Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 9. In-ring promo with Edge

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 904

9. In-ring promo with Edge Empty
ПисанеЗаглавие: 9. In-ring promo with Edge   9. In-ring promo with Edge Empty2/7/2023, 23:01

Еdge ще говори за заплахите, които получи от Braun Strowman! Ще приеме ли категоризираната суперзвезда предизвикателството от чудовището? Предстои да разберем!
Върнете се в началото Go down
Spear
New User
New User
Spear


Join date : 01.11.2022
Posts : 17

9. In-ring promo with Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. In-ring promo with Edge   9. In-ring promo with Edge Empty9/7/2023, 11:31

Здраейте и добре дошли в седмичното шоу TNW Rampage Supershow.
Аз съм Michael Cole и отново мой партньор тази вечер е Jerry Lawler.
Jerry: Само погледни тази публика всички са дошли днес за да се насладят на едно невероятно шоу.
Очакваме всеки момент Острието да излезе.
Cole: Jerry какво мислиш дали ще приеме предизвикателството от Голямото Чудовище.
Jerry: Мога само да гадая нека Категоризирана Суперзвезда да излезе и каже каквото има да казва.
Вече чуваме музиката му да кънти в залата ии ето го и него.


Ladies and gentlemen please welcome, from Toronto Ontario Canada, heee isss The Rated-R Suuuuperstar ... EDGEEEEEEEEEEE.

9. In-ring promo with Edge FalseCrazyDowitcher-max-1mb

Cole: Невероятно излизане както всеки път.

Острието взима микрофон поема дъх…

Здраейте Ню Йорк!!!
Знаете ли чувствам се много добре тази вечер. Знаете ли защо? Защото имам възможността да изляза и да дрънкам глупости пред тази огромна публика.
Шегата на страна нека поговорим за плахото предизвикателство от Броун.
Да започнем от самото начало.
Преди две седмици беше поканен в моето шоу реши да излезе да отвори голямата си уста и да се направи не интересен.
Очи в очи беше леко казано пребит.
Защо казвам очи в очи ли?
Защото предната седмица след победата ми над Шеймъс женчото реши че трябва да ми скочи в гръб. От там започват твоите проблеми “Голямо Чудовище”.
Не ме плаши това че си си огромен или това какво можеш да покажеш на ринга. Страх ме е от това което мога да ти причиня аз а повярвай ми то ще е “Болкааа” ха-ха.

9. In-ring promo with Edge BlissfulHandsomeBlacklab-max-1mb

Е предполагам всички са тук за да разберат дали ще приема твоето плахо предизвикателство нали така?

I accept your challenge!!!

VaskoMetala харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
 
9. In-ring promo with Edge
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 7. In-ring promo with Edge
» 2. In ring promo with Edge
» 6. In-ring promo with Edge
» 10. In-Ring promo with Edge
» 6. Half-Hour Show: In-ring promo with Edge

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 514-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: