Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Opening Show with Eric Bischoff

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

Opening Show with Eric Bischoff Empty
ПисанеЗаглавие: Opening Show with Eric Bischoff   Opening Show with Eric Bischoff Empty19/2/2020, 00:09

TNW Rampage Live in
East Lansing, Michigan, USA
Върнете се в началото Go down
Sir
Superstar
Superstar
Sir


Join date : 02.08.2010
Posts : 123

Opening Show with Eric Bischoff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening Show with Eric Bischoff   Opening Show with Eric Bischoff Empty24/2/2020, 14:47

I'M BACK!



AND IM BETTER THAN EVER!

Opening Show with Eric Bischoff YOvDSfT

- Добър вечер! BOOOOOOOO! И аз ви обичам също. Не смятам да говоря много. Затова ще гледам да бъда кажа всичко на бързо. Миналата седмица Reigns бе ступан от бой от Riddle, а на турнира ще имат мач. Roman сам реши да се заяде с мен, а заядеш ли се със шефа си определено не те чакат добри неща. Затова тази вечер вие няма да го видите тук. BOOOOOOOOO! Roman няма да може да влезе в залата тази вечер. Той е наказа да изпусне едно шоу. Riddle, знам че ме чуваш. Искам да покажеш на този самозванец кой си и че той трябва да се страхува от теб. Победи го, както го направи преди 3 години за Grand титлата. Искам да си получи урока...
Върнете се в началото Go down
 
Opening Show with Eric Bischoff
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Opening show with Eric Bischoff
» 1. Opening Show with Eric Bischoff
» 1. Opening Show: 'Stone Cold' Steve Austin vs. Eric Bischoff
» Opening Segment with Eric Bischoff
» 5. A Major Annoucment for tonight's show by Eric Bischoff

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 22.2.2020-
Идете на: