Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Summer Scream (2019)

Go down 
+7
Cekoki
Light
Martozzy
Blue Justice
Scroller
Petio_da_pripada
Rainmaker
11 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Summer Scream (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Summer Scream (2019)   Summer Scream (2019) Empty7/7/2019, 10:47

Summer Scream - 27.07.2019
Място на провеждане: Oliver C. Dawson Stadium - Orangeburg,  South Carolina
Официална песен: Suede – "Tides"

Summer Scream (2019) CvWezDT

Цитат :
Matchcard:

ME: TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) vs. Seth Rollins


Summer Scream (2019) 5qVa0e3

CO-ME: TNW Grand Championship Falls Count Anywhere Match
The Undertaker (c) vs. John Cena


Summer Scream (2019) F6qEs2q

TNW King of Wrestling Final Match
Bret Hart vs. Tyler Breeze


Summer Scream (2019) NFDBoRJ

TNW King of Wrestling Third-Place Play-off Match
Johnny Gargano vs. Will Ospreay


Summer Scream (2019) J3qJfYq

TNW Intercontinental Championship Match
Finn Bálor will issue an open challenge


Summer Scream (2019) FI5AXDN

TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. CM Punk


Summer Scream (2019) I1ZXwH2

TNW Tag Team Championship Match
The Undertaker (c) & 'Stone Cold' Steve Austin (c) vs. Eddie Edwards & Rusev


Summer Scream (2019) 167ZxOo

Fatal-Four Way Match
Chris Ridgeway vs. Jeff Hardy vs. Baron Corbin vs. Big Show


Summer Scream (2019) Zy6tPHE


Последната промяна е направена от Rainmaker на 23/7/2019, 07:53; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
Petio_da_pripada
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petio_da_pripada


Join date : 01.12.2010
Posts : 190

Summer Scream (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream (2019)   Summer Scream (2019) Empty13/7/2019, 10:58

Доста свежа идея за постер, подхожда напълно на турнира. Адмирации! Smile
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

Summer Scream (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream (2019)   Summer Scream (2019) Empty13/7/2019, 14:26

Евала на пичагата, който е направил постера. Уникална работа. Пожелавам успех на всички играчи, които ще вземат участие на турнира.
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

Summer Scream (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream (2019)   Summer Scream (2019) Empty13/7/2019, 21:45

Много добър постер, както винаги, разбира се, ама този пък е извънредно хубав. Не знам кой го е правил, но просто е КЪРТАЧ!!!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Summer Scream (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream (2019)   Summer Scream (2019) Empty13/7/2019, 22:09

Постерът е от JohnnyZ. Smile
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

Summer Scream (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream (2019)   Summer Scream (2019) Empty13/7/2019, 22:13

Rainmaker написа:
Постерът е от JohnnyZ. Smile

Значи - не съм се и съмнявал. ЕВАЛА!!!
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

Summer Scream (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream (2019)   Summer Scream (2019) Empty22/7/2019, 07:51

Преди всичко бих искал да поздравя Джони за прекрасната работа по постърите за Summer Scream. Наистина допринасят за общото лятно настроение и смятам, че са може би един от най-добрите му poster creation-и откакто съм тук. Макар и по-кратък, турнира се очертава доста интересен. Ето какво очаквам:

Fatal-Four Way Match
Chris Ridgeway vs. Jeff Hardy vs. Baron Corbin vs. Big Show

Още откриващата среща е нещо, което не се вижда особено често. Fatal-Four Way мачовете са нещо, което е изключително трудно да се изиграе, тъй като не всеки успява да пише навреме. Упеят ли да се сработят хората в срещата обаче може това да е един от основните мачове на вечерта. Имаме Big Show, който има огромната нужда от спечелването на този мач, имайки предвид, че не бе успешен в завоюването на Pure титлата. Срещу него е Corbin, който съвсем скоро загуби своето таг злато, а след това не успя да се класира за мач за Pure, което може би ще го мотивира да спечели тук. Харди е на downfall от едно известно време и смятам, че момента за redemption е точно сега. Ridgeway пък прави дебют/завръщане във феда - стар играч, който има какво да покаже. Според мен срещата ще е наистина интересна, наистина ми е трудно да определя кой ще победи, точно за това няма да давам подобна прогноза.
---------------------------------------


TNW Tag Team Championship Match
The Undertaker (c) & 'Stone Cold' Steve Austin (c) vs. Eddie Edwards & Rusev

Поредният шанс за Васко да грабне титла, както и перфектният момент за Дени да му помогне. Наистина шансовете им в тази среща са доста позитивни, независимо от факта, че ще играят изцяло срещу мен. Ако трябва да бъда честен, изобщо не ми е приятен факта, че веднага след спечелването на отборното злато съотборникът ми напусна, но се опитвам да играя образа на Austin по автентичен начин, който е подобен на този на Джонсън. Намислил съм нещо интересно за срещата, надявам се всичко да протече така както съм го планирал. Пожелавам успех на претендентите, които заслужават да са в този мач.
---------------------------------------


TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. CM Punk

Славчов общо взето минава по път подобен на моят, когато станах Pure champ, с малката разлика, че аз може би взех титлата прекалено късно, докато той я взе right on time. Проблема обаче е, че вече не е за дивизията, точно както беше при мен, когато се изправих в последният си мач срещу Ванката. Според мен каквото и да се случи в срещата, Hawkins излиза от там като победител. Ако спечели, то това е поредната успешна защита на титлата, която спечели по брутален начин на PAIN X. Ако загуби - изкачва се в дивизията, където го чакам за един незабравим мач. Що се отнася до Йоан, той е може би най-подходящият човек за този мач. Причините - желанието му за игра, желанието му да се научи, желанието му да НЕ прави драми от нищото, развитието му до този момент и още други. Успех и на двамата!
---------------------------------------


TNW Intercontinental Championship Match
Finn Bálor will issue an open challenge

Както вече споменах, напускането на Джонсън дойде като гръм от неясно небе, което доста ме разочарова от него, имайки предвид, че се сработвахме прекрасно. Разбира се, за мен бе истинско удоволствие да се изправя срещу Юли в мача ни за ИК златото и съм още по-щастлив, че го взе именно той. В подкаста ми с Пеши вече коментирахме, че intercontinental наистина е малко отличие за вече почти перфектната игра на Balor, но от друга страна и това е титлата, която му липсваше, за да запише един Grand Slam. Що се отнася до сямит мач, open challenge е доста кофти тръпка - никога не знаеш кой ще излезне срещу теб. Който и да е, обаче, със сигурност ще направят перфектен мач. Това, че Balor е fighting champ е наистина похвално и се надявам да се задържи и за след турнира.
---------------------------------------


King Of Wrestling Finals

За някои турнирът се получи по-слаб, отколкото се очакваше. Ако трябва да си направя равносемтка, имайки предвид наградата наистина очаквах да се запишат повече хора. Несериозното отношение от мнозина вече бе адресирано, който не го е видял - нека провери раздела с TNW News. Финалистите са там, защото го заслужават. Няма да давам своите прогнози кой ще спечели 1, 2 и 3 място, но според мен който и да е - всички 4 човека са победители, щом са стигнали до тук! Успех!
---------------------------------------


CO-ME: TNW Grand Championship Match
The Undertaker (c) vs. John Cena

Признавам, че спечелването на Гранд титлата е нещо, което лично аз смятам за прекрасно отличие. Начинът по който я отнех на Adam бе точно такъв, какъвто исках да е. До момента Тейкър е точно такъв шампион, какъвто исках да изградя аз - човек, който сам определя съдбата си. Той сам избра първият си опонент в лицето на Балър, той се изправи срещу Оспри без изобщо да се замисли, и двата мача бяха кой от кой с по-динамични стилове на опонентите, но в крайна сметка Тейкър продължи напред. След два толкова силни мача не очаквах да се стигне до трети, който да ги надмине, дори очаквах летвата малко да падне. Да, но благодарение на @Rainmaker срещу мен се изправя не кой да е, а бившият световен шампион - @Scroller. Исках мача ни да е такъв главно заради онова, което Пеши направи с последният си пост на PAIN X, а също и защото исках точно такъв мач срещу правилният опонент, който се появи в точното време! Пожелавам му успех, защото това ще е един незабравим мач!
---------------------------------------


ME: TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) vs. Seth Rollins

Мисля, че коментарите относно играта на Джони са били 'на масата' не веднъж, но все пак ще го кажа отново - за мен той е 'човекът в сянка'. Той е перфектният Seth Rollins, който макар и да не е в spotlight-a прави мачове, някои от които достойни за Match Of The Year. Още със завръщането, което бе паметно, през Get The Keys на PAIN X и запазването им срещу Punk, той наистина затвърди образа си. Сега идва момента да се изправи срещу най-голямото си предизвикателство - Kazuchika Okada, The Rainmaker, човекът, който премина през Ада (макар и да не бе Тейкър човекът, който го отведе там, хехе), за да спечели световната титла. Според мен това ще е наистина мач претендент за 'Мач на годината', почти сигурен Match Of The Week, a starpower-a прескача небето! Едва ли Окада ще остави нещата просто така, той много добре знае срещу кого се изправя. Това е може би най-сериозният му challenge към днешна дата. Пожелавам успех и на двамата, който и да победи ще се радвам!
---------------------------------------


Overall

Започваме да се връщаме на картата! Mayhem бе слаб, Destination:WAR бе доста силен, а Summer Scream се очаква наистина да се превърне в 'най-голямото парти на лятото'. Според мен тук всеки мач разказва една уникална история, която ще се хареса на всячески фенове на кеча. Успех на всички участници, дано Summer Scream е щастлив за всички!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

Summer Scream (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream (2019)   Summer Scream (2019) Empty23/7/2019, 07:54

Цитат :
ME: TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) vs. Seth Rollins

CO-ME: TNW Grand Championship Falls Count Anywhere Match
The Undertaker (c) vs. John Cena

TNW King of Wrestling Final Match
Bret Hart vs. Tyler Breeze

TNW King of Wrestling Third-Place Play-off Match
Johnny Gargano vs. Will Ospreay

TNW Intercontinental Championship Match
Finn Bálor will issue an open challenge

TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. CM Punk

TNW Tag Team Championship Match
The Undertaker (c) & 'Stone Cold' Steve Austin (c) vs. Eddie Edwards & Rusev

Fatal-Four Way Match
Chris Ridgeway vs. Jeff Hardy vs. Baron Corbin vs. Big Show

Можете вече да давате своите прогнози и мнения за мачовете!
Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 646
Age : 19

Summer Scream (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream (2019)   Summer Scream (2019) Empty23/7/2019, 12:16

И така време е да дам моите прогнози за предстоящия летен турнир Summer Sream! Като цяло се очертават наистина интригуващи мачове,които ще се следим всички с интерес! От мен успех на всички играчи!


Fatal-Four Way Match
Chris Ridgeway vs. Jeff Hardy vs. Baron Corbin vs. Big Show

Като цяло тук може да се каже,че ветеран в този мач е моя бивш съотборник,който е представен в лицето на Барон Корбин! Ще ми бъде интересно да проследя играта на дебютираща се Крис! Знаете мнението за момчето с Джеф Харди,което сигурно скоро няма да се промени! Наистина голямо евала му правя! От другата страна Биг Шоу,който не съм му следил много играта засега,но съм чувал добри коментари за него така,че ще ми бъде интересно да видя как ще се представи! Лично моето мнение е,че тук Фло(момчето с Корбин) взима победата


TNW Tag Team Championship Match
The Undertaker (c) & 'Stone Cold' Steve Austin (c) vs. Eddie Edwards & Rusev

Като цяло,ако трябва да съм честен не ми харесва самия букинг за отборните титли. Сякаш си загубиха престижа и наистина никой не се интересува за тях. Ще ми бъде интересно да видя Марто да трябва да се сражава с два кечиста едновременно. На всичкото отгоре освен,че има тук да пише с два кечиста има и отделно да пише за Гранд титла,което ако питате мен аз много трудно бих се справи. За което много голямо браво наистина отдава душата си на този е-фед и според мен той ще си запази титлите!

TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. CM Punk

Дойде време и за моя мач! Знам момчето с Кърт. Пишем си в messenger и оттам разбрах,че е загубил огромна вяра в себе си. Когато получих възможността да се изправя срещу него той ми каза честита нова титла,което за мен бе пълен абсурд. Според мен той се предаде без война за което аз наистина не съм доволен! Наистина вярвам,че най-сетне ще се концентрира върху играта си и отново ще си върне вярата! Като цяло аз наистина искам тази титла и ще направя всичко по-силите си да я взема и,ако я взема да бъда добър шампион.


TNW Intercontinental Championship Match
Finn Bálor will issue an open challenge

И така новия интерконтинентален шампион Финн Балор ще трябва да си защитава за първи път титлите,но интересно срещу кого? Все още нямаме официален претендент за титлата и да съм честен не мисля,че той ще бъде оставен да бъде толкова лесно бит. Според мен Финн ще победи даже в близките месеци още го виждам като шампион,но все още нищо не се знае!


TNW King of Wrestling Third-Place Play-off Match
Johnny Gargano vs. Will Ospreay

Човека,който аз подкрепях на Kow всъщност не успя. Дамян наистина бе брутален на този турнир,но понякога дори и да дадеш всичко от себе си,пак може да се окаже малко. Момчето с Гаргано всъщност ми прави доста добро впечатление и той успява да надгражда много след всеки изминал пост! Аз лично се надявам Дамянски да успее да вземе 3 място,въпреки че той заслужава повече,но конкуренцията е повече от брутална!


TNW King of Wrestling Final Match
Bret Hart vs. Tyler Breeze

И така ето ги и финалистите. За отрицателно време Цекоки успя да ме впечатли. Показа ми с малко думи всъщност колко много можеш да напишеш качество>количество! Изумен съм от него и искам той да бъде победителя на този турнир! Въпреки,че не бе на топ ниво kow,ако Цекоки си тръгне като победител наистина ще бъде наистина много радостен! От другата страна Васил за,който предпочитам да не казвам,моето мнение,понеже има явно хора,които си мислят,че само тяхното мнение съществува. Нека не обръщам внимание на глупостите обаче! ДАВАЙ ЦЕКОКИ!


CO-ME: TNW Grand Championship Falls Count Anywhere Match
The Undertaker (c) vs. John Cena
Не знам всъщност дали си давате сметка какво направи Марто за краткия период в,който той е тук. Мамка му той изби рибата от всякъде и направи всички на пух и прах. Ако трябва да съм честен искам той да си загуби титлата,защото искам да го видя срещу великия Окада! От другата страна стои момчето с Джон Сина,който преди му гледах играта с наистина представянето му е на много голямо ниво! Той ще бъде достоен нов шампион и ще бъде топа!


ME: TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) vs. Seth Rollins

Великия Окада ще се изправи срещу пореден брутален играч,който представлява в очите на Сет Откачалката Ролинс!!! Damn It! Възможно 5 звезден мач. Дори 5 звезди ще му бъдат малко на този мач! От едната страна стои сегашния и безспорен шампион Окада. Който в момента е в пика на кариерата си и както виждам скоро този пик няма да приключи. От другата страна седи един от най-трудните опоненти,които можеха да му се паднат. Момчето със Сет просто си личи с какво огромно удоволствие прави всичко и наистина той може да бъде чудесен нов шампион! НО мисля,че Окада отново ще направи нещото,което умее най-добре. И искам на следващия турнири Окада срещу Гробаря!

Това бяха и моите predictons за турнира. Пожелавам късмет на всички участници и нека по-добрите спечелят! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

Summer Scream (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream (2019)   Summer Scream (2019) Empty23/7/2019, 12:30

ME: TNW World Championship Match
Kazuchika Okada (c) vs. Seth Rollins


-Какъв главен сблъсък ни очаква само.. Определено според началото на мача и, съдейки по Джони в чата той е повече от мотивиран и не съм сигурен дали съм го виждал толкова мотивиран за нашето 5 годишно приятелство из форумите. Мисля, че той достойно продължава, това което направих преди години аз с Ролинс и може би за това повече ми се иска да го видя с WHC, но обаче това е много трудно предвидим сблъсък за прогнозиране понеже всички знаем и "Дъждоправачът" колко е добър с Окада. Мога да дам една прогноза и, ако не ни хакнат или не стане нещо с участниците съм убеден, че ще се сбъдне прогнозата, а тя, че ще наблюдаваме един от мачовете на годината... 


CO-ME: TNW Grand Championship Falls Count Anywhere Match
The Undertaker (c) vs. John Cena


-Пеши ис бак бейбиии.. Още един от старите ми приятели из форумите, който е невиждано мотивиран.. Определено той ще даде всичко не толкова заради титлата, която със сигурност я иска, но за него по-големият залог е да успее да се справи със Сина понеже това кечист с 294932 титли в реалния живо и още куп успехи, а тук във федерацията има 2 хардкор титли само и много потребители не успяха да се справят с него, но Пеши твърди, че ще успее и като негов ментор съм убеден, че ще го направи! Какво да кажем за Гробчо.. Уникална игра от Марто.. Обаче сега наистина е доста силно застрашен рейна му понеже срещу него се изправя  Джон Сина... Определено това са две огромни имена в реалния живот, а Марто направи Гробаря голямо име (кечист, който също с годините не бих казал, че беше развит от някого толкова добре колкото сега), а съм убеден, че Пеши ще направи Сина голямо име тук и ще го изкачи в класирането на кечистите. Тук съм убеден също, че ще видим голям мач, но си мисля, че Марто ще успее да грабне победата и ми се иска да е по някакъв според начин, за да може Пеши да се придържа към непобедимият Сина. Имам усещането, че това няма да бъде последния мач между тези звезди.


TNW King of Wrestling Final Match
Bret Hart vs. Tyler Breeze


-Какво да кажем и тук? Определено турнира почна зле, но после имаше много хубави мачове. Минах буквално през ада и успях да го разкрася с Брийз. Искам да поздравя Солидера и Дамянчо, които просто с всички сили с опитаха да ме спрат по пътя ми към финала.. Буквално дадоха всичко, което можеха. Интересното е, че нямах намерение да играя на този турнир, а исках нещо друго, но се освободи място в последствие и приех. Сега ми предстои за последен път да се отбия до Ада понеже съм сигурен, че и Васко няма да ми даде лесен път на финала. Като цяло имам лоши спомени на този турнир, но за това се връщам да си създам по-хубави и да се сещам само позитивните мигове тук и дано това да бъде такъв миг. Един сблъсък с един стар авер, който оправи играта си в последно време и си мисля, че е пораснал и не напуска за на май-малкото вече, но няма да продължавам да говоря за това, за да не урочасаме нещата. Надявам се да видим голям мач и си мисля, че ще стане понеже и двамата сме редовни потребители и ще наваксаме леко изгубеното време поради забавяният в Rampage.


TNW King of Wrestling Third-Place Play-off Match
Johnny Gargano vs. Will Ospreay


-Тук също ще бъде никак по-малко интересно.  Юги Фараона успя да стигне на полуфинал без да е играел, но си мисля, че и да беше играел щеше да стигне понеже показа много хубава игра срещу Васко според мен. Дамянчо както казах по-нагоре направихме мръсна класика и им показвахме на младото поколение как стават нещата. Мисля си, че и двамата ще се раздадат на макс и ще са мотивирани за 3тото място. Мисля си, че Оспри ще грабне победата доста трудно.


TNW Intercontinental Championship Match
Finn Bálor will issue an open challenge


- Интересно кой ще бъде първия противник на Балончо.... Надявам се да е някой, който ще накара Юли да покаже най-доброто от себе си. Надявам се тази титла да се издигне след като имаше скандални моменти като носителят и напусна. Носил съм тази титла в миналото и мисля, че по мое време беше доста издигната и се надявам Юлито да го стори същото. Мисля, че, който и да е опонента е рано да се дропне титлата след като предишния и носител напусна, а толкова чести смени на нея не мисля, че ще са от полза на някого.


TNW Pure Championship Match
Curt Hawkins (c) vs. CM Punk


- Не съм имал удоволствието да се запозная с пича с Хоукинс, но просто той ми скри шапката.. Справя отлично с такъв кечист, а само може да се питаме какво ще стане като един ден го смени за някой ME кечист. "TONY"Hawk кралят на скейта... Не бе.. Hawk също се справя много добре с Пънк и си мисля, че ще видим един огромен мач и не съм сигурен дали няма да видим смяна на шампиона.


TNW Tag Team Championship Match
The Undertaker (c) & 'Stone Cold' Steve Austin (c) vs. Eddie Edwards & Rusev


-Има нужда тези титли да бъдат още повече издигани и си мисля, че с първи акк да се играе за тях до голяма степен ще се издигнат. Васко със сигурност ще покаже голяма игра понеже ще иска да докаже кечиста си, Русев също прави много добри мачове, а опонентите им също. Мисля си, че ще видим нови отборни шампиони.

Fatal-Four Way Match
Chris Ridgeway vs. Jeff Hardy vs. Baron Corbin vs. Big Show
-Този мач имам усещането, че ще има проблеми с редовността и ще има леко забавяне, но дано да греша. Пича с Грамадата много позитивно ме изненада на турнира Крал на кеча само бих посъветвал да пробва медия на Грамадата от WCW или от WWE 2002-04, но това е само мое мнение. Фло дано си е намерил кечиста понеже само си пропилява таланта като си сменя кечистите, а това със сигурност не допринася хубаво мнение от екипа за играча. Дарка ще играе отново с кечист, който не е толкова добре познат на форума, но си мисля, че след турнира може би ще бъдем запознати всички с него и очаквам той да спечели мача. Пича с Харди се надявам да направи някой екстремен момент в тази фатална касапница.
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Sponsored content





Summer Scream (2019) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Summer Scream (2019)   Summer Scream (2019) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Summer Scream (2019)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Summer Scream X: The Biggest Event of the Summer!
» Summer Scream (2018)
» Начало на Summer Scream
» Summer Scream 2013
» Summer Scream 2011

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2019-
Идете на: