Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 5. Backstage segment with Kazuchika Okada before his Semi-Final

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3421
Age : 31

5. Backstage segment with Kazuchika Okada before his Semi-Final Empty
ПисанеЗаглавие: 5. Backstage segment with Kazuchika Okada before his Semi-Final   5. Backstage segment with Kazuchika Okada before his Semi-Final Empty05.12.20 20:43

...
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7358

5. Backstage segment with Kazuchika Okada before his Semi-Final Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Backstage segment with Kazuchika Okada before his Semi-Final   5. Backstage segment with Kazuchika Okada before his Semi-Final Empty06.12.20 21:29

5. Backstage segment with Kazuchika Okada before his Semi-Final ACtC-3cj0vPyHrAwPmUDceAWte6iRA1AELUBy5ioLj5XGzqW5l-2UA_MrTOEm1CtTuYLlQTtQLltPc8cj6KtO4Ohjz4-W5DqaJ6uhT_zHKSe2TjDdps0wQtYy-kMH2RqgtqoC79weLQym65pwvwUzhy_8DfF=w320-h180-no?authuser=0

- Поредната стъпка е направена! Преди две седмици положих обет пред родината си! Индия, за съжаление вашият капацитет по всякакъв критерий е неизмеримо по-нисък от японския, за да ви докоснат словата ми. Но се надявам поне, че вдявате малко от английския език и ще схванете част от думите ми. Отправих послание към всеки един гражданин на велика Япония. Зарекох се. И казаното от мен няма да остане напразно, защото OKADA ПРОДЪЛЖАВА ДА ГЛЕДА НАПРЕД... КЪМ 'ТРЕТАТА"! Към Светия Граал, който съвсем скоро ще се върне при истинския си господар! Ледения, Okada 3:16 може да ти каже само едно, приятел: "I've just whipped your ass!" And these are the facts 'cause I SAID SO! Нека обаче да загърбим миналото назад. Тази вечер предстои нов двубой. За поредна седмица Okada е в светлината на всички прожектори. Дали вече не се изморявам? Напротив, тепърва поставих новото начало в Токио! Тепърва заложих основите на една нова империя, която едва започва да се гради! Но... Разбрах какво е отсъдил жребият. Ospreay, отново се размина между капките, дали на късмет, дали поради друга съмнителна причина, не ме интересува. Времето за мен е пари, че да го губя с твоя страх. Но в крайна сметка отново няма да се срещнем. Тази вечер имам срещу себе си... Johnny Mundo ли беше, извинявай? Или поредното американче, което безуспешно ще опита да убие завета ми към Япония! Виж, можеш да смениш името си, колкото искаш пъти, но не можеш да се скриеш от миналото си! А миналото ти продължава да крещи как на "PAIN XI", най-голямото шоу на годината, ти се провали срещу мен! Даже мисля, че заслужавам похвали, щом със съотборник на нивото на Billy, успях да победя двама ви с Jericho, а? Mundo, надявам се, че си гледал предишните ми два мача и си наясно какво сторих с Cody и Stone Cold. Те буквално издъхнаха в лапите ми. Изгубиха съзнание за секунди, попадайки в клопката на моя finishing Money Clip. Точно така - вече в арсенала си имам не един, а два непобедими хода - освен легендарния Rainmaker, сега the Money Clip е новият инструмент за мъчение! Смятам да ликвидирам всяка една оставаща пречка по пътя си с тази комбинация! А след това, на финала... На големия финал, скъпи зрители, ще бъде кулминацията на приказката ми! Когато бъда коронясан като Крал Okada, не само че всички в съблекалните ще бъдат длъжни да ме наричат така... Но и всички суперзвезди в TNW ще бъдат мои верни поданици! Дали Грамадата... Дали William Peter Charles Ospreay, нека съдбата да реши! Искам обаче да знаеш едно от мен, Ospreay - дори и нарочно да подариш победата на Грамадата, за да се измъкнеш от мач с мен, то съвсем скоро пътищата ни отново ще се пресекат, бъди сигурен! Не е нужно решаващият мач да бъде на финала! Той може да бъде по всяко едно време, след като окупирам световния колан! И тогава фактически няма да има начин да избягаш от човека, който те направи суперзвезда! Време е отново да поема spotlight-а в шоуто! Предстои мач, който няма да бъде честно да изпуснете, така че останете по екраните. Let the big dance begin! I'M COMING TO ASSASSINATE YOU, JOHHNY MUNDO.

Geor4 and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
5. Backstage segment with Kazuchika Okada before his Semi-Final
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. Backstage segment with Kazuchika Okada
» 9. Backstage Segment with Will Ospreay & Kazuchika Okada
» 7. Backstage segment with TNW Tag Team Champions Kazuchika Okada & Will Ospreay
» 2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay
» 6. Half-Hour 1/2 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Johnny Mundo

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 412-
Идете на: