Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 841
Age : 32

12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: 12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo   12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo Empty12/1/2024, 07:31

Rampage Saturday Night написа:
След многобойните срещи помежду им, Will Ospreay пожела още един финален мач за TNW Undisputed Heavyweight титлата на Johnny Mundo, която на няколко пъти не успя да спечели, а беше близо да направи - особено на 'Christmas of Violence', 'The Aerial Assassin' предизвика шампиона на 'Road to PAIN' миналата седмица, но отговорът от Mundo беше отчетливо ясен, но и негативен. Тази седмица обаче, Ospreay ще бъде много по-категоричен и настоятел, като кой знае на какво е готов, след като заяви, че повече няма какво да губи, само и само, за да се овенчае с мечтаното - TNW Undisputed Heavyweight Championship.

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo N7IkHs6

W: 70 D: 10 L: 43

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2767
Age : 24

12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo   12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo Empty13/1/2024, 19:48

12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo ABLVV85B0Wd0YgDXcnZ6tQ2XCKT_YUsEeGR-DxMUVE950DqlMOH9fzTJUeoO7y-pQylmCsGvza_Rw1veocjtMpBLM-dyej4tBnnHD0shnAGjWbOuGA4Aycg0pVLdioqiAMKBmbEdyhmhyyDMhS9FfD-AQ4e0=w370-h208-s-no-gm?authuser=1
- Ladies and getleman, please welcome Will Ospreay!



12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo ABLVV87j_NqyOmBqKi3vG6HNFQMj8qroKUFQ8eAetLWSq8su330h2tEK0fa15gOV36xQm2fUaQ_HoxuT6bfA7UhJAB3bs0Dh0BIPNM376NGFbqjijmxgfChiW3OZ8LUPRkLPgDb9mJd6lGFBQ2Fh80TBZjtB=w370-h208-s-no-gm?authuser=1 12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo ABLVV86Dq2dSSlkhh6A40ZaY4GzTQcztA-BcwDqK66rMHMurSpdz389Jkd3EPoxPnsi2fzM9QOVATWv7K6uXot0eTV25GHXlzOVV3obPYQZxMntL_Fc8m2wICg6hR9HUzJxYI7ws7id1h4k2FYsPCnzxYz_U=w370-h208-s-no-gm?authuser=1

Joey Styles: Благодарим на Tony Schiavone за представянето му на ето този мъж на вашите екрани - Will Ospreay! Сами забелязвате от погледа в очите на Ospreay, oт езика на тялото, от самия заряд от който Ospreay вдига тази публика че тази вечер Ospreay е тук с една единствена цел и тя е да изкопчи това, което иска от Johnny Mundo, a именно още една последна възможност за това да се изправи на Road To Pain срещу "The Guru of Greatness"! Ospreay има победи срещу Johnny Mundo, но винаги са били в мачове когато титла не е била залагана, Ospreay не успява да спечели най-големия приз на TNW! Всеки път за Will нещо не достига, всеки път Ospreay е на една крача от това да се изкачи до върха, да качи камъка по хълма - но всеки път има нова спънка по пътя на "The Assassin" към върха! Колкото и спънки да има, винаги виждаме че Will Ospreay продължава да бъде упорит и не се отказва от своята цел! От завръщането си Ospreay премина през много мъже като победи запомнящи се имена в TNW като Roman Reigns - човека, който обедини двете титли! Brown Strowman, както и бивш световен шампион в лицето на Brock Lesnar! Ospreay определено демонстрира умения и качества да крачи на един ринг с едно от най-големите суперзвезди прекрачвали въжетата на Total Non-Stop Wrestling! Ospreay вдига цялата публика в Pinnacle Bank Arena в Lincoln на крака, който пеят Elevated! Ospreay посочва феновете от първите редове и също така застава до фен с плакат "WILL OSPREAY - THE NEXT UNDISPUTED CHAMPION!" Всички фенове по света искат чудото да се случи, но Johnny Mundo беше кръсноречив миналата седмица в решението си че няма да се изправи отново срещу Ospreay. Will влиза на ринга където се здрависва с Tony Schiavone и взима микрофона. Ospreay иска да започне да говори, но публиката е да крака и дори след спирането на музиката феновете продължават да пеят! Ospreay притежава завладяваща сърцата аура! "The Giant Slayer" изчаква няколко секунди докато публика се успокои преди да започне да говори.

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2767
Age : 24

12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo   12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo Empty13/1/2024, 21:31

12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo ABLVV84vq0ZkeO_5xX36qAr_Big11rU-afetpF7pSJfjcTfJJ_b8f08xcIHe0quE0SM_8BJZZT3Vya0N6Wjp0xAllf1N_npkX5VsxsKrLLD6tfWlWV3YLc7MlFDV5ZfA6KIDw9z5rGT4HdJl96b6T21IWgS3=w370-h208-s-no-gm?authuser=1

-Tony, благодаря ти за това посрещане за това посрещане, но трябва да преминем веднага по същество защо съм тук! Миналата седмица отправих предизвикателство към сегашния Total Non-Stop Wrestling Undisputed Champion, Johnny Mundo в което заявих че ако Mundo ми даде още един мач за Безспорната титла на TNW и аз загубя, това ще бъде последния ми шанс за световната титла в моята кариера под банера на TNW! Johnny за пореден път използва своите психологически трикове  и игрички изкарвайки отново на яве моите провали и болни амбиции към това да го победя и истината е че Mundo е прав! Да, аз заставам с името си тук пред вас върху всеки един мой провал, за всеки един провален шанс и не мога да го оспоря, но колкото и пъти да се проваля аз винаги намирам начин да се изправя и да продължа напред  да се боря със зъби и нокти! Казваш че феновете са ръката на демона, която ме държи че именно те са в основата на моя провал, нали Johnny? Е вече бях обладан от тази отрова наречена гняв и ненавист към феновете, защото съм сигурен че те помнят как им обърнах гръб когато станах Elite Heavyweight Champion! Когато стигнеш до върха, забравяш хората, който са те издигнали до там и това се случва с теб сега, Johnny! Ти имаш себе си за недосегаем, ти имаш себе си крал на тази федерация дори за крал на този свят, но дълбоко в себе си и ти и аз знаем че само аз мога да те накарам да стигнеш до лимита на силите си така както никой друг в TNW! Може би вече няма човек, който да не познава Johnny Mundo по-добре от мен, дори може би те познавам по-добре и от родната ти майка! Наистина ли мислиш, че майка ти би се гордяла с шампион, който защитава титла си с измама, или дори не дава отговор към предизвикателство за собствената си титла? *coward* *coward* *coward* Чуй ги, Johnny това са хората, които преди вярваха в теб но сега - ти за тях си просто поредната черна ръка около най-голямата титла на тази компания! Искаш хората да те запомнят като най-добрия, но единственото с което ще те запомнят е беглец, измамник и като "лошия човек, който винаги печели" ! E, Mundo...Аз не съм, Batman или Superman но няма да си тръгна от този ринг, докато ти не се появиш на този ринг и не дадеш този мач на мен както и на всички тези хора, който заслужават да гледат двама от най-добрите атлети на този свят! *Ospreay застава в средата на ринга и гледа към титантрона в продължение на две минути...* *Ospreay слиза от ринга и виждаме как взима един стол от ringside зоната при останалите announcer-и и отново влиза на ринга*

-JOHNNY, ВИЖДАШ ЛИ ТОЗИ ДОГОВОР В РЪЦЕТЕ МИ ?! ЗНАМ ЧЕ АЗ СЪМ ТОЧНО ТОЛКОВА ОТРОВА ЗА ТЕБ, КОЛКОТО СИ ТИ ЗА МЕН!  В ТОЗИ ДОГОВОР ИМА МАЧ ЗА БЕЗСПОРНАТА ТИТЛА В ТЕЖКА КАТЕГОРИЯ И АКО АЗ СПЕЧЕЛЯ, ПЕЧЕЛЯ ЗА ВСЕКИ ЕДИН ФЕН КОЙТО ВЯРВА В МЕН! ТОВА Е ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО JOHNNY, TИ...АЗ LAST DANCE IRON MAN MATCH! 60 MINUTES  OF HELL!ХАЙДЕ, ИМАМЕ ОЩЕ 25 МИНУТИ ЕФИРНО ВРЕМЕ, А АЗ НЯМА ДА МРЪДНА ОТ ТУК!

Matt Striker: WILL OSPREAY ПУСНА БОМБА ТОКУ-ЩО! 60 MINUTES IRON MATCH JOHNNY MUNDO VS WILL OSPRAY - THE UNDISPUTED CHAMPIONSHIP 60 MINUTE IRON MAN MATCH! OSPREAY СЕДИ В СРЕДАТА НА РИНГА И НЕ МАХА ПОГЛЕД ОТ НАЧАЛОТО НА РАМПАТА! НАПРЕЖЕНИЕТО МОЖЕ ДА БЪДЕ ПРЕРЯЗАНО С НОЖ! НЕКА ВИДИМ КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ!  

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2921

12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo   12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo Empty16/1/2024, 21:00


12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo NoM5x8a

Картите са хвърлени.. Уилиям Оспри няма какво да губи и за това предизвиква отново шампиона. Мундо обаче има много какво да изгуби в такъв мач. Запалянковците несъмнено стоят плътно до Оспри и, ако зависеше от тях щяхме да видим нов сблъсък между тези свръх атлети. Само си представете нов едночасов маратон без дисквалификации между тях. Това ще надмине дори мелето по интерес, но силно се съмнявма, че Джони Мундо ще се навие. Поредна седмица Уилиям Оспри се моли отчаяно за реванш. Но колко опита имаше вече този човек? Понякога е хубаво просто да спреш и да изчакаш по-удобен момент. Похвално е, че никога не се отказва британската суперзвезда, но вече няма смисъл. Още една загуба и не знам как изобщо ще продължи този човек в тази компания. Трудно е за преглъщане толкова загуби и то от човек, който толкова сериозно не харесваш. Не мисля, че с този тон Оспри може да накара шампиона да се навие на нов мач. Британците не се славят с дипломатичност в последно време, а може би и от преди това. От там, от къдети идва точно Оспри пък въобще. Но почакайте малко гръмва музиката на Джони като преди това се показват очилата му на огромния titantron! Но музиката мигновено спира, защото The Undisputed Heavyweight Champion е с микрофон в ръката си. Погледнете как само стои Джони Мундо.. Точно като Роналдо преди да изпълни пряк свободен удар! Това не изглежда на човек, който ще удовлетвори исканията на "The Aerial Assassin".

Johnny Mundo: Спрете музиката ми, почакайте малко.. Имам какво да кажа макар и да се повторя за пореден път, но просто някои хора отказват да чуят. Нещата не стоят така колкото и да не ви харесва. Няма начин просто!

12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo 2NtdaBm

-William... William.. Непоправим си, човече! Какво да те правя? Ти просто отказваш да приемеш действителността. Аз категорично ти дадох да се разбере, че нямаш място в картинката около Световната титла. На абсолютно никого не му пука колко близо си бил до това да ме победиш или че си ме докарал до лимита ми. Порастни вече, не си толкова малък. В твоя розов свят може би нещата стоят така, но в лигата на шампионите НЕ Е ТАКА! Като искаш ме наричай недостоен, но и двамата значем, че това са поредните "lame excuses" за да оправдваеш провалите си. Вземи пример от твоята страна и напусни не само Европейския съюз, но и човечеството! Защо ми е отново да минавам през "Едночасов маратон без дисквалфикации" след като те победих в такъв мач преди време, и те бих в елиминационната клетка както и преди това един срешу друг на "Allegence"? Достатъчно шанса имаше и достатъчно път провали всички тези хора както и себе си. Дълбоко в себе си знаеш, че съм прав като ти казваш, че не заслужаваш нов шанс. Осъзнаваш ли, че само през последните два месеца имаше два шанса за най-голямата титла. Толкова възможности не съм имал за почти целия ми престой от както съм тук аз. Бих ти донесел кърпички, за да можеш да поплачете заедно с твоите верни фенчета, защото за поредна седмица ти отказвам предложението. Договорът както и всичко друго можеш да си го завреш, където слънце не огрява! Стой далеч от мен и ти обещавам, че няма да те закачам. Има други пояси, които са за твоето ниво. YOU'RE NOT AT MY LEVEL, CUZ I AM ON ANOTHER LEVEEEEL! Майка ми се гордее с мен, защото заразлика от теб мога да кажа, че съм печелил Световната титла, докато ти приятелю не можеш! Дебата  между нас е решен, защото и двамата сме покорили целия свят, но ти не успя тук да стигнеш до същинския връх. Беше близо до това да успееш, но не достъчно. Дочух, че Япония много им домъчняло за теб, защо не се върнеш там в ниските лиги, където ще си в конфорната си зона и наистина ще си най-добър поне там. Докато съм тук в Total Non Stop Wrestling ти можеш да си единствено THE SECOND BEST! Престани като някакво дете всяка седмица да ревеш и да искаш нов шанс, защото няма да го получиш, не и докато съм шампион в тежка категория. Колкото и да се молиш, ако ще да спиш в кабинета на William Regal твоя сънародник няма начин да стане! Остава ти единствено да ме гледаш по телевизията как продължавам да се бия в главните сблъсъци всяка седмица..

Dikoff харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2767
Age : 24

12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo   12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo Empty18/1/2024, 21:35

12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo ABLVV842tvQP9m0qyNVrTjxjPhII1T2FEiOUjzlxRLzktiTmsf5kfTc5CbBMGa7mjeN3Eo_6pBhpkcaZnTL1p2SL5B0ePiz9CKLq98gUNA0Hdv1Q0SpRSJHF1zCke1Y7VkWEnG6a3xKfY8ONkzRW3Gc4SwPT=w370-h208-s-no-gm?authuser=1

НЕ, НЕ, НЕ! АЗ НЕ СЕ МОЛЯ, JOHNNY! АЗ НЕ МОЛЯ НА ТЕБ, НИТО REGAL НИТО НА КОГОТО И ДА БИЛО! АЗ СЕ БОРЯ! БОРЯ СЕ ЗА СПРАВЕДЛИВОСТ И СЕ БОРЯ ЗА ВСЕКИ ЕДИН ФЕН, КОЙТО Е ЗАСТАНАЛ ЗАД МЕН СЛЕД ЦЯЛОТО ТОВА ВРЕМЕ! ДА, ИМАМ МНОЖЕСТВО ПАДЕНИЯ И ЗАГУБИ ИМЕННО ОТ ТЕБ, НО ТАЗИ ФЕНОВЕ ОСТАНАХА ДО МЕН И ТОЧНО ЗАРАДИ ТЯХ ТАЗИ ВЕЧЕР СЪМ ТУК И ИЗИСКВАМ ТОЗИ МАЧ! ПРАВ ЗА ЕДНО - И ДВАМАТА СМЕ ЕДИН НА МИЛИОН ТАЛАНТИ! И ДВАМАТА СЕ ДОПЪЛВАМЕ НА РИНГА ТАКА КАКТО НИКОЙ ДРУГ, НО РАЗЛИКАТА МЕЖДУ МЕН  И ТЕБ Е ЧЕ ТИ СИ ВЕЧЕ КЪМ ДНИТЕ НА ЗАЛЕЗА НА ТВОЯТА КАРИЕРА АЗ ТЕ ПЪРВА ИМАМ ДА ГРАДЯ! На само 23 години станах първия Best of The SuperJuniors Winner в NJPW! Дойдох тук, станах TNW Cup Winner, спечелих първата Elite титла в тежка категория и извисих себе си към нови висоти! Покорих както New Japan Pro Wresting, така и RevPro във Великобритания и Extreme Wrestling Federation тук в България, но едното единствено нещо, което не съм се докосвал е тази световна безспорна титла, която е на рамото ти! В този договор ти казах вида на мача ни ако приемеш, не споменах една финална клауза в него...Johnny в TNW може да има само един измежду нас двамата! Това съперничество трябва да приключи и ако е моят последен шанс е давам ти и възможността да се отървеш от мен веднъж и за винаги! НЕКА НАПРАВИ МАЧА НИ НА ТУРНИРА IRON MAN LAST DANCE - CAREER VS TITLE! ПРИЕМАШ ЛИ ТОВА, YOU SON OF A BITCH?

12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo ABLVV85Gy6a2ROh7QOhnLU5LsqepPpCPQwx6bHmKLFYuScH9iuJMAlvkauUMN-TFFLI3weR_-Km9gVVhGxNXKYRxHJloAK7K4-dszilQP1sAydrU533GDfi4xsG67k0Bzv9mtAGQHgOKOxsWrWp9QwDvh5H7=w370-h208-s-no-gm?authuser=1

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2921

12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo   12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo Empty19/1/2024, 18:02

12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo E3dOVvl

-CAREER VS TITLE MATCH? АКО ПОБЕДЯ ЩЕ СЕ ОТЪРВА ВЕДНЪЖ И ЗАВИНАГИ ОТ НАЙ-ГАДНИЯ СИ ВРАГ? ТОВА ПРОМЕНЯ ДОСТА СЕРИОЗНО НЕЩАТА! Сигурен ли си, че това не е просто някой трик? Не си мисли, че ще дойда в момента на ринга и ще подпиша този договор като пълен балък. Първо ще го дам на адвокатите ми, НО ОСПРИ ЗА МЕН НЯМА НЕЩО, КОЕТО ДА МЕ НАКАРА ДА СЪМ ПО-ЩАСТЛИВ ОТ ТОВА ДА ПРЕКРАТЯ КАРИЕРАТА ТИ! ТОЧНО КАКТО НАПРАВИ С RICKY STEAMBOAT AND JEFF HARDY! ТАКА, ЧЕ НА ТУРНИРА ROAD TO PAIN ЩЕ НАБЛЮДАВАМЕ THE LAST DANCE 60 MIN IRON MAN MATCH WITH NO DQ! ТОЧНО ТАКА ЗАПОЧНАХА ПЪТИЩАТА НИ И ТАКА ЩЕ ПРИКЛЮЧАТ! ЩЕ ДОКАЖА ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ, ЧЕ СЪМ ПО-ДОБРИЯТ! ЩЕ НАТРИЯ НОСОВЕТЕ НА ВСИЧКИ ТЕЗИ ИДИОТИ В ЗАЛАТА ВЕДНЪЖ И ЗАВИНАГИ! Чудесно отмъщение към тях, които ми обръщат гръб вече в продължение на години. Дано осъзнаеш каква грешка си направил, когато отново се върнеш в салоните да се биеш в твоята страна или, когато пак започнеш да се биеш в Японските зали. Ще ме гледаш само на телевизора как съм все още шампион и ще се хвалиш, че си се бил някога с мен. Дори ще бъде повод за гордост, че именно Джони Мундо те е остранил от Total Non Stop Wrestling.. Може би не харесваш работата си щом се обричаш на сигурна гибел. Не знам защо си толкова щастлив, имайки предвид, че работата ти тук е ограничена и след това ще си просто бивш кечист. С удоволствие ще закрия последната страница в нашата книга. Много бързо ще осъзнаеш колко бях прав, че на никой от тези фенове не му пука за теб и ще бъдеш забравен на първата седмица след като те победя. НА ROAD TO PAIN SAY GOODBYE TO YOUR LAST CHANCES TO BECOME THE UNDISPUTED HEAVYWEIGHT CHAMPION AND SAY GOODBYE TO WILL OPSREAY...

КАКВА БОМБА САМО! НА ТУРНИРА ЩЕ ВИДИМ ЗА ПОСЛЕДЕН ПЪТ ТЕЗИ ДВАМАТА И, АКО УИЛИЯМ ОСПРИ ЗАГУБИ НЯМА ПОВЕЧЕ ДА БЪДЕ ЧАСТ ОТ ТАЗИ КОМПАНИЯ! ВСИЧКО ИЛИ НИЩО ЗА БРИТАНЕЦА.. ОСПРИ ПОЛУЧИ, ТОВА КОЕТО ИСКАШЕ, НО КАКВА ЦЕНА ЩЕ ПЛАТИ ЗА ТОВА ЩЕ РАЗБЕРЕМ НА ROAD TO PAIN!

TNW PRESENTS..

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Sponsored content





12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo   12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo Empty

Върнете се в началото Go down
 
12. ME: Will Ospreay demands a *FINAL* match against Johnny Mundo
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 15. ME: Tag Team Match - Johnny Mundo & Will Ospreay vs. FTR
» 10. ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship Match: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay
» 12. ME: TNW Elite Championship 60-MINUTES NO DQ IRON MATCH: Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay (c)
» 8. Half-Hour Singles Match: King Ospreay vs. Johnny Mundo
» 10. CO-ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship 'Iron Man' Match - 'Title vs. Career': Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 534-
Идете на: