам, Джин? Така ли? Добре, ето, погледни ме тогава как се чувствам - изморен, изпотен, прекършен, контузен...С една дума - ИЗЖИВЯВАЩ загубата! Това ли искате да чуете ти и всички тук? Ако искате, ето - това се и случи в крайна сметка с мен...ДА!!! АЗ БЯХ ПОБЕДЕН ОТ "КРАЛЯ" УИЛ ОСПРИ!!! От ИЗМАМНИКА И ПОДЛЕЦ Уил Оспри, който оказа влияние върху моята същност и накрая, благодарение на чутовните си измами и издевателства над мен и семейството ми, се справи със своята мисия да ме погуби. И поздравления за всички, задто той ще продължава още да троши морала на американския кеч и съсипва философията на компанията. Относно това дали съм очаквал - да, трябва да призная, че очаквах. Като едно наранено драконово сърце, аз трябва да призная, че съвсем предвидливо очаквах той да канализира цялата си наглост наред с бойните си умения, за да ме смачка, заедно с онази неговата гримирана като мъртвец мръсница! Аз знаех, че нямам шанс все още за тази титла. Но въпреки това се борех със зъби и нокти за нея, с единствената цел да я отърва от лапите на този негодник.

'Mean' Gene Okerlund: Така е, Рики! Но това, което трябва да се изтъкне обезателно е, че ти направи наистина грандиозна раздавка, саможертва и непреклонност, влизайки в душите и сърцата на милиони фенове в залата и милиарди по цял свят. Ти затвърди, че един истински победител не се влияе от това дали ще загуби или победи на ринга, а от това какво създава цялостната му персона, когато е гледана и очаквана с радост от всички. Но какво смяташ, че те преклони по-точно в това да надвиеш мъчителя и да му покажеш другата страна на медала? Видяхме също така, че по едно време собствената ти съпруга също не можа да се сдържи и започна да удря шампиона, докато съдията не виждаше какво се случва.

- Това ли е важно? Какво ме прекърши? Ще отговоря! Прекърши ме това, че проявих философия срещу човек, който няма не само желание, но няма и способност да се промени. Защото хората като него не се променят, дори напротив - става още по-лошо. Ако искаш да победиш такъв, трябва да го накажеш с цената на грубостта и всички методи, пасващи на неговата процедура на действие. But do you know, Gene? Pls wait - I'm not finished. АЗ ВИНАГИ ЩЕ ПОВТАРЯМ ТАЗИ ГРЕШКА - ДА НАКАЗВАМ ИЗТЕЗАТЕЛИТЕ С ИЗКУПЛЕНИЕТО НА БОЙНИТЕ ИЗКУСТВА!!! ЗАЩОТО МЕРЗАВЦИТЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ ВОИНА НА СВЕТЛИНАТА, НО НЕ И СВЕТЛИНАТА!!! OSPREAY, STAY STRONG, BECAUSE IT'S NOT THE END!!! YOU WILL MEET 'THE DRAGON' AGAIN SOMEDAY!!!

'Mean' Gene Okerlund: You are very right and dedicated martial artist! Сега, обаче, само след часове, ти предстои мач с Alister Black. Несъмнено име, което ще бъде предизвикателство за твоята личност. Би ли описал накратко какво ще предприемеш като стратегия срещу него?

- Веднага ще ти кажа! Този човек е също ново име, което си е повярвало до Бога! Само че на турнира дори не можа да си изиграе мача. Естествено, това не беше по негова вина, въпреки всичко обаче е необходимо да се приготви за THE CHINESE POWER OF THE SERPENT!!! Although I'm crushed at the moment, my soul is always strong and I WILL PROVE THIS RIGHT HERE, RIGHT NOW!!! LOOK AROUND AND SEE NEW DIMENSIONS!!!

2. Backstage Interview with Ricky Steamboat 5jKxWth

GOAT and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
2. Backstage Interview with Ricky Steamboat
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. Backstage segment with Ricky Steamboat and William Regal
» 2. Backstage segment with Aleister Black and Ricky Steamboat
» 9. Backstage Interview /w Ricky Starks
» 3. Ricky Steamboat vs. Aleister Black
» 2. Big Show vs. Aleister Black & Ricky Steamboat

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Adrenaline 35-
Идете на: