Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Summer Scream X: The Biggest Event of the Summer!

Go down 
+8
deren
Light
Chris Wolf BG
Tommy End
Rainmaker
Geor4
Scroller
GOAT
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

Summer Scream X: The Biggest Event of the Summer! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream X: The Biggest Event of the Summer!   Summer Scream X: The Biggest Event of the Summer! - Page 3 Empty16.08.20 10:04

Geor4 написа:

ME: TNW Championship
"A ONE HELL OF A CONTEST"
Bautista (c) vs. Roman Reigns
- Останах изключително изненадан от това, което се случи, тъй като никъде не се беше коментирало, че този двубой ще има такъв развой. Изненадата на вечерта за мен, може би. Трябва да има и такива, точно в това е тръпката. Ако някой ми беше казал, че Андрей ще е световен шампион на TNW през 2020, то нямаше да повярвам със сигурност... Очаквам един солиден rematch, в който Дерен ще си завоюва това, което е негово.

TNW Tag Team Championships Match
Will Ospreay & Kazuchika Okada (c) vs. Seth Rollins & Buddy Murphy
- За мен това е мачът на вечерта. Адмирации и за тримата. Таг дивизията отново е в лека криза, заради липса на хора в нея, но мисля, че с такива мачове, може да върви само нагоре. Ще видим какво ще се случи занапаред...

Singles Match




Winner Takes All
If Shane McMahon wins, nWo are fired from TNW
If Hulk Hogan wins, nWo are the new owner of TNW
"Hollywood" Hulk Hogan vs. Shane McMahon
- Разочарован съм, че хората не следят какво се случва около тази вражда. По принцип за пръв път от толкова много време играя с толкова много желание. Все пак, всичко го правя, защото ме радва мен самия, така че това, че не се чете и следи от останалите, няма да ми попречи да продължа. Имам много идеи и мисля, че се получава интересна вражда.

TNW Intercontinental Championship
Triple Threat Match
The Rock (c) vs. Matt Riddle vs. John Cena
- Разбрах, че е имало доста спорове тук и заради това мачът не се получи на най-високо ниво. Теодосий блести и заслужено остана Интерконтинентален шампион. Впрочем, Тео показва една от най-добрите игри със Скалата, а не малко хора са го разцъквали. Евала, за което. Пожелавам му да продължава в същия дух и след време да поглежда към WHC. Пеши също разцъка добре в мача и си личи, че играе със Сина с голямо желание. Дано не се откаже и да го смени.

Singles Match
Sycho Sid vs. Big Show
- И на мен не ми хареса това, че Сид размяташе Биг Шоу като чувал с картофи. Скандалите около Васко пак са налице през последните седмици, но се надявам, че всичко вече е в миналото. Той трябва да стъпи здраво на земята и да се спрат тези лиготии. Може да покаже много повече, ако иска. Гената също се справя отлично и никога не е мрънкал и не е имал претенции към booking-a. Заслужава повече...

Singles Match
AJ Styles vs. Brian Cage
- Тук аз малко забавих нещата, за което се извинявам. Имах повече ангажименти, от колкото си мислех. Все пак историята продължава своето развитие. Но и тук не се следи нищо. Някои хора казват, че враждата между мен и Петьо ще е вражда на годината, после казват, че не са виждали двубой между Стайлс-Тейлър, но пак казвам... Всичкото нещо го правя за личен кеф. Smile

TNW United States Championship
Open Challenge
Braun Strowman vs. Tito Santana
- Жалко, че Денката не успя да се включит адекватно в мача. Трябва му почивка и нов кечист. Дано се върне скоро, защото е ценен играч за TNW. Браун Строумън ще бъде един от най-силните US champ-ове. Интересно ми е кой ще има силата да му вземе тази титла...

Singles Match
Johnny Gargano vs. Finn Balor
- Жалко, че мач нямаше...

Singles Match
Ace Romero w/ MVP vs. Jeff Hardy
- ЕВАЛА на Радо, че цъка толкова сериозно надявам се да не е насила. Толкова години в e-fed средите и продължава да поднася интересно четиво. Дано го прави с кеф и да продължава да го прави с кеф. Критиките, които се отправяха към него по-рано през годината, че не пише с желание, могат да бъдат забравени, защото човека наистина показа своя дългогодишен опит в тези среди.

Като цяло не едно от най-добрите издания на Summer Scream. Лятото винаги е shit, но това в никакъв случай не е оправдание! Моля, всеки, който чувства и мисли, че няма да може да се справи с това да играе - да паркира/напусне. Защото така се провалят планове, мачове и идеи... Една седмица... Повтарям - ЕДНА СЕДМИЦА. Това е времето, което има всеки да направи всичко, което му е booknat-o. Хора като Андрей и Радо знаят, че преди 10 години нещата седяха по много по-различен начин и играехме мачовете в една вечер и имахме по 12 минути за писане. Сега не ви даваме никакъв зор и се съобразяваме с всеки. Но няма как и да се чака повече от седмица, защото става сложно за новия booking. Така че, моля всеки да обмисли сериозно това дали може и има желание да играе. На TNW и трябват сериозни хора в тези тежки времена. За Съмър Скрийм ще дам като обща оценка 6/10. Очаквах повече, но ще компенсираме с Revenge! Smile



Благодаря за така искрения коментар. Сега го виждам, както и на Мартин, затова ще изразя мнение. Почивката ми вече свърши, а новият кечист вече е записан. Съжалявам, че не показах максималния си потенциал в тази среща, но просто бях видял, че с Тито някак си вече се изчерпвам, а и идеите ми бяха в пъти по-малко. Като вметка ще допълня, че въобще не съм съгласен с Марто по два параграфа - разбира се, вярвам, че той ще ме разбере. И двамата сякаш трябваше да работим върху себе си, той е работещ човек, а аз привършвах с идеите. Но да каже, че това е "умрял" гимик и че е "безинтересен на масовата аудитория на форума" - това е нещо неправилно. Първо, нека не забравяме, че като човек, гледащ и пазещ спомена за стария кеч, аз съм израснал с този гимик и все пак бях причината до голяма степен той да бъде съживен и хората да си спомнят въобще за него. Не ми пука, че е бил мидкардър, защото винаги е бил повече от това, но просто не получи никога заслуженото в своята кариера. Второ - защо някои мислят, че не съм играл като хората? И да съм забавил малко, не е било умишлено, а без да искам, за което се извинявам, но сега, със Сержанта, дай Боже, се завръщам по-уверен от всякога. Винаги съм играл на ниво и съм се старал да изкарвам най-доброто от себе си, сменям кечист само тогава, когато наистина има защо...Надявам се, ще ме разберете. Пожелавам на всички само победи, защото сме тук преди всичко, за да се забавляваме и най-вече имам желанието класиките да станат съществена част от функционирането на ТНВ като цяло, защото са също толкова велики, колкото японския кеч, например. TNWG

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Summer Scream X: The Biggest Event of the Summer! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream X: The Biggest Event of the Summer!   Summer Scream X: The Biggest Event of the Summer! - Page 3 Empty18.08.20 0:25

ME: TNW Championship
"A ONE HELL OF A CONTEST"
Bautista (c) vs. Roman Reigns -
Реално като имаме предвид с кои образи играят двамата, е нормално да представят такъв мач. Предвид съответната си форма, аз съм доволен от срещата. Иска ми се обаче да видя отново двамата, примерно в HIAC мач, в който обемът вече да е по-голям. Доволен съм тук, определено deren свърши отлична работа с WHC, макар и да не следях целия reign. GOAT смятам, че с правилния кечист ще успее да се справи като шампион и няма да разочарова.

TNW Tag Team Championships Match
Will Ospreay & Kazuchika Okada (c) vs. Seth Rollins & Buddy Murphy -
Определено най-добрият мач за титлите след този на "PAIN". Джони винаги умее да се сработва с противниците си и да следва пътя на тяхната логика и история, което го имаше и тук. Чисто като драма не беше чак на нивото на мача от "PAIN", но това е нормално, въпреки това си имаше моментите, изграждането, историята. За мен беше удоволствие да работя и с Джони, и с Дамян, който както винаги беше безупречен. Царуването ни приключи. Да, без най-големите класики, които можеха да се случат, но въпреки това сегментите, историята между Ospreay и Okada бяха на топ ниво.

Singles Match
Winner Takes All
If Shane McMahon wins, nWo are fired from TNW
If Hulk Hogan wins, nWo are the new owner of TNW
"Hollywood" Hulk Hogan vs. Shane McMahon -
Мачът си беше сносен - достатъчен като качество. nWo вече са на власт в TNW. Според мен има нужда от още легитимност в stable-а - тоест някое по-сериозно име от първите акаунти да влезе, за да се вкара повече внимание. А самият Hogan е напълно подходящ и за първи акаунт. Ще следя нещата, интересно ми е как ще се развият.

TNW Intercontinental Championship
Triple Threat Match
The Rock (c) vs. Matt Riddle vs. John Cena -
Мачът не се получи в пълния си потенциал. Не съм запознат с вътрешните лични истории, но несериозността от Томи не може да се оправдае. Тео разиграва добре образа на Скалата и се радвам, че има възможността да е шампион. Относно Пеши - според мен единична вражда между него и Мео ще е най-сполучливият вариант! И ако се задържи със Cena, ще е най-логично да вземе IC пояса.

Singles Match
Sycho Sid vs. Big Show -
Не съм доволен и аз от драмите около Васко. Вече пет години почти се повтаря, като дори и аз вече не помня каква точно беше историята. Мачът не беше кой знае какво, като цяло равен по качество с IC-то. Можеха да наблегнат повече на историята в мача, което щеше да го направи по-интересен.

Singles Match
AJ Styles vs. Brian Cage -
Кратък мач, но Баев все пак участваше и в друг. Няма като цяло какво толкова да се коментира тук. Завършекът беше добре подправен и явно отиваме към Taylor - Styles отново. Баев също ще е добре след това да се насочи към някой пояс.

Segment
In-ring promo with Braun Strowman -
Имаше възможност за повече постове и от двамата, но в случая видяхме забавяне и от двете страни, съдейки по времето на постване. Въпреки това приятен мач, а и да, на Strowman не са му нужни най-големите класики, за да му се движи образът напред. Денката със Сержанта може би ще успее да вкара разнообразие, макар че има и по-интересни имена, които можеше да запише.

Singles Match
Johnny Gargano vs. Finn Balor -
Какво стана със Зуко, абсолютно съм в недоумение. Не, не мисля, че това е друг потребител, подвизаващ се в неговия акаунт. Но - отново изчезна безследно. Фараона спаси нещата от пълен провал.

Singles Match
Ace Romero w/ MVP vs. Jeff Hardy -
Свилката все още не е на себе си, но явно ангажиментите го притискат. Радо успя заслужено да спечели. Образът, който гради, е култов. Онзи pounce беше просто извергски.

Singles Match
Open challenge by ??? -
Кофти за Йоан, много кофти, че се прецака мачът. Нямам особен коментар. Дарка изписа рутинен пост с Крисчън. Дано се задържи за момента.

Overall: Като цяло турнирът не беше нещо толкова отличаващо се. Имаше, разбира се, доста добри неща, но и доста мачове се провалиха или просто не доставиха. 6/10

JohnnyZ and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
Summer Scream X: The Biggest Event of the Summer!
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 11. Main Event: Contract Signing between Ricky Steamboat & King Ospreay for their match at "Summer Scream" for the TNW Elite Championship
» Summer Scream 2017
» Summer Scream (2018)
» Summer Scream (2019)
» Начало на Summer Scream

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2020-
Идете на: