Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 2. Backstage Segment with the new TNW Tag Team Champions Seth Rollins & Murphy

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

2. Backstage Segment with the new TNW Tag Team Champions Seth Rollins & Murphy Empty
ПисанеЗаглавие: 2. Backstage Segment with the new TNW Tag Team Champions Seth Rollins & Murphy   2. Backstage Segment with the new TNW Tag Team Champions Seth Rollins & Murphy Empty10/8/2020, 20:49

...
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

2. Backstage Segment with the new TNW Tag Team Champions Seth Rollins & Murphy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage Segment with the new TNW Tag Team Champions Seth Rollins & Murphy   2. Backstage Segment with the new TNW Tag Team Champions Seth Rollins & Murphy Empty14/8/2020, 15:57

2. Backstage Segment with the new TNW Tag Team Champions Seth Rollins & Murphy KKx980q

- Ladies and gentlemen, please welcome my guests
TNW Tag Team Champion Buddy Murphy & The AOP!

Charly Caruso: Buddy, най-напред бих искала да те поздравя за твоя успех на турнира Summer Scream! Честито! Ти и твоя ментор и съотборник Seth Rollins успяхте да детронирате бившите отборни шампиони на Total Nonstop Wrestling, а именно Kazuchika Okada и Will Ospreay, и да сложите край на тяхното славно царуване. Всички помним колко съкрушен бе след загубата в дебюта си срещу Jeff Hardy, а ето, че само няколко седмици по-късно, ти постигна една от най-големите победи в своята кариера, увенчавайки я с отличие и то на най-голямото лятно събитие в годината! Бих искала да те попитам как се чувстваш след всичко това и на какво се дължи този твой възход?

2. Backstage Segment with the new TNW Tag Team Champions Seth Rollins & Murphy SVlQtfw 2. Backstage Segment with the new TNW Tag Team Champions Seth Rollins & Murphy WXtSfQM

Buddy Murphy: Благодаря ти, Charly! Чувството е наистина страхотно! Истината е, че след провала си срещу Jeff Hardy, аз бях изпаднал в дълбока бездна на отчаяние. Чувствах, че всичко е загубено. Не виждах светлина в тунела. И тогава... Тогава се появи той! Появи се "The Messiah" - Seth Rollins! Именно той бе човекът, който ми подаде ръка в този труден за мен момент и ми помогна да продължа. Той бе човекът, който ме накара да "прогледна"! Благодарение на него аз поех по правия път и ето ме тук - като шампион! Това е като сбъдната мечта, Charly! Онзи Buddy Murphy, когото хората видяха за пръв път на ринга на TNW вече отдавна е в миналото! Пред вас стои един нов, по-добър Buddy Murphy! И с помощта на моя ментор Seth Rollins и The AOP зад гърба ми, аз ще продължавам да се катеря смело нагоре към върха! Тази титла, която в момента стои около кръста ми е само началото! Началото на нещо велико! Време е светът да научи, че Buddy Murphy...

2. Backstage Segment with the new TNW Tag Team Champions Seth Rollins & Murphy LVkMhRF 2. Backstage Segment with the new TNW Tag Team Champions Seth Rollins & Murphy HuuhtUX

Seth Rollins: GENTLEMEN, GENTLEMEN! ХА-ХА! Знам, че сте развълнувани не по-малко от мен, но нека се съсредоточим върху това, което ни предстои тази вечер! Моля Ви, оставете ни насаме и се подгответе за предстоящия мач! Аз поемам от тук! Здравей и на теб, Charly! Радвам се да те видя! Изглеждаш страхотно както винаги! Истината е, че не мога да скрия радостта си. И това не се дължи единствено на факта, че съм в твоята компания, но и на това, че на Summer Scream, аз и моите хора направихме една много важна крачка! Малка, но значителна крачка по пътя към целта си! Аз и моят disciple Buddy Murphy не просто победихме Kazuchika Okada и Will Ospreay. Ние сложихме край на тяхната хегемония! Сложихме край на тяхното царуване! Отнехме от тях единственото нещо, което ги обединяваше! Единственото нещо, което ги държеше заедно! Хората казват, че в най-трудните моменти човек разбира кои са истинските му приятели. Е, време е да разберем колко Okada и Ospreay наистина държат един на друг! На турнира аз и хората ми излязохме с ясната идея, че трябва да спечелим този мач на всяка цена. И го сторихме! Защо? Защото за разлика от тях, ние сме обединени! Ние сме едно цяло! One for all and all for one, right? Ние не се нуждаем от нещо материално, за да останем единни!

Charly Caruso: Seth, преди малко ти спомена това, което ви предстои по-късно тази вечер, а именно мач реванш от Summer Scream! Ти и Buddy Murphy ще защитавате отборното злато само броени часове след края на турнира и то в Main Event-а на вечерта! Чувстваш ли се напълно готов за този сблъсък и смяташ ли, че с Buddy Murphy ще успеете да повторите успеха си, побеждавайки Okada и Ospreay за втори път в рамките на само няколко часа?

2. Backstage Segment with the new TNW Tag Team Champions Seth Rollins & Murphy QYRmeZO 2. Backstage Segment with the new TNW Tag Team Champions Seth Rollins & Murphy OyJ2gnc

Seth Rollins: Excuse me, Charly? Нима наистина все още се съмняваш в мен? Нима все още се съмняваш в НАС? След всичко това, което сторихме? На турнира ние доказахме, че сме по-добри не само като отделни личности, но и като отбор! Аз взех Murphy под крилото си едва преди няколко седмици и успяхме да се сработим по-добре от Okada и Ospreay, които се познават от години! Summer Scream бе едва първа фаза от изпълнението на нашата мисия! Тази вечер е време за втора фаза! Време е да довършим започнатото и веднъж завинаги да сложим край на всичко това! Време е светът да види истинските цветове на Kazuchika Okada и Will Opsreay! Изминалата вечер премина в празненства, но днес е време да се върнем обратно на работа! И ако някой все още си мисли, че победата ни на турнира е била случайна... Тази вечер ние ще убием всички съмнения! Charly, за мен е истинско удоволствие да си говоря с теб, но е време да тръгвам! Чака ме важен мач! А след него... След него отново ще се видим, за да отпразнуваме заедно нашата победа! Погледни отборната титла около кръста ми, Charly. Уверявам те, че след края на вечерта, тя все още ще стои на същото това място! Now it's time to go!
Върнете се в началото Go down
 
2. Backstage Segment with the new TNW Tag Team Champions Seth Rollins & Murphy
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions Seth Rollins & Murphy
» 7. TNW Tag Team Titles Match > Seth Rollins (c) & Buddy Murphy (c) vs. NAKAMURA & KENTA
» 12. Main Event: TNW Tag Team Championship Match > Seth Rollins & Murphy vs. Kazuchika Okada & Will Ospreay
» 7. Backstage segment with TNW Tag Team Champions Kazuchika Okada & Will Ospreay
» 2. Backstage segment with TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and Will Ospreay

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 15.08.2020-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: