Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7301

CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa   CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa EmptyНед Яну 26, 2020 1:57 am

1. Tommaso Ciampa
2. Seth Rollins
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2410
Age : 19

CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa   CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa EmptyНед Яну 26, 2020 11:09 pm



The following contest is your Co-Main Event of the evening and it's for the TNW Championship! Introducing first from Boston, Massachusetts, weight in 201 pounds... He is The Psycho Killer - TOMMAAAAAAAAAAAAAASOOOOOOOOOOOOOOOO CIIIIAAAAAAAAAAAAAMMMPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!~

CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa 4tZRZa6 CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa WHyyLfQ

Вечерта дойде - Tommaso Ciampa получава своята първа възможност за световната титла. След три седмици приказки, закани и заплахи, включително и истински въргал в последния Rampage, мигът почти настъпи. Със сигурност враждата стана още по-лична по време на предното издание на Rampage, защото Ciampa не се сби само с Rollins и Okada, но също така атакува и брата от чужда майка на "Архитекта" - Roman Reigns. "The Big Dog" тъкмо бе спасен от шампиона, но Ciampa реши да удари емоционално своя враг и заби коляно в черепа на Reigns. Seth секунди по-късно опита да си го върне, но никой не взе надмощие, а след това бяха атакувани от Kazuchika Okada и Alexander Rusev. Всичко това имаше изненадващ завършек - работа в екип. Ако двамата бяха отбор щяха да са отборни шампиони със сигурност, но амбициите им са свързани с тяхната индивидуалност и личната слава, а не с отборната дивизия. Не че Ciampa нямаше как да бъде отборен шампион, но Johnny Gargano бе туширан на миналото Pay-Per-View и така първият мач на "Tommy Boy" завърши със загуба, но той не бе туширан. Дали пък малкият брой мачове всъщност няма да изиграе лоша шега на претендента или напротив - това ще го накара да е още по-концентриран и внимателен? Предстои ни да разберем. 


CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa U6Tzr6z CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa CaHsKfi
*YOU SUCK! YOU SUCK! YOU SUCK!*


Феновете не харесват особено много "The Psycho Killer", но на него хич не му дреме. Важното е какво ще постигне тази вечер. Важен е крайният резултат. Спечели ли титлата, то всичките тези ужасни приказки по негов адрес ще са просто един шум. Едно от нещата, които обеща Tommaso Ciampa е, че тази вечер всеки един зрител на TNW ще види истинския Seth Rollins и че това, което виждат всяка седмица е просто един театър. Дали пък не е прав? Не мога да ви кажа, но ми е интересно дали казва самата истина. Ciampa е на ринга и чака опонента си. Броени мигове ни остават до първия удар на гонга.
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa   CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa EmptyПон Яну 27, 2020 6:51 pm

- BUUURN IT DOOOOOWN! -



- And his opponent, from Devenport, Iowa, weighing 217 pounds
HE IS THE TNW WORLD CHAMPION... SEEETH ROOOLLIIINS!!!

CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa N2jUfxc CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa Dz61do6

Michael Cole: AND HERE COMES THE CHAMPION! МУЗИКАТА НА SETH FREAKIN' ROLLINS ГРЪМВА В ЦЯЛАТА ЗАЛА, А ФЕНОВЕТЕ ПО ТРИБУНИТЕ ВЕЧЕ СА НА КРАКА, ЗА ДА ПОСРЕЩНАТ СВОЯ ГОЛЯМ ЛЮБИМЕЦ! ЕТО ГО И НЕГО! СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН НА TNW СЕ ПОЯВЯВА В НАЧАЛОТО НА РАМПАТА, ПОСРЕЩНАТ ОТ БУРНИ ОВАЦИИ! Както винаги "The Architect" създава страхотна атмосфера още от самото си появяване на арената. Той отправя погледа си към хилядите фенове, заели местата си в Staples Center, след което застава в средата на рампата и вдига ръцете си високо във въздуха. Децибелите се вдигнаха още по-високо, което допълнително надъхва Rollins. Той изглежда напълно готов както физически, така и психически за този двубой. Тази вечер Seth ще се изправи пред едно ново и различно предизвикателство. Rollins направи изключително успешна 2019 година, записвайки победи срещу големи имена като Kazuchika Okada, CM Punk и Roman Reigns. Днес обаче му предстои да влезе в битка на живот и смърт с един истински психопат! Tommaso Ciampa определено успя да привлече вниманието на шампиона и по този начин си осигури шанс за световната титла и то още на първия турнир от новата година! Дали ще успее да го победи обаче? Предстои да разберем! Между временно Rollins продължава да крачи уверено надолу по рампата, обирайки овациите на своите фенове.

CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa DBJoY9x CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa FnRfTCo

Corey Graves: Световният шампион най-после стига до ринга. Преди да се качи на него обаче, той отново отправя поглед към претъпканите трибуни, които скандират неговото име. Seth се изкачва по металните стъпала, след което заема позиция върху горното въже. Следва класическият taunt от страна на "The Architect", с който той подгрява публиката преди всеки свой мач. Ето, че Rollins стъпва здраво с двата крака на тепиха, а погледът му веднага се спира върху Tommaso Ciampa, който стои изправен в ъгъла на ринга. Между двамата определено прехвърчат искри и напрежението е на път да ескалира само след броени секунди, когато бъде дадено и официалното начало на този мач. Погледнете ги само! Rollins и Ciampa се взират един в друг, а в очите им личи жаждата за битка! Очевидно е, че и двамата изгарят от желание да чуят началния гонг, за да се впуснат в атака. Шампионът сваля своята жилетка, след което предава титлата в ръцете на рефера. Дали пък това няма да бъде последният път, в който той я докосва? Ще успее ли "The Psycho Killer" да сложи край на неговото царуване, или пък Rollins ще продължи пътя си към PAIN като шампион? Дами и господа, затегнете колани, защото ни предстои нещо наистина вълнуващо! SETH ROLLINS AGAINST TOMMASO CIAMPA, FOR THE TNW WORLD CHAMPIONSHIP!
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6460
Age : 21

CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa   CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa EmptyПон Яну 27, 2020 6:52 pm

НАЧАЛО!
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2410
Age : 19

CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa   CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa EmptyВто Яну 28, 2020 9:33 pm

Началото е дадено. Златен шанс за Tommaso Ciampa. Seth Rollins върви по пътя към чупене на един голям рекорд, който дори и Kazuchika Okada в най-добрият си период не можа да счупи. Този мач може да обърне кариерите и на двамата при нов шампион. Най-престижната титла в историята на развлекателния спорт е на карта. Двамата се сграбчват за раменете. В борбата за надмощие Ciampa надделява и притиска Rollins към въжетата. "Архитекта" успява да обърне положението и сега Ciampa е притиснат. Претендентът се измъкна и сега хваща Seth за кръста. Опитва се да му направи германски суплекс, но шампионът блокира всеки негов опит. Seth демонстрира не само бързина, но и пъргавина и чудесно се измъкна от лапите на опонента си, като изви ръката му, мина зад него и я притисна в гърба му. Tommaso гледа бързо да се измъкне и забожда лакът в муцуната на Seth, само че ефектът е нулев. Прави го още веднъж с повече сила и му се получи. Ciampa слиза от ринга за кратка пауза. Време е да обмисли нещата наново. Rollins го приканва да се върне на ринга, но "The Psycho Killer" за никъде не бърза. "Tommy Boy" въобще не си дава зор да се върне на бойното поле, но не изглежда, че ще има свободата да обикаля десет секунди, колкото е максималното време според правилата. Seth слезна от ринга и започна да го гони. Ciampa бързо се качва на ринга. Seth го последва, но това май се оказа голяма грешка. Ciampa тук действа много умно и сега забива двата си юмрука като чук в гърба на Rollins няколко пъти. Seth не е срещал такова предизвикателство преди. Това звучи странно на пръв поглед, тъй като Tommaso в личен план през годините така и не успя да се наложи сред големите, пък и не се задържа веднъж за по-дълго. Ciampa обаче е човек, който е готов да премине всякакви граници и няма морални задръжки. Също така изглежда, че с времето се е усъвършенствал и е осъзнал някои неща. Съставя си план и го следва. Винаги е по-хубаво и по-сигурно, ако имаш план и той сработи. Нека видим дали начинът, по който той ще води тазвечершната битка с Rollins ще се окаже печеливш. Отдръпва се за миг от съперника си, предполагам подготвяйки се за следващия си ход. Rollins обаче се изправя бързо. Ciampa посяга към него, НО ЧЕНЕТО МУ БЕ ПРЕМАЗАНО СЪС СИЛЕН РИТНИК! Rollins го хваща през кръста и се пробва да му направи германски суплекс, но Ciampa умно се измъкна. Tommaso тръгва към Seth, само че отново усети вкуса на ботуша му. Мисля, че Tommy бе зашеметен от този ритник. Или пък съм сгрешил, защото Rollins е готов да отскочи от второто въже, ОБАЧЕ ИДЕЯТА МУ СЕ ОКАЗА ПЪЛЕН ПРОВАЛ, ЗАЩОТО CIAMPA ГО БУТНА НАД ВЪЖЕТАТА И ПОГЛЕДНЕТЕ САМО КОЛКО НЕПРИЯТНО ПАДНА НА ЛЕВИЯ СИ КРАК!


CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa O7m4E5R CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa NNYqaej


Ако Ciampa е наблюдавал падането му внимателно, то ще знае коя част от тялото му да атакува. Може и да се окаже, че болката е силна и да си личи, така че и да не е наблюдавал, то пак може да разбере. Ciampa обаче не си губи времето и веднага отива при Rollins, за да го атакува. Праща го в барикадата... СЛЕД КОЕТО В РЪБА НА РИНГА... И НАКРАЯ В МЕТАЛНИТЕ СТЪПАЛА! БРУТАЛНО! ТИПИЧНО В СТИЛ CIAMPA! Изключително ефективни действия. Изражението на "The Man" казва всичко. Шампионът изглежда сериозно наранен. Нека не забравяме, че по-рано в мача бе налаган в гърба с юмруци, сега и това последва, а и ако падането преди малко е било сериозно, то можем да сметнем, че има и някаква контузия на глезена, но последното е само предположение. Все още не сме видели дали реално състоянието е толкова лошо. Ciampa допреди секунда седеше върху металните стъпала, но сега се качва и слиза от ринга, за да рестартира броенето. Сигурно е намислил нещо. Дърпа малко металните стъпала назад и слага нараненият глезен между металния кол и стъпалата. Явно Ciampa е забелязал това, което трябва да забележи. Гледката е ужасна, уважаеми зрители. Доста неприятна за гледане. Rollins крещи от болка, а феновете освиркват "The Psycho Killer", но това няма ефект върху него. Той може само да се наслаждава на агонията, която причинява на Seth. Дори го дразни с жестове и му маха с ръчичка, намеквайки му, че ще трябва да се сбогува с титлата си. Единственото нещо, което кара Ciampa да спре е, че съдията брои и трябва да се върне на ринга. Този път решава да не рестартира отброяването и да се върне. Ciampa гледа с усмивка към разбитото тяло на Rollins. Такава доминация в началото от човекът, който се бие с теб наистина може да ти повлияе много, защото няма да се чувстваш много добре, а и все повече започваш да се притесняваш дали наистина няма да бъдеш победен. Rollins е от този тип кечисти, които са способни да обърнат развоя на събитията. Виждали сме го неведнъж. Seth има опит, вече е бил в такива мачове. Не му е за пръв път, но трябва да се съвземе колкото се може по-бързо и да започне да атакува съперника си колкото се може повече, защото може да стане прекалено късно и Ciampa да направи нужното, за да не му остави друг избор, освен да загуби срещата. Seth се гърчи. Мъката е истинска. Все още е рано и обратът е възможен. Колкото и damage да е нанесъл Ciampa, то не е толкова много. Ще трябва да продължи така още известно време, за да направи нещата наистина много трудни за "Архитекта". Ciampa хваща Rollins за косата и му удря шамар. Държи се със световния шампион сякаш е някакъв боклук. Това не се хареса особено от публиката, а да не говорим Seth. "The Aerialist" го удря в корема с кроше. Световният шампион бързо се изправя на крака и гледа да действа бързо. Ciampa усети пареща болка в гърдите си, благодарение на добрия chop от Seth. На Ciampa не му се дава време да си поеме и глътка въздух - този chop бе последван от мигновен лакът в ченето на Tommaso. Дали Seth няма най-после да натрупа инерция? Последва и втори лакът, след което Seth се засилва с помощта на въжетата-а-а...  НО БЕ СВАЛЕН НА ТЕПИХА С ЖЕСТОК BIG BOOT! Seth се държи за лицето си и се мъчи да преодолее болката. Ciampa намира това за перфектната възможност да възстанови атакуващата си акция.


CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa PtNupjE


Перфектно екзекутиран dropkick в слепоочието! Първият опит за туш е факт. Не очаквам да завърши с успех, но да видим. Едно-о... Две-е...
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7301

CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa   CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa EmptyВто Яну 28, 2020 10:05 pm

... ПОВДИГАНЕ!!
РОЛИНС СЕ ПОВДИГА,
МАЧЪТ НЕ Е ЗАВЪРШИЛ.
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa   CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa EmptyСря Яну 29, 2020 8:36 pm

Tommaso Ciampa току-що екзекутира чудесен low dropkick, който попадна право в черепа на световния шампион! Rollins моментално се просна по гръб на тепиха, но въпреки това успя да реагира адекватно и да изрита при последвалия опит за туш. Сравнително бързо повдигане от страна на Seth, което едва ли се е харесало особено много на претендента. Истината обаче е, че Ciampa трябва да бъде повече от доволен от развоя на мача до този момент! Без да преувеличавам, "The Psycho Killer" дори не би могъл да си мечтае за по-добър старт на срещата. Неволно или не, той успя сериозно да нарани своя опонент още в самото начало и сега именно това му носи огромна преднина. "The Architect" бе изхвърлен над третото въже и падна извън ринга, стъпвайки доста неприятно на левия си крак. Този на пръв поглед малък и незначителен инцидент успя сериозно да контузи неговия глезен и да го превърне в "ахилесовата му пета" от тук до края на двубоя. Това, което последва бяха още по-садистични действия от страна на Ciampa, които дори не смятам да коментирам. Цялостният ефект от тях обаче е повече от показателен! Seth вече изпитва затруднения при стъпването си, а мачът започна едва преди няколко минути. Дали пък това малко "подхлъзване" няма да му коства много? Rollins се бори със зъби и нокти дълго време, за да успее да се добере до световната титла, а тя е на път да му се изплъзне под носа и то по този толкова нелеп начин! Tommaso отлично осъзнава добрата позиция, в която се намира, и съм сигурен, че от тук нататък неговият мерник ще продължава да бъде насочен върху наранения крак на шампиона. Въпреки неуспешния опит за туш, "The Psycho Killer" не губи надежда. Дори напротив! Ciampa изглежда още по-надъхан! Той бърза да се изправи на крака, след което отправя кръвожадния си поглед право към безпомощния Seth, който все още лежи по гръб на пода. Следва иронична усмивка от страна на Ciampa, след което той вдига десния си крак високо във въздуха... И ГО СТОВАРВА С ВСИЧКА СИЛА ПРАВО ВЪРХУ НАРАНЕНИЯ ГЛЕЗЕН НА СВОЯ ОПОНЕНТ! НЕ-Е-Е! ПСИХОПАТ! ТОВА ОБАЧЕ ДАЛЕЧ НЕ Е ВСИЧКО! CIAMPA ОТНОВО НАСТЪПВА НАРАНЕНИЯ КРАЙНИК НА ROLLINS! И ПАК! И ПАК! И ПАК! НЯКОЙ ДА СПРЕ ТОЗИ САДИСТ, МАМКА МУ! SETH ИЗРЕВА ОТ БОЛКА И ЗАПОЧНА ДА СЕ ГЪРЧИ КАТО ПРОСТРЕЛЯН! Това вече е прекалено... Този човек е луд! В него няма нищо хуманно! Още по-лошото в случая обаче е, че Ciampa дори се наслаждава на агонията у своите съперници! Не напразно наричат този човек "The Psychopath"! След три тежки stomp-а в глезена на шампиона, Tommaso най-после прекратява безмилостната си атака. Той поема глътка въздух, след което обаче се впуска в нова наказателна акция! Ciampa пристъпва няколко крачки напред към тялото на "The Architect", след което се навежда над него. Той сграбчва шампиона за дългата коса и го издърпва нагоре. Rollins се изправен на двата си крака, макар и трудно да стъпва на левия си такъв. Ciampa го сграбчва за врата и започва да крещи нещо. Не мога да чуя какво точно му казва, но съм сигурен, че не е никак дружелюбно! Rollins обаче не смята да стои безучастен и да търпи заканите на "The Psycho Killer"! Въпреки болката в глезена, Seth успява да стисне зъби и да зашие мощен удар с лакът право в челюстта на Ciampa! Той залита назад, държейки се за ченето, а настроението по трибуните рязко се промени! Феновете моментално се активизираха и избухнаха в овации! Tommaso бе изненадан и това дава шанс на Rollins да се върне обратно в играта! Той вижда този шанс и веднага решава да се възползва! Шампионът отскача високо във въздуха и забива-а-а... STEP-UP ENZIGUIRI! БА-А-АМ! TAKE THIS, TOMMY BOY! ПРЕКРАСНО ИЗПЪЛНЕН РИТНИК, КОЙТО ДОЙДЕ КАТО ГРЪМ ОТ ЯСНО НЕБЕ ЗА "THE PSYCHO KILLER"! Cлед като ботуша на Seth попадна право в черепа на Ciampa, той моментално загуби равновесие и се стовари по гръб на пода. Rollins не веднъж е доказвал, че умее да излиза от трудни ситуации и да обръща развоя на на пръв поглед невъзможни двубои! Дали ще намери сили да го направи и тази вечер? След контузията която получи, шансовете на Seth за поредна защита на титлата сякаш рязко намаляха. Сигурен съм обаче, че той ще направи всичко възможно, за да успее някак си да си тръгне като победител. Няма да му бъде никак лесно, но кога ли е било? Rollins използва здравия си крак, за да забоде този ритник, като по този начин успя да си спести допълнителен damage върху глезена. Ciampa се отърсва и лека по лека започва да се изправя на крака. Същото важи и за Seth, който бавно се надига, помагайки си с въжетата като се подпира на тях. Двамата отново са в изходна позиция! Tommaso пръв се втурва напред, посягайки с дясната си ръка. Seth обаче показва чудесен рефлекс, успявайки да залегне технично надолу и да мине под нея. Следва rebound от въжетата и... SLINGBLADE! CIAMPA БЕ ЗАКОВАН ЗА ТЕПИХА! ЧУДЕСНА МАНЕВРА ОТ СТРАНА НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН, КОЙТО ЛЕКА ПО ЛЕКА ЗАПОЧВА ДА НАБИРА ИНЕРЦИЯ! ROLLINS ОБЛЯГА ГЪРБА СИ НА ОБТЕГАЧА В ЪГЪЛА НА РИНГА, А CIAMPA СЕ ИЗПРАВЯ НА КРАКА И ОТНОВО СЕ ВТУРВА ЯРОСТНО НАПРЕД КЪМ НЕГО. SETH ОБАЧЕ И ТОЗИ ПЪТ СЕ ОКАЗА ДОСТАТЪЧНО ДОБРЕ ПОДГОТВЕН! "THE ARCHITECT" ВДИГА ВИСОКО ДЕСНИЯ СИ КРАК ВЪВ ВЪЗДУХА И "THE PSYCHOKILLER" СЕ НАНИЗВА ПРАВО НА НЕГО! CIAMPA ЗАЛИТА НАЗАД, ДЪРЖЕЙКИ СЕ ЗА НОСА, А SETH ИЗПОЛЗВА ЦЕННИТЕ СЕКУНДИ, КОИТО СПЕЧЕЛИ, ЗА ДА ЗАЕМЕ ПОЗИЦИЯ ВЪРХУ ГОРНОТО ВЪЖЕ...

CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa SktPP5T

BLOCKBUSTE-E-ER!

A BLOCKBUSTER OF A MANEUVER! CIAMPA ОТНОВО БЕ ПРОСНАТ ПО ГРЪБ НА ПОДА, ТОЗИ ПЪТ НАВЯРНО ЗА МАЛКО ПОВЕЧЕ ВРЕМЕ! SETH ROLLINS УСПЯ ДА НАКЛОНИ ВЕЗНИТЕ В СВОЯ ПОЛЗА ЗА НУЛА ВРЕМЕ СЛЕД НЯКОЛКО БЪРЗИ КОНТРААТАКИ! СЛЕДВА МОМЕНТАЛЕН ОПИТ ЗА ТУШ ОТ СТРАНА НА ШАМПИОНА! ЩЕ УСПЕЕ ЛИ TOMMASO CIAMPA ДА СЕ ПОВДИГНЕ, ИЛИ МАЧЪТ ЩЕ ПРИКЛЮЧИ ОЩЕ ТУК И СЕГА?
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7301

CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa   CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa EmptyСря Яну 29, 2020 8:39 pm

ROLLINS УСПЯ ДА ОТКРАДНЕ НАДМОЩИЕТО В МАЧА С ТОЗИ ХОД!
ЧАМПА Е НА ЗЕМЯТА,
1.....
2.....
ПРЕТЕНДЕНТЪТ УСПЯВА ДА ОТЛЕПИ РАМОТО СИ НА ДВЕ!!
ЗРЕЛИЩЕТО ЕДВА ЗАПОЧВА!
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2410
Age : 19

CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa   CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa EmptyЧет Яну 30, 2020 5:23 pm

Seth се завърна в мача и вече доминира малко по-продължително. Перфектно изпълни този Blockbuster, но не бе достатъчен, за да сломи Ciampa и да си тръгне с победата. Seth не е глупав и със сигурност е знаел, че Ciampa ще е тежък противник и че може да го изненада, но не изглежда достатъчно подготвен. Може и да не е, защото не е подготвен, а защото просто мачът е труден. И е нормално да е толкова труден. Все пак говорим за най-престижната титла в професионалната борба, говорим за най-високото ниво в този бизнес и говорим за кечисти с много опит. И двамата са се били с кечисти от цял свят. На Ciampa обаче му липсва постоянство и му липсва опит в главните мачове. Успя да се добере до този голям сблъсък и се представя много добре за момента, но тепърва ще му се наложи да премине през самия ад. В социалните мрежи не са много хората, които си представят смяна на шампиона тази вечер, а да не говорим за феновете тук в Staples Center. Надделее ли Ciampa и веднага се появяват освирквания. Репутацията му не е добра сред TNW Universe, но това въобще не му влияе. Сега интересното е дали Rollins ще успее да довърши Ciampa съвсем набързо или пък задачата няма да е чак толкова лесна. Усеща Rollins адски болки, но благодарение на адреналинът, който тече в тялото му се справи с болката и направи тази чудесна комбинация от ходове преди малко. След като се успокои започна да се пипа по глезена, но сега се изправя на крака и е време да продължи с наказателната си акция. Ciampa изглежда, че е в лапите му и е задължен да се възползва от този факт. Seth го хваща за главата и го изправя, след което прави "приятна" среща между главата на Tommaso и обтегача в корнера. Сега Seth го обляга и се насочва към срещуположния ъгъл, за да набере инерция... CORNER BODY SPLASH, ПОСЛЕДВАН ОТ БЪРЗ SWINGING NECKBREAKER! ПРЕКРАСНО! Ciampa не иска да стане свидетел на продължението и се промушва под въжетата, за да си вземе почивка. Намира се извън зоната на стрелба... НО ТОВА НЯМА ДА ПРОДЪЛЖИ ОЩЕ ДЪЛГО! SETH ROLLINS СЕ ЗАСИЛВА С ПОМОЩТА НА ВЪЖЕТАТА-А-А... SUICIDE DIVE-E-E-E-E-E... АМА НЕ! CIAMPA ГО СПИПА! ЮМРУК В ГЛАВАТА И ИДЕЯТА НА "АРХИТЕКТА" БЕ ПРЕКЪСНАТА! Ciampa го хваща за краката и го издърпва извън ринга... БЛЪСКА ГО В ПРЕДПАЗНАТА БАРИКАДА, СЛЕД ТОВА В РЪБА НА РИНГА, ПОСЛЕ ПАК В БАРИКАДАТА И НАКРАЯ ГО ВРЪЩА НА БОЙНОТО ПОЛЕ! По-рано видяхме същото нещо и беше много болезнено, а сега, когато Ciampa го прави за втори път... Представям си как се чувства Seth. Изглежда безпомощен. Опитва се да не показва признаци на болка, но е невъзможно. Докато Ciampa се разхожда над трупа на Seth с усмивка на убиец, то от публиката се чувстват изрази като "изрод", "боклук" и така нататък, но не искам да ги изричам и аз, тъй като ще стане прекалено неприлично. Май вече е късно, защото на Ciampa му омръзна и стисна пакета си. Това увеличи обидите още повече, но сигурно и това е очаквал и заради това го е направил. Сякаш се храни с омразата на хората. Ciampa си играе игрички, за да може да повлияе на атмосферата и на Seth. Ciampa продължава да пребива Rollins. Тежки колена попадат в гърба на шампиона, а след тях следва гаден захват за предаване.


CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa Hf2vPsk CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa UX6jSe5


Ciampa изцежда силите на Rollins с гадни ходове. Мачът въобще не върви добре за Rollins - то не бяха инциденти и гадни ходове... Миговете, в които успява да вземе превес и да има надмощие са недостатъчно дълги. Подкрепата на публиката винаги е играла важна роля в мачовете, но само с това няма как да стане. Феновете винаги могат да ти дадат сили, но е мит и е глупаво изказване, че те могат да ти спечелят даден мач. Могат да те тласнат да преминеш през някое предизвикателство, но ако някой е по-добър от теб това ще се отрази на крайния резултат на двубоя. И ето сега вижте "The Man" - феновете дерат гърло за него, не спират да казват какви ли не неща по адрес на претендента, но Tommaso контролира положението и всичко е в негови ръце. Вижте само с какво спокойствие прилага този захват. Гледа той тъжните личица в залата и осъзнава, че си върши работата. Нещо трябва да се промени в представянето на Seth. Дали това няма да се случи сега? Виждаме, че той започва да се измъква лека-полека и не е далеч да се завърне в срещата и да има момент на доминация отново, който, ако се справи добре може и да продължи по-дълго от останалите. Феновете пляскат и му дават енергия... НО TOMMASO СЛАГА КРАЙ НА НАДЕЖДИТЕ МУ С BACKBREAKER! Мъката продължава! Изтезанията на "The Psycho Killer" не изглежда, че ще приключат скоро, освен ако мачът не приключи още сега, защото раменете на "The Man" са приковани за тепиха: Едно-о-о... Две-е-е... Повдигане! Болката е по-голяма и мачът вече продължава известно време, но Rollins е от кечистите, способни да издържат доста дълго време на ринга. Tommy Boy знае за това, но не е зле от време на време да пробва. Пък и всяко повдигане коства някаква енергия, така че така и го изтощава. Tommaso се взира в Rollins... Rollins забелязва това и го гледа, чакайки да види какво ще последва, защото още го боли гърба след гърботрошача отпреди малко. ОО, НЕ, НЕ ОТНОВО-О-О-О! CIAMPA ОТНОВО НАСТЪПИ НАРАНЕНИЯ ГЛЕЗЕН НА SETH! ВИЖТЕ САМО КАК СИ ТЪРКА КРАКА НАЛЯВО-НАДЯСНО! НЕ МОГА ДА ГЛЕДАМ, ЧАК МЕН ЗАПОЧНА ДА МЕ БОЛИ! SETH СТАНА КАТО ЧЕРВЕН ДОМАТ В ЛИЦЕТО, МОЛЕЙКИ СЕ ЗА ПОМОЩ, НО ТЯ НЯМА ДА ПРИСТИГНЕ! САМО ТОЙ Е СПОСОБЕН ДА СИ ПОМОГНЕ, А МОЖЕ БИ ДОРИ И ТОЙ НЕ МОЖЕ! РЕФЕРЪТ СЪЩО НЕ МОЖЕ ДА ГЛЕДА И РЕШАВА, ЧЕ НЕ Е РЕДНО ДА ГО ОСТАВИ ДА ПРОДЪЛЖИ И ГО БУТА ОТ SETH! Нa Ciampa не му хареса и обяснява, че всичко е по правилата и че това не е някой маловажен мач, че ей така да се спират атаките му, но съдията държи на думата си, че е неправилно да бъде оставен още време да прави тази гадория. Съдията проверява здравето на Seth... КОЕТО НЯМА ДА СТАНЕ ПО-ДОБРЕ! CIAMPA СКОЧИ ВЪРХУ ГЛЕЗЕНА-А-А! SETH СЕ ВЪРТИ НАСАМ-НАТАМ, ГЪРЧИ СЕ, КРЕЩИ, ДОРИ И ЕДНА СЪЛЗА СЕ ПОДАВА ОТ ОКОТО МУ! Този инцидент с глезена може да му коства всичко. Говорим за инциден, не за нещо планирано от "The Sicilian Psychopath". Дали пък Seth не трябва да започне да мисли за здравето си и да се предаде? Не ми звучи като фантастична идея, но не виждам как ще се измъкне от това. Да, може този мач да завърши с дисквалификация и да запази титлата си, което на теория пак е загуба, само че не губи нищо, освен самия мач. Няма да има повече почивка за шампиона. Ciampa изправя Seth и го блъска във въжетата, той се оттласква от тях и...


CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa QCTdNcO


... ABDOMINAL STRETCH! Е, МОЖЕ БИ МОМЕНТЪТ НАСТЪПИ! МОЖЕ БИ ТОВА Е НЕИЗБЕЖНОТО! SETH Е НА РЪБА! ЩЕ ИЗДЪРЖИ ЛИ ТОЙ? ИМА ЛИ ДОСТАТЪЧНО СИЛЕН БОРБЕН ДУХ, ЧЕ ДА ПРЕМИНЕ И ПРЕЗ ТОВА? ИЛИ ПЪК ВРЕМЕТО НА TOMMASO CIAMPA ДОЙДЕ? ВРЕМЕ ЛИ Е ЗА НОВА ЕРА? ЩЕ СЕ ПРЕДАДЕ ЛИ SETH ROLLINS? ЩЕ ИМАМЕ ЛИ НОВ ШАМПИОН? CIAMPA ОПИТВА ДА ДЪРЖИ НАТИСКА КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПО-СИЛЕН И ИЗГЛЕЖДА, ЧЕ СЕ СПРАВЯ В ТОВА! SETH ЩЕ СЕ ИЗМЪКНЕ ЛИ? ПОЛОЖЕНИЕТО ИЗГЛЕЖДА БЕЗНАДЕЖДНО!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7301

CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa   CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa EmptyЧет Яну 30, 2020 6:08 pm

... НЯМА ПРЕДАВАНЕ!!
РОЛИНС ПРОДЪЛЖАВА ДА СТИСКА ЗЪБИ
И УСПЯВА ДА СЕ ДОБЕРЕ ДО ВЪЖЕТАТА!!
ROPE BREAK.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa   CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa Empty

Върнете се в началото Go down
 
CO-ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Tommaso Ciampa
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 6. Main-Event: TNW World Championship Triple Threat Match > Cody Rhodes (c) vs. Seth Rollins vs. Tommaso Ciampa
» ME: TNW Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. AJ Styles
» 1. TNW World Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Curt Hawkins
» ME: TNW World Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Roman Reigns
» 8. Main-Event: Face-Off between TNW World Champion Cody Rhodes, Tommaso Ciampa & Seth Rollins before their match at SummerScream

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2020 :: Road To Pain (2020)-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: