Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 13. ME: Segment with Daniel Bryan

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

13. ME: Segment with Daniel Bryan Empty
ПисанеЗаглавие: 13. ME: Segment with Daniel Bryan   13. ME: Segment with Daniel Bryan Empty2/5/2021, 21:06

-
Върнете се в началото Go down
TribalChief
Superstar
Superstar
TribalChief


Location : Pensacola, FL
Join date : 12.11.2011
Posts : 137
Age : 39

13. ME: Segment with Daniel Bryan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: Segment with Daniel Bryan   13. ME: Segment with Daniel Bryan Empty8/5/2021, 21:59



- Ladies and Gentlemen, please welcome, ROOMAAAAN... REEEEEIGNS!!

13. ME: Segment with Daniel Bryan HuVJA8P 13. ME: Segment with Daniel Bryan XCPpq79

Това определено не е по план! Шоуто започна и явно ще завърши с Roman Reigns...! До последния момент беше предвидено D-Bryan да излезе и да закрие Adrenaline, но към ринга отново се задава самоанецът, който е и капитан на тима си. Освиркванията в залата определено надделяват в този миг. Roman се носи с пълна увереност към ринга, където сякаш отново ще проговори. Какво обаче става с Bryan? Защо той не се появи? О, Боже, погледнете само какво се случва зад Reigns... Някой трябва да се намеси, веднага!
Върнете се в началото Go down
http://www.wwe.com/superstars/roman-reigns
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

13. ME: Segment with Daniel Bryan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: Segment with Daniel Bryan   13. ME: Segment with Daniel Bryan Empty9/5/2021, 20:59

Т-Т-Т-Т.. ТОВА.. ТОВА Е DANIEL BRYAN! ТОЙ Е ЗАД ROMAN REIGNS! *YEAHHHHH!!* ТЪЛПАТА ПОДИВЯВА! ТЯ ЗАСТАВА НА КРАКА, А ''THE BIG DOG'' СИ НЯМА И НА ИДЕЯ КАКВО ГО ОЧАКВА! ОЧАКВА ГО ЕДИН ГНЕВЕН КОЗЕЛ! BRYAN СЪБАРЯ REIGNS НА ЗЕМЯТА И ЗАПОЧВА ДА ГО НАЛАГА С ЮМРУЦИ! ОБАЧЕ ТОЙ НЕ СЕ ФОКУСИРВА ВЪРХУ ДАДЕНА ЧАСТ ОТ МУСКУЛЕСТОТО ТЯЛО НА ROMAN! НЕ, НЕ, НЕ! ТОЙ УДРЯ, КЪДЕТО МУ ПАДНЕ! КОЗЕЛЪТ НЕ Е НА СЕБЕ СИ - НЯКОЙ ПО-ДОБРЕ ДА ПОВИКА ОХРАНА! ПРЕКАЛЕНО КЪСНО Е! D-BRYAN ЗАКЛЮЧВА КАПИТАНЪТ НА ОТБОР RAMPAGE В..

13. ME: Segment with Daniel Bryan OcPs8tD 13. ME: Segment with Daniel Bryan DyQNIOc

THE YES LOCK! REIGNS IS IN BIG TROUBLE!

БОЖЕ ГОСПОДИ! НЯКОЙ ДА СПРЕ ТАЗИ АНАРХИЯ! ROMAN REIGNS Е ПОД КАПАНЪТ НА ''THE YES MAN''! САМ СИ ГО ИЗПРОСИ! НО ХАЙДЕ ДЕ, СТИГА ТОЛКОВА! ТОВА ВЕЧЕ Е ПРЕКАЛЕНО! Да, Reigns е тотално копеле, но дори индивид като него не заслужава подобно отношение - това бе достатъчно, Bryan! Сега го пусни! Ще го контузиш, Daniel - това е един от най-важните моменти в цялата му професионална кариера, не бъди такъв! Roman Reigns крещи от болка и се моли да бъде пуснат, докато тупа по ринга! Никога не сме го виждали в подобна ситуация! Daniel Bryan иска да го унищожи! Най-сетне се появяват и екип от съдии, които навлизат в ринга и успяват да разтърват двамата капитани! Но какво е състоянието на Reigns и дали ще може да участва на предстоящия турнир ''Civil War'' - не е ясно..

ADRENALINE PRESENTS.. 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





13. ME: Segment with Daniel Bryan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: Segment with Daniel Bryan   13. ME: Segment with Daniel Bryan Empty

Върнете се в началото Go down
 
13. ME: Segment with Daniel Bryan
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 11. Segment with Daniel Bryan
» 8. Daniel Bryan vs. ???
» Fandango vs. Daniel Bryan
» 6. Drew McIntyre vs. Daniel Bryan
» PRE-SHOW: Sheamus vs Daniel Bryan

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Adrenaline 37-
Идете на: