Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. An Episode of The Firefly Funhouse

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

4. An Episode of The Firefly Funhouse   Empty
ПисанеЗаглавие: 4. An Episode of The Firefly Funhouse    4. An Episode of The Firefly Funhouse   Empty13/2/2021, 18:16

...
Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

4. An Episode of The Firefly Funhouse   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. An Episode of The Firefly Funhouse    4. An Episode of The Firefly Funhouse   Empty14/2/2021, 22:26

Randy Savage: Е, TNW Universe, следва да се насладим на най-новия епизод на Firefly Fun... м-м-хм, Folk... House. След видяното миналата седмица съм меко казано уплашен да видя какво предстои.

Michael Cole: Без да целим създаване на напрежение бихме искали да споменем, че последните две издания на шоуто породиха ожесточени дебати в социалните мрежи дали предаването не трябва да бъде прекратено, поне докато не получим по-голяма яснота около състоянието на Bray Wyatt.

Wade Barrett: Естествено! Bloody hell! Това е подигравка спрямо останалите кечисти, да не сме дошли да слушаме музика?! Ако тези звуци могат изобщо да се нарекат...

4. An Episode of The Firefly Funhouse   Folk11

Randy Savage: What the... колеги, съветвам ви да затегнете коланите...

Wade Barrett: Wow, а аз си мислех, че нещата не могат да станат по-зле... какво се случва, защо все още гледаме това подобие на logo?

Michael Cole: Изглежда забавянето не е от наша страна, ами от тази на Firefly Folk House и Телевизия Видин... все пак и те предават на живо, като получавам сведения, че се надяват проблемът да бъде отстранен възможно най-бързо... а, ето ги и тях!

4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy 4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy

DJ Billy: Добър вечер на всички зрители на TNW: Adrenaline, както и на тези на Телевизия Видин, вие отново сте с най-музикалното предаване - Firefly Folk House! Аз съм вашия водещ - DJ Billy и се извинявам за лекото забавяне, не сме сигурни точно какъв беше проблемът, но изглежда успяхме да го разрешим и се надяваме да не се появи отново. Важното е, че сме тук, заредени сме позитивно и сме готови за веселба! Както виждате вече сме с новите си графики и лого, изработено от най-добрия графичен дизайнер на северозапада! Ха-ха, личи си, нали? Така, хайде да се залавяме за работа! Миналата седмица ви призовах да пращате поздравите си на нашия кореспондент и е време да чуем какво е пристигнало през седмицата!

- Вдигайте чашите високо, първият поздрав е за Врачанския Де Хеа с пожелания за много сухи мрежи и мокри бикини, поздравът е от Цецо Паркура!

- Честит рожден ден на патерици на Райчо с пожелания за много здраве, щастие, късмет и победи на Тигрите с песента на Цеца - Кукавица! Поздравът идва чак от далечно Мексико от господин с името Ривера Руиз!

- Наздраве от служителите на фирма "TNM", от целия офис, барабар с чистачката, които искат да поздравят своя ръководител и обещават да не напускат фирмата!

- О, ето това сега е интересно - коментаторът от Rampage Кори Грейвс поздравява своя колега Майкъл Коул и му пожелава всяка седмица да се наслаждава максимално на Firefly Folk House, както и се надява предаването да стане още по-дълго като времетраене! Наздраве, колега, дано те слушат ръководителите в TNW!

- Честито на Пешо Варненеца по случай дипломирането му и успех в полицейската академия! С пожелания за много дълги кафета, поздравът е от някой, подписал се просто "О, йе!"

- И накрая, но не на последно място, ексклузивно в ефира на Firefly Folk House обявяваме победителя от конкурса на нашите колеги от *** - Д. Баев! Честито, той печели чисто нов лаптоп, на който може да гледа любимите си филми и сериали в HD резолюция! С него ще се свърже организаторът на конкурса - Иван Rampage!

- Продължаваме напред, тази вечер при нас е другата половина на дуета Лео и Микеле, точно така, говоря за не кой друг да е, а именно Любомир - Лео! Той ще открие забавленията заедно с Коко Бенд, държа да подчертая - "Коко", а не "Ку-Ку", песента се казва "Лоши кредити"!

FreeRiver, JohnnyZ, Cekoki, Tommy End and who cares харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

4. An Episode of The Firefly Funhouse   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. An Episode of The Firefly Funhouse    4. An Episode of The Firefly Funhouse   Empty14/2/2021, 22:31


4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy 4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy

Писна ми да слушам само
за финансовата криза,
как потънали сме в кредити...

И да слушам празни думи,
за фалити и проблеми,
а уж от кризата сме излезнали...

Дайте друго за душата,
да играем, да запеем,
да се веселим докрай с песента...

Дайте много/ново (?) за душата,
да играем, да запеем,
да се веселим докрай с оркестъра...

4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy 4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy

Ако ти сега си весел,
дай, запей тази песен,
'ей, човече, малко отпусни...

Докрай раздай се и пийни си,
на купона цар бъди си,
не мисли за лоши кредити...

Дайте друго за душата,
да игр, да зап,
да се вел ет

м(?),
е,
и                            н

4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy 4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy

FreeRiver, deren, JohnnyZ, Cekoki and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

4. An Episode of The Firefly Funhouse   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. An Episode of The Firefly Funhouse    4. An Episode of The Firefly Funhouse   Empty14/2/2021, 22:33

4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy
4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy

DJ Billy: Скъпи приятели, не сме напълно сигурни какво се случи, но за съжаление отново се появиха някакви смущения в ефира на TNW: Adrenaline и се наложи да прекъснем замалко. Какво можем да кажем, връзката не е идеална, обаче ние все пак ще се опитаме да довършим предаването както подобава - Лео вече се е преоблякъл след нажежаващото изпълнение на "Лоши кредити" и с Коко Бенд отново са готови за шоу! Ще закрием предаването с любимата песен на нашата аудитория - "По пътя от лъжи", но преди това имаме един последен поздрав, който ни беше пратен буквално преди секунди! Ха-ха, ако бяхте изчакали още малко и щеше да се наложи да изчака до другата седмица! Поздравът е за Червената Машина с песента на Райна - "Изгори" и с пожелания за нестихващи... кошмари? Не съм сигурен дали зрителят ни, който е оставил само инициалите си - Б. У. не е имал предвид кръчмари или нещо друго вместо кошмари, но нека Машината се чувства поздравен, който и да е той... а от нас - По пътя от лъжи!


4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy 4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy

В очите ми тя гледаше,
целуваше и лъжеше...
Как не разбрах, че това е игра,
бях заслепен от любовта...

4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy 4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy

Как ли повярвах на тази жена?
Как и с теб, и със мен е била?
Остави я да върви по пътя от лъжи...
Как ли повярвaх на тази жена?
Как и с теб, и със мен е била?
Остави я да върви по пътя от лъжи...

4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy 4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy

Приятелю мой,
как се случи това?
И аз я обичах, ала сега...
Бяхме във плен на тази жена,
до болка ранен от любовта...

Как ли повярвах на тази жена?
Как и с теб, и със мен е била?
Остави я да върви по пътя от лъжи...
Как ли повярвaх на тази жена?
Как и с теб, и със мен е била?
Остави я да върви по пътя от лъжи...

'Айде, оркестъра-а-а-а!!!

4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy 4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy

Как ли повярвах на тази жена?
Как и с теб, и със мен е била?
Остави я да върви по пътя от лъжи...
Как ли повярвaх на тази жена?
Как и с теб, и със мен е била?
Остави я да върви по пътя от лъжи...

DJ Billy: Еми, мисля, че след техническите проблеми това беше един подобаващ финал на шоуто! Аплодисменти за Лео и Коко Бенд! Дами и господа, вие продължавайте да изпращате поздравите си на нашия кореспондент @Pete Apple и ще ги чуете следващата седмица, защото пак ще сме на линия в ефира на TNW: Adrenaline и в този на Телевизия Видин! Аз бях DJ Billy, наздраве... и чао!

4. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy

FreeRiver, Dimarata, JohnnyZ, Cekoki and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





4. An Episode of The Firefly Funhouse   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. An Episode of The Firefly Funhouse    4. An Episode of The Firefly Funhouse   Empty

Върнете се в началото Go down
 
4. An Episode of The Firefly Funhouse
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 11. An Episode of The Firefly Funhouse
» 6. An Episode of The Firefly Funhouse
» 10. An Episode of The Firefly Funhouse
» 7. An episode of Firefly Funhouse
» 9. An episode of Firefly Funhouse

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Adrenaline 29-
Идете на: