Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 5. A Major Annoucment for tonight's show by Eric Bischoff

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6520
Age : 22

5. A Major Annoucment for tonight's show by Eric Bischoff Empty
ПисанеЗаглавие: 5. A Major Annoucment for tonight's show by Eric Bischoff   5. A Major Annoucment for tonight's show by Eric Bischoff EmptyСъб Сеп 19, 2020 10:10 pm

...
Върнете се в началото Go down
Sir
Superstar
Superstar
Sir


Join date : 02.08.2010
Posts : 123

5. A Major Annoucment for tonight's show by Eric Bischoff Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. A Major Annoucment for tonight's show by Eric Bischoff   5. A Major Annoucment for tonight's show by Eric Bischoff EmptyПон Сеп 21, 2020 5:29 pm

Michael Cole: Здравейте отново, драги зрители! Едно от най-гледаните кеч шоута на планета е в разгара си. Остават още толкова много неща да се случат в това 3-часово издание на Rampage.

Corey Graves: Така е, колега! Едно, от които мисля, че ще се случи след броени секунди...

Собственикът на TNW Eric Bischoff се промъква отнякъде, не става известно от къде точно се появи този човек, но надали това е най-важното нещо! Ерик Бишоф отива про коментаторите на TNW и ги поздравява за добре свършената работа. Много рядко може да се види това Бишоф да поздравява когото и да е било. Това се случи тази вечер обаче. Ерик прави знаци, че иска да бъде поставен стол и за него до масата на коментаторите и той успява да се намести до тях, а това подбужда много въпросителни у феновете. Bischoff слага едни слушалки на главата си и започва разговор.

Eric Bischoff: Как сте, момчета? Всичко наред ли е?

Corey Graves: WOW! Сър, нямате си идея каква чест е за мен да седя тук до Вас, това е изключително! Нямам думи, с които да опиша тази емоция!

Jim Ross и Michael Cole се споглеждат и не знаят как да приемат това "топло" посрещане от своя шеф. И двамата много добре знаят за лошата страна на Bischoff, която изпъква доста често и доста лесно, впрочем.

След още няколко реплики из между целия екип и Bischoff, собственикът на компанията се обръща към камерата, която е точно срещу него и започва да говори:

5. A Major Annoucment for tonight's show by Eric Bischoff BX0ldpl

- Добър вечер на всички вас, пред малките екрани, както и на хората, които са тук тази вечер. В наистина добро настроение съм и това няма как да се промени. В своята социална мрежа в Twitter, аз обявих, че тази вечер ще съобщя едно много важно съобщение, касаещо бъдещето на компанията и по-скоро случващото се около световната титла. Да, аз съм собственикът на тази компания и няма как да мисля за нещо друго освен бъдещето на TNW. И не само, че мисля за бъдещето, а аз съм длъжен да предоставя най-добрият продукт за тази компания, най-доброто за този бизнес. Винаги съм го правил и винаги ще го! Точно заради това, дами и господа... Тази вечер ще станем свидетели на един страхотен сблъсък между четирима изключителни таланти. Атлети готови на всичко, за да пожънат усепхи! Дами и господа, не само, че те ще се изправят един срещу друг, но ще има и специална награда... ПОБЕДИТЕЛЯТ ЩЕ БЪДЕ ПРЕТЕНДЕНТ НОМЕР ЕДНО ЗА СВЕТОВНАТА ТИТЛА. ТОЧНО ТАКА! В ГЛАВНИЯТ ДВУБОЙ ЗА ВЕЧЕРТА ЩЕ НАБЛЮДАВАМЕ В СБЛЪСЪК ОТ ВИДА ЧЕТВОРНА ЗАПЛАХА МЕЖДУ... ХЪЛК ХОУГЪН... КЕВИН НЕШ, СКОТ ХОЛ И... СКОТ СТЕЙНЕР!

Corey Graves: КАКВО?!

Crowd: BO-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O!

Мощните освирквания са напът да срутят сградата... Никой тук не желае да гледа тези мъже, особено в мач определящ претендент за световната титла в тежка категория на Total Nonstop Wrestling... Но има и още повече въпросителни от преди минути... Защо Ерик Бишоф иска да разедини nWo? Защо ги изправя един срещу друг... Какво ли е намислил... Какво за бога се случва?! Ерик Бишоф остави всички с отворени усти и напусна коментаторското място под бурните освирквания на феновете...
Върнете се в началото Go down
 
5. A Major Annoucment for tonight's show by Eric Bischoff
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 403-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: