Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 14. Segment with Kazuchika Okada

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3421
Age : 31

14. Segment with Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: 14. Segment with Kazuchika Okada   14. Segment with Kazuchika Okada Empty26/12/2020, 04:54

....
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7358

14. Segment with Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. Segment with Kazuchika Okada   14. Segment with Kazuchika Okada Empty29/12/2020, 20:17

14. Segment with Kazuchika Okada F4hxRIa



- Ladies and gentlemen, please welcome to the ring,
he is "The Rainmaker"... KAZUCHIKAA OKADAA!!~

14. Segment with Kazuchika Okada ACtC-3ed47tLedbNo5wRVw7Y5ihx89-f22nos0y7fvs-6YUpoHF3ujQEWrxNCdCmzvkWM_w6gGl9h8sVjj7h9QbZafEos2fz9oWkJGhg7HgK5FVDi2b2RyMQVWuDv0ZBK_nkrVG4oDkgcGCzKXvPhgwT4D1v=w320-h180-no?authuser=0

Тази вечер въпреки всичко златното момче на Япония отново е тук! Ако не живеете под пещера, вече трябва да знаете отлично какво се случи на "Temple of the King", но нека да припомним отново. Бе коронясан нов Крал на компанията, обаче той не е Kazuchika Okada! Will Ospreay успя в един незабравим сблъсък, който притисна и двамата до лимита на силите им, да постави съперника си в шах и мат и така да се удостои с короната. Разочарованието за Okada е огромно. От завръщането му насам изглеждаше така, сякаш повече нищо не може да застане на пътя му, но уви, онази вечер "The Assassin" се оказа по-добрият и закономерно си тръгна с победата. Много хора коментираха този мач като предаване на щафетата. Вече Ospreay е асото на компанията и сега последната стъпка в издигането му е да спечели световната титла. Бъдещето пред Okada обаче не изглежда мъгливо. След края на сблъсъка, неочаквано за всички, Гробаря се появи и се качи на ринга срещу загубилия Okada. Последва атака над японеца, която завърши с култовите слова на Taker: "The fire is still burning"! Двамата имат огромна история зад гърба си, която датира още от самия дебют на "The Rainmaker" - точно тогава Гробаря бе набелязан като първата мишена на Okada, но продължението така и не се осъществи. През 2019 пък Okada премина от страната на The Undertaker, променяйки коренно персоната си, като месеци наред двамата доминираха в отборната дивизия преди обаче Гробаря да му обърне гръб. Беше обявен мач между двамата, който обаче отново бе отложен поради изчезването на Гробаря от федерацията. В момента не знаем нищо относно него. Мнозина спекулират, че двамата ще се сблъскат чак на "PAIN XII". Okada със сигурност има какво да каже по въпроса, но дали "The Deadman" изобщо ще го отрази или отново ще се покрие?! Е, сега ще получим възможността да разберем на живо! Тъжното за Kazuchika е, че отново се провали в огромен мач, който имаше потенциала да го изстреля обратно на трона на TNW и да му осигури мач за световната титла. Сега обаче ще може най-сетне да уреди сметките си с Гробаря и да получи личното си отмъщение от него. Okada излиза устремен към ринга, а публиката е затаила дъх в очакване да получи отговори! Okada няма да подмине случката от миналата седмица и непременно ще адресира голямото завръщане, на което станахме свидетели. Той сега разперва ръце на обтегача!

14. Segment with Kazuchika Okada ACtC-3f4H5AUi_clvnr8EifDx1uM9H9WV0ndqyhIJ59-ASgrRLD-hhB8jSatnBHhPlYZt-b8zSoY86L8nMae8BTp0646a3kA1LMDVfDUHR4K_mYY4auC8_APJANY-TVsPkTK4S42xoeeNEtIH4cvq5BudV5D=w320-h180-no?authuser=0

"The Rainmaker" може да е загубил на финала, но все още има смелостта да излезе пред милионите зрители по малките екрани! Определено разочарованието си проличава в лицето му, но нека все пак да чуем какво ще сподели след "Temple of the King"! Okada получава микрофон и сега е негов ред да говори...

GOAT, Don't cross Rhodes! and Martozzy харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7358

14. Segment with Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. Segment with Kazuchika Okada   14. Segment with Kazuchika Okada Empty30/12/2020, 02:53

14. Segment with Kazuchika Okada ACtC-3fWfvPJIGSHtfKZj0dkXaQeC7-LtcKn2Qg4eHRQuQXw4vALTAIW1mcS-s0fvlBlUKFaJxagFy00WEI-HeFEOhA9264bjQmkudjlvsQxJFtmJFHqz55blUQHQ_iC1X7hYTkv-FqkpECVoQO92oHisWVq=w320-h180-no?authuser=0

- Миналата вечер... Миналата вечер беше просто жестока. Безпощадна. Отново усетих какво е да паднеш на колене, да си сам и безпомощен. Да си предаден от всички. Аз оставих душата си на този ринг... Бих се с всичките си сили, опитах абсолютно всичко, което имах, жертвах my fucking neck в името на този бизнес, но накрая на вечерта и това не беше достатъчно. Накрая на вечерта, след цялата драма, която преживях, едно и също име продължаваше да се скандира по трибуните... Ospreay, Ospreay and again Ospreay... Damn! Дано сте останали доволни, защото вашият Ospreay в крайна сметка е новият Крал...! *You fucked up, Okada!* NO! I DON'T EVER FUCK UP! I AM NOT DONE! Аз още съм тук! Още имам топките да стоя на ринга пред цял свят след фиаското на живота си и да говоря с цялата си доблест! И нека да си позволя с нея да поздравя специално The King of the Ring William Ospreay.. Факлата вече е в твои ръце! Дано се наслаждаваш на триумфа си...! Очаквах, че няма какво повече да ме сполети онази вечер, и точно тогава на ринга се появи другият ми стар забравен другар... Добре дошъл обратно в играта, Мъртвецо! Цяла година беше заключен в царството на мрака и точно накрая реши да изплуваш от сенките! Извинявай само... Но онази вечер беше Рождество Христово, а Мъртъвците уж възкръсваха на Великден?! Е, явно си решил да подраниш, но нямам нищо против, защото аз те чаках! Чаках те търпеливо през цялото това време, докато отсъстваше. Не е имало ден, в който да не мисля за теб, и беше само въпрос на време пътищата ни отново да се пресекат... Имаме неуредени сметки помежду си! Гробарю... Може би преди всичко, трябва да се върнем още в далечната 2016, когато дебютирах на американска земя, а човекът, който ме посрещна, беше... ТИ! Точно ти трябваше да бъдеш първият ми съперник, защото тогава все още гледах на теб като един запазен бастион на този развлекателен спорт, но впоследствие този бастион се оказа сринат и превърнал се в едно нищожество! Ти избяга от срещата, но това бе само началото...! Впоследствие започна на чисто в компанията и през цялото време виждаше в мен една пречка, защото колкото и да се бореше с всичките си усилия за Grand титлата, аз винаги бях над теб като световен шампион и закривах всяко едно шоу! При голямото ми падение използва възможността, че съм уязвим, и за малко не ме унищожи! Накара ме да заровя "The Rainmaker" в гроба, проми с някакъв евтин номер мозъка ми, превърна ме в своя слуга... Само за да може на два поредни турнира да унижиш великото ми име, забивайки ми нож в гърба! Използва ме в своя угода, но забрави, че само заради мен остана последен в мелето! Още тогава бях готов за отмъщение, решен най-сетне да получа мач с теб... Но ти отново реши да изчезнеш както винаги, за да се запазиш цял за PAIN XI! А какво се случи тогава ли...? Би трябвало ти да отговориш, но вместо теб мога аз да отговоря и да разкрия тайната на целия свят, която ти така и не сподели! Аз наех онези хора, които те атакуваха, Мъртвецо! Заради мен загуби проклетия мач! Аз бях причината да си тръгнеш с празни ръце от единадесетото издание на PAIN, защото не мога с цялата си съвест да допусна едно жалко създание като теб да носи Светия Граал около кръста си! Ако наистина беше онзи Феномен, за който всички те смятат, нямаше два поредни пъти да бягаш от мач с мен и два поредни пъти да ме използваш, за да се докопаш до славата! В теб вече не е останало нищо загадъчно, нищо тайнствено и феноменално...! Всичко около теб е една илюзия! Цялата ти персона се гради около някаква фантазия! Явно не знаеш, че TNW не е някакъв фентъзи филм, а е федерацията, в която се състезават най-добрите атлети от световната сцена! Мъртъвците отдавна са загубили мястото си тук...! Е, смятам да оставя този микрофон тук на земята специално за теб, довлечи мъртвия си задник на ринга, грабни го от пода и проговори отново! Не са ми нужни повече пироефекти и светлини, искам да чуя Мъртвеца как говори лице в лице с мен като нормално човешко същество... Хайде, my dead friend 'cause the fire...

GOAT, Don't cross Rhodes!, Dimarata, Cekoki, Tommy End, Martozzy and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Martozzy
Moderator
Moderator
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1117

14. Segment with Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. Segment with Kazuchika Okada   14. Segment with Kazuchika Okada Empty1/1/2021, 17:46

*Осветлението в залта прекъсва, залата придобива син отенък*
*Окада гледа в очакване, с поглед гласящ 'точно това исках!'*


14. Segment with Kazuchika Okada 4L56c0w

Michael Cole: Ask and you shall receive! Гробаря, дами и господа, отново е тук. Чуйте тази музика, само. Толкова много емоции поражда у всеки, който я чуе. Тръпките, които ни побиват са неповторими. Тейкър определено липсваше изключително много на феновете, но най-накрая се върна, а и изглежда, че се върна за постоянно. Окада си поигра с огъня, той отправи изключително тежки реплики, дори се присмя на Мъртвеца включвайки религиозни празници като Коледа и Великден, може би го направи с право, но в момента към него се е запътила стихия, която трудно би могла да бъде спряна.

Corey Graves: Сам го каза, колега - ask and you shall receive. Окада сам пожела това, сега е между чукът и наковалнията. Неговото време бавно наближава. Тейкър определено има лично отношение към японската суперзвезда, атаката на King Of The Ring бе красноречива. А сега, след като знаем детайли покрай отношенията на двамата, след като сме наясно, че Окада е и причината Тейкър да не може да завърши срещата на Pain 12, то определено вече имаме някаква представа защо атаката на Мъртвеца бе насочена именно към златният. Историята помежду им е огромна, те винаги са се състезавали за връхната точка на компанията, винаги са били гледани като едни от най-добрите суперзвезди, които компанията може да предложи. Е, сега ще споделят един ринг, но не като приятели, не като партньори.

14. Segment with Kazuchika Okada RGiko50

Ladies and gentlemen,
Weighting in at 320 pounds,
Known as 'The Phenom' of professional wrestling,
From Death Valley,
He is...
... The Undertaker ...

14. Segment with Kazuchika Okada J8THxg3


Michael Cole: Хубаво е, че го споменаваш, защото действително двамата преминаха през много заедно. Именно Гробаря бе човекът, който подаде ръка на Окада, когато японецът бе в най-нисшото си психично положение. Именно когато Окада не виждаше път напред, Тейкър се появи и го взе под крилото си, двамата направиха невероятен отбор, а Гранд титлата бе принесена в жервтопринушение с цел прехвърляне на част от способностите на Гробаря върху Окада. С времето обаче забелязахме, че тези способности, макар и силни в началото, постепенно започнаха да избледняват, а Окада бавно се възвърна към старото си 'аз'. Изглежда именно това, което се е случило между двамата е провокирало Гробаря да прекрати отборът им и да се отдели от Казучка.

Corey Graves: Действително, когато човек се замисли, колкото повече намаляха новите 'сили' на Окада, толквоа повече той се връщаше към старото си аз. Менталното му положение бе отново в добро здраве в момента в който той и Гробаря тръгнаха отново всеки по своят път. Интересното обаче е защо бяха и думите на The Deadman, а именно 'The fire is still burning' - именно това изречение, което бе прекъснато с излизането на The Phenom. Чака ни нещо изключително интересно, нещо вълнуващо. Публиката е на крака, всеки иска да види Гробаря, всеки чакаше завръщането му с нетърпение. То вече е факт, а ние само можем да стоим и да чакаме развръзката на ситуацията в която се намираме.

14. Segment with Kazuchika Okada UaDEmc5


*Огън, пушек, камбанен звън... Неща, които липсваха на целият Total Nonstop Wrestling свят. Тейкър отново е сред нас, част от най-голямата wrestling компания в света. Всички се чудеха дали изобщо е в залата тази вечер. Магическото му присъствие се наблюдава и сега. Едва ли има някой, който да гледа това грандиозно излизане и да не го побият тръпки. Синият цввят, който е обгърнал залата става лилав в момента в който огнено кълбо съпроводи прохода на Мъртвеца. Той отново е с традиционното си палто, този път обаче е премахнал качулката му. Излизайки на рампата, The Phenom спира и поглежда към ринга, а след това с бавни, но сигурни крачки се приближава започва да се приближава все повече към Окада, който стои на ринга и не отделя поглед от бившият му съотборник. Виждаме и тиковете в погледът му във всеки един момент в който край Тейкър има огнена топка. Определено този огън може да има общо с казаното. И все пак японецът е спокоен. Той не потрепва нито за миг. Именно ситуацията в която се намира е това, което искаше да се случи. Мъртвецът отново стига стълбището, отново се качва бавно по трите стъпала, а след това отново вдига ръцете си в страни и възстановява нормалното осветление в залата. Не след дълго прави няколко крачки настрани и минава между второто и третото въже, влизайки в квадратното бойно поле. Той действително ще направи именно онова, което Окада искаше - ще говори с него. Тейкър все пак не взиам микрофона от земята, а иска нов от announcer-ите. Малко след това прави няколко крачки към центъра на ринга и застава само на метър от The Rainmaker. Всички в залата са на крака и в очакване да чуят какво има да каже завърналата се суперзвезда...*

14. Segment with Kazuchika Okada C2yBdd8

___________________
14. Segment with Kazuchika Okada A8MqJL9

The Legacy of TNW's Undertaker:

Don't cross Rhodes!, Rainmaker and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Martozzy
Moderator
Moderator
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1117

14. Segment with Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. Segment with Kazuchika Okada   14. Segment with Kazuchika Okada Empty1/1/2021, 21:27

14. Segment with Kazuchika Okada Mr8qyWz

- Направих онова, което направих, защото трябваше. Днес, ... днес очевидно имаш нужда от вниманието ми. Е, сега го имаш. Кажи, Окада, какво искаш от мен?[

- Undertaker... Хората не спират да говорят за теб. Не спират да твърдят, че ти си една от най-добрите суперзвезди на тази компания. За по-малко от година, стартирайки от нулата ти постигна върха, който мнозина дори не са вкусвали. Мнозината, впрочем, от години вече са част от федерацията. По време на възхода ти обаче се случи така, че съвпадна с моето повторно възвишение. Предполагам помниш, Пейн 10, победителят на RTP 2019 - Kazuchika Okada срещу световният шампион на Total Nonstop Wrestling към момента - Kevin Owens, един от трите Main Event мача. Знаеш какво се случи тогава, знам, че помниш. Месеци по-късно всеки вървеше по своят път, но не спирах да следя медиите, не спирах да гледам ревюта, новини, класации... Гробаря беше описван като новия доминатор на TNW. Тогава си дадох сметка, че макар и да съм дал най-доброто от себе си в онази среща, в съблекалните се е родило ново име, което може да спори да бъде над всички остаали. Осъзнах, че трябва да направя нещо по въпроса, осъзнах, че може би е по-добре да спра инерцията ти, станахме партньори, подведох те в унищожаване на онова парче, което ти даваше цялата слава - Grand титлата, правих всичко по силите си, опитвайки се дори да взема прожектора от теб и да го насоча към мен, но ти отново намери начин да ме съсипеш. Два поредни турнира ти ме изигра. За това, Гробарю, исках среща с теб, исках да покажа на всички, че не може никой да се отнася така с мен. Вместо това ти ме игнорира. Вместо аз да успея да се възползвам от прожекторите ти, светлината стана още по-ярка върху теб след като ме елиминира и спечели RTP 2020. Бях бесен, не можех да понеса всичко, беше ми до гуша. За това бяха хората на Pain 11, за това ти отнех възможността за победа.

14. Segment with Kazuchika Okada 8gNPAa9

- Наистина ли е това? Твоето его, основната причина поради която достигна до там до където стигна, Окада... Този свят, светът на професионалната борба, тойникога няма да бъде онова, което бе преди аз прекрача границите на свещената земя на която се намираме в момента - квадратното бойно поле, което отнема ... и което дава ... място за доказване, място за градене на кариера и губенето й. Ти, Окада, винаги си бил едно от най-великите имена, което някога е прекрачало праговете на това пространство. Но нашите пътища, те неизбежно се пресякоха. У теб има един огън, който все още гори толкова силно, колкото гореше на Pain 10. The Fire Is Still Burning! Кажи ми, Окада, как според теб можем да продължим пътищата си от тук нататък?

- Как да продължим от тук нат.. как.. к.. Какво? Сам знаеш как ще продължим от тук нататък. Естествено е и е заложено в онова, което ти наричаш съдба. В кръвта ни е, Тейкър. Ти и аз, ние никога няма да можем да сме на едно и също място след всичко, което се случи между нас. Опитах, Тейкър, опитах по всевъзможни начини да те отстраня, но ти се превърна в прекалено голямо име, една персона, която е повече от просто кечист. За това знам, че единственият вариант аз отново да съм на върхът на планината в TNW е да премина през теб. Сам знаеш какво се говори отзад. Сам знаеш, че всеки в TNW вижда две огромни планини, а който успее да ги покори ще притежава всичко. на едната планина е Световната титла, а на другата ... там си ти, мъртвецо. Време е да покоря втората планина!

- Интересно е, че говориш за върхът на планината, Окада. Мнозина са опитвали, мнозина са се проваляли. Пътят до върхът към който си насочил поглед е прекалено стръмен. Това, което ще се случи с теб по нищо няма да се различи от всички други, които са се опитали да ме победят. Приемам предизвикателството ти. На RTP ще се срещнем в мач, където окончателно ще слеем, а след това разделим нашите пътища...

14. Segment with Kazuchika Okada XXXGVTp

...но при едно условие...

14. Segment with Kazuchika Okada K1LW8UO

- За да може кръгът на Фортуна да е затворен, за да може денят да стане нощ, а нощта - ден, този път залогът трябва да е много по-голям от когато и да е. Нека се изправим един срещу друг, нека дадем най-доброто от себе си. Победиш ли ме, репутацията ти отново ще се върне, егото ти ще е пълно, ще си възкачил едната планина, а от там ще можеш да скочиш директно на върхът на другата. Ако загубиш, обаче... Ако загубиш, искам душата ти, Окада. Време е да платиш за това, което се случи на Pain. Загубиш ли срещата си с мен, с твоята кариера в професионалната борба е свършено.

14. Segment with Kazuchika Okada 5rprAkQ 14. Segment with Kazuchika Okada 5rprAkQ


- You are on!

14. Segment with Kazuchika Okada YyAjJlH


___________________
14. Segment with Kazuchika Okada A8MqJL9

The Legacy of TNW's Undertaker:

Don't cross Rhodes!, Pete Apple, SevBoom, deren, Scroller, Rainmaker, Tommy End and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





14. Segment with Kazuchika Okada Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. Segment with Kazuchika Okada   14. Segment with Kazuchika Okada Empty

Върнете се в началото Go down
 
14. Segment with Kazuchika Okada
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. Backstage segment with Kazuchika Okada
» 9. Backstage Segment with Will Ospreay & Kazuchika Okada
» 5. Backstage segment with Kazuchika Okada before his Semi-Final
» 2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay
» Backstage segment with TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 414-
Идете на: