Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles

Go down 
+2
Baevtista
Yuliyan
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles Empty
ПисанеЗаглавие: ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles   ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles EmptyНед Фев 23, 2020 9:09 pm

1. AJ Styles
2. Seth Rollins
Върнете се в началото Go down
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 747
Age : 26

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles   ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles EmptyВто Мар 03, 2020 7:46 am

*GET READY TO FLY*


Моментът на истината настъпи! Време е за последния, най-важният, главният мач за вечерта! Мачът, който всеки един кеч любител чака с нетърпение, двубоят, който ще противопостави две от най-големите имена на тази компания, хора, които жертват всичко, за да постигнат целта си, двама истински професионалисти в сферата, в която работят. "The Architect" vs. "The Phenomenal One". Дами и господа, Seth Rollins vs. AJ Styles... Много неща можем да кажем и за двамата, но едва ли ефирното време ще ни предостави тази възможност. Накратко можем да обобщим какво се случи през последните седмици - AJ Styles предизвика Rollins на двубой за титлата в тежка категория, последва и съгласие от страна на Ролинс. Нещата ескалираха тази седмица, когато двамата опоненти се сблъскаха на ринга, при подписване на договора за предстоящия сблъсък, но съдейки по тежките думи казани между двамата, то нямаше как да не го очакваме. AJ Styles се спуска по рампата с бърза походка. Това е голямо предизвикателство за него, той желае още веднъж да се окаже в главния двубой на PAIN и то като световен шампион. Докато имаше тежка контузия, на няколко пъти той сподели, че ако иска да постигне още нещо в този бизнес, то това е нещото, което най-много иска. За последен път да бъде на ринга в главния мач на най-голямото кеч събитие. Сега има огромния шанс да стигне до там, сега има шансът да постигне това свое желание. На една крачка от мечтата, но каква крачка само...

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles GiphyME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles Giphy


AJ Styles много бързо се придвижи до ринга, явно иска нещата да се случат по-бързо, сякаш няма време за губене. Публиката поднася своите освирквания по негов адрес, но той няма време да мисли за нищо друго, освен за предстоящия двубой. Именно заради това, AJ Styles започва да загрява, правейки последни приготовления за този звезден сблъсък, за този сблъсък на титаните. Публиката вече е отправила погледа си към Titantron-a и с голямо нетърпение очаква и световния шампион на T...N...W..

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles Giphy
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles   ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles EmptyСря Мар 04, 2020 8:14 pm

- BUUURN IT DOOOOOWN! -



- And his opponent, from Devenport, Iowa, weighing 217 pounds
HE IS THE TNW WORLD CHAMPION... SEEETH ROOOLLIIINS!!!

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles LP0cN7Y ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles XoW8PCM

Michael Cole: Louisville, Kentucky stand up and welcome your champion! Seth Freakin' Rollins се появява в началото на рампата и смея да твърдя, че изглежда по-готов от всякога! Световният шампион е твърдо решен тази вечер да завоюва една от най-големите победи в своята професионална кариера. Само след броени секунди той ще се изправи очи в очи на ринга срещу може би най-титулувания кечист в цялата история на Total Nonstop Wrestling. Първият Световен шампион и седем-кратен носител на пояса! Човекът, който вдигна летвата преди почти единадесет години! "The Phenomenal One" - AJ Styles! Това навярно ще бъде най-трудната защита на титлата в сметката на Rollins, но съм сигурен, че ще бъде и най-сладката от всичките! Разбира се ако Seth съумее да се справи с целеустремения Styles. AJ е твърдо решен да се качи обратно на трона и да си върне короната, която му принадлежи! Ако има човек, който би могъл да спре царуването на "The Architect", то това определено е AJ Styles!

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles B14ry85

Corey Graves: Seth крачи устремено надолу по рампата, готов за мача на живота си! Мач, който би могъл да се окаже ключов за цялата му кариера! Всичко, което е градил... Всичко, за което е мечтал, и за което се е борил... Всичко това е заложено на карта тази вечер! Двама от най-добрите в този спорт, двама от най-впечатляващите супер-звезди, стъпвали между въжетата... Един срещу друг на ринга на Total Nonstop Wrestling! TNW World Champion се приближава все повече до бойното поле, на което съвсем скоро ще влезе в битка на живот и смърт! Seth се изкачва по металните стъпала, след което заема мястото си върху обтегача и прави своя класически taunt. Феновете не спират да скандират името на шампиона. Очевидно е кой е фаворитът на публиката в този мач. Това обаче няма абсолютно никакво значение, тъй като всичко ще се реши точно тук, на арената! Louisville, затегнете коланите! Време е да станем свидетели на нещо специално! Нещо наистина грандиозно! Черешката на тортата, гвоздеят на програмата... IT'S SHOW TIME!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles   ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles EmptyСря Мар 04, 2020 9:11 pm

START!
Върнете се в началото Go down
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 747
Age : 26

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles   ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles EmptyЧет Мар 05, 2020 7:07 am

Началото на един от най-очакваните сблъсъци в историята на TNW е дадено. AJ Styles срещу Seth Rollins e факт! Двамата веднага се втурват един към друг и се вкопчват. ЕЙ ДЖЕЙ Стайлс притиска Ролинс в единия ъгъл, нанасяйки му удар с коляно в областта на корема. Мигновенно  след това, Ролинс бива запратен към противоположния corner. Ролинс удря гърба си, но стиска зъби и продължава без да пада на тепиха. Стайлс се приближава към него и продължава тази серия с удари в гърдите на Сет. Много силни и звучни chop-ове за световния шампион. Стайлс пое инициативата в двубоя, пълна доминация от негова страна в първите минути на двубоя. Ролинс бива качен на най-горното въже на обтегача. Публиката никак не харесва това... Стайлс ще опита нещо, което може да нарани Ролинс до голяма степен. Опитите му обаче приключват, защото Ролинс се взима в ръце и нанася юмрук в черепа на AJ. Съответно "The Phenomenal One" бива разклатен и отстъпва от въжетата, правейки няколко крачки назад. Това дава малко време на Сет да осъзнае добре какво се случва. Той се на глася на най-горното въже на обтегача и погледът му е отправен изцяло към неговия опонент. AJ Styles се обръща с лице към шампиона, който скача в опит за Crossbody, но-о-о-о-о-о... ЕЙ ДЖЕЙ СТАЙЛС УЛАВЯ РОЛИНС С ДВЕТЕ СИ РЪЦЕ, ТОВА НИКАК НЕ Е ДОБРЕ ЗА СЕТ... ТОВА Е-Е-Е-Е-Е... BODYSLAM ЗА РОЛИНС. ПО КАКЪВ НАЧИН УСПЯ ДА КОНТРИРА НЕЩАТА СТАЙЛС САМО... Ролинс се гърчи от болка и въргаляйки се, може би без да осъзнава, той се оказва извън ринга. Болките в кръста на Сет сякаш се засилиха. Съдията отива да провери неговото състояние, докато Стайлс доволно се усмихва на случващото се. Ролинс дава знак, че може да продължи двубоя и прави опити да се изправи, а Стайлс е готов да му "помогне" това да се случи. ЕЙ Джей излиза от ринга и продължава серията от удари в областа на гърба на Ролинс. Съдията започна отброяване. Двамата трябва да се върнат възможно най-бързо на ринга или сблъсъкът ще приключи без победител. Стайлс хваща Ролинс за ръката и го засилва с всичка сила-а-а-а... РОЛИНС СЕ ЗАБИВА В МЕТАЛНИТЕ СТЪЛБИЧКИ, КОИТО СА ОКОЛО РИНГА! РОЛИНС ЗАБИ ОТНОВО ГЪРБА СИ. ПУБЛИКАТА ОСВИРКВА ДЕЙСТВИЯТА НА ЕЙ ДЖЕЙ. Ролинс лежи проснат на пода, но Стайлс със сигурност не иска да оставя нещата по този начин, той иска победа с туш на ринга. Именно заради това, хваша Ролинс за косата и го влачи до ринга. Двамата отново са на тепиха. Ролинс лежи в единия ъгъл и прави опити да се изправи. Стайлс е много доволен от това, което се случва. Той няма грам жал и дори не изчаква Сет да се изправи, а бързо го изритва в корема. Ролинс се присвива, а Стайлс го придърпва далеч от въжетата, за да не отнесе устна забележка от рефера. Сет остава на колене пред ЕЙ ДЖЕЙ Стайлс, който го държи за косата, гледка, която феновете на Ролинс не желаят да виждат. Стайлс се усмихва широко и въпреки че само до преди секунди отмести Сет от въжетата, сега отново го влачи в тази посока. СТАЙЛС ИЗДЪРПВА РОЛИНС И ПРИТИСКА ГЪРЛОТО МУ НА ВЪЖЕТАТА...

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles Giphy


ИСТИНСКИ КУЧИ СИН! КАКВО СИ ПОЗВОЛЯВА ЕЙ ДЖЕЙ СТАЙЛС?! СЪДИЯТА ВЕДНАГА ЗАПОЧВА ДА МУ КРЕЩИ ДА ПУСНЕ СЕТ ИЛИ ЩЕ ГО ДИСКВАЛИФИЦИРА! СТАЙЛС ПУСКА РОЛИНС И СЕ УСМИХВА ОЩЕ ПО-ШИРОКО. Това е истинско унижение... Сет все още не може да влезе в мача, а Стайлс се забавлява. Сет се държи за гърлото и отново прави опити да се изправи на крака. ЕЙ ДЖЕЙ се приближава към него и прави опит да го сграбчи за косата, но Ролинс го изненадва с UPPERCUT! STYLES ОТСТЪПВА НАЗАД, РОЛИНС СЕ ИЗПРАВЯ НА КРАКА, ЗАСИЛВА СЕ КЪМ НЕГО-О-О-О-О... ТОВА Е-Е-Е-Е... DROPKICK! STYLES БИВА ЗАБИТ В ОБТЕГАЧА! РОЛИНС СЕ ЗАСИЛВА КЪМ НЕГО-О-О-О-О, ЕЙ ДЖЕЙ СТАЙЛС КОНТРИРА АТАКАТА НА СЕТ И-И-И-И-И...

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles SSGK05s


CALF CRUSHER БИВА ЗАКЛЮЧЕН В СРЕДАТА НА РИНГА! ТОВА ЛИ ЩЕ Е КРАЯТ?! ЩЕ СЕ ПРЕДАДЕ ЛИ СЕТ РОЛИНС?! ЩЕ ИМА ЛИ TNW СВОЯ НОВ СВЕТОВЕН ШАМПИОН?!!?!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles   ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles EmptyЧет Мар 05, 2020 10:31 am

БОЖИЧКО!!
ЩЕ ЗАВЪРШИ ЛИ ОЩЕ СЕГА МАЧЪТ?!
РОЛИНС ЗАПОЧВА ДА ПЪЛЗИ КЪМ ВЪЖЕТАТА,
СТАЙЛС ОБАЧЕ НЯМА ДА ГО ОСТАВИ...
НО РОЛИНС СЕ УЛАВЯ ЗА ТЯХ!
МАЧЪТ ПРОДЪЛЖАВА!
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles   ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles EmptyЧет Мар 05, 2020 8:43 pm

Seth Rollins някак си намери начин да допълзи по корем и да се добере до долното въже, сграбчвайки го здраво с двете си ръце. AJ Styles бе взел сериозно надмощие с този захват и едва ли имаше намерение да го прекрати. В крайна сметка обаче не му остана друг избор освен да го направи, принуден от рефера. Трябва да отбележим доброто начало на мача за претендента, който почти изцяло контролира случващото се на ринга след началния гонг. От своя страна шампионът изглежда доста затруднен още от самия старт. Rollins ще трябва бързо да намери начин, по който да се върне в играта. В противен случай, неговото царуване като Световен шампион съвсем скоро би могло да приключи! Seth лежи по гръб на пода, в близост до въжетата. Той се държи за своя ляв крак, който само преди броени секунди стана жертва на атаката на AJ Styles. Този Calf Crusher със сигурност е успял да нанесе сериозен damage върху глезена на Rollins и това си личи по изражението на шампиона. А докато той все още е на тепиха, неговият опонент вече е успял да се изправи на крака! "The Phenomenal One" отново е в пълна бойна готовност и изглежда твърдо решен да се впусне в нова атака! Сигурен съм, че Styles отлично осъзнава положението, в което се намира в момента. Той успя да вземе сериозно надмощие от началото на мача и трябва да стори всичко по силите си, за да го задържи колкото се може по-дълго. Seth Rollins е един от най-издръжливите мъже, стъпвали някога на ринга на TNW и ако Styles иска някак си да успее да го пречупи, то ще му бъде нужно нещо повече от минута вдъхновение! AJ пристъпва с бодра крачка напред към Rollins, който прави отчаян опит да се изправи на крака, подпирайки се на въжетата. По всичко си личи, че Styles е настървен и жаден за успех тази вечер! "The Phenomenal One" е истинска икона на TNW и е вън от съмнение, че би сторил всичко, за да се върне обратно там, където му е мястото... А именно на върха! В момента обаче това място е заето от човекът, с който той дели един ринг в момента. Seth Rollins е седнал на трона и много трудно би могъл да бъде свален от там! AJ се приближава към шампиона и го сграбчва за дългата коса, след което го издърпва рязко към себе си. Rollins вече е на два крака, но в момента е като кукла на конци в ръцете на "The Phenomenal One". А повярвайте ми... Styles няма да прояви нито капка милост в ролята си на кукловод! Той улавя дясната ръка на Rollins, след което го запраща с всичка сила към въжетата. Seth оттласква гърба си от тях, правейки rebound, и се връща с бясна скорост обратно към AJ! TNW World Champ замахва напред, опитвайки да забоде саблен удар, но претендентът успява да реагира светкавично бързо и заляга технично надолу, минавайки под ръката му. Seth продължава по инерция и следва нова засилка напред към Styles, който този път ляга по корем на пода, принуждавайки "The Architect" да го прескочи! Сега AJ Styles на свой ред се втурва напред към Rollins, който обаче отскача високо във въздуха, минавайки над главата му. Чудесен sequence от двамата, който обаче завърши без победител! Двамата отново застават очи в очи в средата на ринга. Следва бърза размяна на погледи, след което отново се вкопчват един в друг и започват да си разменят мощни удари! При всеки юмрук, който Rollins нанася от трибуните се чуват бурни овации, а при точно попадение от страна на Styles - силни освирквания! В крайна сметка шампионът най-сетне успява да надделее над своя опонент и сграбчва дясната му ръка, запращайки го към ъгъла на ринга. AJ полита с бясна скорост напред към обтегача и се блъска с всичка сила в него. Styles се превъртя нагоре в стил Shawn Michaels и увисна с надолу главата. "The Phenomenal One" остава да виси върху обтегача, а Rollins бързо скъсява дистанцията и нанася няколко яростни ритника в областта на ребрата. Реферът успява да издърпа Seth назад, но само, за да може той да си осигури по-голяма засилка! Световният шампион се впуска със спринт напред...

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles AdA5vRT

CORNER DROPKICK!

OH MY! DID YOU SEE THAT? ROLLINS ОТСКОЧИ ВИСОКО ВЪВ ВЪЗДУХА И ВРЪХЛЕТЯ ПРАВО ВЪРХУ STYLES, ЗАБИВАЙКИ ДВАТА СИ КРАКА С ВСИЧКА СИЛА В КОРЕМНАТА МУ ОБЛАСТ! Чудесно изпълнен Dropkick от страна на шампиона, който запрати AJ директно на тепиха! "The Phenomenal One" се гърчи от болка на пода, държейки се за ребрата. Seth видя възможността за атака и се хвърли напред без дори да се замисли! Той успя да обърне хода на двубоя само за броени секунди и на свой ред пробва своя късмет, издърпвайки Styles в средата на ринга. Следва бърз опит за туш от страна на шампиона! Ще бъде ли той достатъчен, за да му донесе победата?
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles   ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles EmptyЧет Мар 05, 2020 9:04 pm

ВЪРХУ СТАЙЛС Е ИЗВЪРШЕН ОПИТ ЗА ТУШ!
ТОВА ЛИ ЩЕ БЪДЕ ТОЧКАТА НА КРАЯ?!
1.....
2.....
AJ ИЗРИТВА НА ДВЕ!
ДВУБОЯТ ЗА СВЕТОВНИЯ ПОЯС ПРОДЪЛЖАВА...
Върнете се в началото Go down
Baevtista
Superstar
Superstar
Baevtista


Location : None of your business
Join date : 26.04.2010
Posts : 747
Age : 26

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles   ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles EmptyНед Мар 08, 2020 9:49 am

Обстановката стана напрегната! И Seth и AJ Styles си размениха по няколко тежки удара, които обаче не им донесоха така желания успех. Двубоят продължава под контрола на Ролинс, който засега е затруднил ЕЙ ДЖЕЙ Стайлс. Ролинс изправя своя опонент и опитва да го тръшне със Suplex, но Стайлс прави опити да провали плана на Сет. Няколко удара в областта на корема се оказват достатъчни, че Сет да се откаже и да направи няколко крачки назад. ЕЙ Джей Стайлс е задъхан, но не се отказва и се насочва направо към своя опонент. Стайлс размахва ръце и нанася удари по Сет. Стайлс изритва Ролинс в капачката на едното коляно, а съответно Сет се подпира на другия си крак. ЕЙ Джей Стайлс няма нито капка жал и атакува Сет с удари в областта на черепа. Сет бива разлюлян отново, Стайлс не губи много време и се възползва от това. Стайлс изтегля Ролинс и в средата на ринга прави опит да заключи... FIGURE FOUR LEGLOCK! ПЛАНЪТ НА СТАЙЛС Е УСПЕШЕН! РОЛИНС Е ПОСТАВЕН В БЕДА... СТАЙЛС ЗАТЯГА КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПОВЕЧЕ ЗАХВАТЪТ, А СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН СТИСКА ЗЪБИ И СЕ ТРЕСЕ ОТ БОЛКА... ПУБЛИКАТА ГО ПОДКРЕПЯ С ВИКОВЕ, НО СЯКАШ ТОВА НЕ ПОМАГА... ЕЙ ДЖЕЙ СТАЙЛС НЕ ОТПУСКА ЗАХВАТА, ТОЙ ДЪРЖИ НЕЩАТА ПОД КОНТРОЛ... КАКВО ЛИ ЩЕ СЕ СЛУЧИ?!? ROLLINS ПРОТЯГА ДВЕТЕ СИ РЪЦЕ, ДАВА ВСИЧКО ОТ СЕБЕ СИ И В КРАЙНА СМЕТКА СЕ СЛУЧВА НАЙ-ОЧАКВАНОТО - РОЛИНС СЕ ДОКОПВА ДО ВЪЖЕТАТА! Стайлс е видимо ядосан, но без да се бави се изправя на крака и веднага атакува Сет с ритници по тялото. Съдията се намесва отново, казвайки че тези удари при близост до въжетата не са позволени. Това дава някакво време на Сет да се опита да се завърне. ЕЙ ДЖЕЙ Стайлс няма да го чака нито секунда обаче. Ролинс бива атакува. "The Phenomenal One" отправя няколко удара към Сет, а след това го засилва към въжетата. Моментът, в който Стайлс опитва да събори своя опонент... РОЛИНС ИЗРИГВА С DROPKICK, КОЙТО ПОВАЛЯ СТАЙЛС. ТОВА ДОЙДЕ ПРОСТО ИЗНЕВИДЕЛИЦА! ПУБЛИКАТА Е В ЕКСТАЗ! НАЙ-ПОСЛЕ СЕТ СЕ ЗАВЪРНА И НАНЕСЕ УДАР! Ролинс приканва претендента за световната титла да се надигне... Публиката очаква от Сет да довърши нещата още сега... Всички знаят какво ще опита да направи шампионът... Сет прави засилка в опит за Curb Stomp, но ЕЙ ДЖЕЙ се претъркулва и успява да се измъкне. Стайлс успява да се изправи максимално бързо, а след това да изненада Ролинс с... ENZIGURI KICK! Rollins пада проснат на тепиха, а Стайлс опитва туш 1.........2....... Rollins се повдига, въпреки сериозния удар, който понесе. ЕЙ Джей хваща Ролинс и го изправя на крака, Сет бива запратен към въжетата, а след това Стайлс опитва Hip Toss, но Ролинс успява да контрира за втори път и да забоде няколко удара на Стайлс. ЕЙ Джей все пак остава на крака и двамата се вкопчват един в друг. Сет притиска Стайлс в единия ъгъл, но ЕЙ Джей успява да обърне нещата в своя полза като той притиска Ролинс в ъгъла, а след това го хваща за главата и опитва да му заключи The Sleeper Hold, но съдията отдръпва Стайлс настрани тъй като Seth се е докоснал до въжетата. Двамата се споглеждат и след това отново се вкопчват в средата на ринга, този път Стайлс успешно приклещва Rollins в средата на ринга. Дали Rollins ще намери сили да достигне въжетата и да се освободи? Rollins напира все повече и повече и в крайна сметка отново с помощта на въжетата Ролинс си осигурява спасяването в този нарегнат сблъсък, а Стайлс е принуден да отпусне захвата. ЕЙ Джей изправя Сет на крака и се опитва да го запрати към единия ъгъл на ринга, но уви става обратното - Сет запраща Стайлс към ъгъла, а след това Ролинс се засилва към Стайлс и опитва да го размаже в ъгъла, но Стайлс се помръдва, а Сет се забива в обтегача. Стайлс веднага опитва Roll up 1........2........... ПОВДИГАНЕ ОТ СТРАНА НА СЕТ, НО ТОВА БЕШЕ МНОГО БЛИЗКО! Двамата са отново на крака, Стайлс се засилва към Сет, но шампионът хитро се навежда и прехвърля Стайлс над третото въже с мисълта, че го е запратил извън ринга, но уви Стайлс остава на ръба на тепиха, Ролинс веднага го напада и прави опит да го удари, но ЕЙ Джей успява да отвърне на удара. Ролинс отстъпва назад след няколко понесени удара. Сет обаче стиска зъби и отново се приближава към Стайлс, който го улавя и забожда главата му на въжетата за втори път в този двубой... Сет лежи проснат по гръб на ринга. ЕЙ ДЖЕЙ Стайлс се качва на ръба на ринга... Няколко секунди премисля своите действия... Той не трябва да губи ценно време, ЕЙ ДЖЕЙ трябва да действа максимално бързо... Ето, че сякаш вече е взел това решение... СТАЙЛС СЕ ИЗТЛАСКВА С ПОМОЩТА НА ТРЕТОТО ВЪЖЕ И-И-И-И...

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles LHx6xnz


450 SPLASH! УОУ! ИЗПЪЛНЕНИЕ, СЛЕД КОЕТО ДОРИ ЧАСТ ОТ ПУБЛИКАТА ОСТАНА УДИВЛЕНА, МАКАР И ПРЕЗРЕНИЕТО, КОЕТО ИЗПИТВА КЪМ СТАЙЛС. 450 SPLASH - КОЙТО Е НОСИЛ РЕДИЦА ПОБЕДИ НА ЕЙ ДЖЕЙ СТАЙЛС, НО ДАЛИ И ДНЕС ЩЕ БЪДЕ ТАКА?! СТАЙЛС ПОКРИВА ТЯЛОТО НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН, А СЪДИЯТА ЗА ПОЧВА ДА ОТБРОЯВА МИГНОВЕННО...
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 579

ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles   ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles EmptyНед Мар 08, 2020 11:50 am

FOR THE WIN! FOR THE TITLE!
ONE-E-E... TWO-O-O...
NO-O-O! KICK OUT FROM ROLLINS!
ШАМПИОНЪТ СЕ ПОВДИГА!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles   ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 4. Singles Match: Seth Rollins vs. AJ Styles
» 1. Opening: Singles Match > Seth Rollins vs. AJ Styles
» 8. ME: Triple Threat Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) vs. Seth Rollins vs. AJ Styles
» CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa
» 6. Half-Hour Triple Threat TNW Championship Match: Seth Rollins vs. AJ Styles vs. Johnny Mundo

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2020 :: Back In Black (2020)-
Идете на: