Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas

Go down 
+2
Yuliyan
JohnnyZ
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2374

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty
ПисанеЗаглавие: ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas   ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty5/8/2019, 19:05

1. Andrade "Cien" Almas
2. Finn Bàlor
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2406
Age : 19

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas   ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty6/8/2019, 03:33



- The following contest is scheduled for one fall and it's your Main Event of the evening! Introducing first, from Bray, Ireland, weight in 190 pounds... He is your TNW Intercontinental Champion and TNW's Demon King... FINN BÀLOR!~

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas 9mJP7jR

Michael Cole: And here comes the champion! Дами и господа, ако сега се включвате нека ви обясня защо този мач ще се състои. По-рано Zelina Vega поиска Andrade "Cien"Almas да получи шанс за Интерконтиненталната титла, но Shane ѝ отказа, но въпреки това ще му даде шанс да се докаже и това ще се случи именно в големия тазвечершен главен мач. Ако Andrade спечели, той ще получи възможност на Revenge за златото на "The Demon King". Не знам доколко Shane трябваше да му даде толкова рано такава възможност, но мисля, че това ще бъде перфектната възможност за Bàlor да си го върне за миналата седмица, когато Almas го атакува по брутален начин. Пък и реално така Andrade ще се докаже пред публиката на TNW.
Tom Phillips: Не, този мач въобще не трябва да се състои! Пълна глупост е това! Almas едва се завърна, след като си почиваше цели две години, като последния път, когато бе на ринга на Total Nonstop Wrestling бе, когато загуби от Bàlor за втори път и сега мексиканеца реши, че има стари сметки за разчистване и каква по-добра възможност може да му се открие за отмъщение от това да му вземе титлата... Не знам, за мен трябва да заслужи такива шансове, а той веднага от завръщането си трябва да премине срещу само един опонент. Нормално е да протестирам, защото един човек преминава по по-тежък път, а представи си каква голяма роля ще играе Zelina Vega... Всичко може да се случи, всички знаем гадните им номера, но няма връщане назад. Ерекцията на Sha--
Corey Graves: НЕКА НЕ СЕ СТИГА ДО ТАМ, TOM! СПРИ, БОЖЕ МОЙ! ТОВА Е СЕМЕЙНО ПРЕДАВАНЕ, PHILL, JEEZ! Almas е една от ТОП СУПЕРЗВЕЗДИТЕ в момента и той ще го докаже. Вярвам, че Almas ще ви промени мнението още тази вечер, но преди това нека просто го оставим да се докаже.

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas AYbr6e8 ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas WBqviko

Michael Cole: С приказки нищо няма да променим. Коментарите са за по време на мача и след него, защото сега каквото и да говорим... ние не сме врачки. А, ето че и чухме музиката на любимеца на Corey...
Върнете се в началото Go down
El Idolo
New User
New User
El Idolo


Join date : 08.07.2019
Posts : 39

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas   ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty6/8/2019, 14:40

EL IDOLO~!



- And his opponent, accompanied to the ring by Zelina Vega
From Gómez Palacio, Durango, Mexico, weighing 212 pounds
ANDRADE-E-E "CIE-E-EN" ALMA-A-AS!

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas EAkIT8V ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas 3nHHH3Q

Michael Cole: Ladies and gentlemen... "EL IDOLO"! По-рано тази вечер, Zelina Vega успя да завърти главата не на кого да е, а на самия собственик на TNW, Shane McMahon, и да го принуди да даде шанс на Andrade. По този начин Almas получи шанс да се изправи срещу TNW Intercontinental Champion, Finn Bálor, още тази вечер. А при евентуална победа от страна на "El Idolo", той ще има възможността да се бие за титлата на предстоящия турнир Revenge! Andrade трябва да бъде наистина благодарен на Vega! Все още не мога да повярвам, че Shane се поддаде на манипулациите на хитрата лисица Zelina, особено след като сам видя какво стори нейния клиент в последното издание на Rampage. Опасно нещо са тези жени! Almas е истински късметлия да има бизнес мениджър като нея в своя ъгъл. "El Idolo" обаче ще трябва да свърши останалата част от плана сам! А повярвайте ми, тя не е никак лесна! Ако иска мач за титлата, то Andrade ще трябва да намери начин да победи Finn Bálor тази вечер. Сигурен съм, че Bálor е твърдо решен да си го върне на мексиканеца за подлата атака в гръб от миналата седмица. Vega и Almas се спускат надолу по рампата, но не след дълго се спират, а Zelina започва да говори...

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas S6itfaZ

- Do you remember us, Finn? Ха-ха... Въпросът ми към теб разбира се е реторичен. Естествено, че ни помниш! Сигурна съм, че едва ли има човек в тази зала, който не ни помни. Миналата седмица Andrade показа на целия свят кой всъщност е "El Idolo"! Показа на всички на какво е способен и за твой лош късмет именно ти бе човекът, който разбра от личен опит! Хората казват, че от опит глава не боли... Не и в твоя случай обаче! Ха-ха... Клиентът ми е роден да бъде звезда и с моя помощ той ще стане такава! Независимо дали на тези загубеняци наречени "фенове" им харесва или не! *BO-O-O-O!* Точно за това говорех! Давайте, продължавайте! Издавайте животинските си звуци, защото истината е, че вие не сте нищо повече от едно стадо овце! Овце, които биват елементарно манипулирани да харесват това, което от ръководството на TNW поискат! Вие сте хора без собствено мнение! Вие сте просто едни пионки, контролирани от висшестоящите! Купувате си тениски на така наречените "звезди" на федерацията. Давате пари от мизерните си заплати, само и само, за да присъствате на шоутата, подкрепяйки своите псевдо герои. Истината обаче е, че тези хора всъщност не дават пукната пара за вас! Тях не ги интересува вашата подкрепа! Те обаче никога няма да ви го признаят. Ще се правят на загрижени, ще се преструват, че им пука за вас! И целия този театър е само защото по този начин вие им носите слава! А когато се появи някой различен... Някой, който не е стереотип на вашите "любимци"... Човек като Andrade "Cien" Almas, който за разлика от тях е един истински мъж... Вие ще го засипвате с освирквания. Защо ли? Защото както казах сте едни заблудени хора, без особено голям мозъчен капацитет, които не оценяват истинския талант, когато го видят, дори той да им избоде очите! Толкова сте лесни за манипулация, че чак ми е жал за вас! Истината обаче е, че не сте единствените. Дори самият собственик на TNW, човекът, от когото се очаква да бъде най-отговорен и да взима важните решения... Дори самият той е просто един глупак! И фактът, че ми трябваше не повече от една минута, за да успея да го убедя да направи това, което искам, сам по себе си го доказва! Тук съм едва от седмица, а вече се убедих, че съвсем лесно мога да въртя цялата федерация на малкия си пръст. И знаете ли защо? Защото за разлика от останалите, аз имам нещо, наречено "ум"! Нещо, което вие нямате! Аз съм решителна, амбициозна, и когато искам нещо, аз знам как да го постигна! Finn, виждам, че не изглеждаш особено доволен... Аз обаче не те виня за това! Истината е, че нямам нямам нищо лично против теб. Просто както казах преди малко, Andrade "Cien" Almas has come to TNW to conquer, а ти се оказа първия човек, застанал на пътя му! А когато застанеш на пътя на "El Idolo"... Ти се превръщаш в негова мишена! В негова жертва! Не защото си по-специален от другите. Дори напротив! Ти си просто един от многото! Поредният загубеняк като всички останали тук! Това, което стои около кръста ти в момента обаче... Именно то е причината Andrade да дойде за теб! Благодарение на тази титла ти ще имаш честта да стъпиш на един ринг с "El Idolo" и да се докоснеш, макар и за кратко, до неговото величие! E, шампионе... Наслади се на мига!

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas XIhe2ay

- ¿Estás listo mi amigo? ¿Estás listo para "El Idolo"!?
¡Eso espero, porque él está aquí! ¡Y él está aquí para conquistar!


Последната промяна е направена от El Idolo на 6/8/2019, 14:46; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1068

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas   ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty6/8/2019, 14:42

НАЧАЛО!
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2406
Age : 19

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas   ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty7/8/2019, 02:11

Дами и господа, време е за големия главен мач на вечерта! Интерконтиненталният шампион Finn Bàlor се изправя срещу един свой стар враг - Andrade "Cien" Almas. Zelina Vega му уреди този мач и той не бива да пропилява такава възможност, защото при победа той ще си заслужи мач за титлата на Revenge, а това определено ще е голямо отмъщение от страна на мексиканеца. В социалните мрежи всички фенове на кеча избухнаха, когато разбраха, че ще има такъв мач, а да не казвам, че вълната от постове по темата не е спряла. Това са две вече доста познати имена сред кеч обществото и всички са запознати с техните умения. И двамата умеят да правят какви ли не щуротии, но днес ще трябва да са по-внимателни, защото това е важен мач. Bàlor едва ли би искал да загуби когато и да е било, но когато е лично вкуса на загубата става двойно по-лош. Almas се завърна с гръм и трясък във федерацията, но сега трябва да убеди, че думите му са истина. Това е една чудесна възможност, нека видим дали ще оправдае високите очаквания, които имат хората към него. Съдията дава знак на човека с гонга да даде начало и това се случва! Този мач официално стартира в този момент! Finn Bàlor - Andrade Almas! FIGHT! Само по погледите им си личи колко се понасят. Омразата се усеща из цялата зала, а желанието на Bàlor да си го върне тъпкано за случилото се миналата седмица е голямо. Той обаче не трябва да действа импулсивно, а трябва да си го върне по умен начин. Всяко движение трябва да бъде преценено добре. И най-малката грешка може да се окаже фатална и даде шанс на "El Idolo" да надделее. Двамата се хващат за раменете в Lock-Up и Bàlor като че ли успява да вземе надмощие. "El Idolo" бива притиснат в corner-а, но съдията казва на ирландеца да го пусне, което и се случва. Минават две-три секунди и Almas се отдръпва от обтегачите, след което двамата участници започват да обикалят ринга, внимателно оглеждайки другия. Ясно е, че ще обърнат внимание колкото е по-възможно на всеки детайл. Именно перфекционистите са тези, които успяват в този бизнес и човек осъзнаели го това, то това може само да му се отрази добре в бъдеще. Двамата отново се сграбчват за раменете. Almas прилага Headlock на Bàlor, след което продължава да го държи и така го тръшка на тепиха, продължавайки да прилага този болезнен Headlock. Bàlor обаче го хваща с краката си и му прави Headscissors, но Almas бързо се измъква и застава на крака, едновременно с Bàlor. Ирландеца се пробва за ритник в корема, но Almas му хвана крака и го блъсна. Finn рикошира в обтегачите, а Almas се възползва от лошата ориентация на Finn в тази ситуация с Corner Clothesline! Finn застава в седнала поза, което дава предпоставка на Almas да направи един от любимите си ходове. Мексиканеца прави лека засилка, чрез която да натрупа инерция, за да забоде колената си в шампиона, само че това не се случва, защото Bàlor се изправя на крака и го подсича с нисък падащ лист в левия крак, а Almas полетя чак към втория обтегач и си разби зъбите. Finn го влачи към центъра на ринга, за да се пробва да го тушира: Едно-о-о... и не-е-е! Прекалено е рано да се каже, че Almas има вероятност да загуби. На Finn ще му трябва много повече, за да стигне до победата. Almas през годините доказа много неща извън Total Nonstop Wrestling, но тук просто не му се получават нещата. Може би този път ще бъде различно, кой знае... Към този момент си личи, че има промяна от последния му престой, но това трябва да се вижда ясно в мачовете, а не само действията извън тях. На ринга човек трябва да се докаже, не става с постоянни атаки в гръб, на които съм сигурен, че Zelina Vega и Almas ще разчитат. Те обичат да използват мръсни номера, за да постигнат това, което искат. Интерконтиненталната титла е наистина един престижен пояс, който всяка една суперзвезда би се гордяла да носи около кръста си и именно заради това Vega уреди мач на клиента си, чрез който ако Almas бие да стигне до мач на Revenge и то не обикновен мач, ами със залог. Ето така се прави завръщане - идваш, обещаваш и след това действаш. Едно ми е ясно - на Finn няма да му бъде лесно. Това ще е едно много по-силно предизвикателство от Sami Zayn, защото Zayn няма достатъчно опит в Heavyweight дивизията на федерацията, но Almas има опит след мачове из цял свят. Историята на кариерата му е достатъчно богата с уникални, фамозни мачове, но има и години пред себе си, в които да продължи да пише история. Предстои ни да разберем дали шума, който се вдигна около неговото завръщане дали реално си е заслужавал. Bàlor изправя Andrade на крака и го Irish Whip-ва в corner-а. Пробва се и той за Clothesline, само че това не се получи! Almas го вдигна и му направи Atomic Drop, след което последва силно DDT! Ще бъде ли това края? Доста добре се получи тук, имаше добра скорост на движенията. Едно-о-о... Две-е-е... Bàlor се повдига! Bàlor неслучайно е шампион, не знам какво са очаквали с Vega, но като че ли тя му се струва... не знам дали е доста нервна, но определено е нервна и притеснена. Няма как човек като нея да не е наясно срещу какъв човек се изправя "El Idolo". Със сигурност е направила максимален брой анализи, чрез които добре да подготви клиента си за тежката битка тази вечер. И така, нека се върнем към екшъна. Finn слиза от ринга, за да си поеме въздух. Vega отива до него и започва да го разсейва с умайни приказки и тяло. Bàlor за миг се разсея, което позволи на Almas да го блъсне в металните стъпала! Това беше доста хитро от негова страна. Almas връща Finn на ринга и се качва на въжетата. Какво ли е намислил? Дали ще е нещо голямо? Не бих казал, че бе нещо голямо, но със сигурност много добро от тактическа гледна точка. Knee Drop в левия крак! Всички знаем историята на Bàlor с контузията в левия крак. Тя все съществува, но трябва повечко обработка и занимавка, за да бъде предизвикана ужасна болка. Отшумя до голяма степен през последните месеци, тъй като явно всички бяха забравили за нея, но не и Almas. Може и да е било просто един ход, но имам чувството, че това ще бъде новата му стратегия за тази вечер и може би... може би при евентуална победа ще продължи. След този Knee Drop Almas не слиза от крака на Finn. Това ми подсказва, че моята прогноза за обработка върху крака на Finn ще се случи. Almas го хваща за външната част на ходилото и започва да я дърпа нагоре, което кара Finn да крещи от болка. Хич не е приятно, сигурен съм в това. Болката до голяма степен разяжда крака на Bàlor, но ирландеца е кораво, борбено момче, което няма да се предаде. Не и на такъв етап от мача! Той знае, че може да се представи много по-добре и просто няма как да позволи такъв провал да се случи. Finn застава в полуседнала поза и започва да нанася удари в гърба на "El Idolo". Almas не се впечатлява особено, но Finn успява да забоде силно кроше в муцуната му. Това ядоса Andrade, който се изправя, вдига му двата крака, вдига го нагоре... Ще се пробва за Powerbomb? Е, каквото и да е било, то няма да се случи, защото Bàlor започна да го налага в тиквата и така Almas го пуска. Finn се изправя и... BOOM! ENZIGURI KICK! Almas е леко замаян, но не пада напълно. Той все пак се хваща за задната част на главата си и започва да я търка, опитвайки се така да понамали болката. 

Bàlor пък отива в горния десен ъгъл, за да се
подготви за следващата част от представлението.
Almas все още е леко замаян, но лека-полека "El Idolo"
започва да влиза в контрол. Zelina Vega продължава да
изглежда притеснена и сега това още повече си личи,
тъй като започна да крещи с висок глас и да дава
наставления на Almas, който обаче едва ли може да я
чуе в този момент.

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas GZcafFu

Almas се обръща към Finn, като въобще
не е наясно с това, което се случва.
Bàlor дълбоко си поема въздух и на
спринт тръгва към него, като го поваля
на тепиха с красив Slingblade!~

Много добро изпълнение от Bàlor, но ще бъде ли достатъчно то, за да сломи Almas? Едно-о-о... Две-е-е... ALMAS ОТНОВО ОТЛЕПВА РАМОТО СИ ОТ ТЕПИХА! Може би за миг феновете на "The Demon King" си помислиха, че Bàlor е победител, защото чухме радостни писъци от публиката, но истината е, че просто изглеждаше близо до победата, но реално Almas няма толкова нанесен damage по тялото, че да загуби в толкова ранен етап. Рано е да се правят изводи за качеството на двубоя, но ми харесва как се получава. С времето ще става все по-добре. Хубаво е отново да гледаме Almas на сцената на TNW, но едно нещо не ми дава покой... Колкото и да съм радостен от факта, че в Main Event-а на този Rampage ни предоставиха възможност да гледаме такъв зрелищен сблъсък между два топ таланта, то наистина не знам дали един опонент е достатъчен на Almas, за да си заслужи мач за титлата. Всички сме наясно с факта, че Vega ще опита по всякакъв начин да повлияе на тази среща. Освен да мотивира Almas, то тя може и да се намеси физически в двубоя, което ще рече, че ако тя наистина има такова влияние върху мача, то логиката на Shane отвсякъде кърти... Да, може би е трудно да се откаже на такава силна дама като Vega. Освен че е красива, то на нея ѝ върви в словото. Умее да убеждава хората да ѝ дадат каквото поиска, но за мен да беше направил 3-4 мача с някои топ имена, тогава щях да приема този шанс като заслужен, но сега и да спечели по мръсен начин, то е ясно, че Shane ще си затвори очите и единствената истина, която ще достигне до ушите на Shane е, че е спечелил много пари. Но ще си призная, че гледам негативно на нещата. Повече отколкото трябва. Да се надяваме, че опасенията ми ще се окажат грешни. Bàlor в момента седи в corner-а, където се опитва да си поеме въздух и да понамали малко болката в крака. Едва ли това, което бе направено до този момент с крака е нещо кой знае какво, но е неприятно и Finn няма да иска да има голям натиск върху тази област. Ирландеца се изправя на крака и вдига Almas, след което го мята под третото въже, а Almas се хвана за въжетата и се задържа на ръба на ринга. Bàlor обаче не знае за това и когато се обръща го разбира, след като бива разбит с Forearm Smash в лицето. Finn току-що бе замаян и това дава възможност на Almas да поеме контрол над ситуацията. Almas се качва на въжетата, след което като един истински таран изчаква внимателно да му се открие шанс за атака... и напада! Double Axe Hammer в главата на Интерконтиненталния шампион! Bàlor бе повален, но това не е достатъчно! Almas хваща Bàlor за краката и го влачи в центъра на ринга. Какво ли е намислило това мръсно животно? Така го наричам, заради неговите мръсни тактики и стратегии. Almas обръща Finn по корем... явно Almas наистина има план за действие.... KNEEBAR! FINN КРЕЩИ ОТ БОЛКА! ЛИЦЕТО МУ ПОЧЕРВЕНЯ, А ZELINA VEGA КАТО ЧЕ ЛИ ПРЕДВКУСВА ПОБЕДАТА! BÀLOR ЗАПОЧВА С ВСИЧКИ СИЛИ ДА СЕ БОРИ, ЗА ДА СТИГНЕ ДО ВЪЖЕТАТА, НО БОЛКАТА Е ДОСТА СИЛНА! ЕТО В ТАКИВА СИТУАЦИИ ЧОВЕК ТРЯБВА ДА ПОКАЖЕ ОТ КАКВО Е НАПРАВЕН И КАКЪВ Е ХАРАКТЕРА МУ! ЧОВЕК ТРЯБВА ДА ПОКАЖЕ, ЧЕ Е ИСТИНСКИ МЪЖ! ПОТТА СЕ СТИЧА ПО ЛИЦЕТО НА FINN, НО НЕ СЕ ПОЯВЯВА МИСЪЛ В МОЗЪКА, КОЯТО ДА ГО КАРА ДА СЕ ПРЕДАДЕ! ДА-А-А! FINN УСПЯ ДА СТИГНЕ ДО ВЪЖЕТАТА! Едва-едва го направи, но все пак се измъкна. Ух, тук напрежението бе огромно, дами и господа! Наистина болката, която чувстваше и продължава да чувства Finn е умопомрачителна. Finn се е хванал за въжетата и лека-полека започва да се изправя на крака. О, БОЖЕ! Само как го подсече с Chop Block в крака! Finn изкрещя по такъв начин от болка, че чак си помислих, че мен ме боли. Almas е готов да продължи акцията си мигновенно, без да губи време. Andrade хваща Bàlor, сякаш го готви за Skull End, но всъщност му прави Inverted DDT! Vega обсипва Almas с похвали, но това е само част от работата, която трябва да бъде свършена. Almas изглежда като човек, пълен с идеи. Следващото нещо, което му е на ум е да слезне от ринга и... недей, Almas! Той вдига рекламната завеса, която стои на  ринга, просяга се под въжетата, за да хване краката на "The Demon King и го издърпва донякъде, след което заклещва и двата крака на The Previously Called "Real Rock 'N' Rolla" между ръба и рекламната завеса на ринга от колената надолу. Almas прави това с цел, за да може по-лесно да налага крака на Bàlor... и се започна с ритниците! Almas не спира да рита и удря по всевъзможни начини левият крак на Finn, а Finn крещи от болка. Като цяло съдията е принуден да заплаши Almas с дисквалификация и Andrade се усеща, че риска не си струва. Ами ако наистина бъде дисквалифициран? По-добре да спре и да продължи акцията си по друг, различен начин. Almas се връща на ринга и изправя Bàlor, след което го обляга в ъгъла.... ПЪРЖОЛА-А-А, КОЯТО ИЗГОРИ ГЪРДИТЕ НА FINN! Това имаше такъв отзвук, че чак се чу на последните редове! Irish Whip от Almas, който цели да запрати Finn към срещуположния ъгъл, само че Finn се спира по средата на пътя, защото крака му поддаде. На Almas хич не му се нрави това и той иска да приключи колкото се може по-скоро с тази среща. Той знае, че колкото по-дълго протече този мач, толкова по-трудно ще стигне до победата, защото Finn е човек, който се справя доста добре в дългите мачове. Almas се насочва към съперника си... и точно когато пристига, Bàlor го изненадва с Pelè Kick! Не знам дали е играл номера с поддаването на крака, но сега определено го заболя. Bàlor изглежда мотивиран от подкрепата на публиката, която сякаш като че ли по магия му дава от енергията си и Finn се насочва към въжетата, само че това става по-бавно, отколкото трябва. Все пак Bàlor се качва на въжетата, но тъкмо когато го прави, то Almas го прекъсва с Enziguri Kick! Finn сега сяда на третия обегач, а Almas го хваща за главата... DDT! DDT от по-голяма височина! Много, ама много добро изпълнение от Almas! Право в десетката! Това дори накара Vega да го аплодира. Zelina си личи, че е отдадена към работата си, явно наистина има голямо желание Almas да пожъне успех в TNW, да остави нещо, с което да се гордеят бъдещите му деца. И тук е важно да се спомене, че Almas е просто нейн клиент, не е нещо повече от това. Almas веднага след като се изправи на крака намести Bàlor в позиция, удобна за извършването на Powerbomb, а през това време Vega крещи на всички запалянковци в залата. ("ТОВА Е ЧОВЕКЪТ, КОЙТО ЩЕ БЪДЕ ВАШ ИДОЛ РАНО ИЛИ КЪСНО! ВИЕ ЩЕ МУ СЕ ВЪЗХИЩАВАТЕ, ЩЕ СТЕ МУ ФЕНОВЕ, ЩЕ ГО ОБИЧАТЕ, ЩЕ ИСКАТЕ ДА СТЕ В НЕГОВОТО ЛЕГЛО, ЩЕ МЕЧТАЕТЕ ДА РАБОТИТЕ ЗА НЕГО! ВИЕ ЩЕ КУПНЕЕТЕ ТОЙ ДА БЪДЕ ВАШ!")

Само че докато Vega не спира да
възхвалява Almas, то Bàlor се съпротивлява.
Almas за всеки случай го налага в гърба, но
и това не се оказва достатъчно, за да свали Finn.

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas En05viY

Almas продължава упорито да се опитва
да направи този Powerbomb, но-о-о... не-е-е!
Не му се получи! Back Body Drop от Finn!
САМО ЧЕ ALMAS ПОКАЗА, ЧЕ Е RESILENT И
ГО БУТНА НАПРЕД, НО BÀLOR ПЪК ДЕМОНСТРИРА
СВОЯТА ПЪРГАВИНА И ГО ПРЕМАЗА С BASEMENT
DROPKICK
, КОЙТО ПОПАДНА ТОЧНО В ЦЕЛТА!~

ПРЕКРАСНО! БЕЗУПРЕЧНО ИЗПЪЛНЕНИЕ ОТ BÀLOR, ФЕНОМЕНАЛЕН SEQUENCE И ОТ ДВАМАТА! ПУБЛИКАТА ИМ ДАВА ЗАСЛУЖЕНИТЕ ОВАЦИИ, А СЪДИЯТА СЕ ГОТВИ ЗА ПОРЕДНИЯ ОПИТ ЗА ТУШ... ЕДНО-О-О... ДВЕ-Е-Е-Е...
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6456
Age : 21

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas   ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty7/8/2019, 02:37

КАКЪВ ХОД САМО!
ИМАМЕ ОПИТ ЗА ТУШ ОТ ШАМПИОНА!
1... 2... ИМАМЕ ЛИ ТРИ? НЕ-Е-Е!! ALMAS СЕ ПОВДИГА!
Върнете се в началото Go down
El Idolo
New User
New User
El Idolo


Join date : 08.07.2019
Posts : 39

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas   ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty7/8/2019, 19:17

AND ANDRADE KICKS OUT AT TWO! Finn Bálor не бе особено далеч от успеха, но изглежда, че ще трябва да се постарае малко повече, за да грабне победата. Almas намери начин да отлепи дясното си рамо от пода след второто отброяване на рефера и по този начин да запази шансовете си в този мач, а заедно с това и своите надежди за интерконтиненталната титла на Revenge. Въпреки неуспешния опит за туш обаче, Bálor със сигурност би могъл да извлече само и единствено позитиви от тази ситуация. Той намери начин да убие инерцията на "El Idolo" и да го свали на пода за по-дълъг период от време, забивайки двата си крака право в черепа му! Този мощен dropkick в главата определено успя да размъти мозъка на Andrade, който все още лежи проснат по гръб на тепиха и изглежда крайно неориентиран. Finn трябва да се възползва от състоянието на своя опонент и да не губи momentum-ът, който набра. С това свое изпълнение обаче, Bálor рискува и собственото си здраве, използвайки левия си крак. Кракът, който той лекуваше от контузия доста дълго време. Кракът, който попадна под мерника на самият Almas още от самото начало на този сблъсък! Finn седи на пода и се държи за левия глезен. По изражението му си личи, че изпитва болка. До колко сериозна е тя не можем да кажем, но със сигурност не е никак приятна, имайки предвид, че Bálor не може да се изправи вече няколко секунди. В крайна сметка ирландецът стиска зъби и се връща на крака, докато съперникът му е все още прикован на земята. Bálor не случайно е шампион и в момента го доказва! Той няма да позволи болката да застане на пътя му и да го пречупи. Finn дава максимумът от себе си във всеки един свой двубой и тази вечер няма да направи изключение! През това време Andrade лека по лека започва да се придвижва, пълзейки към долното въже. Той все още се опитва да се отърси от онзи dropkick, който отнесе преди малко. Finn като че ли обаче няма да му предостави тази възможност! Той хвърля поглед към Almas, след което бързо скъсява дистанцията помежду им. Bálor се навежда над тялото на Andrade, който обаче го изненадва с мощен forearm! Майчице мила! Този удар дойде като гръм от ясно небе за интерконтиненталния шампион! Finn залита назад, а това дава възможност на мексиканеца да се съвземе и да се изправи на крака. Точно това и прави "El Idolo"! Веднага след това той се втурва яростно напред към Bálor, опитвайки на свой ред да го свали на пода с clothesline. Finn обаче намира начин да залегне надолу, дърпайки със себе си и най-горното въже. Andrade вече бе набрал инерция и не успя да се спре навреме, прелитайки над въжетата! "El Idolo" се приземява на пода край ринга! Той остава да лежи долу, а загрижената Zelina веднага притичва до него, за да провери неговото състояние. Тя иска да се увери, че нейният клиент е добре и е в готовност да продължи този мач. В крайна сметка Andrade се изправя на крака. Реферът вече е на петото отброяване, а Almas се запътва обратно към ринга. Там обаче го чака Finn Bálor, който е заел позиция върху ръба, от външната страна на въжетата. Andrade успя да го види в последния момент, но не можа да реагира! Bálor се впуска напред към него, замахвайки за ритник в главата... МАМКА МУ! ZELINA VEGA СЕ ЖЕРТВА В ИМЕТО НА СВОЯ КЛИЕНТ И СЕ ХВЪРЛИ НА ПЪТЯ НА ШАМПИОНА! ТЯ ЗАСТАНА ПРЕД ТЯЛОТО НА ANDRADE И ЗА НЕЙНО ОГРОМНО ЩАСТИЕ, BÁLOR УСПЯ ДА СЕ СПРЕ НАВРЕМЕ, ПРЕДИ ДА Я ИЗРИТА В ЧЕРЕПА! ТАЗИ ЖЕНА СИ Е ЗАГУБИЛА УМА! Нейният "героичен" подвиг обаче успява да разсее Finn достатъчно дълго, за да може Almas да се възползва! "El Idolo" подкосява двата крака на Bálor и по този начин го сваля от apron-а!

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas HaYaX0n

Майчице мила! Bálor полетя надолу и разби главата си в ръба на ринга! Той се озовава на пода, държейки се за носа. Andrade успя някак си да се върне в играта, но за мен Zelina е тази, която заслужава похвала! Нейните бързи реакции и самоотверженост помогнаха на клиента и да обърне хода на мача в своя полза. Ето това е истински мениджър! Тази жена е изцяло отдадена на работата си и това си личи! Vega се е заела със задачата да направи "El Idolo" най-голямото име в TNW, да го издигне до върха на хранителната верига! И повярвайте ми, тя ще направи всичко възможно, за да я изпълни! Andrade е истински късметлия с човек като Zelina в ъгъла си. Красавицата отново се доближава до своя клиент, за да му даде наставления как да продължи от тук нататък. Жестовете й са красноречиви. Тя казва на Andrade, че за да спечели тази вечер, той не трябва да разчита само на своята физика, но и на ума си! Именно това направи самата Zelina преди малко, когато запази шансовете на Almas в срещата! Andrade поклаща глава в знак, че е разбрал, след което се изправя на крака и се впуска към Bálor, който все още лежи проснат на пода. Преди секунди Bálor се опита да подходи по-предпазливо, посягайки напред само със своя здрав десен крак, но в крайна сметка не успя да завърши атаката си, благодарение на Vega, която се изпречи на пътя му. Мнозина биха я изритали в главата без дори да се замислят, но не и Finn Bálor! Ирландецът е истински мъж и шампион, и не би си позволил да посегне на жена по каквато и да било причина! Дори когато става въпрос за един толкова важен мач. Bálor е тук с една единствена задача и тя е да победи Andrade, и да си отмъсти за това, което той стори миналата седмица в Rampage. До момента шампионът не се справяше никак зле, но сега Almas е този, който има контрол над срещата! Той сграбчва Finn за косата и го вдига от пода, след което го връща обратно между въжетата. "El Idolo" също се качва на ринга, след което се заема с нова атака, а мишената е същата - левия крак на Bálor! Ирландецът лежи проснат по гръб на тепиха и е напълно беззащитен! Andrade пристъпва напред към него, след което поставя единия си крак върху левия глезен на шампиона! О, не! Не го прави! НЕ-Е-Е-Е! Almas забоде чудовищен stomp върху наранения крак на Bálor! Ирландецът изкрещя от болка, а виковете му се чуха до най-горните редове в залата! Той се гърчи на пода, държейки се за глезена, а Andrade приема всичко това с усмивка! Кучи син! Колко садистичен трябва да си, за да се наслаждаваш на това!? "El Idolo" е горд със себе си, а самата Zelina Vega е също толкова доволна от гледката! Тя аплодира своя клиент, надъхвайки го да продължи да тормози крака на Bálor! Almas слуша и изпълнява! Той се навежда над тялото на Finn и сграбчва левия му крак с двете си ръце! "Ахилесовата пета" на шампиона отново е в коварните лапи на "El Idolo"! Finn трябва бързо да измисли нещо, защото в противен случай ще трябва да понесе още болка, а това би намалило сериозно шансовете му в този сблъсък! Andrade се готвеше за поредната атака върху левия крак на ирландеца, но той успя да реагира навреме, забивайки мощен ритник в слепоочието със свободния си десен крак! Andrade не очакваше това и остана изненадан! Той залита назад, поклащайки се, и се държи за главата. Този kick от страна на шампиона определено успя да размъти мозъка му! На Almas ще са му нужни още няколко секунди, за да успее да се съвземе, а това дава отличен шанс на Bálor да се възползва от спечеленото време и да се върне обратно в мача! Finn опитва да се изправи на крака, подпирайки се на въжетата, но точно преди да го направи, Almas връхлита към него и го посича с мощен ритник в лявото коляно! Bálor моментално наддава вик от болка, а след това се стоварва обратно на пода! Контузеният крак на ирландеца отново стана мишена за "El Idolo"! Finn лежи в ъгъла на ринга, облегнал гръб на обтегача. Zelina Vega вижда добра възможност за нейния клиент и веднага го подканва да действа! Тя дава инструкции на Andrade, който се отдръпва назад към отсрещния ъгъл на ринга, а след това се засилва обратно към Bálor, забивайки-и-и...

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas IlrwfF3

RUNNING KNEE SMA-A-ASH!

БА-А-АМ! ЕДНА ОТ ЗАПАЗЕНИТЕ МАРКИ НА "EL IDOLO" ТОКУ-ЩО ВЛЕЗЕ В УПОТРЕБА! ДВЕТЕ КОЛЕНА НА ANDRADE ПОПАДНАХА ПРАВО В ЧЕРЕПА НА BÁLOR, КОЙТО СЯКАШ ЗАГУБИ СЪЗНАНИЕ! ZELINA ЗАПОЧВА ДА КРЕЩИ КРАЙ РИНГА, ДАВАЙКИ НАСТАВЛЕНИЯ НА ALMAS ДА ОПИТА ТУШ. ТОЙ НЕ ГУБИ НИТО СЕКУНДА ПОВЕЧЕ И ВЕДНАГА ПОЛАГА ТЯЛОТО СИ ВЪРХУ ТОВА НА СВОЯ ОПОНЕНТ! COVER! ONE-E-E... TWO-O-O...
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7294

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas   ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty7/8/2019, 19:37

ЩЕ БЪДЕ ЛИ СЛОМЕН БАЛЪР?!
1.....
2.....
АЛМАС,
АЛМАС БЕШЕ МНОГО БЛИЗО,
НО НЕ УСПЯ ДА ПРЕЧУПИ ФИН!
МАЧЪТ ПРОДЪЛЖАВА!
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2406
Age : 19

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas   ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty9/8/2019, 01:36

ALMAS БЕ УЖАСНО БЛИЗО ДО ТОВА ДА ПОБЕДИ ИНТЕРКОНТИНЕНТАЛНИЯ ШАМПИОН, НО НЕ СЕ ПОЛУЧИ! СЪВСЕМ МАЛКО МУ ТРЯБВАШЕ, ЗА ДА ТУШИРА СЪПЕРНИКА СИ, НО BÀLOR ПОКАЗА НЕВЕРОЯТНА ИЗДРЪЖЛИВОСТ И СЕ ПОВДИГНА НА ДВЕ! Almas и Vega са изключително бесни и нервни. Те си помислиха, че това ще бъде краят, но познайте какво... не се получи. Феноменално представяне от Almas и прекрасна работа от Vega, макар че не харесвам метода ѝ, то е ефективен и е правилен от гледна точка на това, че помага на клиента си. И наистина тази помощ за малко щеше да доведе до перфектния резултат, който двамата гонят, но Bàlor не е човек, когото можеш да победиш лесно. Неговите мачове са дълги и мъчителни. Almas ако се е постарал да разбере повече за Bàlor, то със сигурност ще знае това, но въпреки всичко, което казах, то пак можеше да очаква победа, защото наистина "El Idolo" се справи фантастично. Много хора си помислиха, че е възможно Almas да шокира TNW Universe, но все още е рано. С напредъка на времето ще разберем дали наистина Andrade е способен да прикове раменете на Finn за три секунди. Засега обаче... мисията е неизпълнена. Almas осъзнава, че няма как да остави Finn да си почива още дълго време, защото... ако случайно някак си не сте наясно с възможностите на Bàlor, то ще ви кажа само, че ирландеца умее да прави comeback по всякакви начини и това трябва да притеснява опонентите му. Almas го изблъсква с крак извън ринга и след това с насочва към трупа на Bàlor. Vega продължава да мотивира "El Idolo", а той изглежда, че с времето трупа все повече и повече самочувствие. Ауч! Главата на Finn бе забодена с всичка сила в коментаторската маса отляво, точно до феновете отсрани. Almas като че ли има едно наум. Какво ли ще е то? НЕ, БОЖИЧКО! ALMAS РАЗГЛОБЯВА МАСАТА! МАХА РЕКЛАМНАТА ТАБЕЛА, СЛЕД ТОВА И МОНИТОРИТЕ... ТОЙ РАЗЧИСТИ МАСАТА ОТ ВСИЧКО, КОЕТО ИМА ПО НЕЯ! Е, ВРЕМЕ Е НЕЩАТА ДА ЗАГРУБЕЯТ... IT'S TIME TO GET EXTREME! ALMAS СЕ ОПИТВА ДА КАЧИ BÀLOR НА МАСАТА, САМО ЧЕ ИРЛАНДЕЦА СЕ СЪПРОТИВЛЯВА И ЗАБОЖДА УДАРИ В КОРЕМА НА ALMAS, СЛЕД КОЕТО ЗАБОЖДА ГЛАВАТА МУ НА МАСАТА! Всъщност... трябва да се спомене, че забравихме, че съдията брои. Той е на осем, а Bàlor се връща на ринга. Almas изглежда замаян... ДЕВЕ-Е-Е-ЕТ... ТОЗИ МАЧ ПРОДЪЛЖАВА, СКЪПИ ЗРИТЕЛИ! ALMAS СЕ ВЪРНА НАВРЕМЕ НА БОЙНОТО ПОЛЕ! Явно засега няма да има екстремности, но това не пречи да се насладим на двубоя, защото и без чупене на маси ни очакват страхотни неща. И двамата застават на крака. Bàlor се насочва към Almas, който пък обаче от своя страна го подсича с бърз Low Dropkick в коляното на левия му крак! Това бе доста неприятно. Дори и за гледане хич не е хубаво, но трябва да си призная, че именно така караш човек да попадне в лапите ти. Almas успя да установи контрол в срещата и сега може да се чувства като господар. Finn се застанал на колене и се държи за крака си, а Almas се усмихва мазно-мазно. Almas явно има план. Той подпира Finn на второто въже, подскача за 1-2 секунди, подгрявайки се за следващото изпълнение, засилва се с въжетата отсреща и... DOUBLE KNEES TO THE BACK! ХЕМ ГО ОБЕСИ, ХЕМ МУ УНИЩОЖИ ГЪРБА! А ТОВА ЯВНО НЕ Е ВСИЧКО, ЗАЩОТО СЛЕД ТОВА ALMAS БЪРЗА ДА ГО ВДИГНЕ И ДА ГО ТРЪШНЕ НА ТЕПИХА С BACK BODY SUPLEX! ТОВА ЛИ ЩЕ БЪДЕ ВСИЧКО, ДАМИ И ГОСПОДА? ЕДНО-О-О... ДВЕ-Е-Е-Е... ЯВНО НЕ! Bàlor отново отлепи рамото си точно преди третото отброяване! Надеждите на Almas като че ли в един момент изглеждат като реалност, в друг те стават на пух и прах. Интерконтиненталният шампион продължава да се бори и не се дава, но наистина положението за него е тежко. Офанзивата на Almas е добра, Bàlor няма никаква свобода. Колкото и да го е яд, то Almas трябва да се фокусира и да продължи да се бие концентрирано през цялото време. Именно това му напомня и Zelina Vega, която продължава да го наставлява и да му помага със съвети как да спечели.

Almas се изправя на крака и с тежка въздишка
започва следващата си атака. Andrade изправя
Finn, след което го засилва към въжетата, само
че Finn успява да контраатакува и Almas отново
е в опасност... DROPKICK!!!~

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas 0q9F70I ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas QIrOBqB

Погледнете Finn... изглежда на ръба на силите си,
но това е далеч от истината, защото той е
способен да продължи акцията си. Докато
наблюдаваме повторението от миналата
ситуация, Finn се насочва към Almas, но
впоследствие бива хванат, само че Finn
се измъква и-и-и... БОЖЕ, КАКВО DDT!!!~

ABSOLUTELY GORGEOUS! НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ! АТЛЕТИЗЪМ ОТ НАЙ-ВИСОКА КЛАСА! НЕ ЗНАМ КАК ДА ГО ОПИША! ЕДИН ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ ХОДОВЕ, КОИТО СЪМ ВИЖДАЛ В ПОСЛЕДНО ВРЕМЕ! УАУ... ПРОСТО УАУ! THIS IS AWESOME! И ПУБЛИКАТА ПОКАЗВА СВОЕТО ВЪЗХИЩЕНИЕ! Двамата очевидно имат страхотна химия на ринга. Може би това щеше да бъде точният момент, в който Finn се качва на въжетата, за да направи Coup de Grace и да сложи край на всичко. Истината обаче е друга... напълно различна е. Finn има проблеми с крака, което ще рече, че трудно ще се изкачи нагоре, дори и да успее да се изправи набързо, а и както виждаме сега... положението хич не е добре. Болката в крака за миг се усили повече от очакваното и Finn не можа дори и да опита туш. Гениалните атаки върху крака по-рано от Almas наистина се оказа, че имат ефект, в което не съм и се съмнявал. Едно нещо ще си призная и то е, че Finn наистина изглежда, че вдигна нивото на престиж на титлата нагоре. Такъв мач скоро за Интерконтиненталната титла не бях виждал и сега съм наистина щастлив да наблюдавам това зрелище и за мен е чест да го коментирам. Такива мачове не се срещат всяка седмица, въпреки че наистина TNW предлага най-добрия кеч на света, то в Rampage не винаги имаме възможността да наблюдаваме хора като тези в Main Event-а, правейки мач, който спокойно може да попадне в картата за всяко едно Pay-Per-View, дори и Pain. Хвалбите ми едва ли са едно такова доказателство, но техните действия със сигурност са. Реакцията на публиката също казва доста неща, защото качеството на даден мач доста често се съди по реакцията на запалянковците в залата и това е на ниво, както всичко друго. Помня, когато преди около две години се говореше, че Bàlor е имал най-добрия мач в историята на Rampage или най-малкото един от най-добрите. Тогава той Демона беше предизвикан от Jeff Hardy. Съгласен съм, че онзи мач беше наистина ТОП, но тазвечершната битка има потенциала да го надмине. Не мога да кажа, че ще се случи, но наистина за момента си личи, че това може да се случи. А нека не забравяме, че това може да не бъде последната среща между двамата, ако Almas победи съперника си, така че "The Demon King" задължително трябва да е максимално внимателен, ако не иска втори мач с Almas на Revenge за Интерконтиненталната титла. Almas изглежда като голяма заплаха за титлата на Finn, така че ако бях на мястото на шампиона, то щях да съм доста притеснен, защото Almas има голяма вероятност да стане следващият, държал титлата. Но нека първо Almas си свърши работата тази вечер, за да може да опита да напише история на Revenge, където ще бъде истинското отмъщение за "добрите" стари времена. Finn се хваща за въжетата и се мъчи да се изправи. WAIT A MINUTE... ZELINA VEGA БРЪКНА В ОЧИТЕ НА FINN, ДОКАТО СЪДИЯТА ПРОВЕРЯВАШЕ ALMAS! СТИГА ДЕ-Е-Е! ТОВА Е АБСОЛЮТНО НЕПРИЕМЛИВО! Finn все пак застава на краката си здраво, но не може да се концентрира върху Almas, който успява да го хване за Roll-Up: ЕДНО-О-О... ДВЕ-Е-Е-Е... НЕ-Е-Е! FINN СЕ ПОВДИГНА! Almas използва своята хитрост, но и тя не му донесе победата. И двамата се изправят едновременно, но Finn започна да куца и именно заради това Almas го ритна 2-3 пъти в крака, след което се опитва да намести Finn за Hammerlock DDT - запазената марка на Almas, чрез която завършва мачовете си. Bàlor обаче е борбено момче и не се предава... NORTHERN LIGHTS SUPLEX! Finn не знам откъде събра цялата тази сила, но го направи. Само дотам обаче. Свикнали сме след този ход да има опит за туш, но е и в този случай. Finn усеща адреналина в себе си и е мотивиран. Личи си, че има страст към този спорт. Професионалната борба е всичко за него и той е готов да даде всичко, за да бъде успешен. И днес това го доказа. Almas се търкаля и слиза от ринга. На Finn не му останаха много опции, тук ще трябва да рискува. Bàlor се подготвя за една неспираща болка, но в името на победата ще рискува цялото си тяло.

ОТНОВО ТЯ... ОТНОВО ZELINA VEGA!
ТЯ Е НА APRON-А! Като че ли това ще
спре Finn... много жалко, но бих казал,
че Vega постъпва умно, тъй като така
ще предпази Almas от нещо наистина
ужасяващо, което Finn е на път да стори.

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas X8KerHz

Ирландеца изглежда, че се отказва
да продължи действията си. Дотук
беше атаката му. ИЛИ ПЪК НЕ!
BÀLOR ПРАВИ ЗАСИЛКА С ПОМОЩТА
НА ВЪЖЕТАТА И-И-И... TOPÈ CON HILOOO!~

ЕХААААА! ПОГЛЕДНЕТЕ ИЗРАЖЕНИЕТО НА VEGA... ТЯ НЕ МОЖЕ ДА ПОВЯРВА! НИЕ СЪЩО! ТОВА БЕ УЖАСЯВАЩО ДОБРО! МАЙЧИЦЕ МИЛА... НЕ ЗНАМ КАКВО СЕ СЛУЧИ ТОКУ-ЩО, BUT IT WAS AMAZING! FINN СЕ ГЪРЧИ ОТ БОЛКА, НО ЩЕ СЕ ПРОБВА ДА ТУШИРА ALMAS! BÀLOR ХВАЩА ТЯЛОТО НА МЕКСИКАНЕЦА И ГО ВРЪЩА НА РИНГА И С ПОСЛЕДНИЯ ВЪЗДУХ В ДРОБОВЕТЕ СИ, КОЙТО ИМА, СЕ ПРОБВА ЗА ТУШ: ЕДНО-О-О... ДВЕ-Е-Е-Е... IS THIS IT?
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6456
Age : 21

ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas   ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty9/8/2019, 01:39

ТОВА ЛИ ЩЕ Е?
1....
2....
НЕ-Е-Е-Е!! ПОВДИГАНЕ ПРЕДИ ТРИ!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas   ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Singles Match > TNW Intercontinental Champion Finn Bàlor vs. Andrade "Cien" Almas
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 7. Singles Match > Andrade 'Cien' Almas vs. Shaemus
» 10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ???
» ME: IC Title №1 Contenders Match > Andrade "Cien" Almas vs. Johnny Gargano
» 4. Singles Match > TNW European Champion Will Ospreay vs. ??? (Finn Bálor on announce table)
» ME: Singles Match > Andrade Almas vs. Tommaso Ciampa

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 10.08.2019-
Идете на: