Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano

Go down 
+3
El Idolo
The Pharaoh
Yuliyan
7 posters
АвторСъобщение
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano   ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano Empty10/2/2020, 20:59

1. Andrade "Cien" Almas
2. Johnny Gargano
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano   ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano Empty12/2/2020, 14:23


ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano LfxWB9eigfjK5K3I7tL5sesZRvXSRYM9RWAhKx2R72ll4qoXXWqQw2zBSPy_36ZA58wO-CAeoTzYvuNEPRmGVLtMx8b2omxC7PPDp99KBX7kRPrD7CfQDsx_zDH4R5FeDLpV1a2FZg=w320-h180-no

Matt Striker: Дами и господа, време е за Main Event-а на тазседмичното издание на Rampage! И подобно на миналото издание ще е с участието на Johnny Gargano! Преди седмица Johnny Gargano прие отвореното предизвикателство на Seth Rollins и се изправи срещу него за TNW World Title, но “The Architect” го победи и Gargano си тръгна с празни ръце. Gargano се представи страхотно в мача и даже в края си стиснаха ръцете със Световния шампион на федерацията. Това беше постъпка, която показа Seth Rollins освен като голям шампион, но и като голям човек!
Kevin Kelly: Честно казано, аз не очаквах да видя нещо подобно от Rollins, но той ме изненада много приятно. Искам да поздравя този човек! Уважаеми зрители, тази вечер е време за нов епичен мач! Johnny Gargano и Andrade “Cien” Almas ще се изправят един срещу друг за да определят главния претендент за Intercontinental Title! Един от двамата ще се изправи срещу Matt Hardy, но кой? Gargano или Almas? “Johnny Wrestling” се качва на ринга и заема своя ъгъл, след което започва да загрява. Неговият опонент Andrade Almas трябва да се появи всеки момент!
Върнете се в началото Go down
El Idolo
New User
New User
El Idolo


Join date : 08.07.2019
Posts : 39

ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano   ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano Empty13/2/2020, 21:06

EL IDOLO!



- And his opponent, accompanied by Zelina Vega
From Gomez Palacio, Durango, Mexico, weighing 212 pounds

ANDRADE-E-E "CIE-E-EN" ALMA-A-AS!

ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano WACkwcF ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano TEVhZrC

Michael Cole: Трето поколение супер-звезда, един от най-големите таланти на мексиканския кеч... Дами и господа - Andrdade "Cien" Almas! "El Idolo" се появява в началото на рампата, както винаги придружен от своята ослепителна бизнес партньорка Zelina Vega! Тази вечер ще имаме удоволствието да гледаме мексиканеца в действие за пръв път от Road to Pain насам. Преди две седмици Andrade влезе под номер четиринадесет в мелето и се представи наистина впечатляващо. Той не успя да си тръгне с победата, но това едва ли ще го спре по пътя му към PAIN XI! Almas и красавицата Vega крачат уверено надолу по рампата, вървейки към ринга. Днес "El Idolo" ще има възможността отново да получи шанс за Интерконтиненталната титла на TNW, след като миналата година не успя да завоюва успеха срещу Finn Bálor на Revenge.

ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano OwWWhop

Corey Graves: Негов опонент обаче ще бъде не кой да е, а самият Johnny Gargano! Миналата седмица "Johnny Wrestling" отново бе в главния мач на вечерта и заедно със Seth Rollins изнесоха един истински спектакъл! Gargano не успя да си тръгне като световен шампион, но тази вечер има шансът да завоюва нов шанс за титла! Andrade Almas най-сетне стига до ринга, след което минава между въжетата. Той сваля своето наметало и започва да загрява за предстоящия си мач.
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano   ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano Empty13/2/2020, 21:08

Start!
Върнете се в началото Go down
El Idolo
New User
New User
El Idolo


Join date : 08.07.2019
Posts : 39

ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano   ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano Empty14/2/2020, 19:51

Дами и господа, гонгът вече е бит и началото на този главен мач е дадено! Gargano и Almas пристъпват предпазливо напред един към друг, заставайки очи в очи в центъра на ринга. Те не бързат да прибягват към необмислени ходове, а вместо това се сграбчват взаимно и влизат в chain wrestling. Борбата за надмощие е ожесточена, но в крайна сметка бива спечелена от Andrade, който се оказа по-силен физически от своя опонент. Той успява да изтласка Johnny към ъгъла на ринга, притискайки гърба му плътно в обтегача. Gargano няма на къде да мърда! "El Idolo" поставя десния си лакът върху челюстта на своя опонент и започва да натиска с всичка сила. Gargano обаче е до въжетата и реферът е длъжен да вземе мерки! Той започва да отброява! Едно! Две! Три! Четири! Ето, че Almas най-после пуска Johnny, след което прави крачка назад, вдигайки двете си ръце високо във въздуха. С този свой жест той показва на рефера, че е разбрал инструкциите му достатъчно добре. Това обаче сякаш бе само преструвка, тъй като Andrade стиска зъби и се втурва с всичка сила обратно към Gargano! Той опитва да го удари, но Johnny заляга технично надолу и успява да мине под ръката му, а след това се озовава зад гърба му! Ето, че сега "El Idolo" е човекът, притиснат в ъгъла на ринга! Той е с гръб към обтегача, а Gargano сграбчва здраво горното въже с двете си ръце и започва да налага мексиканеца с мощни ритници в ребрата! Almas лека по лека започва да се свлича надолу, но успява да се задържи на крака в полу-изправено положение. Johnny взима глътка въздух, след което отстъпва бавно назад. Какво ли е намислил? Той отново връхлита бясно напред към Andrade, който обаче успява да вдигне десния си крак високо във въздуха и да контрира! Gargano вече бе набрал скорост и не успя да се спре навреме, нанизвайки се право на ботуша на "El Idolo"! Той залита назад, държейки се за ченето, а Almas се възползва от тези ценни секунди, които спечели току-що, за да се съвземе напълно. Сега той на свой ред атакува, спускайки се напред към Gargano... ARMDRAG! "Johnny Wrestling" успя да хване Andrade в крачка и да го прати по гръб на пода за пръв път в този мач! Мексиканецът бързо се изправя на крака и прави нов опит за атака, но отново бива повален на тепиха с Armdrag! Johnny размята "El Idolo" по целия ринг като чувал с картофи! Almas обаче не смята да се дава без бой и отново се изправя на крака! Още преди да е направил каквото и да било обаче, той бива свален обратно по гръб на пода с чудесен Dropkick! Страхотен отскок на Gargano, който заби двата си крака с всичка сила право в черепа на Andrade! Zelina изглежда притеснена и това е напълно обяснимо, имайки на предвид представянето на клиента й до този момент. Тя опитва да му вдъхне увереност, подвиквайки нещо край ринга. Almas сякаш я чува и лека по лека започва да се повдига. Той вече е на колене, а Gargano посяга напред с десния си крак, опитвайки да го приспи със Superkick... Andrade обаче успява да залегне и да го избегне, а след това дори да контрира с roll-up! Gargano бе обърнат по гръб! ЕДНО-О-О... ДВЕ-Е-Е... AND A KICK OUT FROM "JOHNNY WRESTLING"! Almas бе на косъм да изненада своя опонент, но в крайна сметка не успя! Двамата се изправят на крака по едно и също време, след което отново се насочват един към друг. Gargano посяга пръв, но Andrade контрира, след което на свой ред атакува! Той повдига десния си крак високо във въздуха, но бързо след това го сваля долу и се завърта-а-а...

ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano LZjcovj

DISCUS BACK ELBOW!

ЗАКОВА ГО! ЧУДЕСЕН ФИНТ ОТ СТРАНА НА "EL IDOLO", С КОЙТО ТОЙ УСПЯ ДА ИЗЛЪЖЕ GARGANO И ДА ГО ПРАТИ ПО ГРЪБ НА ТЕПИХА! ТОЗИ ЛАКЪТ ПОПАДНА ПРАВО В ЧЕРЕПА НА "JOHNNY WRESTLING" И ЕДВА НЕ ГО ПРИСПА! GARGANO Е НА ПОДА, А ANDRADE ALMAS ПРАВИ БЪРЗ ОПИТ ЗА ТУШ! ЩЕ УСПЕЕ ЛИ ДА ГРАБНЕ ПОБЕДАТА?
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano   ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano Empty14/2/2020, 19:56

ONE-E-E...
TWO-O-O...
AND A KICK OUT
FROM GARGANO!
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano   ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano Empty16/2/2020, 14:42

Kevin Kelly: Zelina Vega аплодира Andrade Almas! Тя остана доволна от това, което видя, но за жалост Almas не успя да отбележи туш. Johnny Gargano се държи за ченето, тъй като получи доста силен удар, но сега Andrade Almas отива и го хваща през главата, след което го изправя. Almas сграбчва за гърлото Gargano и му забива юмрук в черепа. Gargano залита леко назад, но веднага след това се обръща с гръб към Andrade Almas и забожда Back Kick право в корема му. Almas се сгъва на две от силния ритник, а Gargano изглежда че само това е чакал да се случи. “Johnny Wrestling” се насочва към въжетата, оттласква се от тях и тръгва към Andrade “Cien” Almas... И ЗАБОЖДА КОЛЯНОТО СИ ТОЧНО В ГЛАВАТА НА ALMAS! ЗВЕРСКИ УДАР! Almas сякаш беше ударен от влак! Той се сгромоляса на тепиха! “El Idolo” изобщо не успя да осъзнае откъде му дойде този брутален удар в главата! Johnny Gargano прави опит за туш над Almas: 1.......2....... Andrade Almas отлепя рамената си от тепиха преди 3! За момент си помислих, че мача приключи! Нямаше признаци, че Andrade Almas ще съумее да се повдигне, но го направи! На Zelina Vega й улекна! Тя подканва Almas да се изправя по-бързо, обаче мексиканеца все още не се съвзе напълно от получения удар! Johnny Gargano няма бърза работа и заради това търпеливо изчаква Almas сам да стане на краката си. Andrade Almas бавно се изправя... Johnny Gargano се втурва към него и отново понечва да го изрита в главата с коляно, обаче Almas прави една крачка вляво и предотвратява опасността. “Johnny Wrestling” набра скорост и продължава да тича към въжетата, засилва се още повече чрез тях и-и-и-и... BIG BOOT BY “EL IDOLO”! Мили Боже! Невероятен ритник от Almas! Johnny Gargano залита назад до сглобката и се обляга на нея, а Almas тръгва към него... Andrade “Cien” Almas вдига десния си крак за втори Big Boot... Gargano обаче заляга и Almas не намира целта си. Кракът на Almas остана на най-горния обтегач. “Johnny Wrestling” моментално минава зад гърба на противника си, хваща го през главата... NECKBREAKER! Gargano си е извадил поуките от мача си със Seth Rollins и тази вечер се представя още по-впечатляващо! В момента той можеше да е Световен шампион, но Seth Rollins го победи и запази своята титла! Сигурен съм, че Johnny Gargano е изгледал срещата на повторение, за да види къде е допуснал грешки! След изпуснатият шанс миналата седмица, тази вечер той няма право на грешка! Gargano трябва да намери начин да победи коравия Andrade Almas и да стане главен претендент за Интерконтиненталната титла! Всички обаче знаем, че Almas няма да се даде лесно! Той също силно желае да стане главен претендент за IC Title! Johnny Gargano сега изправя Almas и го докарва до един от ъглите на ринга. “Johnny Wrestling” качва десния крак на Andrade Almas на средното въже, но веднага след това получава 2 бързи юмрука в главата. Almas маха крака си от въжето и отново започва да нанася юмруци на Gargano. Както от няколко минути Gargano доминираше в мача, той изведнъж се оказа притиснат до въжетата. Andrade Almas му забива и няколко ритника, след което го издърпва в средата на ринга. “El Idolo” се засилва от въжетата... Gargano го посреща с Uppercut. Johnny Gargano отстъпва назад и понечва за Superkick, но Almas си предпазва главата с ръцете. Gargano се отказва от намерението си и забива ритник в коляното на Almas, след което той пада на колене пред “Johnny Wrestling”. Johnny Gargano поглежда към Andrade Almas и го приспива с мощен ритник в главата:

ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano -4P1J18d0WxfTl6dVXDlkl4zqrmFEXZSaInBg5v6XHTF2XYVVcJgwyINMepc_Da9sgv7xdziCq0UpIfVvx5L-xuqIxHWSOcB4RYZuS97iaANzYu4JwsnGnXAbYXhtB1NQNnlRhevfQ=w320-h180-no

Matt Striker: Andrade Almas се просна в средата на тепиха! Johnny Gargano го обръща по гръб и опитва туш...
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano   ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano Empty19/2/2020, 00:42

KICK-OUT AT TWO!
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano   ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano Empty21/2/2020, 00:07

Гаргано изглежда доста близко до победата. Зелина, която бе притеснена за Алмаз, се качва на apron-a и държи за въжетата като започва да псува Гаргано. Реферът се обръща към нея, като започва да спори с мениджърката на "Сиен", че ще я изгони ако не си гледа оная работа. Междувременно, Андраде събаря Гаргано и пробва туш като държи Гаргано за бойния екип: Три ли е или не-е-е-е? Ами не, съдята прекалено се забавя и Гаргано изритва на 3 - 2 което е 1. Гаргано изрита на 1!!!! Според Алмаз това трябва да е някаква шега и сега той започва да спори с рефера. Зелина прави facepalm, 'щото клиента й е супер-тъпото парче. Съдията без малко да дисквалифицира Алмаз, тъй като видя всичко което той се да опита да направи...НО ПОЧАКАЙТЕ, ТОВА Е-Е-Е.....SUPERKICK IN THE BACK OF THE HEAD OF ANDRADE, CURTECY OF JOHNNY "WRESTLING"!!! Е ТУК ВЕЧЕ ГАРГАНО ОТБЕЛЯЗА ТОЧКА!!! Опит за туш: 1...2......ЗЕЛИНА Е В ШОК.....ЩЕ СПЕЧЕЛИ ЛИ ГАРГАНО??? 3? ПОЧАКАЙТЕ!!! ПРЕДИ РЪКАТА НА РЕФЕРА ДА ТУПНЕ ЗА 3-ТИ ПЪТ, ТОВА Е....ИНТЕРКОНТИНЕНТАЛНИЯ ШАМПИОН МАТ ХАРДИ:


ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano SMgDFVbgVEYXPX4_q-ayK76UrxFLqv1G3uOejutFAOzuIi7h6P3fnFtC1e0-6nthiDZjWDfkT-Udv-YxrVO-bM9QIfO5-u9ZHHYb90pW52aJsf8lNkOPyW5fFI12H9e1r6bqdJh7drzKOwj1dCIq4a241OKcD50ULI7yP2C2cZ3M6XAsMhyM_zK-jpIiSQiFy7o6F-wEBehiRrNq4V4S4Fwb-C7yeRcAvqdzDWeFHB43AufnCMVD5ZCdSZcXC5zHiL_rsqwaRZn--T38lMyb594_aPYEY4zpIOFNr4Ts_vhDzqMPfN3r_LGF6OdrWQ0KjIqi4K4kl-l2niit_3VhE8dvw2zlrufW2QCMIbZ7mEz9bljps82YR4hD4wQJZkvTeH01I5ztkCzJ6cykJYW_8bZSjFUVHvuBu-IAKdc65xo57-g5DlIt-mJItJ68_9jRSx4WmIshu3CNUGf6ABs5_xyN_yw9BML09PDdvCXCZunNwyIh_r8e3x57z5VA-tqmyj2b9e0hjHlu9h6gW_o6BNNQEU1MC7DsZZ0Gh5QwluJbt1iU5GM5d_0YLKXct_rR8y9Lxe_IaymKx_E8jMeUIhrwBYfXh_f_TW1xbguV__gQ3K2287cWNm60LGdi5OIIauQqgHOVDcuy0U5IUx9y0AoManfvt0oZqypaHYBdGa7di3y4TUGJt_8mmab3giRVnKFb9QSnG49_TCDyWXoSQawiAJkOYk_Jwva6i6eX7T-L-vU=w250-h141-no

BITE ATTACK TO THE REFEREE!!!

ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano EjYI5LLnrtnwwPj9aLbe2zB-DO6_vGtzDM2YkeAHjugXKJWGEv_WcGDvPTA-fs96H1AiKToZ8Pxlk6ubWGnBnjyh113QvPyzN9jU9wB7IPElREbcWMpLHQt5TjCXJH7N8b_3BEBr2tPhJORB2_Lg00MTnavKjGriQituhxq4uYXS1X6HP0-1Azr3qPXy_dn1tT3S6OsfFI_HkR2-My-C1uv1X8GcDECYFD13w9101mP77YjEeHTEtl3dVUxdyzMb6uECE2eKY-o67NeG4HJeU1d25oWHbnqDTPlsbipXoFww3U1S7bCdEV6Wg_EoNOKcSQyvE0GFNH2yzaVB0X-5_8T2tyYs12e78Feuh4L6DNieFfWMVGJ_AqhJhRrcxJZoOc1hOn_V62eI3s9jkHSdYLXutSd8fA-YzfFL-trBDhG7tb0ENH3MqbimaPIsVgNWJq2wvcPe-xg0rqdjOeRN67V-F9zt44GFvDtuY0ObvI16B-4slU4HqfPfqWnWo1Gqf4I-Mkn6ryBSAaUwVNzAFChvtFhUPL5LqYZThVJiNdZFxkwxQI_1tYSbAJGxB2ZVyb1k-WeWJEIpL_ejb-ms3fyidm9eDUe0TI61unomQMjlI20XP8ANwR8RQEgs7YqE8vb7-7Mn_x0AJpI8GjmbK0Hrm_DesUWlW08VrR8-eC7hGPm5ug8dB9MNa7xEFpxWjJlk1_9UJhk8SoQ6FZqNL4B728RQ2c00yNat6LPVSshDYBo=w250-h141-no

МАТ ХАРДИ СЕ НАМЕСИ В МАЧЪТ И ТОЙ МОЖЕ ДА БЪДЕ ПРИЧИНАТА ГАРГАНО ДА НЕ СПЕЧЕЛИ!!! БАЯ ГНУСОТИИ СЕ СЛУЧИХА В ПОРЯДЪКА НА ТОВА КРАТКО ВРЕМЕ И ЕДНА ОТ ТЯХ БЕ ТАЗИ НАМЕСА ОТ МАТ ХАРДИ, КАТО ТОЙ СИ ПОЗВОЛИ ДА ОТХАПЕ НЯКОЙ ПРЪСТ НА ЪРЛ ХЕБНЪР!!! За щастие, нашия рефер е добре и сега АНДРАДЕ......HAMMERLOCK DDT ЗА ГАРГАНОООООО!!!! НЕ ПО ТОЗИ НАЧИН!!! Мат Харди бързо се изниза от ринга. По принцип би трябвало рефера да прекрати мачът още при намесата на Зелина по-рано, но НЕ, МАЧЪТ ВСЕ ОЩЕ ПРОДЪЛЖАВА И КРАКЪТ НА ГАРГАНО С КОЙТО ПО-РАНО НАПРАВИ СУПЕР-РИТНИК НА "СИЕН" Е ПРИКОВАААН: 1....2......ОООО, НЕ!!! WTH? ГАРГАНО!!! НЕ СЛУЧАЙНО ГО НАРИЧАТ ДЖОНИ "WRESTLING", ИМАМЕ KICK OOOOUT~! Андраде стои на колене и с тежка възтишка се чуди, как по дяволите да отстрани Джони от играта? Той обаче поглежда ring-side, и какво да види? ЛУДИЯТ МАТ ХАРДИ СТОИ С РАЗПЕРЕНИ РЪЦЕ СРЕЩУ ЗЕЛИНА ВЕГА КАТО ОТ УСТАТА МУ СЕ СТИЧА КРЪВ ПРИ УХАПВАНЕТО НА РЕФЕРА, АНДРАДЕ СОЧИ С ПРЪСТ КЪМ МАТ, ПРЕДУПРЕЖДАВАЙКИ ГО ДА НЕ ДОКОСВА МЕНИДЖЪРКАТА МУ, ВЕГА УСПЯВА ДА ИЗБЯГА ОТ АРЕНАТА КАТО МАТ ХАРДИ Я ИЗПЪДИ САМО СЪС ЗЛОТО СИ ИЗРАЖЕНИЕ!!! АНДРАДЕ БЕ РАЗСЕЯН ОТ СЛУЧКАТА И СЕГА ДЖОНИ ГАРГАНО.......JUMPING NECKBREAKER, ПОСЛЕДВАН ОТ......THE GARGANO ESCAPE!!!! OH NO!!! АНДРАДЕ Е ТОЛКОВА БЛИЗО ДО ВЪЖЕТАТА!!! МАТ ХАРДИ СЕ ОПИТА ДА ПРЕЦАКА ГАРГАНО ПО-РАНО С ТОЗИ BITE ATTACK ВЪРХУ РЕФЕРА, НО ПЛАНЪТ НА МАТ ХАРДИ....НЕ СЕ ПОЛУЧИ ТОЧНО КАКТО ТОЙ ИСКАШЕ ТЪЙ КАТО ANDRADE "CIEN" ALMAS TAPS OUT!!! МАМКА МУ! АНДРАДЕ БЕШЕ ТОЛКОВА БЛИЗО ДО ВЪЖЕТАТА, НО НЕ УСПЯ ДА ГИ ДОКОПА И ИМАМЕ ПОБЕДИТЕЛ ЧРЕЗ TAP-OUT В ЛИЦЕТО НА ДЖОНИ ГАРГАНО!!!


GOOD GOD ALMIGHTY!!! КАКЪВ МАЧ, НО ГАРГАНО УСПЯ ДА PULL-НЕ ПОБЕДАТА А ФЕНОВЕТЕ ПОЛУДЯВАТ ЗА НЕГО И ТОЙ ПОЛУЧАВА СИЛНИ АПЛОДИСМЕНТИ!!! МАТ ХАРДИ БИ ТРЯБВАЛО ДА Е БЕСЕН, НО ТОЙ ВСЪЩНОСТ СЕ СМЕЕ НА ГЛАС УВАЖАЕМИ ЗРИТЕЛИ!!! МАТ ГРАБВА МИКРОФОН ОТ ЕДИН ЖУРНАЛИСТ, КОЙТО ПО ЧИСТА СЛУЧАЙНОСТ СЕ ОЗОВАВА В БЛИЗОСТ ДО НЕГО И С ВСЕ ОЩЕ СТИЧАЩАТА СЕ КРЪВ ПО УСТНИТЕ МУ, ТОЙ ИМА НЕЩО ДА НИ КАЖЕ:


ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano D7i77cLQeusOEjWrk_P8_u2gFjPt-1j-8Mp7UMgRhmywODYwNhCrJOmH_H8q3Qd-_GlyJIAn-FU7WaepIen4PRM82nVXqefSyLDDYGdciQntWARKRMJb1qsGkKNXI7GYjBjx1wfEOSbSTyaAHlU0qx36dsTk9qFqJFCXn6_okzMCEibVVosTUcss7Z-3XqOmPXHUFWo4T22sROyILv-xKCIC2iRDELiJ_e3_YoJFtQPV_ihQMJLFREbGHY7yB5ce7O0cqgn457WwjRneaZMxyWPTsx825nEfkeaMGlgHMVvHbjxssjDPDAddiBurQGCvkiIGA8R3AGvf5RboNuB_4RCFqT6lk0BEMy93P6BaBDS7nJN8Ok-6kHIzaxEnWT_LtVzS5WH2NerEs4l9Nb1bq-mhM13_YpaK-OJ6CYfFn2xcqPeoDanQSaD4bl4LVPaipCCiJC9hCDBQHF89Wn_pmUWyfJx2D1CShJQdjqP7S-To3wFqLW1b-YQ-DwUPzm8Fi0t1xWsSa8IW85Epysy1eoSuJF8QmIyfUQximDwZ4C1Xj_l5_e61YBWe5y-XjcZgeknq14zAOYrFJ8GBK2MeB3epCZEYPXq71V3SQO6luRWAGRKfrw11ktmuVmCvfCn4zd9eMjo9RoCecU2nuPW1ppyVW0e-nIPwe4qei5IAosv_JwmmoHcK4XqjdYmksjkGMbS08Gmzug7i5yAsqy4nDOGw-PeLj1wzyyPaMMzFnfjXiv0=w250-h142-no

-ПОЧАКАЙТЕ!!! СПРЕТЕ МУЗИКАТА!!!! ХЕЙ, ТИ!!! ПОДАЙ ТОЯ МИКРОФОН НАСАМ, ДА НЕ БЪДЕШ МОЯТА СЛЕДВАЩА ЖЕРТВА, ЖАЛЪК СМЪРТЕН!!!! /Мат поглежда към Гаргано/ ДЖОНИ "ОТ КЕЧА"!!! ЗНАЕШЕ, ЧЕ ЩЕ ДОЙДА-А-А-АхАхахА!!! ПОЗДРАВЛЕНИЕ ЗА ТОВА WWwWWOOOnDERFUl ИЗПЪЛНЕНИЕ ТАЗИ ВЕЧЕР И DELIGHTFUl ПОБЕДАТА КОЯТО ОТБЕЛЯЗА НАД "АНДРАДЕ МАЛКИЯ-ГИГАНТ"!!! ТИ ЗАСЛУЖИ МАЧ СРЕЩУ МЕН НА ТУРНИРЪТ "ЧЕРНИТЕ ОТ ОБРАТНОТО"!!! Но Джони....Не си мисли, че след като две седмици под ред си в Main Event-a, ЩЕ ТИ ПОЗВОЛЯ ДА ТИ СЕ РАЗМИНЕ!!! Да....Ти спечели тази вечер! Сигурно ще си помислите: "Ха-ха, видя ли, Мат? Предсказанията ти не винаги се сбъдват, опита се да прецакаш Джони но не ти се получи цаката." Но към тези от вас които мислят по този начин, трябва да отбележа, ЧЕ IQ-ТО ВИ Е ПРЕКАЛЕНО НИСКО ДА СЕ МЕРИТЕ С МЕН И СТЕ ПО-УМНИ ДОКАТО МЪЛЧИТЕ, ХАХАХАХАхахА!!!! ЗНАЕТЕ ЛИ ЗАЩО? ЗАЩОТО АЗ БЯХ ПЛАНУВАЛ ДА СПЕЧЕЛИШ ВЪПРЕКИ МОЯТА НАМЕСА, ДЖОНИ "ОТ КЕЧЪТ"!!! НЕ Е ЗА ВЯРВАНЕ, НАЛИ? Е, ПО-ДОБРЕ ПОВЯРВАЙ!!! ЗАД ВСИЧКО ОБАЧЕ ИМА И ОБЯСНЕНИЕ...И СИГУРНО СЕ ПИТАШ....КАКВА Е УЛОВКАТА??? Е....УЛОВКАТА Е, ЧЕ ТИ ПРЕДСТОИ "НАКАЗАНИЕ"!!! 7-ТЕ ДЕЯНИЯ ЩЕ СТОВАРЯТ СПРАВЕДЛИВОСТТА СИ ПРОТИВ ТЕБ!!! ЗАЩОТО НА ТУРНИРЪТ "ЧЕРНИТЕ ОТ ОБРАТНОТО", ТИ ЩЕ СЕ БИЕШ С МЕН ЗА ИНТЕРКОНТИНЕНТАЛНАТА ТИТЛАААааАААаААА~! И знам, че това те прави щастлив, защото също както и предния ми противник Уил Оспри, ти живееш в този измислен свят в който супергероите съществуват и навярно очакваш ТОЗИ ЕДИН МАЧ....който ти гарантира възможност, НАЙ-НАКРАЯ ДА ГРАБНЕШ "THE BRASS RING", ДА ПОЛУЧИШ ТИТЛАТА МИ И ДА НАКАРАШ ТЕЗИ ХОРА ДА СИ МИСЛЯТ, ЧЕ ГЕРОИТЕ ВИНАГИ ПОБЕЖДАВАТ ДОКАТО ИМА КОЙ ДА ГИ СЛЕДВА!!!!! Въпросът е, ДАЛИ ЩЕ ТЕ СЛЕДВАТ КЪМ ПОБЕДА ИЛИ ПАДЕНИЕ КАКТО МИНАЛАТА СЕДМИЦА, КОГАТО НЕ УСПЯ ДА ПОБЕДИШ СЕТ РОЛЛИНС....Роллинс и той следва същата идея като твоята но по негов си начин...той си мисли, че може да счупи рекорда със най-дългото царуване със Световната титла САМО ЗАЩОТО НАЧИНЪТ ПО КОЙТО ТОВА ШОУ БИВА БУУКНАТО Е ДОСТА МЪРЗЕЛИВ, ДОКАТО ИСТИНАТА Е, ЧЕ НЕГОВИЯ RUN НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕ ТОЛКОВА ДОБЪР КОЛКОТО ТОЗИ НА АМБРОУЗ КОЙТО ВЕЧЕ Е ПОД ИНИЦИАЛИТЕ ДЖОНАТЪН МОКСЛИ.....ОБАЧЕ ЗАБЕЛЕЖИ....RUN-A НА МОКСЛИ СЪС СВЕТОВНАТА ТИТЛА МОЖЕ И ДА Е ДОБЪР, НО ПОЗНАЙ ОТ КОГО ТОЙ БЕШЕ ЕЛИМИНИРАН НА КРАЛСКОТО МЕЛЕ НА Р-Т-П? НЕ ОТ КОЙ ДА Е, А ОТ МЕН!!! АХАХАХАхаха!!!! ВСЕКИ RUN ИМА СВОЯ КРАЙ, ДАЛИ С ТИТЛА ИЛИ НЕ, ДЖОНИ "ОТ КЕЧЪТ", ТВОЯ СЪЩО ЩЕ ПРИКЛЮЧИ.....ОСОБЕНО ЗАЩОТО ТИ НЯМА ДА МОЖЕШ ДА МЕ СЛОМИШ СЪС СЪЩАТА ТАКТИКА КОЯТО ИЗПОЛЗВА СРЕЩУ АНДРАДЕ, ЧРЕЗ "SUBMISSION", ИЛИ ПОНЕ ХВАТКИТЕ ЗА ПРЕДАВАНЕ НЯМА ДА БЪДАТ ОСОБЕН ФАКТОР, ЗАЩОТО НАШИЯТ МАЧ......ГАРГАНО....МАЧЪТ КОЙТО ЩЕ ИМАШ СРЕЩУ МЕН ЗА МОЯТА ТИТЛА.....ЩЕ БЪДЕ FIRST BLOOD MATCH-AXAxAXAXAXAXXA!!! ЗНАМ....ИЗГЛЕЖДА СТРАННО, ЧЕ КЪРВЯ....ТОВА ОБАЧЕ Е ЗАЩОТО УХАПАХ ДРУГ ЧОВЕК....НА ТУРНИРЪТ....ДЖОНИ "ОТ КЕЧЪТ"....МОЯТ RUN ТОКУ-ЩО СТАРТИРА, ДОКАТО ТВОЯТА ЗАГУБА Е НЕИЗБЕЖНА ЗАЩОТО АЗ ЩЕ ТЕ ИЗЯМ, И ИЗТРИЯ-ЯЯяЯя~!!!!



ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano VZUzmcUrMiAmFQI24UySUgG1kCsQti0td79HlWMGhi8yFPiyEe3UWZT1_pwdKXyDKFI_vRr7r2bdlHQZzosZxwKF_6rO0shQwbQJhVtmRs1bgEmxseswTViM75SHkmGd4tVbqoZ6jZfxOp2l0OH27c9zJ67aRgNKKza7GlGBx1dIY3SJHAkdl11htR7Go8aLNBNn_ahZAaIR1srwLJXV3OvNwvAa8I7RKkLTkrurvuvBO4xRsmi2MemTYSmWcOk9TP6oqyH-sA0LJG2tczB6wavvWyYN6RFezUCCeoGgQVPKt7XQwoaOGCmCgaRqrQCzOYzf5NVXrsDRxE4q9fIAgwFA8d30ShGXC9ncbtcvIcAyaiw4AS2nnuG04FXeGHQvhxhZRRFoahxecihW7kA5JaPDn1NkghcbcECNgy8yBsMYB7vuMIpbCbXK3S1wChnuR16HS3eg4Zduq04SISQ4eL3-0Phg_PD2aBaAt09oDVKo-Kq_qaObhNvAIMGQH9fiwRFmQUihum0BqPxaDo3uLHAtfbz7mPu-YttVLTwQz1otKoYGDfz_hnG9JENBKraLYYU4sjoQE1spdQMJaGWL8CPRyDJZZlAcs93Un9YSDY7rHpaSVw7Dzpg4g6MmJD6xPovbLBZM46Weq81k1oGIMDveDzC41i6fuZFoQf14EYZVFm7-WndCrZ55Rkgj1-LW0KlT4xbGqPs41rw52TchfNLnJjPWDHUtntdukpzQUOeOzrw=w250-h142-no


WHAT A BOMBSHELL OF AN ANNOUNCEMENT FROM MATT HARDY!!! FIRST-BLOOD MATCH МЕЖДУ ХАРДИ И ГАРГАНО НА "BACK IN BLACK", ЗА ТИТЛАТА НА МАТ!!! ПРЕД ГОЛЯМА ОПАСНОСТ СЕ Е ИЗПРАВИЛ ДЖОНИ, НО ПО ЛИЦЕТО МУ СЕ ВИЖДА, ЧЕ ТОЙ Е ГОТОВ!!!! МАКАР И ДА НЕ ЗНАЕ КАКВО ГО ОЧАКВА, И ДА Е ЛЕКО ПРИТЕСНЕН, ДЖОНИ ЩЕ ИМА ВРЕМЕ ДА СЪБЕРЕ СИЛИ И ДА СЕ ИЗПРАВИ СРЕЩУ "THE BROKEN ONE"!!! Мат се движи назад по рампата с разперени ръце и се е усмихнал подмолно, докато гледа към Гаргано СЯКАШ ЩЕ ГО РАЗКЪСА НА ПАРЧЕТА!!! Изглежда Гаргано ще трябва да се бие по правилата на Мат, няма да има друг изход. Ще видим какво ще стане на турнира!
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Sponsored content





ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano   ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 7. Singles Match > Andrade 'Cien' Almas vs. Shaemus
» ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas
» 10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ???
» 7. Singles Non-title Match > Johnny Gargano vs. Cody Rhodes
» ME: Singles Match > Andrade Almas vs. Tommaso Ciampa

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 15.02.2020-
Идете на: