Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles

Go down 
+2
Baevtista
Yuliyan
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles   ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles - Page 2 EmptyПон 9 Мар 2020 - 14:51

That was a close one! AJ Styles се превъртя на 450 градуса и се стовари с цялата си тежест право върху проснатия по гръб в средата на ринга Rollins! Ребрата на Световния шампион станаха на пихтия! AJ не загуби нито секунда и веднага пробва късмета си, правейки опит за туш. "The Phenomenal One" изглеждаше сигурен в успеха си и вече предвкусваше победата, но уви Seth намери начин да отлепи дясното си рамо от пода, точно преди третото отброяване на рефера. Styles не изглежда никак доволен. Дори бих казал, че е бесен! Току-що той успя да изпълни един от коронните номера в арсенала си. Ход, с който е печелил десетки, ако не стотици мачове! Този път обаче той не се оказа достатъчен! Не се оказа достатъчен, защото Seth Freakin' Rollins отказа да бъде пречупен! Шампионът стисна зъби и успя да оцелее. Въпросът обаче е още колко дълго ще издържи? Надмощието на Styles започна да става все по-осезаемо и ако Rollins иска да запази Световната титла в свое притежание и да продължи да преследва рекорда на Jon Moxley, то ще трябва бързо да измисли начин да се измъкне от тази ситуация! AJ изглежда все по-отчаян, но въпреки това не се отказва. Не и когато е толкова близо до крайната си цел! "The Phenomenal One" е твърдо решен да се върне обратно на трона и повярвайте ми... Той е готов на всичко, за да го стори! Styles бавно се изправя на крака, дишайки тежко. Той се навежда над тялото на своя опонент и го сграбчва за косата, след което го издърпва нагоре, изправяйки го на крака. Rollins все още се олюлява напред-назад, а AJ го придържа, за да не се стовари обратно на пода. Вместо да атакува обаче, Styles крещи нещо на Seth. Поредната доза trash talkin' от AJ, която обаче ще му изиграе лоша шега! Той даде достатъчно време на Rollins да се съвземе и шампионът успя да се възползва! "The Architect" заши мощен удар с лакът право в челюстта на Styles, който моментално залитна назад. Следва ритник под капачката, който поваля AJ на колене! Rollins вижда възможността и веднага я сграбчва! Той прави rebound от въжетата и се втурва право към Styles, опитвайки да забоде Curb Stomp... НЕ! AJ СЕ ИЗМЪКНА! "The Phenomenal One" реагира навреме и успя да се плъзне под долното въже в последния възможен момент! Rollins бе на път да сложи точка на спора, но уви не успя! Той обаче не се отказва и отново се впуска в атака. Докато Styles си взима time-out край ринга, Seth се втурва яростно с главата напред и прелита между въжетата-а-а... COUNTER BY STYLES! TNW WORLD CHAMPION ОПИТА ДА СЕ ГМУРНЕ В SUICIDE DIVE, НО БЕ ЗАСЕЧЕН ОТ ДЯСНАТА РЪКА НА ПРЕТЕНДЕНТА! Rollins залита назад, държейки се за ченето, а AJ се възползва от ценните секунди, които успя да си спечели току-що, и се качва върху ръба на ринга. "The Phenomenal One" застава от външната страна на въжетата и започва да дебне! Seth най-после се съвзема и пристъпва напред към него, но Styles го посреща с нов forearm! Rollins залита назад, а AJ пристяга налакътника си... Това може да значи само едно. КРАЯТ Е БЛИЗО! AJ STYLES СГРАБЧВА ЗДРАВО ГОРНОТО ВЪЖЕ С ДВЕТЕ СИ РЪЦЕ, СЛЕД КОЕТО СЕ КАТАПУЛТИРА ОТ НЕГО И ВРЪХЛИТА КЪМ ROLLINS С PHENOMENAL FOREA-A-ARM... THERE'S NOBODY HOME! Seth успя да се наведе и AJ удари на камък! Styles се претърколи през глава, след което обаче бързо се изправя и веднага се втурва към Rollins...

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles - Page 2 NTucfWQ

SUPERKICK!

MAMMA MIA! КАКЪВ РИТНИК В ЧЕРЕПА! AJ STYLES БЕ ОБЕЗГЛАВЕН НА МЯСТО! "THE PHENOMENAL ONE" БЕ ПРАТЕН В НОКАУТ! Той се просва по гръб на тепиха и остава да лежи като отстрелян дивеч! Хайде, Seth! Туширай го, мамка му! Rollins обаче сякаш няма сили дори да опита туш! Той е по корем на пода и бавно пълзи към въжетата, опитвайки се да се добере до тях. Ето, че успява да се плъзне под долното въже и да се изправи върху ръба на ринга. Styles продължава да лежи неподвижно, а Seth вече се изкачва нагоре по обтегача. Ще успее ли да довърши започнатото? Световният шампион вече е върху горното въже, а Styles все още не помръдва и мускул от своето тяло! Rollins се надига нагоре... Той е готов да полети! Готов е да закове и последния пирон в ковчега на Styles! ROLLINS СКАЧА-А-А... FROG SPLASH! НЕ-Е-Е! AJ КОНТРИРА! "THE PHENOMENAL ONE" УСПЯ ДА СЕ СВИЕ, ПОВДИГАЙКИ КОЛЕНАТА СИ НАГОРЕ И SETH СЕ СТОВАРИ ПРАВО ВЪРХУ ТЯХ! Шампионът се гърчи от болка на пода, а това дава отлична възможност на AJ да се съвземе и да опита да се върне в мача! Styles бе успял да набере инерция и държеше контрол над случващото се на ринга през по-голямата част от двубоя. Ще успее ли отново да поеме волана? Той бавно се изправя на крака, подпирайки се на въжетата, след което пристъпва напред към Seth, който все още лежи на пода. Styles се надвесва над него и успява да го повдигне нагоре, след което го поставя върху раменете си. Следва опит за Fireman's Cary Neckbreaker, който обаче се оказва неуспешен! Rollins успя да се приземи здраво на двата си крака! Styles посяга към него, но бива изпредварен от Seth, който го поваля на пода с clothesline! AJ бързо се изправя, но отново бива свален с втори clothesline. Seth започна лека по лека да набира скорост! Styles е на крака, но изглежда разклатен! Той обляга гърба си на обтегача, а Rollins се втурва яростно напред към него, забивайки мощен forearm! Следва опит за irish-whip към отсрещния корнер, който обаче бива контриран от AJ. Той на свой ред опитва да запрати Seth в ъгъла, но не успява! Rollins извива лявата ръка на Styles, след което нанизва брутален forearm със завъртане! Майчице мила! Не мога да повярвам, че AJ остана на крака след този удар! Той залита напред-назад, а Seth го сграбчва и го вдига високо във въздуха...

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles - Page 2 AI0mrpz

FALCON ARRO-O-OW!

ДА-А-А! ЗАКОВА ГО! SETH ROLLINS ДРЪПНА СПУСЪКА И НАВЯРНО СЛОЖИ ТОЧКА НА СПОРА! СЛЕДВА МОМЕНТАЛЕН ОПИТ ЗА ТУШ ОТ СТРАНА НА ШАМПИОНА! ТОВА ЛИ Е КРАЯТ? РАМЕНЕТЕ СА ПРИКОВАНИ ПЛЪТНО КЪМ ПОДА, А AJ STYLES НЕ ПОМРЪДВА! ЕДНО-О-О... ДВЕ-Е-Е... ДВЕ И ПОЛОВИНА-А-А... ЩЕ ИЗЛЪЧИ ЛИ ПОБЕДИТЕЛ ОЩЕ ТУК И СЕГА ТАЗИ ЗРЕЛИЩНА БИТКА!?
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles   ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles - Page 2 EmptyПон 9 Мар 2020 - 19:36

FALCON ARROW!!
ROLLINS Е НА ПРАГА, НА ПРАГА НА ПОБЕДАТА...
1......
2......
И СТАЙЛС УСПЯВА НЯКАК ДА ИЗРИТА!!
Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles   ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles - Page 2 EmptyВто 10 Мар 2020 - 11:09

Michael Cole: Е ти трябва да се е**ваш, колега!

Corey Graves: Невероятно, този мач продължава!

Rollins се е хванал за главата и не може да повярва, че Styles се повдигна. Той внимателно обмисля следващия си ход, изправя се на крака... и сигнализира за Curb Stomp! Дали това вече ще бъде краят на този двубой?! AJ бавно се надига от земята, а Rollins се засилва към него... но бива избутан право в обтегача! Шампионът забива рамото си в сглобката и в последствие се свлича на ринга. Styles отмята косата си настрани, след което прескача въжетата... дали ще видим Phenomenal Forearm?! "The Phenomenal One" започва да се нахъсва, докато Seth се държи за рамото...



SHOT THROUGH THE HEART
AND YOU'RE TO BLAME,
YOU GIVE LOVE A BAD NAME!



Corey Graves: Възможно ли е?!

Michael Cole: Ако това е реално, то ти наистина трябва да се е**ваш с мен, колега!

Музиката на Chuck Taylor оглася залата в родния му щат, а Styles е в ступор! "The Phenomenal One" не откъсва погледа си от titanron-а... но Taylor така и не се появява! AJ насочва вниманието си към Rollins, скача високо във въздуха... но бива контриран с ритник в корема! Styles не успя да забие своя Phenomenal Forearm! Претендентър прикляка, а Seth се засилва към въжетата... CUUUURB STOOOMP!!!

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles - Page 2 B1swNhG

Michael Cole: Rollins покрива - 1... 2... 3!!! Шампионът запазва! Ето защо в тези мачове трябва да си фокусиран на 100%, колега - всяко едно разсейване може да ти излезе скъпо, както сами видяхме.

Corey Graves: Ти е**ваш ли се, колега - поредният мръсен номер на Taylor коства шампионската титла на Styles! А той даже не е в залата!

Michael Cole:
Може и да си прав, колега... и въпреки, че "The Kentucky Gentleman" не е тук тази вечер, по всичко личи, че ще го видим отново съвсем скоро...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles   ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 4. Singles Match: Seth Rollins vs. AJ Styles
» 1. Opening: Singles Match > Seth Rollins vs. AJ Styles
» 8. ME: Triple Threat Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) vs. Seth Rollins vs. AJ Styles
» CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa
» 6. Half-Hour Triple Threat TNW Championship Match: Seth Rollins vs. AJ Styles vs. Johnny Mundo

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2020 :: Back In Black (2020)-
Идете на: