Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ???

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Голямото Черно
#BlackLivesMatter
#BlackLivesMatter
Голямото Черно


Join date : 13.06.2014
Posts : 25

10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ???   10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty15/5/2020, 04:12

КАКЪВ ГЛАВЕН МАЧ УВАЖАЕМИ ЗРИТЕЛИ! ТЕЛАТА ЛЕТЯТ ЕДНО СЛЕД ДРУГО, КАКВА КАСАПНИЦА! Зелина Вега получава пристъп, гледайки как двамата гиганти в тази среща разхвърлят нейния любим, горката, със сигурност за бъдеще ще използва своята секси еротична персона за да умокоти твърдите решения на оперативния щаб на новото шоу. Как е възможно, този крузулейт да бъде допуснат в играта на гигантите??? Напълнените със сълзи очи на Вега ни предоставят едната част на дъгата, другата такава бива илюстрирана от Лана. Която просто гори! Не гори наистина де, Кейн е в другото шоу, поне за сега няма опасност от това да имаме пожари, но вътрешно има пожар в нея. Тя се доближава до своя БОБ и започва да го надъхва със сексапния си и силен съветски глас. Гласът на Путин подейства доста стимулиращо на афро-американеца.БОБ се връща на ринга, където Дрю видимо забави темпото след като пречупи кръста на опонента си. Двамата гиганти получават face2face конфронтация. Получавам вайб, Пейн вайб! Тези двамата можеха спокойно да заемат първите 2 часа от програмата на най-голямото шоу! Сексапилният Шотландец отново започна да измъмря неща със своя неразбираем шотладтски акцент. На БОБ обаче не му се играе на игри, той мрази да чува, но да не разбира. Всемогъщият започва серия от удари към опонента си. Еха! Тези огромни ръце свити в юмруци са като метеоритен дъжд! Черепът на Дрю, който сме свикнали да раздава болезнени хедбътове, посреща кокълчетата на БОБ, докато неговата партньорка Лана, крещи с толкова силно гърло "да", че някой сляп може да си помисли, че е объркал TNW Network със сайт за възрастни. Макинтайър е затиснат в ъгъла, тялото му не може да издържи на болката и той припада, каква грубост, каква злоба, каква КАСАПНИЦА. Ние ММА ли гледаме? Бокс ли гледаме? Преди броени дни Сайко Сид успя да пречупи най-великият боксьор за всички времена - Конър МакРегър, е, след тези десни крушета титлата за най-добър боксьор може да отиде за всемогъщия. Зелина явно е направила някаква магия на Ел Идоло докато камерата ни предоставиха сблъсъка на гигантите. Малкото мексиканче изкача от нищото и като майкунка се покачва на гърба на БОБ! Този трик типичен за шимпанзетата някак си разяри БОБ, той усети капка расизъм от действията на неговия опонент. Това неуважение доведе и до изключителна доза ярост, която дава сили на всемогъщия да го тръшне точно както сте гледали по анимациите. Горкият Алмас, миличкият си няма идея какво го очаква попадне ли очи в очи с БОБ! Зелина му крещи "ДАВАЙ"! Този глас сам по себе си изстреля Елмас право към съперника му от афро-американски прозход, само за да бъде посрещнат с ....

10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 G1ToIs6

CHOKESLAM! НЕРЕАЛНО! ГРОБАРЯТ, КЕЙН, БИГ ШОУ, ВСИЧКИ БИХА СЕ ГОРДЯЛИ ОТ ТОВА НЕВЕРОЯТНО ИЗЪПЛНЕНИЕ НА ХОДА! ВСИЧКО Е НА ПЪТ ДА ПРИКЛЮЧИ, 1..2....
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ???   10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty15/5/2020, 15:06

НЕВЕРОЯТНО БЛИЗО!
И ВСЕ ПАК ПОВДИГАНЕ!
Върнете се в началото Go down
El Idolo
New User
New User
El Idolo


Join date : 08.07.2019
Posts : 39

10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ???   10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty15/5/2020, 16:12

That was a close one! Andrade "Cien" Almas изглеждаше твърдо решен да се върне в играта и да направи своя comeback. Lashley обаче бе на друго мнение! "The All Mighty" успя да спре устрема на мексиканеца, сграбчвайки го за врата с огромната си лапа, а след това го тръшна с всичка сила на пода. Chokeslam, който остави всички без дъх! Нас в преносен, а Andrade в буквален смисъл! "El Idolo" се гърчи от болка на пода, държейки се за гърдите. Той диша изключително тежко, а това дава нов повод за притеснение на Zelina, който стои в непосредствена близост до ринга и гледа доста загрижено към случващото се между въжетата. Тази вечер нейният клиент е поставен в една изключително неизгодна позиция. Той е в ролята на underdog, изправяйки се срещу двама мъже със завидна физика. Габаритите на Lashley и McIntyre са далеч от тези на Almas и това може да бъде забелязано и с просто око. Добрият стар Teddy Long със сигурност не е направил услуга на "El Idolo" тази вечер. Може би пък главният мениджър на шоуто е искал именно това? Да тества на какво е способен Andrade, противопоставяйки го срещу не е един, а цели двама колосални съперници. Днес мексиканската сензация ще трябва да надмине възможностите си и да покаже на какво е способен, когато ножът опре до кокала! Той трябва да стисне зъби и да демонстрира увереност, хъс и най-вече издръжливост! Хитростта на "El Idolo" със сигурност също би била много полезна за успеха му тази вечер. Малко по-рано в мача видяхме точно такъв момент. Bob бе хванат в крачка и Almas едва не открадна победата. Ще успее ли обаче да го стори отново? Към момента шансовете на Andrade не изглеждат кой знае колко обнадеждаващи. Той все още лежи проснат на пода, след като успя да отлепи дясното си рамо преди третото отброяване на рефера. Може би отново Zelina ще трябва да вземе нещата в свои ръце и да намери начин, по който да спаси своя клиент. "El Idolo" е напълно безпомощен, но въпреки това успява да се претърколи под долното въже, падайки на пода извън ринга. Инстинктът за самосъхранение на мексиканеца успя да го спаси от сигурна смърт! "The All Mighty" обаче няма намерение да играе на котка и мишка! Той се запътва към въжетата, тръгвайки по петите на Almas, но бива изненадан в гръб! Bob сякаш за момент забрави, че в мача има още един човек. И този човек не е кой да е, а самият Drew McIntyre! "The Scotish Psychopath" връхлита върху Lashley, поваляйки го на пода със саблен удар. Bob вече е на пода, а самодоволната усмивка на Lana моментално се изпари! Тя бе заменена от притеснителен поглед, подобен на този, който видяхме преди минута от Vega, когато нейният клиент бе в ролята на плячка. По всичко изглежда, че Lashley ще изпита яростта на McIntyre! Шотландецът прави крачка назад, позиционирайки се в ъгъла на ринга и започва да дебне. Lana крещи на Bob да не се изправя, но той като че ли не я чува и започва да се надига нагоре... Обратното броене започва! Drew стиска зъби и яростно се втурва напред в опит за Claymore...

10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 00cJEEM

SPINNING BACK ELBOW

BAAANG! Drew Mcintyre се бе впуснал с бясна скорост към Lashley, но бе засечен с яростен лакът от "El Idolo", който попадна право в брадичката! Almas успя да преспи шотландеца с един удар и да най-сетне да направи своя заветен comeback в мача! Искрица надежда моментално блесна в очите на красивата Zelina Vega, която започва да крещи на своя клиент да опита туш. Точно това прави и Andrade! Мексиканецът покрива тялото на Drew, а реферът започва да отброява! Bob все още е зашеметен и стои облегнат на въжетата. Ще успее ли "El Idolo" да открадне победата в първия главен мач в историята на шоуто Carnage?
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ???   10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty15/5/2020, 22:00

НАПРАВО МУ ОТХВЪРЧА ГЛАВАТА!
ИМАМЕ ЛИ ПОБЕДА...
ЕДНО... ДВЕ... НЕ!
ПОВДИГАНЕ!
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ???   10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty16/5/2020, 03:25

McIntyre беше доста неприятно изненадан от мексиканецът. Almas успя да блокира опита за Claymore и да свали шотландецът на тепиха, но не постигна успех. Drew успя да се повдигне. И този мач продължава с пълна сила. Almas изправя McIntyre и го засилва към въжетата, само че "The Scottish Psychopath" успява да се хване за въжетата, той поглежда към Almas със зловещ поглед, Andrade все пак решава да си пробва късмет, засилва се към него, но бива прехвърлен над горното въже. Drew McIntyre бързо, бързо се върна в мача. Almas остава на пода, а "The Chosen One" тъкмо щеше да слезе от ринга и да тръгне срещу мексиканската звезда, но Bobby Lashley напада Drew в гръб и го сваля на тепиха. След това започва да го налага с мощни stomp-ове. "The All Mighty" спира със серията от stomp-ове и хваща шотландецът за главата, след което го засилва към обтегачите... Какво ли е намисли? Той го качва там и след това и той се качва при него, но Drew McIntyre показва, че ще обърне нещата в своя полза... Lashley няма да успее да направи Superplex... Drew McIntyre успява да обърне нещата, след като минава под "The All Mighty", след което му прави...

10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 GkBTudq

POWERBOOOMB!!

POWERBBOMB BY MCINTYRE! ТОВА ТРЯБВА ДА СЛОЖИ ТОЧКАТА НА ТОЗИ СПОР! КАКВА БРУТАЛНА POWERBOMB САМО... ИМАМЕ ДИРЕКТЕН ОПИТ ЗА ТУШ! ЩЕ УСПЕЕ ЛИ ШОТЛАНДЕЦЪТ ДА СПЕЧЕЛИ ТОЗИ МАЧ? ЕДНОООО... ДВЕЕЕЕ... НЕЕЕЕ! НЕЕЕ! ПОВДИГАНЕ НА ДВЕ И ПОЛОВИНА! BOBBY LASHLEY СЕ ПОВДИГА НА ДВЕ И ПОЛОВИНА... Drew сяакш очакваше това и веднага изправя Bob на крака, след това му забива chop, засилва го към въжетата и се опитва да му откъсне главата чрез Claymore, но Bobby успява да мине под въжетата на момента, когато бива засилен към тях. Измъкна се от опаността... Lashley въобще не подозира, че зад него е Andrade който го удря в главата и го засилва към стоманените стълби, след което набира скорост и му забива ритник в черепа. Bobby Lashley е аут за сега... Мексиканецът се качва на apron-а и McIntyre го хваща... И ГО ХВЪРЛЯ ОБРАТНО НА РИНГА! КАКВА МОЩ САМО! ТОВА БЕШЕ НЕВЕРОЯТНО... ВИЖТЕ САМО КАК ГО ХВЪРЛИ! КАТО ЧУВАЛ С КАРТОФИ! Almas пълзи до обтегачите, Zelina не изглежда доволна от гледката, тя крещи на клиента си да се съвземе, а Drew McIntyre се засилва към "El Idolo"... RUNNING CLOTHESLINE! Almas пада на тепиха, но бързо успява да се изправи... Само че Drew McIntyre е готов и му прави...

10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 V3RTlVl

CELTIC CROSS!!

ЧУДЕСЕН ХОД ОТ ШОТЛАНДСКАТА ЗВЕЗДА! McIntyre на момента прави опит за туш. Ще успее ли? Еднооо... Двеее... Имаме ли три?
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ???   10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty16/5/2020, 10:00

ЕТО ГО КРАЯТ!
НЯМА КАК ДА СЕ ПОВДИГНЕ ОТ ТОВА...
КАКВОООО?
ZELINA VEGA ТОКУ-ЩО ИЗДЪРПА КРАКА НА РЕФЕРА!
ТОЙ ДОРИ НЕ РАЗБРА КАКВО СЕ СЛУЧВА, А ТЯ БЪРЗО СЕ ПРЕМЕСТИ,
ЗА ДА НЕ ЗАРОДИ ПОДОЗРЕНИЕ.
Върнете се в началото Go down
Голямото Черно
#BlackLivesMatter
#BlackLivesMatter
Голямото Черно


Join date : 13.06.2014
Posts : 25

10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ???   10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty16/5/2020, 16:48

КАКЪВ МАЧ, КАКЪВ СПЕКТАКЪЛ ДАМИ И ГОСПОДА, НЕ СИ СПОМНЯМ КОГА ЗА ПОСЛЕДНО СМЕ ГЛЕДАЛИ ТОЛКОВА ДИНАМИЧЕН МАЧ МЕЖДУ АТЛЕТИТИ ВЪВ ВЪРХОВА ФИЗИЧЕСКА ФОРМА! В началото на срещата, БОБ целуваше меките и апетитни устни на приятелката си, а сега единственото, което целуваше бяха стоманените стъпала, към които бе изпратен от мескиканеца! Рускинята отива да прегледа състоянието на своя любим, въпреки, че няма медицинско образование, тя със сигурност умее да съживява ранените със своята красота, има едни по-особенни части на мъжкото тяло, което тя умее да изправя дори на здравите хора...Поне засега, Всемогъщият беше извън сметките за мача, въпреки, че Дрю се слави най-вече със своя сексапил, той има нещо и в тази огромна шотландска глава. Макинтайър осъзнаваше, че сега е перфектният момент да сложи точка на всичко в тази среща и да запише името си като победител в първия главен мач на Carnage. Грамадният европеец вдигна ръката си високо във въздуха и започна да отброавя, 3..2...1! Време е за Клеймор, бейби! Дрю се засилва.....НО БОБ ИЗКАЧА ОТ НИЩОТО! ВСЕМОГЪЩИЯТ ИЗКАЧА В ГРЪБ И ЗАБИВА СУПЛЕС НА ШОТЛАНДЕЦА! Еха, от къде подяволите изкочи представителя на афро-американската раса? Явно слуховете, че ръцете на Лана имаш вълшебни свойства са напълно верни. БОБ изрича следните думи "Суплес Град, Кучко!" О, да, всемогъщият прави всеки свой опонент своята кучка. Сексапилното изражение на Дрю се превърна в такова, което не може да си поеме дъх. Най-доброто нещо за него бе да се съвземе сред двете красиви жени покрай ринга. Андраде пък на своя страна се бе облегнал в долния ъгъл на ринга. Той безпомощтно гледаше случката около него. След като големият лош шотландец бе извън сметките, цялата ярост на БОБ се стовари върху него. Всемогъщият се засилва и забива гигантския си ботуш право в черепа му. ТРЯС, ТАЗИ ВЕЧЕР ЩЕ СЕ ЯДЕ МЕКСИКАНСКА ПИХТИЯ. Усмивката на Лана се върна на лицето и , сексапилната рускиня изрича съдбоностните думи "НАРЕЖИ ГО". БОБ слуша и изпълнява, дори за човек като него, думата на жената е заповед. Той изчаква опонента си да се изправи, и когато това стана факт, имаме.....

10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 YfEKevg

КОПИЕ, ОПИТ ЗА ТУШ! 1....
О ВИЖТЕ ЛАНА, ТЯ ЗАСТАВА НА ПЪТЯ НА ДРЮ МАКИНТАЙЪР!
ДЖЕНТЪЛМЕНСКИТЕ МАНИЕРИ НА ШОТЛАНДЕЦА НЕ МУ ДАВАТ СИЛИ ДА ИЗБУТА РУСКИНЯТА
ЩЕ УСПЕЕ ЛИ ХИТРАТА ЛАНА ДА ДОНЕСЕ ПОБЕДА НА СВОЯ ЛЮБИМ?
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ???   10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty19/5/2020, 16:05

ПОВДИГАНЕ!
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ???   10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty19/5/2020, 16:53

ALMAS СЕ ПОВДИГНА! ДОРИ LANA КОЯТО ПОПРЕЧИ НА DREW ДА СЕ КАЧИ ОБРАТНО НА РИНГА НЕ ПОМОГНА, ЗАЩОТО ANDRADE СЕ ПОВДИГНА ОТ SPEAR-А! McIntyre се смее на Lana. Тя се ядосва, защото Bob не спечели този мач. "The All Mighty" си отмества погледа от Almas. ТОЙ ИСКА DREW MCINTYRE! ТОВА Е НАЙ-ГОЛЯМАТА МУ ГРЕШКА! ПОМИСЛИ, МАМКА МУ! Шотладенцът се качва на ринга при Lashley. McIntyre се смее и на Bobby. АФРО-АМЕРИКАНЕЦА ПРОСТО НЕ МОЖЕ ДА ЧАКА, ТОЙ УДРЯ DREW В ГЛАВАТА И СЛЕД ТОВА СЕ ОПИТВА ДА ГО СЪСИПЕ С УДАРИ, НО... MCINTYRE ГО БУТА НАЗАД, СЛЕД КОЕТО СЕ ЗАСИЛВА КЪМ НЕГО И МУ ЗАБИВА САБЛЕН УДАР! МАЛЕЕЕ! ВИДЯХТЕ ЛИ КАК СЕ ПРЕВЪРТЯ? И ТО ТОЧНО BOBBY LASHLEY! Drew McIntyre умее да мачка всеки. Загубата на PAIN определено е повлияла на "The Scottish Psychopath". ОЩЕ ПО ЯДОСАН Е! McIntyre няма да спре да налага Lashley. Той го изправя, хваща го за главата и сочи към Lana. След това го удря за тила, засилва го към обтегачите, Bob остава там, а McIntyre го качва на третите въжета. След това се качва и той при него, но Lashley успява да го избута от там. Bobby махна Drew McIntyre от въжетата и сега скача на свой ред, но не уцелва Drew който навреме се измести. След това McIntyre тръгва наскорост към негооо... ОПИТ ЗА CLAYMORE, LASHLEY СЕ ИЗМЪКВА И ПОСЛЕ ТОЙ СЕ ОПИТВА ДА УДАРИ MCINTYRE! УДАРЪТ Е УСПЕШЕН, НО ПОСЛЕ DREW МУ ОТВРЪЩА С...

10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 T47uI04

HEADBUTT!!

МАЙКООО... ТАЗИ ГЛАВА ОТНЕСЕ LASHLEY! ТОЙ Е НОКАУТИРАН! Въобще не помръдва... Drew McIntyre отива в ъгъла и ще направи опит за Claymore... Ще успее ли? ТОЙ ДЕБНЕ СВОЯТА ПЛЯЧКА, КАТО ГО ПРИКАНВА ДА СЕ ИЗПРАВИ, НО САМО ВИЖТЕ КОЙ СЕ ВРЪЩА В МАЧА! ТОВА Е ALMAS! Той се засилва към Drew и му забива Running Clothesline точно, когато McIntyre не очакваше, той бе изненадан от мексиканецът. "The Scottish Psychopath" е облегнат на втория обтегач, като Almas ще се възползва от това, той бързо гледа да разкара тялото на афро-американеца и след това се засилва към Drew в опит да му забие колената си... НО MCINTYRE СЕ ИЗМЪКВА! ЛЕЛЕ... КАКЪВ ГАДЕН СБЛЪСЪК С ОБТЕГАЧИТЕ! ANDRADE ПАДА НА ПОДА И СЕ ХВАЩА ЗА КОЛЕНАТА СИ! БОЛКАТА Е УЖАСНА! Той опита да започне края за шотладенцът, но не се получи, защото "The Chosen One" се измъкна навреме. "El Idolo" не може да се изправи. Болката е много силна, а той няма силите да стане на краката си... НО ВИЖТЕ КАКВО ПРАВИ DREW MCINTYRE! ТОЙ ХВАЩА ALMAS И СЛЕД ТОВА ГО ХВЪРЛЯ НАПРЕД! ВИДЯХТЕ ЛИ САМО С КАКВА СИЛА ГО ИЗХВЪРЛИ! МАЙЧИЦЕ МИЛА... ZELINA НЕ МОЖЕ ДА ПОВЯРВА НА ВИДЯНОТО! DREW MCINTYRE СМЯТА ВЕЧЕ ДА ПРИКЛЮЧВА С ТОЗИ МАЧ! ТОЙ ИЗПРАВЯ ANDRADE И МУ ЗАБИВА FUTURE SHOCK DDT! Това трябва да стигне. McIntyre отива в ъгъла, започва да дебне Almas... Мексиканецът започва да се изправя на краката си, без да осъзнава какво ще последва... MCINTYRE СЕ ЗАСИЛВА ЯРОСТНО КЪМ НЕГО, ЗА ДА МУ НАПРАВИ...

10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 MXiAPaO

CLAYMOOOOORE!!

CLAYMOOOOORE! ЕДВА НЕ МУ ОТКЪСНА ГЛАВАТА! ALMAS Е КАТО ЗАСТРЕЛЯН ЗАЕК! DREW MCINTYRE ОПИТВА ТУШ В СРЕДАТА НА РИНГА! ЕДНООООО... ДВЕЕЕЕЕЕЕ... ТОВА ЛИ Е? ПЕЧЕЛИ ЛИ DREW MCINTYRE ПЪРВИЯТ MAIN EVENT НА CARNAGE?
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ???   10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty19/5/2020, 18:12

JUST LIKE THAT!
ИМАМЕ ПОБЕДИТЕЛ!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ???   10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ??? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ???
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 10. CO-ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Johnny Mundo (c) vs. Bobby Lashley vs. The Rock
» 8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page
» 7. Singles Match > Andrade 'Cien' Almas vs. Shaemus
» ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano
» ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Carnage 11.05.2019-
Идете на: