Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: Singles Match > Andrade Almas vs. Tommaso Ciampa

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

ME: Singles Match > Andrade Almas vs. Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: ME: Singles Match > Andrade Almas vs. Tommaso Ciampa   ME: Singles Match > Andrade Almas vs. Tommaso Ciampa Empty19/2/2020, 00:14

1. Andrade Almas
2. Tommaso Ciampa
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

ME: Singles Match > Andrade Almas vs. Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > Andrade Almas vs. Tommaso Ciampa   ME: Singles Match > Andrade Almas vs. Tommaso Ciampa Empty23/2/2020, 01:24


Добър вечер, уважаеми зрители! Време е и за нашия тазвечершен Main Event, в който Tommaso Ciampa и Andrade "Cien" Almas ще се изправят един срещу друг. Очакванията за този мач са големи, но нека видим дали кечистите ще се преставят на желаното от нас ниво. Ciampa продължава да прави репутацията си сред феновете все по-лоша с всяка изминала седмица. Може би всеки един фен на TNW ще подкрепя Jeff Hardy на турнира Back in Black, където "The Sicilian Psychopath" и "The Extreme Enigma" ще се срещнат един срещу друг в доста интересен сблъсък. Нещо се случва, уважаеми зрители. Музиката на Almas спря. Предполагам, че имаме технически проблеми, които съвсем скоро ще бъдат решен--... Я... Какво се случва, по дяволите?!

ME: Singles Match > Andrade Almas vs. Tommaso Ciampa Backstage%2BThe%2BWillow%2527s%2BBell

ТОВА Е TOMMASO CIAMPA, КОЙТО Е СПИПАЛ ALMAS... И КАКВО DDT САМООООО! КАКВО СЕ СЛУЧИ ТОКУ-ЩО? Ciampa атакува Andrade, който тъкмо се бе запътил, за да излезне на ринга. Такъв мач обаче като гледам няма да има. Много разочароващо, но Ciampa провали шанса си да направи една Main Event победа. Всички хора по трибуните са бесни на "The Psycho Killer", но на Tommaso хич не му дреме. Важното е, че причини сериозна болка на мексиканеца. Освиркванията са жестоки. А сега и неговата музика се пуска, което означава, че ще го видим на ринга...



ME: Singles Match > Andrade Almas vs. Tommaso Ciampa Entrance%2Bwith%2BPromo


- Това ли са хората, на които се надявате, че ще направят разликата и че ще си получа "заслуженото"? Знаете ли какво всеки повтаря след всеки един провал в каквото и да е било? "Надеждата умира последна"... Тези оптимисти, които винаги го повтарят трябва да си набият в главите едно нещо - надеждата умира ЗАЕДНО с провалите. А всеки един малък провал води до един по-голям, който ще го последва. Измислените ви герои са хора като Seth Rollins, Roman Reings, Jeff Hardy... но всеки в даден момент лежеше на този ринг, съжалявайки, че човек като мен споделя една обща съблекалня с тях. Жервите се трупат една след друга, но само на един му предстои втори шанс и това е Jeff. Jeff, трябва да си призная... Добро момче си, въпреки че си вършил доста незаконни неща, но си и глупак. Глупаво е да искаш този мач, но щом искаш ще получиш още една голяма доза болка. Ще те накарам да съжаляваш, че въобще си си помислил, че можеш да ми го върнеш за атаките!--...
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 606
Age : 20

ME: Singles Match > Andrade Almas vs. Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > Andrade Almas vs. Tommaso Ciampa   ME: Singles Match > Andrade Almas vs. Tommaso Ciampa Empty23/2/2020, 15:47

Чампа напомня за атаката му на Джеф, но кой е зад него. ТОВА Е ЕНИГМАТА!! Харди ще си отмъсти за това което Чампа му направи, събаря го и започва да го налага с мощни юмруци и ритници в лицето. Харди не се спира и продължава да го налага и сега го изправя и го запраща в барикадата, но атаката не приключва и сега Екстремната Енигма търси какво има под ринга и изважда метален стол с който започва да налага ,, The Blackheart" и не спира и не спира и не спира и не спира и сега съдии и охрани излизат за да успокоят Джеф и феновете ги освиркват, но той не го прави и сега напада съдиите и охранителите със стола и феновете се зарадваха. Джеф отива до коментаторската маса и започва да маха мониторите и да го оставя на земята, сега изправя Чампа, ритник в корема, хваща му главата и нанася TWIST OF FATE върху пода, сега го изправя и го пренася до масата, сега Джеф вади стълба, поставя тялото на Чампа на масата и Енигмата започва да се катери по стълбата, качва се отгоре. ДЖЕФ, ТОВА Е ДОСТАТЪЧНО!! НЕ ГО ПРАВИ!! Но той не слуша, скача и нанася


ME: Singles Match > Andrade Almas vs. Tommaso Ciampa Outside%2BSwanton%2BBomb%2Bfrom%2Ba%2BLadder%2Binto%2Ba%2BTable



SWANTON BOMB ОТ ВЪРХА НА СТЪЛБАТА ВЪРХУ МАСАТА, ВЪРХУ БЕЗЖИЗНЕНОТО ТЯЛО НА ЧАМПА!! И Джеф се изправя и си отива!! Той свърши каквото трябва и то беше да си го върне на Чампа. Дали Томасо ще е добре и как ще се развие тази вражда ще разберем другата седмица. Лека вечер от тази седмичния Rampage и до следващия път!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Singles Match > Andrade Almas vs. Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > Andrade Almas vs. Tommaso Ciampa   ME: Singles Match > Andrade Almas vs. Tommaso Ciampa Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Singles Match > Andrade Almas vs. Tommaso Ciampa
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 22.2.2020-
Идете на: