Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6442
Age : 21

2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: 2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay   2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay EmptyНед 19 Юли 2020 - 21:25

...
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7279

2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay   2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay EmptyВто 21 Юли 2020 - 3:12

2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay ACtC-3d3fc29HDghYWCBK7uxW4VPubFS-juDAEAM_neybAtLJbM-g5GEe4Y54FpXCC2miOlK2y3ohEUvXti1sRO9UzIfnVz4Lufu6Gd8_4KFCbj6OOPWG0T26rfciKfN58wVhf-_IVo7HdIsBdGp9MdhAldL=w320-h180-no?authuser=0

- Това беше отвратителна вечер. Поредната такава и вече започвам да се разочаровам от това как се развива шампионското ни царуване. Не знам за теб, Ospreay, но аз съм дълбоко нещастен от всичко, което ни се случва напоследък. Провалени мачове, случайни атаки и нападения, уморен съм! Seth Rollins. В какво се превърна, за бога? Как така от героя на TNW Universe, от "The Iron Man of TNW" изведнъж вече си манипулаторът на TNW? You know, никога нямаше да посегна на Ospreay, но защо изобщо се опитваше? Какво целеше? Защо просто веднъж не говориш директно и не кажеш какво искаш? Аз и Ospreay продължаваме да чакаме отговори втора седмица подред, а всички продължават да ни държат в неведение. Shane е абсолютно безмълвен. Защото и той сам не може да си обясни какво търсиш от нас. Искаш да ме спасиш? Get the fuck out of here, аз трябва да спася теб... Защото си се превърнал в едно нищожество. Признавам си, ти дори успя да надминеш мен в дните ми като световен шампион точно когато се изправях срещу теб. Дори и аз не бях стигнал до толкова далеч, "buddy". Но разликата между мен и теб знаеш ли каква е? Ти си само едно жалко подобие на "The Rainmaker". И изключително наивно копеле. Зае трона ми. Превърна се в асото на федерацията... И накрая реши и да имитираш собствените ми действия... Но не очаквах, че ще си толкова безмозъчен. Сериозно ли очакваше да се присъединя в твоя лагер? При теб и двете горили, които явно имат нещо общо със заличаването на разума ти. I'm deeply sorry, Seth. И сега. Време е да уредим сметките си веднъж завинаги. Ospreay, извини ме, но Rollins сам го каза. Той търси мен. Иска мен. So here we go. Стой отстрани, Ospreay, защото ти не си виновен. Не искам отново да пострадаш както по-миналата седмица. ROLLINS... По един или друг начин ще се срещна с теб. Изключи от сблъсъка AoP. Изключи Ospreay. Само аз и ти, на този квадратен ринг. На 8 август... "Summer Scream". Rollins, това не е шибано предизвикателство, ТОВА ВЕЧЕ Е ОФИЦИАЛЕН МАЧ ЗА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЛЯТНО СЪБИТИЕ! Не ми трябва и да чакам твоя отговор, because I'm the fucking MAN in this company... And I can do whatever I want! Позволи ми да детронирам тази жалка твоя версия и да върна истинския "The Architect"... А ти, Ospreay, остани настрана. Това е моят момент за отмъщение. Моето шоу. Моят шанс да се справя веднъж завинаги с този червей и да го отстраня завинаги от бъдещето ни. Всичко ще бъде наред. Обещавам ти. Нека да се погрижа лично за Rollins и след това нашата приказка спокойно ще продължи...
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2763
Age : 23

2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay   2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay EmptyВто 21 Юли 2020 - 11:02

2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay Y39w278j

-С цялото ми уважение, Окада но аз не мога да остана на страна, не и сега! Всичко това започна именно с мен - разбирам че искаш мача си с Ролинс и се надявам да го получиш, но миналата  седмица плана на "The Architect" беше надхитрен от нас двамата! Ние ви outsmart-нахме, никога няма да играем твоите игрички Ролинс и мисля че бях ясен миналата седмица когато едва не ти отворих черепа! О колко хубаво беше чувството да ти хамаля главата отново и отново, защото точно това заслужаваш! ПРЕДОПРЕДИХ ТИ, СЕТ! АЗ НЯМА ДА СПРА, НЯМА ДА СПРА ДОКАТО НЕ ПОЛУЧА ОТМЪЩЕНИЕ! И тази вечер...тази вечер ще е продължение на моята акция за отмъщение! Когато се завърнах тук казах че искам да се бия срещу най-добрите кечисти, които тази федерация може да предложи е време е да се  изправя и срещу теб! Ролинс, много хора определят мач между мен и теб като dream match, само че заради действията ти този мач от "dream" ще се превърне в "nighmare"! Помни тези думи, защото ще се видим след няколко часа  на ринга ~!

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay   2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay Empty

Върнете се в началото Go down
 
2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Backstage segment with TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada
» 7. Backstage segment with TNW Tag Team Champions Kazuchika Okada & Will Ospreay
» 12. In-ring celebration with the new TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada
» 1. Opening show with with TNW Tag Team Champions Kazuchika Okada & Will Ospreay
» 4. In-Ring Promo with TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 25.07.2020-
Идете на: