Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. In-ring promo with Edge

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

6. In-ring promo with Edge Empty
ПисанеЗаглавие: 6. In-ring promo with Edge   6. In-ring promo with Edge Empty7/8/2022, 23:32

...
Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

6. In-ring promo with Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. In-ring promo with Edge   6. In-ring promo with Edge Empty13/8/2022, 11:16

Last Week on Rampage SuperShow 479 написа:

***
6. In-ring promo with Edge BB1VW4T

-------------------------------------------------------------------------------------------------
6. In-ring promo with Edge 3 6. In-ring promo with Edge 4
-------------------------------------------------------------------------------------------------

... През последните дни, последната седмица, дори две, чух и прочетох какви ли не приказки и нападки по мой адрес... Че съм бил стар, че вече не ставам, че физически не съм подготвен за 'голямото', че бягам от отговорност, че се крия от поредното предизвикателство! Всичко това, както и всичко останало, което се изписа и каза са една абсолютна лъжа, която остава някъде там във въздуха ...


***

... Adam, хлапе, книгата, която нежно напипваш и галиш по така наречената твърда корица е отдавна прочетена, дори написана от хора като мен. Никога не см се съмнявал в качествата си, както и никога не ме е интересувало какво говорят хората за мен! Казах го преди няколко седмици, ще го направя пак - не бъркай милостинята или уважението ми със слабост! Аз не изпитвам такава, нито пък я притежавам! Точно тук, в средата на този ринг аз признах пред цял свят, че съм те подценил, но се радвам, че все пак излезе от дупкката, в която се намираше ...


***

... Затова искам, точно в този момент да застанеш очи в очи с мен на този ринг, да стиснеш ръката ми в знак на уважение, което ти самият твърдиш, че имаш и да заровим всички различия помежду ни! А кой знае, може всичко това да доведе до поредната кулминация, която да разтърси този ринг, а и компанията като цяло ...

6. In-ring promo with Edge BB1VW4T

-------------------------------------------------------
6. In-ring promo with Edge MF10NPJ
-------------------------------------------------------

... Музиката на Адам Пейдж зазвучава в залата, а публиката не е очаквала и нещо по-различно от това. Пейдж не веднъж е показвал какъв мъжкар е и най-вече, че си държи на думата. Той иска тази битка с Острието повече от всеки друг! Адам Пейдж се впуска по рампата и с няколко много бързи крачки прекосява цялото разстояние до ринга. Последният път, когато това се случи, тези двама мъже ни предложиха уникално шоу. Шоу, в което никой от тях не излезе победител. Двамата завършиха наравно, но много добре осъзнават, че в един момент, ще трябва да се стигне до там, че да бъде излъчен победител. Нека видим докъде ще доведе всичко това ...
***





... NO IT CAN'T BE?! И НЕ ГОВОРИМ ЗА ТОВА, ЧЕ PAGE ТОКУ-ЩО ЗАСТАНА В ОЧИ С ОЧИ "THE RATED-R SUPERSTAR" И ОТНОВО НЕ МУ БЕ ПОЗВОЛЕНО ДА КАЖЕ И ДУМА, А ЗА ТОВА, КОЕТО ЧУВАТ УШИТЕ НИ! ЦЯЛАТА ЗАЛА Е НА КРАКА И В ОЧАКВАНЕ! Page изненадващо поглежда към началото на рампата, също в очакване, с широко отворени очи! Едно от най-екстравагантните лица в компанията е на път да се появи отново след близо пет годишно отсъствие от TNW - просто невероятно! Adam Page вдига рице встрани, чудейки се на всичко това... "The Hangman" обаче отново решава да се съсредоточи върху канадеца, като така най-после може да има шанс да каже няколко думи на на ветерана! Но тогава ...

A CHEAP SHOT!~ A LOW-BLOW!~
-------------------------------------------------------
6. In-ring promo with Edge 1
-------------------------------------------------------
YOU GOTTA BE FUCKING KIDDING ME...


... Не! Не, не! Не, не може да бъде! След толкова месеци светлина, Edge обръща лопатата... отново?! Защо по дяволите?! Защо?! Page бе човекът, който в крайна сметка се оказа пречката пред канадеца, човекът, който не само, че спря победния ход, но и накара "The Master Manipulator" да се затвърди именно като такъв, като подлец! Лъжата отново е факт, Edge е отново покровител на тъмната страна, или поне така изглежда... "The Rated-R" се надвесва над проснатото тяло на младока и започва с ярост да стоварва удари право в лицето на "The Hangman"! Цялата зала прави същото, което и ветеранът - обръща лопатата, тъй като след толкова много време - те отново бяха подведени! Канадецът бърка в един от джобовете си, след което вади 'ключовете', като с цялата си агресия ги забива право в челото на Page... ADAM HAS BEEN BUSTED WIDE OPEN... "The Mastermind" захвърля най-ценното за него встрани, сякаш това вече не го интересува, сякаш той вече не смята да тича подир короната... Така ли е наистина! "The Rated-R Superstar" бавно напуска очертанията на ринга, след което се насочва нагоре по рампата, но се спира в средата й... Edge се обръща и хуква моментално към коментаторската маса, като там сграбчва два стола и се качва отново на ринга до безжизнения и тънещ в собствена кръв, Adam Page! ...

A VICIOUS CON-CHAIR-TO!~
-------------------------------------------------------
6. In-ring promo with Edge 2
-------------------------------------------------------

6. In-ring promo with Edge BB1VW4T

ONE MORE TIME!~
-------------------------------------------------------
6. In-ring promo with Edge 3
-------------------------------------------------------
DEADLY CON-CHAIR-TO!~


... Този път, "The Rated-R Superstar" напуска ринга окончалтено и понечва по рампата, право нагоре... Отблясъци от подлата му усмивка се забелязват на лицето му, но за толкова кратко, че дори неразпознаваемо... Това значи само едно - той е в изключителен конфликт със себе си и няма да даде ясни причини и отговори на всичко това... Но какво може да се каже за музиката, която чухме преди малко, тази на Lita? Дали това не е поредния крупен план на Edge и защо? Дали старото лице на канадеца няма да се покаже на яве, за една нова и последна доминация от негова страна, като доброто старо време? CAN IT BE?! ...

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

6. In-ring promo with Edge Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

6. In-ring promo with Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. In-ring promo with Edge   6. In-ring promo with Edge Empty13/8/2022, 13:41



-------------------------------------------------------------------------------------------------
6. In-ring promo with Edge Newera-1 6. In-ring promo with Edge Newera-1-1
-------------------------------------------------------------------------------------------------

6. In-ring promo with Edge BB1VW4T

-------------------------------------------------------
6. In-ring promo with Edge Newera-1-2
-------------------------------------------------------


OH, COME ON, GIVE ME A BREAK... Ето защо е било всичко това... Ето защо миналата седмица чухме познатата музика на Lita... Ето защо Edge захвърли ключвете настрани в тълпата, карайки всеки да си мисли, че се лишава от това, което най-силно иска и, за което най-силно мечтае! "The Rated-R Couple" са отново заедно в Total Nonstop Wrestling, отново заедно на един ринг! Освиркванията посока канадеца едва не оглушават музиката, а подлата усмивка не слиза от лицето му! Екстремните действия, които Edge не само, че предприе, но и стори на Page миналата седмица, накараха всички да го видят в една нова, но може би и стара светлина! Единственото различно нещо сега е, че "The Ultimate Opportunist" разполага с така наречение 'ключ' към целта, или по-скоро с 'куфара'! Всичко през, което Edge премина го доведоха точно до този момент... До момент, в който той не само да предаде целия TNW Universe, но и да изневери на принципите си, за пореден път... Нещо, което се случваше в миналото доста често... Нещо, което не само, че го издигна наистина на пиедестал, но и беше паметен момент в кариерата му, която именно поради тази причина можеше да приключи - тогава, завинаги! Сега обаче, аурата около "The Rated-R Superstar" не се нарича Lita... А онази тънка линия, която го разграничава от реалността, може би и всички останали! Ясно е, че вярата вече е мираж, но това, което Edge направи и показа на цялата съблекалня е красноречив факт, че той може да бъде по следите на всеки един, просто така, от нищото, да се възползва от възможността и златния момент! Засега, дори и с Lita около себе си, Edge е един самотник, който се намира само на едно стъпало от трона, който може да завземе - просто така! Но нека видим, нека чуем, защо се стигна до този момент, защо всичко в последните месеци - борбата, болката, кръвта и всичко останало бяха захвърлени настрани...

6. In-ring promo with Edge BB1VW4T

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

6. In-ring promo with Edge Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

6. In-ring promo with Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. In-ring promo with Edge   6. In-ring promo with Edge Empty13/8/2022, 16:06

***
6. In-ring promo with Edge BB1VW4T


-------------------------------------------------------
6. In-ring promo with Edge Newera-1-3
-------------------------------------------------------


-   Ha-ha... You didn't see it coming, did ya'? Не, не... Не ме освирквайте, нито мен, нито нея... Ние нямаме нищо общо с това! Единствените хора, които трябва да освирквате или да негодувате - сте самите вие! Да, точно така! Защото вие имахте шанс, аз ви дадох този шанс! Дадох ви шанса да повярвате в нещо, което беше толкова силно и истинско, но какво направихте вие! Оставихте ме сам! Оставихте ме сам, решихте да се доверите на човек, чието име е заровено дълбоко в пропастта! Не си мислете, че цялата болка, която изпитах в последните седмици, месеци, дори години си е отишла благодарение на вас! НЕ! ТЯ СИ ОТИДЕ БЛАГОДАРЕНИЕ НА... МЕН! Аз съм този, който се изправи срещу предизвикателствата пред себе си, и аз съм този, който успя да излезе от калта, абсолютно САМ! Вие решихте да се доверите на човек, който никога не е бил на нивото ми... На човек, който по абсолютна чиста случайност успя да спре един победен ход, но не и устрем! Да, Adam!! Знам, че в момента седиш вкъщи, на прокъсания си диван и ме чуваш, дори виждаш! Искам да знаеш едно, хлапе! Това, което се случи миналата седмица е само началото! Ден след ден ме гониш, опитваш се дори да се прокараш в сънищата ми.. И защо? Само и само, за да покажеш не на тези глупаци, а самия себе си, че имаш място, както в съблекалнята, така и изобщо в компанията! Затова, ще те улесня, кучи син такъв! Това, за което мечтаеш толкова много, ще се превърне в реалност! Истинският ти кошмар ще те застигне и ще стане реалност! Истинският ти кошмар - АЗ! Затова, нека играта на котка и мишка приключи още тази вечер, още тук и сега! Аз и ти - 'MAYHEM'! Тогава, mister 'Hangman' ще съжалиш, че не си тръгна, когато му беше времето! Ще разбереш истината и тя е, че никога не си излизал от дупката, от собствената си кал, тънещ в собствена кръв! След като приключа с теб, ще се насочва към главната цел! Ето това (Edge вдига куфара високо над главата си) е новото ми амплоа! Новият ключ към успеха, който ще дойде много, много скоро! Adam, надявам се, че си готов, че си повече от готов, защото това ще бъде краят! На 'Mayhem', пътищата ни отново ще се срещнат, но и ще се разделят, за твое добро! AND IF YOU THINK THAT YOU KNEW ME UNTIL TODAY... YOU NEVER DID!~ *drop the mic*

6. In-ring promo with Edge BB1VW4T
***

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

6. In-ring promo with Edge Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





6. In-ring promo with Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. In-ring promo with Edge   6. In-ring promo with Edge Empty

Върнете се в началото Go down
 
6. In-ring promo with Edge
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 7. In-ring promo with Edge
» 9. In-ring promo with Edge
» 2. In ring promo with Edge
» 10. In-Ring promo with Edge
» 6. Half-Hour Show: In-ring promo with Edge

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 480-
Идете на: