Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. Backstage promo with Edge

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

4. Backstage promo with Edge Empty
ПисанеЗаглавие: 4. Backstage promo with Edge   4. Backstage promo with Edge Empty20/2/2021, 16:59

...
Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

4. Backstage promo with Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Backstage promo with Edge   4. Backstage promo with Edge Empty20/2/2021, 20:21

4. Backstage promo with Edge BB1VW4T
-------------------------------------------------------
4. Backstage promo with Edge Backstagepromo-1
-------------------------------------------------------

-   Diamond Dallas Page... Може би наистина си прав... Може би наистина си прав, че искрата, тръпката, която побиваше цялото ми тяло на този ринг - вече я няма! Шестстотин и петдесет дни... Кой би се завърнал след толкова дълго време? Може би си прав... Може би наистина съм свършен... Когато се обръщам назад, аз виждам просто тъмнина.. Точно така, Page! И знаеш ли защо?! Защото "The Mastermind" не е устроен да мисли така! Единственото, което е в неговата глава е пътят напред... Това е главната цел! ... 92 седмици, Dallas! Седмици, които се оказаха може би най-важните в моята двадесет годишна кариера... Никога не съм смятал, че постигнатото до този момент - ще бъде в историята! Никога не съм смятал, че изобщо ще стигна до това стъпало! Но знаеш ли... Точно така се държат в.. Как беше?! 'Висшата лига'! Да, Dallas! Това е лигата на хегемоните, на хората, които винаги са намирали мястото си в нея! На хората, които никога не са се притеснявали от това, дали ще се озоват на долното стъпало, защото за тях не съществува такова! И повярвай ми, красавецо.. АЗ МОГА И СЪМ ПРАВ! 'Онзи' Edge е ето тук - в мен! Готов да те смачка по всяко едно време! Мисля, че миналата седмица ти научи много ценен урок, Page! Ти не си стена, а просто лека неравност на пътя! На моят път! Неравност, която се вижда отдалеч, но коварна, когато я доближиш! Аз знам, че мога да премина през тази неравност! Двадесет години вървя по този път, седя на този връх, Dallas - двадесет години... Ти каза... Ти каза, че аз съм отново тук, за да докажа на целия TNW Universe, че един от най-скандалните някога в историята на TNW - Grand championship run-ве не е бил.. напразно? Не, Dallas... Завърнах се, заради връзката... Връзката ми с тези хора... Обичан или не... Връзката е точно това, което ме направи този, който всички виждат днес! Още от тринадесет годишна възраст, аз усетих тази връзка и обещах най-вече на себе си, че ще бъда най-великия в историята на този бизнес! И ето ме сега, няколко десетилетия по-късно... Аз съм от този тип хора, които ако ги хвърлиш в калта, те ще се изправят веднага - не заради мърсотията, а заради това, че могат да докажат, че са нещо повече - много повече! Всеки ден, всяка минута, всяка секунда прекарана на ринга е точно това! Аз мисля, Page, мисля... Това нито ме прави свършен, нито прашасал или остарял - нито пък страхливец! Това е "The Rated-R Superstar", който ти твърдиш, че наполовина 'лежи' в "Долината на смъртта"...

...~

-------------------------------------------------------
4. Backstage promo with Edge Backstagepromo-1-1
-------------------------------------------------------


-   Смяташ, че загубата от The Undertaker ме е заровила дълбоко? Не, Dallas, не! Аз съм по-жив от всякога! По-готов от всякога и много, много по-опасен от преди! Миналата седмица смятам, че много добре разбра именно това! Манипулирам всяко едно действие - всичко и всички! А след това - ДЕЙСТВАМ! Смяташ, че загубата от "The Phenom", човек, който не е побеждаван от толкова много време е един провал?! Това е моята победа, Dallas! Именно срещата ми с The Undertaker е 'нещото', което ме върна на правилния път! На същия този път, на който си попаднал и ти.. Проблемът е, че там няма място за двама ни, красавецо.. Смяташ. че част от душата ми е притежание на Taker?! Dallas, ха.. Душата на 'мъртвеца' живее в мен.. Точно в онази вечер на 'PAIN', когато аз подадох короната на Undertaker - не бях свършен, а прероден! Ще видиш истинското лице на Edge, много скоро... Лицето, което ще се появи обратно от ада... Лицето, което отново ще отвори портите и ще изпепели тази компания... Същото това лице, което бавно, но славно отново ще бъде на горещия трон...

THE EXACT SAME FACE...

COMING NOT FOR THE SOUL OF HIS OWN...

BUT...

YOURS!!!


...

4. Backstage promo with Edge BB1VW4T

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

4. Backstage promo with Edge Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

GOAT, FreeRiver and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
 
4. Backstage promo with Edge
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 10. In-Ring promo with Edge
» 2. In ring promo with Edge
» 7. In-ring promo with Edge
» 9. In-ring promo with Edge
» 6. In-ring promo with Edge

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Аdrenaline 30-
Идете на: