Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW Empty
ПисанеЗаглавие: 12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW   12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW Empty7/3/2021, 10:21

...
Върнете се в началото Go down
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW   12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW Empty10/3/2021, 18:31


Дами и господа, време е и за главното събитие на шоуто Adrenaline тази вечер. Предаваме благодарение на платформата на Amazon Prime Video, а залата е Little Caesars Arena в Detroit, Michigan. Станахме свидетели на още един страхотен екшън с марката Total Nonstop Wrestling, но сега е време да смекчим мачовете и да се пренесем към един много по-съществен и важен момент. Всички си спомняте първото издание на шоуто Adrenaline, нали? Там Даниел Браян обяви своето пенсиониране от професионалния кеч. След 4 дълги години липса на „The Yes Man“ от ринга дойде и изданието на Rampage в Индия. В главния мач великият Jinder Mahal излезе, за да се изправи срещу „завръщаща се легенда на компанията“. Никой, абсолютно никой не е очаквал това да бъде самият Д-Браян. Той се завърна и започна възраждането си в компанията. Премина през огромни мачове срещу кечисти като Rick Rude, Sgt. Slaughter, King Ospreay, Jinder Mahal, където независимо като победител или като губещ, той достави. Достави на ринга, достави със самото си присъствие и беше една сбъдната мечта да го гледаме отново на професионалния ринг... Но след турнира Here Comes The Pain, където не се излъчи победител в поредния Dream match между Даниел и Джон Сина поради намесата на Booker Worldwide, Браян обяви в своя профил в Twitter, че е решил отново и този път окончателно да се оттегли от професионалния кеч. Това решение втрещи всички фенове, тази вечер ще разберем на какво се дължи то... Дами и господа, фактите говорят. Един от най-успешните кечисти в тази компания, с много успехи зад гърба си, дори член на Залата на Славата. ТОВА Е „THE LEADER OF THE YES MOVEMENT“, „MR.SMALL PACKAGE“, „THE YES MAN“... DANIEL BRYAN! Целият ростър на Adrenalinе е на рампата и изчаква началото на главното събитие, което се нарича „Daniel Bryan announces that he is leaving TNW“...


Последната промяна е направена от YesMan на 10/3/2021, 19:04; мнението е било променяно общо 1 път

Petioo09, Dimarata, JohnnyZ, Yuliyan, Cekoki, Scroller, Rainmaker and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
BrieMode
New User
New User
BrieMode


Join date : 10.03.2021
Posts : 2

12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW   12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW Empty10/3/2021, 18:42

BRIIIIEEEE MOOOOOOODE~!!!


- Ladies and Gentlemen, please welcome back...
BRIIIIIIIIIE BEEEELLLAAAAAAAA!!!

12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW Guwe1Bd
Crowd: YEAAAAAAAAAAAAH!!!

Дами и господа... Жената, която е неотлъчно до Daniel Bryan - Brie Bella е отново в компанията! Макар и само за една вечер, нямаше как Бри да не присъства отново на този ринг за момента, в който нейния съпруг окончателно ще се пенсионира от този спорт. Залата в Detroit я посреща с шумни овации, на които красавицата от семейство Danielson реагира с усмивка. Тя беше неотлъчно до Даниел Браян, тя го подкрепяше безрезервно във всяко едно отношение. Това заслужава уважение! Ще го подкрепи и в този момент, когато Даниел решава да застане до нея и децата си и да „окачи ръкавиците“. Всъщност не знаем все още каква е причината Даниел да обяви това свое решение тази вечер, но тепърва ще научим. Brie се качва по стълбите, след което влиза в ринга. А ПОГЛЕДНЕТЕ САМО LITTLE CAESARS ARENA... ПОЗНАТИТЕ „YES CHANTS“ ОГЛАСЯТ ЦЯЛАТА ЗАЛА, А БРИ ЗАПОЧВА ДА СКАНДИРА ЗАЕДНО С ТЯХ. УДИВИТЕЛЕН МОМЕНТ, ОСТАВЯМ ВИ ДА МУ СЕ НАСЛАДИТЕ!

12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW K1DF8hC
Crowd: YES! YES! YES!

Сълзи се стичат по лицата на голяма част от феновете, независимо дали това са мъже или жени... Всички те обичат този спорт и всички те знаят, че Даниел Браян е една негова емблема! Бри взима микрофон от announcer-a и застава по средата на ринга, а феновете тръпнат в очакване да чуят първите думи от мини-завръщането на „Brie Mode“!

GOAT, Petioo09, FreeRiver, JohnnyZ, Yuliyan, Scroller, Rainmaker and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
BrieMode
New User
New User
BrieMode


Join date : 10.03.2021
Posts : 2

12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW Empty
ПисанеЗаглавие: !   12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW Empty10/3/2021, 18:56

12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW F2Hcykw
Crowd: BRIE! BRIE! BRIE!

- Не знам дори как да започна... Благодаря за цялата подкрепа, Детройт! *YES! YES! YES!* Не очаквах такова топло посрещане от ваша страна. Тази вечер съм отново сред вас, макар и за кратко... *BOOOOOOOOOO* Искам да ме разберете, много бих искала да се върна и да правя отново това, което обичам и за което живеех. Но животът ми се преобърна по такъв начин, че няма как да си го позволя. С Даниел имаме две прекрасни дечица, които трябва да израстнат в едно спокойно семейство и да се реализират спрямо техните мечти. Ако ме питате „Дали ме е страх, че някой ден тези деца могат да последват примера на мен и баща им“... Ще ви отговоря, че да. Страх ме е, защото с годините аз и Даниел разбрахме рисковете на тази професия. Разбрахме, че след всеки един мач, след всеки един ход, можеш да не си същия. Можеш да застрашиш собствения си живот. Това направи Даниел преди 4 години, когато премина няколко операции, за да се оправи. Аз също имах немалко контузии, затова реших да спра. Но не и Даниел... Даниел се бореше с всичко и всеки, за да се върне... И ТОЙ УСПЯ! *YEAAAAAAAAAAAAAAH* Успя и за няколко месеца направи толкова много... DANIEL, СЕМЕЙСТВО DANIELSON СЕ ГОРДЕЕ С ТЕБ! Дали контузия е причината Даниел този път окончателно да се откаже?! Искам да разберете от самия него... ДАМИ И ГОСПОДА, МОЛЯ ПОСРЕЩНЕТЕ МОЯ СЪПРУГ, НАЙ-ДОБРИЯТ МЪЖ КАТО КЕЧИСТ И КАТО ЧОВЕК! ИСКАМ ДА ОГЛАСИТЕ ЦЯЛАТА ЗАЛА ЗА ПОСЛЕДНАТА ПОЯВА НА...

- DAAAAAAAAAAANIEEEEEEEEEEL... BRYAAAAAAAAAAAAAAAAN!!!

GOAT, Petioo09, JohnnyZ, Yuliyan, Cekoki, Scroller, Rainmaker and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW   12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW Empty10/3/2021, 21:20

IT'S THE FIIIINAAAAL COOOOOOUNTDOOOOOOOWN...


Дами и господа, аз останах безмълвен... Залата изригна още в момента, в който гръмна емблематичният хит на Europe - „The Final Countdown“. Всички помним каква част от кариерата на човека, когото очаква целия ростър на Adrenaline и най-вече съпругата му - Brie Bella e тази песен, но за това по-късно. ГОТОВИ ЛИ СТЕ?! ЗА ПОСЛЕДЕН ПЪТ... ДАМИ И ГОСПОДА, ТОЙ Е БИВШ ДВУКРАТЕН СВЕТОВЕН ШАМПИОН, БИВШ ДВУКРАТЕН UNDISPUTED ШАМПИОН, БИВШ MR. GET THE SUITCASE, A TOTAL NONSTOP WRESTLING HALL OF FAMER... DAAAAAAAANIEEEEEEEEEEL BRYAAAAAAAAAAAAAN!

12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW 6cVzQ7W
LITTLE CAESARS ARENA IS GONNA' BLOW!!!

УНИКАЛНО! ЕТО ТОВА Е АТМОСФЕРАТА, КОЯТО ТОЗИ ЧОВЕК ЗАСЛУЖАВА... BRYAN DANIELSON ИЗЛИЗА ЗА ПОСЛЕДЕН ПЪТ НА РИНГА НИ... УДИВИТЕЛЕН МОМЕНТ! ПРИЗНАВАМ СИ, НИКОГА НЕ СЪМ ВИЖДАЛ НЕЩО ПОДОБНО! А песента, с която Браян излиза тази вечер? „The Final Countdown“ съпътстваше Даниел Браян още през далечната 2002 година. Тогава Даниел дебютира в Ring of Honor, където излиза именно с този хит. След като дойде в TNW, Браян смени временно песента си с „The Flight of the Valkyries“, но при спечелването на първата си Световна титла и по време на reign-a си с Undisputed титлата, отново върна именно песента на Europe. Кой би предполагал, че тя ще го изпрати от професионалния кеч тази вечер... Сигурен съм, че никой. А сега, време е за най-красивия момент от излизането на Браян. Той вдига ръцете си нагоре, време е „The Leader of the Yes Movement“ да поведе четата си... HERE WE GO! YES! YES! YES! YES! YES! YES! УДИВИТЕЛНО! Той се спира, за да усети тази енергия още веднъж... Той я заслужава, а публиката е готова да нахлуе на ринга, за да целува и прегръща „The American Dragon“... Браян се качва по стълбите, след което се качва на въжетата, още веднъж оглеждайки препълнената зала в Detroit, Michigan... ОЩЕ ЕДИН ПЪТ, НАСЛАДЕТЕ СЕ!

12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW 3cxVuLl
Crowd: YES! YES! YES!

ВЕЛИК МОМЕНТ! ДАМИ И ГОСПОДА, ЕТО ТОВА Е ДАНИЕЛ БРАЯН ОТ ПЛЪТ И КРЪВ! УСМИХНАТ ДОРИ В ПЕНСИОНИРАНЕТО СИ... Вярвам, че тази усмивка ще падне в момента, в който Браян трябва да се сбогува с всички тези хора. Той взима микрофона на Brie, след което я целува по челото и я прегръща, а залата ще се разтресе! *YES! YES! YES!* Готови ли сте?! Последните думи на Даниел Браян в Total Nonstop Wrestling. Защо напусна, какво го накара да вземе това решение? Ще разберем сега! IT'S THE FINAL COUNTDOWN...

GOAT, Petioo09, FreeRiver, deren, JohnnyZ, Yuliyan, Cekoki and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW   12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW Empty10/3/2021, 22:47

12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW MrWFcjL
Crowd: DANIEL BRYAN! *CLAP CLAP CLAP!* DANIEL BRYAN! *CLAP CLAP CLAP*

- Благодаря ти, Brie... Благодаря и на всички вас, които сте на рампата! ВИЕ СТЕ ЕДНА ОТ ПРИЧИНИТЕ ДА СЪМ ОТНОВО ТУК, ПРЕКРАСНИ КОЛЕГИ! *YEAAAAAAAAAAAAAH* Дами и господа, искам да аплодирате всеки един на тази рампа, тези хора са бъдещето на Total Nonstop Wrestling! От Johnny Mundo, през Ricochet... ДО НОВИЯТ ELITE ШАМПИОН НА КОМПАНИЯТА - KING OSPREAY! ИСКАМ ВАШИТЕ АПЛОДИСМЕНТИ ЗА УИЛ, ТОЙ ГО ЗАСЛУЖАВА! *OSPREAY! OSPREAY! OSPREAY!* Знаех си, че ще успееш, братле! Вие карате хората да дават пари всяка седмица за билети, Amazon Prime Video, тениски, чаши, сувенири с вашите лица... ВИЕ ПРОДАВАТЕ И ПРЕПОДАВАТЕ! Благодаря! На второ място, искам да благодаря на тези прекрасни хора в залата... Вие направихте това мое изпращане по-специално от всякога! *YES! YES! YES!* И не само вие, не си мислете, че сте най-специалните, ха-ха! *BOOOOOOOO!* ВИЕ СТЕ НАЙ-СПЕЦИАЛНИТЕ, НО ЗАЕДНО С ВСЕКИ ЕДИН ФЕН НА TOTAL NONSTOP WRESTLING ПО ЦЯЛ СВЯТ! *YEAAAAAAAAAAAAH!* ВИЕ ПРАВИТЕ ВСИЧКО ТОВА ВЪЗМОЖНО! И на трето място, но по важност на първо за мен... Това е Brianna Danielson. *BRIE! BRIE! BRIE!* Може и от днес да не съм отново професионален кечист, но ако някой някога си позволи да и направи или каже нещо лошо... ЩЕ ОТНЕСЕ НАЙ-МОЩНИЯТ RUNNING KNEE НЯКОГА! *YEAAAAAAAAAAH!* Brie беше до мен през цялото време, тя ме подкрепяше от момента в който станахме по-близки, през момента в който се оженихме, до момента в които отгледахме тези две прекрасни деца, които в момента са при баба и дядо им. Мъничета, не се притеснявайте, татко идва! Сега стигаме и до най-важния въпрос... Защо, Daniel, защо? Защо се оттегляш отново, след като толкова години се бори, за да се завърнеш на върха?! Ами ще ви помоля още веднъж да погледнете към рампата... Млади, амбициозни, готови на всичко, за да стигнат до върха. Опитах, борих се, давах кръв и пот, за да ги достигна... И след турнира Here Comes The Pain си казах: „Редно ли е да продължавам да опитвам?! Не е ли най-добре да дам цялото поле за изява на тези хора...“ И отговорът, предполагам знаете какъв беше... *YES! YES! YES!* Това е моето решение! Не съм готов да се боря с тези суперзвезди,, 4 години се оказаха прекалено много... Моето време отмина, а сега е техният такъв! *BOOOOOOOOOOOO!*

12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW SUJr3j1

- НО НЕКА ВИ КАЖА ЕДНО ПОСЛЕДНО НЕЩО... DANIEL BRYAN ВИНАГИ Е КЪРВЯЛ, В МОМЕНТА КЪРВИ И ЩЕ ПРОДЪЛЖАВА ДА КЪРВИ TOTAL NONSTOP WRESTLING... ЗАВИНАГИ! ВСИЧКО СЪМ ПРАВИЛ ЗАРАДИ ВАС, НО ЕРАТА МИ ПРИКЛЮЧИ... И ИСКАМ ЗА ПОСЛЕДЕН ПЪТ ДА СЕ ИЗПРАВИТЕ НА КРАКА, ЗАЩОТО Е РЕД ДА ЗАВЪРШИМ ТАЗИ ПРИКАЗКА ПО НАЧИНА, ПО КОЙТО ЗАПОЧНА В TNW! LET'S GO, DETROIT... LET'S GO, WRESTLING FANS AROUND THE WORLD... YES! YES! YES! YES! YES! *YES! YES! YES! YES! YES!*


Ами дами и господа, това беше всичко... Bryan Danielson прегръща Brianna Danielson в средата на ринга. 5 години по-късно, тези двамата са отново заедно, но този път за последен път на кеч ринга! От тук нататък ще са си заедно вкъщи, при двете си деца. По лицата и на двамата започват да текат сълзи, а момента е просто неописуем. Залата не спира да крещи заветното „YES!“, което никога, ама никога няма да омръзне! Daniel Bryan промени историята в професионалния кеч, драги зрители... Това име завинаги ще остане със златни букви в книгите на тази компания. Но Даниел го каза сам - той дава шанс за изява на останалия roster не само в Adrenaline, а и изобщо в компанията! На titantron-a се изписва с големи букви: „THANK YOU BRYAN!“, а всички суперзвезди на Adrenaline тръгват по рампата, за да си кажат едно последно „Сбогом!“ с „The Yes Man“. А тук приключва нашето предаване тази вечер дами и господа. Една ера официално приключи, но повяврайте ми - десетки нови са на хоризона! От екипът на Amazon Prime Video ви желаем лека вечер... YES! YES! YES! YES! YES! YES!

GOAT, Don't cross Rhodes!, Petioo09, FreeRiver, deren, JohnnyZ, Yuliyan and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW   12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW Empty10/3/2021, 23:01

С една дума - G.O.A.T.! Greatest Of All Time! Тези четири думи описват много точно този човек! За мен бе чест да коментирам мачовете на Daniel Bryan, но сега е време да се сбогуваме с този човек. Bryan поставя микрофона в средата на ринга, като след това вдига ръката си високо във въздуха! YES! YES! YES! YES! YES! Ха-ха, просто невероятно! Може би за последен път биваме свидетели на този chant. Съпругата на Bryan застава до него, а след това следва прегръдка. Кечистите от roster Adrenaline, които са заобиколили ринга започват да му ръкопляскат и са готови да се сбогуват с него. Те се насочват към рампата и чакат своят другар, а Daniel се сбогува за последно с феновете и целия екип на Total Nonstop.. *HUGE POP* ИЛИ ПЪК.. НЕ! МОЛЯ ТЕ! НЕ! НЕДЕЙ! НЕ-Е-Е-Е..

12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW UJvfMpQ

CLAYMORE!!!!!!~ 

BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!

HOLY SHIT, THAT IS RAMPAGE SUPERSTAR DREW McINTYRE! GOD DAMN IT, BUT WHY?! WHY, MAN?! WHAT IS DREW McINTYRE DOING OUT HERE?! THIS IS NOT RAMPAGE?! КАКВО СИ МИСЛИШ?! ПУБЛИКАТА ЗАПОЧВА ДА ОСВИРКВА ФИНАЛИСТА В ТАЗГОДИШНОТО МЕЛЕ, КОЙТО СЕ УСМИХВА И ПОГЛЕЖДА КЪМ СЪПРУГАТА НА BRYAN - BRIE BELLA, КОЯТО Е ЗАСТАНАЛА В КОРНЕРА НА РИНГА И СЕ Е ХВАНАЛА ЗА ГЛАВАТА, ГОТОВА ДА ЗАПЛАЧЕ! ТОВА НЕ Е ЗА ВЯРВАНЕ! ЗАЩО, DREW, ЗАЩО?! НО ПОГЛЕДНЕТЕ КАКВО СТАВА, ЦЕЛИЯТ ROSTER НА ADRENALINE! СЕ НАСОЧВА КЪМ РИНГА, КЪДЕТО Е ШОТЛАНДЕЦЪТ! Но „The Chosen One“ в последния възможен момент слиза от ринга, взима микрофон и отлита към феновете, които все още го освиркват... А ДАЖЕ НЯКОИ ОПИТВАТ ДА МУ СКОЧАТ НА БОЙ, НО БИВАТ СПРЕНИ ОТ ОХРАНАТА! Mcintyre започва да се катери по стълбите и най-сетне се спира и поглежда към ринга, в който се намира почти всяка всяка една суперзвезда на Adrenaline, в това число и Даниел Браян, който лежи по корем... Но започва да се надига от тепиха, „The American Dragon“ започва да пълзи... И ЗАПОЧВА ДА ГЛЕДА НА КРЪВ „THE SCOTTISH WARRIOR“!

12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW UVx1q5h

- DANIEL BRYAN! *McIntyre започва да се задъхва* ТОВА НЕ Е ПОСЛЕДНИЯТ ТИ МОМЕНТ ТУК! АЗ И ТИ.. НА PAIN XII! WOOOOOOWWW!
ADRENALINE PRESESNTS..

GOAT, Don't cross Rhodes!, Petioo09, FreeRiver, Dimarata, GodNikolov, deren and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW   12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW Empty

Върнете се в началото Go down
 
12. ME: Daniel Bryan announces that he is leaving TNW
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. Daniel Bryan vs. ???
» Fandango vs. Daniel Bryan
» 13. ME: Segment with Daniel Bryan
» 11. Segment with Daniel Bryan
» 6. Drew McIntyre vs. Daniel Bryan

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Adrenaline 31-
Идете на: