Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 11. An Episode of The Firefly Funhouse

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

11. An Episode of The Firefly Funhouse  Empty
ПисанеЗаглавие: 11. An Episode of The Firefly Funhouse    11. An Episode of The Firefly Funhouse  Empty6/2/2021, 19:19

...
Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

11. An Episode of The Firefly Funhouse  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. An Episode of The Firefly Funhouse    11. An Episode of The Firefly Funhouse  Empty6/2/2021, 23:54

Michael Cole: Дами и господа, отново е време да се... насладим... на поредния епизод на Firefly Fun House. Водещият може и да го няма, но по информацията, предоставена ни от ръководството на TNW, шоуто ще продължи своето излъчване и тази вечер ще разберем какво означават кадрите от миналата седмица.

Wade Barrett: Тогава ни се наложи да чуем Лео и Микеле, които изпълниха песента "По пътя от лъжи". Коментарът на нашите колеги от Rampage - Jim Ross & Corey Graves бе презаписан, но аз и Randy няма да изкараме такъв късмет и днес. В началото не бяхме сигурни дали тези мъже са кечисти, или само певци, но получихме потвърждение, че двамата нямат нищо общо с кеча. Е, след като ушите ми се възстановиха от чутото на предния епизод на Adrenaline - готов съм за още болка.

Michael Cole: Защо не ме оставиха в Rampage...

След като Cole измрънка последния коментар под носа си се появява така добре познатото ни intro на Firefly Fun House. Lens flare ефектът светва и тук по принцип трябва да се пренесем в къщата на Bray Wyatt... но светлината се разпръсва из целия екран и се появява надписът... фолк... парти?!

Wade Barrett: М-м-м... моля?!

Randy Savage: Предполагам, че и реакцията на зрителите ни е същата, колега... oh boy, нека видим какво следва...

Анимацията най-накрая изчезва, след което на екрана се появява някакъв мистериозен ТВ водещ, който сякаш не сме виждали в ефира на TNW досега. Прическата му тип е индикатор, че кадрите може и да са отпреди 15-тина години, все пак виждали ли сте някой с бодлички в наши дни?! Той носи слушалка с микрофон за удобство и е хванал червена папка, на която най-вероятно е написан сценария за шоуто. Дали това са някакви стари ленти, грешка в излъчването или пък най-лошото - все пак сме на живо и няма никакви проблеми с емисията? Ще разберем само след секунди...

11. An Episode of The Firefly Funhouse  Giphy

DJ Billy: Добър вечер на всички зрители на TNW: Adrenaline, КАКТО И на тези на Телевизия Видин! С видинчани вече се познаваме, но за любителите на кеча - много ми е приятно, аз съм DJ Billy и добре дошли в дебютния епизод на новото предаване... FIREFLY FOLK HOUSE! Извинявам се, че нямахме достатъчно време да оправим надписите, все пак интернет връзката във Видин не е особено силна... но от другата седмица ще сме на пълни обороти и напълно готови за екшън! Да, по-голямата част от вас със сигурност се питат какво е всичко това - нека обясня! Чисто и просто - от TNW се свързаха с нашия екип и постигнахме договорка за съвместен проект между Total Nonstop Wrestling и Телевизия Видин, обединяващ нашето предаване Фолк Парти с Firefly Fun House! Причината? Е, откакто бившият водещ Bray Wyatt излъчи кадри от нашия град и съседният ни - Грамада, видинчани са луднали по продукта на TNW и рейтингите в региона са скочили до небесата! Екипът на TNW много правилно решиха да се възползват от това и ето ни и нас! Трябва да отбележим и другата причина да се виждаме с вас, злощастният инцидент на създателя на Firefly Fun House... но сега ние сме тук и вече е време да започваме да пиеме и да се веселиме! Миналата седмица излъчихме една от най-хитовите продукции, записвани някога във Видин и околията, а именно песента "По пътя от лъжи". Вашите коментатори пропуснаха да отбележат присъствието на музикантите от орк. "Уникат", но няма проблем, може би са новоназначени и им липсва опит... е, тази вечер на гости ни е едната половина от ударното дуо - говоря за Микеле, с него тук е и едно друго оркестърче млади момчета, които доста добре пеят, доста добре свирят - сами ще ги видите. Оркестърът се казва "Рубин" и без много да бавиме, защото доста закъсняхме - "По пътя от лъжи"! Наздраве!


11. An Episode of The Firefly Funhouse  Giphy 11. An Episode of The Firefly Funhouse  Giphy

В очите ми тя гледаше,
целуваше и лъжеше...
Как не разбрах, че това е игра,
бях заслепен от любовта...

11. An Episode of The Firefly Funhouse  Giphy 11. An Episode of The Firefly Funhouse  Giphy

Как ли повярвах на тази жена?
Как и с теб, и със мен е била?
Остави я да върви по пътя от лъжи...
Как ли повярвaх на тази жена?
Как и с теб, и със мен е била?
Остави я да върви по пътя от лъжи...

11. An Episode of The Firefly Funhouse  Giphy 11. An Episode of The Firefly Funhouse  Giphy

Приятелю мой,
как се случи това?
И аз я обичах, ала сега...
Бяхме във плен на тази жена,
до болка ранен от любовта...

Как ли повярвах на тази жена?
Как и с теб, и със мен е била?
Остави я да върви по пътя от лъжи...
Как ли повярвaх на тази жена?
Как и с теб, и със мен е била?
Остави я да върви по пътя от лъжи...

11. An Episode of The Firefly Funhouse  Giphy 11. An Episode of The Firefly Funhouse  Giphy

Как ли повярвах на тази жена?
Как и с теб, и със мен е била?
Остави я да върви по пътя от лъжи...
Как ли повярвaх на тази жена?
Как и с теб, и със мен е била?
Остави я да върви по пътя от лъжи...

11. An Episode of The Firefly Funhouse  Giphy 11. An Episode of The Firefly Funhouse  Giphy

DJ Billy: Феноменално, феноменално изпълнение от орк. Рубин и Микеле! Е, за съжаление това беше всичко от нас за тази вечер, но искам отново да сте с програмата на TNW: Adrenaline & Телевизия Видин и следващата седмица, защото ще ни гостува другата част от великия тандем! Разбира се, става въпрос за Любомир - Лео! Също така очакваме вашите поздрави - ако искате да честитите нечий рожден ден или просто да кажете наздраве, пращайте своите добри желания лично на нашия кореспондент, @Pete Apple, можете да видите социалните му мрежи на екрана! До следващата седмица, чао!

11. An Episode of The Firefly Funhouse  Giphy

FreeRiver and Cekoki харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
11. An Episode of The Firefly Funhouse
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Adrenaline 28-
Идете на: