Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett

Go down 
+2
Geor4
deren
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty
ПисанеЗаглавие: 14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett   14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty28/11/2020, 19:04

14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett WVfZOjC


1. Mike Bennett
2. Johnny Mundo
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett   14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty30/11/2020, 14:54

Всички са в готовност за предстоящия Main Event, когато изведнъж...


В залата гръмва добре позната музика. Китайските фенове се изправят на крака за да аплодират "The Phenomenal One". Той отново прави поява, с която изненадва всички ни. Незнайно защо световния шампион прави тази поява, но определно прикова вниманието на публиката към себе си. Рекордьорът по световни титли на TNW се спира в началото на рампата, където след своя taunt гръмват множество pyro ефекти и озаряват залата така сякаш е Нова година. AJ Styles продължава по своя път, достигайки коментаторската маса, където седи вечното трио - Jim Ross, Michael Cole и Corey Graves. Още един въртящ се стол бива поставен до тях, а Стайлс поставя внимателно шампионския пояс върху масата, слага едни слушалки на главата си и се настанява добре.

Камерите ни фокусират върху случващото се на коментаторската маса за да може зрителите да проследят разговора между Styles и коментаторите.

Jim Ross: AJ... Отново си тук! За нас е истинско удоволствие да си сред нас!

AJ Styles: Благодаря ти, Jim, наистина ми харесва тази роля. Мога да свикна с нея. А и умирам да гледам как Corey Graves се вбесява от появата ми. Между другото, Corey, как си, buddy?

Michael Cole: Остави го, AJ... Отново не е в настроение.

AJ Styles: Corey, имам нещо за теб!

Spoiler:

*Styles бърка в джоба си и изважда снимка, на която виждаме как Hulk Hogan е прегърнал две жени, но на една от жените е сменен лика с този на коментатора Corey Graves. Всички залата започват да се смеят и подиграват на Corey, включително и неговите колеги.*

AJ Styles: Е, Corey... Мечтата ти се изпълни! Вече си бил рамо до рамо с твоя любимец - Hulk Hogan

Няколко секунди след това камерите ни насочват към entrance stage-a, където всеки момент ще излезе и първия участник в този двубой.
P.S Гифчета по-късно, за да не бавя... (:

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

Cekoki and Никой харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Никой
Superstar
Superstar
Никой


Join date : 01.09.2020
Posts : 161

14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett   14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty30/11/2020, 15:04


Jeremy Borash: Следващият мач ще се води до туш и е четвъртфинал от турнира за Крал на Ринга! Първи на ринга излиза, придружаван от The Kingdom! От Boston, Massachusetts, с тегло 91 килограма, Майк Бенет.

14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett ACtC-3fcHs1-7veXpq0hbNUd6VY0mpJ0pqxMi235-8UD2wNvP_JI335o3xrx3v_UbiRW7myOB1UuOF7EiEiWxpGKdXD3Ezqv5MkHgtwRgzz0l8eFdTw3y6nzbJAOgo41bIt_2_liy381REZvO8e-5LK8AzztHw=w300-h169-no?authuser=014. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett ACtC-3eBfOjy6bTgeiPgvslmkj9DT9PqHVnv8tHR4HI_G3GWqs5O_U5PEcb0jN7T9C-kls_vawjbTrNCiAWBCo9hcPAcGw6m_SrUA1I7vjAU13zxeUTkguK1QfqD4SbuJl4rqYTFZ76wtyh0V7HFgyOVy0gpaA=w300-h169-no?authuser=0

Corey Graves: Време е за главното събитие на вечерта! За първи път на един ринг ще се срещнат Johnny Mundo и Майкъл Бенет, който както виждаме отново е заедно със своята съпруга Мария Канелис Бенет и неговият съотборник Мат Тейвън, с който Майк не веднъж е казвал, че е пропътувал целия свят! Според теб колега ще имат ли някаква тежест тези двамата в изхода на този двубой?
Michael Cole: Ако битката се развие, както миналата седмица, няма да им се наложи, но нека бъдем сериозни, никой в тази зала не вярва, че този двубой ще се развие като Murphy срещу Бенет...
Corey Graves: Ти пък откъде знаеш, Майкъл? Чакай, чакай, да не би ти да подценяваш Майк Бенет?  
Michael Cole: Нямах това предвид, Кори...
Corey Graves: Точно това имаше предвид, Коул, ти подцени "The Prodigy" и не му даде никакъв шанс в този мач...Как не те е срам, Бенет е човек, който си спечели мачът миналата седмица чисто, той се бори със зъби и нокти за всяка победа, а Johnny Mundo просто печели чрез дисквалификации...
Michael Cole: Добре де, Graves, не помислих преди да говоря, имаш право...The Prince of Parkour наистина спечели чрез дисквалификация миналата седмица, но това не значи нищо, той все още е толкова голяма заплаха към всички останали, колкото е и Майкъл Бенет, нали не се съмняваш в способностите на Johnny Mundo, Кори?
Corey Graves: За разлика от теб, аз не се съмнявам в способностите на кечистите, за мен всеки има шанс.

14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett ACtC-3fGODqrAsMed16BsRkrnxa2tXeHFWrSG1EnZDbOfnT8age_e2NP57kHh-7kJ8Nz2PL14ttWOOUSd3oFfIf6tt3_sia5EjvWZC759MU4kFleCAjZlFOO6SVgLHkcSm9vkCHY6MIDTX5l51xYyCOIsypfSA=w300-h169-no?authuser=014. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett ACtC-3cLEiHGP2y8jO1rS4N5EYVA2cUEp2aEdTnwGdA-9irhU-3w2MIkAE_0W9OzkwhiuKYY1I15zXkCuP2479dRr9ov0w2lKZeqw2pXlcmDQ4DGitIJo2u0Ic6nyaRYMi80Yl8PtweG7yzydJ6vdI_d0nsn5Q=w300-h169-no?authuser=0

Michael Cole: Щом казваш, Кори. Сега Бенет, Мария и Тейвън правят своя таунт, след като това се случва, двамата членове на The Kingdom слизат извън ринга, за да могат да се насладят на този мач, който както казахме се случва за първи път!

Cekoki харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett   14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty30/11/2020, 15:48

WELCOME TO SLAMTOWN~!


-AND HIS OPPONENT.. FROM SLAMTOWN, HE IS
THE SHAMAN OF SEXY.. JOHNNNY MUNDO-O-O

14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Giphy 14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett OTN8cwG

Michael Cole: Страхотна снимка, Corey ето защо си толкова превъзбуден, когато излиза на ринга, Хълк. Както и да е. За втора поредна седмица Световният шампион, Aj Styles наблюдава от близо Джону Мундо, а това е доста интересен факт. Но всеки би искал да гледа Мундо той само за две седмици направи зрелищни мачове, които дълго ще се помнят. Макар и както моя колега вметна "The Shaman of Sexy" той победи чрез дисквалификация един от най-добрите кечисти в последните години, Сет Ролинс, но в тази среща не е тайна за никого, че Джони забоде "The End of the World" и, ако не беше Мърфи щяхме да видим три. Далеч по-лесен път имаше Бенет, който доста бързо и впечатляващо премина през именно Мърфи и извади сериозен късмет, че избегна сблъсък срещу разяреното животно с вериги, Дякона.. БАТИСТА
Corey Graves: Престани, Майкъл! Всеки знае, че тази снимка с Хоугън е аматьорски фотошоп. Май ти се превъзбуждаш от Мундо само как го хвалиш.. От къде си толкова сигурен, че щеше да тушира Сет? What ever.. Не може да се отрече, че има талант "The Guru of Greatness" и публиката за поредна седмица оценява възможностите на този човек. Китай аплодира доста силно Джони, а той минава покрай тях и поздравява всички фенове, които го подкрепят.
Michael Cole: В каква ли форма е Майк, който се завърна доста скоро както и неговият опонент в тази среща направи, но все още Бенет не е бил тестван сериозно в продължителен сблъсък, а днес почти сигурно е, че "The Prince of Parkour" няма да му се даде без бой и имаме всякакви предпоставки да видим поредния дълъг и красив мач, в който е намесен отново Джони Мундо..

14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Giphy

Corey Graves: Тука сме на едно мнение. Едва ли някой се съмнява, че тази среща ще бъде кратка както миналата седмица. Ако Майк Бенет смята, че тази среща ще бъде като миналата си срещу Мърфи доста греши. Няма място за подценяване в тази компания. Притеснително за Мундо трябва да бъде факта, че около ринга има хора, които са пристрастни и във всеки един момент биха могли по някакъв начин да се намесят в срещата по такъв начин, че Джони да си изпати доста сериозно. "The Shaman of Sexy" вече влиза на ринга, а възгласите продължават по негов адрес.. Какъв само 1/4 финален мач и то в главния сблъсък за вечерта, но какво се случва.. Какво е това?

Никой харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Murphy
New User
New User
Murphy


Join date : 12.07.2020
Posts : 12

14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett   14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty30/11/2020, 17:17

14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett MdXtzGs

Чакайте, чакайте, ТА ТОВА Е MURPHY! КАКВО ПРАВИ ПОСЛЕДОВАТЕЛЯТ НА SETH ROLLINS ТУК??? Вижте го! Вижте го! Това австралийско копеле налага Johnny Mundo, който си няма ни най-малка предсавя от къде му идва всичко това! Mike Bennett не смее да се намеси във въргалото, което става в другия край на ринга. Той се е сгушил със своята съпруга в ъгълчето и гледа със същото количество изненада както всички останали в залата. Арбитърът на срещата, която така и не е започнала официално се опитва да отдръпне Buddy, за който ние си нямаме ни най-малка представа защо е изобщо ринга. Група от съдии се пускат от съблекалните и обграждат нелегалния екшън, който се случва в средата на ринга. Това да не е някакъв вид отмъщение на Seth Rollins? Все пак именно Mundo елиминира лидера на Култа миналата седмица в Япония. Не може да бъдем сигурни! Виждаме как арбитърите някак си успяват да укротят хаоса, Мurphy доброволно се насочва към backstage-a...Главният съдия на срещата запитва Mundo дали е в състояние да започне срещата...Той все още не знае къде се намира след тази атака, която дойде буквално от нищото....
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett   14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty30/11/2020, 17:19

K-K-K-KAКВО???
КАКВО ПРАВИШ, BUDDY?!
КАКТО И ДА Е....
СВЕТЛИНАТА НА ПРОЖЕКТОРИТЕ Е СПУСНАТА ВЪРХУ MUNDO..
НЕГОВИЯТ ОТГОВОР НА ВЪПРОСА
"МОЖЕШ ЛИ ДА ПРОДЪЛЖИШ"
Е...

Върнете се в началото Go down
Никой
Superstar
Superstar
Никой


Join date : 01.09.2020
Posts : 161

14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett   14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty30/11/2020, 18:18

Johnny Mundo беше пребит, той изобщо не знае къде се намира, уважаеми зрители... Както чухме, съдията попита Mundo дали ще може изобщо да вземе участие в този мач? Всички чакат отговор на този много важен въпрос и въпреки болките, който изпитва The Guru Of Greatness, той отговаря на рефера със ДА!!! Като с това вече този мач може да започне! Погледнете Майкъл Бенет, той е бесен и веднага се нахвърля върху Джони със ураган от Ритници в ъгъла, вижте го само как крещи...Този човек се е побъркал, той е готов на всичко, за да продължи в този турнир! Ритниците са толкова силни, че съдията е принуден да се намеси и да разтърве двамата мъже един от друг...Погледнете очите на Бенет, той иска да разкъса The Mayor of Slamtown. Вижте го само как крещи на съдията да се махне от пътя, като дори го избутва натиквайки Коляното си в лицето на Mundo...Това, както знаем, не е позволено и рефера го знае - имаме броене. И това е едно, две, три, четири и преди пет, Майк пуска коляното си от лицето на съперника си, след като прави това, Бенет хваща за косата Johnny и му прави...

HEADLOCK!

14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett ACtC-3ccwZYmBGl5QGV0AhJ97KE6q74Wmt4WgiUgh2IXaSxXjBxbQg8RV1anKGjKMro0yTbaxaUap_ig-HNph1HHvXDZwyQkNsfjdm2xrWk_jDkyWg8s0uXyc5jWzc06o0ghxiAbImty2kPoNRDenr8P3a56qQ=w300-h169-no?authuser=0

СПИПА ГО НЕПОДГОТВЕН! Вижте лицето на Джони Мундо само, дами и господа, то става червено, той не може да си поеме въздух и бавно, но сигурно се унася под натиска на този Захват за Предаване...Погледнете сега JoMo пада на колене и като че ли е изгубил съзнание...Съдията вижда какво се случва и започва да му вдига ръката - имаме първи път, имаме втори път и дали ще има трети път? И не няма да имаме, защото в Джони все още са останали някакви сили! Мундо се изправя на крака и прави Странично Тръшване, с което поваля и Бенет и себе си на земята...Какво завръщане в двубоя от Johnny Mundo, уважаеми приятели на кеча, въпреки подлата атака от Мърфи, този човек намери начин да се завърне в мача! След тази страхотна контраатака, Джони се изправя с помощта на въжетата на крака и изчаква Майк Бенет да се изправи, след като това се случва, Мундо се засилва към въжетата, но бързо бива предвиден от The Prodigy, който го посреща със страховит...

DROPKICK!

14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett ACtC-3dg0cOodsqEGlw3NZltmitJuWe-ixiuX52veFQmjTxjDgsLM1nynl-TQI5Tpm-nNqgQJtKylLty-TYAgSdfCJSglHYtyhLiw-yJxhVYZPitKpPXCGYLpRMDeTKoCG9muaON9JZegEJDBYetpDl9XJ6jGw=w300-h169-no?authuser=0

ТОВА ТРЯБВА ДА СВЪРШИ РАБОТА! Сега имаме опит за туш в центъра на бойната площадка. И това е едно, две и дали ще има три? Това ли ще бъде всичко за този мач?

Cekoki харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett   14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty30/11/2020, 18:21

ЕДНООО
ДВВВВ
НЕ НЕ НЕ
НЯМА ТАКИВА!
ВЪПРЕКИ СИЛНАТА ОФАНЗИВА НА BENNETT И АТАКАТА ОТ MURPHY
MUNDO УСПЯВА ДА НАМЕРИ СИЛИ В СЕБЕ СИ И ДА СЕ ИЗМЪКНЕ ПРЕДИ 3!
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett   14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty30/11/2020, 23:32

ДАЛИ БЕНЕТ НЯМА НЯКАКВИ ВРЪЗКИ СЪС СЕТ РОЛИНС И КОМПАНИЯ ДАМИ И ГОСПОДА? МИНАЛАТА СЕДМИЦА МЪРФИ ЗАМЕСТИ УЧУДВАЩО ЗА МНОЗИНА БАТИСТА И ДОСТА БЪРЗО ЗАГУБИ ОТ БЕНЕТ, А СЕГА МЪРФИ ПРЕБИ МУНДО И ДО ГОЛЯМА СТЕПЕН ПРАВИ ЗАДАЧАТА НА МАЙК ДА ПРОДЪЛЖИ НАПРЕД КЪМ ТУРНИРА ПО-ЛЕСНА? Може би това са само безоснователни конспирации и просто в цялата картинка седи Сет, който иска да накаже Джони, който на два пъти му се озъби и Бенет е просто един късметлия, който ще се възползва от тази ситуация. The Prodigy не изглеждаше да обмисля да помогне на опонента си, когато той беше нападнат от Мърфи и реално няма и за какво понеже наградата от този мач е твърде голяма, а именно място за Полуфиналите на "Крал на ринга". Вижте само как един dropkick създаде толкова много затруднения на "The Guru of Greatness", но това се дължа на подлата атаката от страна на Мърфи, който явно е бил отново изпратен от своя господар да му върши черната работа. Половинката на Майк доста гордо гледа към мъжа си, знаейки че е в отлична ситуация. "The Miracale" усеща своето предимство и вдига опонента си и усложнява и без друго тежките му проблеми като му прави вертикален суплекс. Реално погледнато Мундо опита да се върне в мача като направи странично тръшване по-рано в тази среща, но все още не може да влезе в срещата понеже не само, че беше брутална атаката, но и пък има миг на изненада. Бенет се наслаждава и изобщо не си дава зор и използва създалата се ситуация да вдигне високо ръце и да изпрати въздушна целувка на своята любима, прекрасната Мария, която му отвръща по същия начин. Завърналият се кечист от миналата седмица сега остави време на опонента си да се изправи и сега това май се оказа огромна грешка за Джони, който не трябваше да се изправя толкова бързо понеже Майк сега го засилва и го запраща в корнера на ринга, а след това показва завидна скорост и се засилва и забива Corner splash! Най-лошото за Мундо е, че тази процедура се повтаря само, че в противоположния ъгъл на ринга.. Отново "The Shaman of Sexy" е забит в корнера, а след това отново виждаме прилична скорост и нов "corner splash".. Джони пада като чувал с картофи. Толкова бързо ли свършва пътешествието в Китай зa "The Prince of Parkour"? Понеже Мария подвиква на своя мъж да опита мигновено опит за туш. Раменете са приковани.. Едно.. ДВЕ... И НЯМАМЕ ТРИ ПОНЕЖЕ НЯКАК СИ МОЖЕ БИ ПО ИНСТИНКТ МУНДО СЕ ПОВДИГА, А СЕГА ОСВЕН ВСИЧКО ДРУГО МАЙК ЯДОСАН, ЧЕ НЕ ТУШИРА ОПОНЕНТ СИ ГО ТЪРКУЛВА ИЗВЪН РИНГА.. До сега в и двата мача, които имаше Джони трябваше да се справя с повече от един човек на турнира в голяма част от мача беше срещу повече от един човек, миналата седмица беше ударен в гръб доста подло с верига от Дякона, а сега беше нападнат преди началото на самия мач и от Мърфи. Но нека да не отделяме поглед от ринга понежеThe Prodigy сега се засилва понеже опонента му се изправи на крака тъкмо, но бива посрещнат с ритник от Джони, който бързо сега сменя мястото си с Бенет, а това е един от редките моменти, в който "The Shaman of Sexy" намира от някъде сили може би от тази многобройна публика, за да направи:

14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Giphy 14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Giphy

OVER THE ROPE CORKSCREW CROSSBODY~!

УНИКАЛЕН ХОД, КОЙТО НАПРАВО ВДИГНА НА КРАКА ЦЯЛАТА ЗАЛА..  ДАЛИ ОБАЧЕ ТОЗИ ХОД НЕ БЕШЕ ТВЪРДЕ РИСКОВ, ИМАЙКИ ПРЕДВИД СЪСТОЯНИЕТО НА МУНДО? СЪДИЯТА ЗАПОЧВА ДА ОТБРОЯВА.. ЩЕ СЕ ВЪРНАТ ЛИ НА РИНГА НАВРЕМЕ?

Никой харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett   14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty1/12/2020, 00:10

КАКВА ДРАМА
КАКВА ХИМИЯ
КАКВО ЧУДО
ЕТО ТОВА Е 1/4 ФИНАЛ
ДАМИ И ГОСПОДА!
MUNDO СЕ ВРЪЩА НА РИНГА СРАВНИТЕЛНО БЪРЗО
ЩЕ НАПРАВИ ЛИ СЪЩОТО И MIKE BENNETT???
MARIA ЗАПОЧВА ДА ВИКА С ЦЕЛИЯ СИ ЖЕНСКИ ГЛАС
ТЯ БИ СЪБУДИЛА ДОРИ МЪРТВЕЦ!
СЕДЕЕЕЕЕЕЕМ
ОСЕЕЕЕЕЕЕЕ
ДДДДД
ДААААА
BENNETT СЕ ЗАВРЪЩА!
ЧЕРЕШКАТА НА ТОРТАТА ПРОДЪЛЖАВА!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett   14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett Empty

Върнете се в началото Go down
 
14. ME: 1/4 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Mike Bennett
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 6. Half-Hour 1/2 Final Of "King Of The Ring": Kazuchika Okada vs. Johnny Mundo
» 7. Half - Hour 1/8 Final Of "King Of The Ring": Johnny Mundo vs. Seth Rollins
» 4. 1/4 Final Of "King Of The Ring": Big Show vs. Rush
» 12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo
» 6. Half-Hour: Singles Match > The Elite Champion, Johnny Mundo vs. Mike Bailey

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 411-
Идете на: