Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 10. An Episode of The Firefly Funhouse

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

10. An Episode of The Firefly Funhouse   Empty
ПисанеЗаглавие: 10. An Episode of The Firefly Funhouse    10. An Episode of The Firefly Funhouse   Empty7/3/2021, 10:20

...
Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

10. An Episode of The Firefly Funhouse   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. An Episode of The Firefly Funhouse    10. An Episode of The Firefly Funhouse   Empty12/3/2021, 22:20

♫ WE'RE REALLY GLAD THAT YOU'RE OUR F(R)IEND AND THIS IS A FRIENDSHIP THAT WILL NEVER EVER END... ♫

10. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy

Bray Wyatt: О, здравейте, fireflies! Дайте ми само една секунда, това място е обърнато с главата надолу! Цветята са на косъм да увeхнат!

10. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy

Bray Wyatt: Знаете ли, цветята са досущ като умовете ни. Трябва ни само малко вода, малко слънчева светлина и идеите ни разцъфват! Така, май успяхме да закърпим положението... е, как сте?! Човече, не съм ви виждал от дълго време! Имам чувството, че се връщам от мъртвите... но сигурно се питате къде бях през цялото това време. Е, признавам, може да съм действал малко егоистично... но бях на почивка! Моля ви не ми се сърдете! Просто обожавам тази своя ваканционна дестинация! Топло е, всичко наоколо е червено - любимият ми цвят, а и ми трябваше малко отдих. Особено по това време на годината - когато тук застудее, там винаги можеш да се сгрееш... но сега съм обратно при моите fireflies и нямам намерение да заминавам дълго време! Хей, горе главите - можем да кажем, че това е първият епизод от 2-ри сезон на Firefly Fun House! Разбрах, че в краткия ми период на отсъстване шоуто е било заменено от някаква друга продукция... но не се бойте - страшното приключи! Няма повече Firefly Folk Party, DJ Billy, Микеле...

*В същия момент вратата на къщата се отваря и виждаме Лео, който явно не е разбрал, че Firefly Folk House е прекратило своето съществуване*

Bray Wyatt: WRONG HOUSE!!!

*Лео се стряска от неочакваното избухване на Wyatt и с натъжен поглед затваря вратата*

Bray Wyatt: О, Лео!

10. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy 10. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy

Bray Wyatt: Какъв глупчо! Явно не са му казали, че проектът им не сработи. Като се замисля тяхната къща не е ли на друго място... както и да е! Преди малко ви говорех за идеите. Как те трябва да разцъфват. Какво става обаче, ако не се грижите за умовете си? Ставате като Лео... глупчовци! Ставате разсеяни, мързеливи... и наивни. А нека ви кажа нещо, на този свят има много хора, които целят да ви излъжат. И само чакат да усетят наивност. Например, обзалагам се, че родителите ви са ви казвали, че Земята е кръгла. Но дали са обиколили целия свят, за да са убедени, че казват истината? Ха-ха, не мисля!

10. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy

Bray Wyatt: Или пък учителите ви със сигурност са ви казвали, че динозаврите са изчезнали. Но това, че не са виждали, не значи, че няма!

10. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy

Bray Wyatt: Ох, заболя ме корема от смях! Ето ви още един пример... Kane! Kane си помисли, че ще се измъкне с убийство... е, естествено не говоря буквално, такъв е изразът! Но нещата не му се получиха и сега изглежда като някой, на когото са му откраднали играчката... повярвайте ми, знам какво е чувството!

10. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy

Bray Wyatt: Именно за да не се случва това, понякога... понякога на умовете ни им трябва един restart. Също както разчистваме градините с растенията от боклуци, червеи и какво ли още не, така и умовете ни се нуждаят от прочистване. Хей, погледнете Big Show! Той изчисти съзнанието си и сега се справя страхотно! Но някои други същества...

Bray Wyatt: Не се заслушаха. И не могат да кажат, че не са били предупредени...
10. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy
10. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy
10. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy
Bray Wyatt: Можеш да убиеш човека, но не можеш да умъртвиш идеята... веднъж забита в съзнанието ти, тя остава там... завинаги... хората се прекланят пред онова, от което се боят... а чудовищата го мразят... щом не поиска да заличиш ума си... е време да бъдеш погълнат... Той чака... EMBRACE IT.

10. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy 10. An Episode of The Firefly Funhouse   Giphy

GOAT, Don't cross Rhodes!, FreeRiver, Yuliyan, Cekoki, Scroller and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
10. An Episode of The Firefly Funhouse
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Adrenaline 31-
Идете на: