Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME: Road to Pain Rumble Match

Go down 
+29
Yuliyan
Martozzy
Baevtista
Petioo09
Агента от Сливен
ne sum darka
Blue Justice
Nina
FreeRiver
The Guy
iMMORTAL!
SoliderBG
Dimarata
El Idolo
SevBoom
Slavchov15
Shizo
monday_night_messiah
Chris Wolf BG
Tommy End
Light
BlueStahli
SomBezMustaci
Aculite
Charles Robinson
The Pharaoh
laiok
Howard Finkel
Rainmaker
33 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
АвторСъобщение
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 EmptyСъб 1 Фев - 13:14

ИИИИ...
ABYSS Е ЕЛИМИНИРАН!
ПЪРВА ЕЛИМИНАЦИЯ ЗА OKADA!
Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 EmptyСъб 1 Фев - 13:27

10...9...8...7...6...5...4...3....2....1.... 
Време е за номер 8 ! ..

*BEEP* 

BRO !! 


Crowd : YEAHH!! 





ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 FjYbZzG

IT''S MATT RIDDLE! КАКВА ИЗНЕНАДА ПРИЯТЕЛИ! ВСИЧКИ СЕ РАДВАТ ДА ВИДЯТ MATT RIDDLE, КОЙТО НЕ СМЕ ГО ВИЖДАЛИ ОТ КАКТО СЕ ИЗПРАВИ СРЕЩУ RUSEV НА GREAT BULGARIAN DASH! Сега Riddle излиза и в момента се намира пред рампата, а след това оглежда цялата зала и си вдига ръцете горе! Сега той веднага започва да тича към ринга и влиза в него. Започва да става все по-интересно! 
Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 637
Age : 19

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 EmptyСъб 1 Фев - 13:32

Колко много екшън се разви за последната минута, а все още Уаят не е помръднал. Никой не смее и да го нападне! И все пак погледите на всички отново се забиват право в него. На тепиха има 6 човека, всеки по-опасен от другия. В крайна сметка Тайлър Брийз решава да направи първата крачка и да нападне Фийнд. Тотална грешка! Демонът успява да се обърне рязко към него, а само визията му кара Брийз да се стресне и да падне назад. Уаят прави няколко крачки напред и хваща с две ръце противникът за главата, след което го повдига, забива му headbutt и го изпраща право в един от ъглите. Последва едновременна атака от Cesaro и Gargano, която първоначално изглежда успешна след като успяват да повалят Фийнд на земята. Всичко изглежда перфектно, но след съвсем малко Уаят се изправя на крака, сякаш нищо не се е случило. Следва двоен clothesline, който ги поваля едновременно на земята. Уаят се навежда и бързо изправя единият и го изпраща в случаен ъгъл, след което прави същото и с другия. През това време Окада, който до момоента обработваше Омега, решава да нападне Фийнд в гръб. Проблемът обаче е, че не знае в какво се забърква. Макар и свръхсилите дадени му от Гробаря, Окада не е достатъчно силен, за да повали Фийнд. Демонът се обръща към него, след което го поглежда със зловещ поглед, а не след дълго посяга и го хваща за устата... MANDIBLE CLAW! Окада е в беда! Той постепенно губи сили и съзнание... НО НЕ! Едната половина от отборните шампиони успява да се измъкне от захвата! Той се изплъзва, пропълзява леко напред, след което се изправя и се засилва към въжетата, отблъсква се от тях и се засилва към Фийнд... RUNNING CROSSBODY! Окада е повален! Фийнд хваща и него, след което го запраща в единственият свободен ъгъл. Демонът се оглежда внимателно... MY GOD! Уаят започна да 'лети' из ринга, забивайки necksnap на всеки един от участниците в мелето, премазвайки ги в ъглите в които се намират! Един по един, всеки успява да почувства здравият сблъсък с огромното тяло на Демонът. И не просто веднъж, а няколко пъти. Телата на Breeze и Cesaro се свличат, но това не спира Демонът да продължи обработката на другите двама. Не след дълго обаче тялото му бива повалено от dropkick нанесен от не кой да е, а именно Омега! Единственият човек на който Фийнд не обърна внимание... Този dropkick определено уби моментума му, но това не означава, че е достатъчен, за да го задържи на земята. Уаят рязко се изправя обратно на крака и втренчва поглед в Омега... MANDIBLE CLAW!

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 TZ87FUy


Той се бори със зъби и нокти, но не може да се измъкне от тежкият захват... Уаят е на път да унищожи Омега! След само няколко секунди тялото на Кени вече е безжизнено. Няма някой, който да е на крака в момента. Фийнд повдига безжизненият Омега и го понася над въжетата, той е на път да го хвърли над най-горното въже. Дали ще успее...
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 EmptyСъб 1 Фев - 13:33

ОМЕГА Е ИЗВЪН РИНГА!!
ВТОРА ЕЛИМИНАЦИЯ ЗА ВЕЧЕРТА!
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 607
Age : 20

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 EmptyСъб 1 Фев - 13:43




ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 Entrance%2B1


Michael Cole: Ето, че излиза и номер 9, а това е Харизматична Енигма, това е неговия първи Road To Pain мач и виждате феновете избухват за един от техните фаворити в мача. Джеф няма да губи време и директно тича към ринга. Неговата цел е да го спечели, да отиде в главния мач на Pain 11 и да покаже че не трябва да бъде подценяван или подиграван!!
Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 EmptyСъб 1 Фев - 14:11

Jeff Hardy влиза в ринга и започва да напада всеки, който му излезе на пътя! Той атакува всеки, Jeff Hardy се намира в невероятна форма и има възможност да спечели мелето! Той повяла 3ма на земята и сега стига до Matt Riddle! Те са в средата на ринга и се гледат лице в лице като в същия момент тълпата скандира имената им! Сега Jeff поглежда към логото на PAIN 11 и казва на Riddle , че той ще бъде победителя и ще закрие PAIN като шампион! Но Riddle не е на същото мнение, приятели! Той веднага започва да налага Jeff Hardy като прави серия от Forearms в лицето на Hardy! След това докато Hardy е замаян, Matt Riddle прави няколко крачки назад и се засилва към Jeff Hardy и скача-а-а-а и прави невероятен Bicycle Kick! Jeff е на земята, а Matt Riddle започва да таунтва, но вижте какво става зад гърба му! Това е "The Swiss Superman" Cesaro, който го атакува в гръб, а след това започва да прави серии от Upercuts! Той не спира и праща на един от корнерите и сега започва да го налага с ботуши в корема! Сега Cesaro спира да го удря и се опитва да елиминира Matt Riddle, въпроса е дали ще успее ?! Той го качва на най-горното въже и се опитва да го избута от ринга. Доста опасно за Riddle, дали ще бъде елиминиран ? Не, защото Matt успява да удари Cesaro няколко пъти по главата, "The Swiss Superman" прави няколко крачки назад, за да си почине! Matt Riddle сега стъпва на ринга, а Cesaro в момента се намира на противоположния корнер. 

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 ZnRQbiv 

Сега Riddle леко ядосан, започва да налага Cesaro с Roundhouse Kicks, а сега се засилва към срещуположния корнер и отново се засилва обратно към Cesaro и скача-а-а-а и му прави невероятен Forearm! Но той не спира с Forearm-овете! Той продължава да налага Cesaro! Сега Riddle отстъпва, а Cesaro се маха от корнера доста замаян! Riddle отново се засилва към опонента си, той опитва Clothesline, ще успее ли да елиминира Cesaro ? 
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 EmptyСъб 1 Фев - 14:15

И СЕЗАРО Е АУТ!!
Върнете се в началото Go down
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 366
Age : 32

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 EmptyСъб 1 Фев - 14:16


Ето го и Грамадата. Най-големият атлет на света излиза на ринга под номер 10. В момента той е Pure шампионът на дивизията и има шанс да спечели мелето, за да отиде да се бие и за друг трофей. Тази вечер той е доста надъхан. Готов е да мята тела наляво и надясно, ще сее разруха из целия ринг. Мечката взе участие и в миналогодишното меле. Макар и да не успя да спечели тогава, той преглътна загубата, днес е свеж, с нови сили и още по-мощен от всякога. В момента на ринга има доста добри опоненти, само че на гиганта не му пука кои са съперниците. Феновете скандират името му и нямат търпение той да се качи на ринга. Преди малко излезе Jeff Hardy, с когото двамата имаха мач не отдавна. Сега отново се срещат, само че този път не са сами. Гигантът се качва и запночва екшън.
ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 Tenor
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 607
Age : 20

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 EmptyСъб 1 Фев - 14:39

Грамадата влиза в ринга и сега с общи усилия всички останали успяват да го съборят на коляно, но Мечката избухва и всички излетяха на различни посоки. Сега Шоу хваща Гаргано и това няма да свърши добре за Джони и това е задушаващо тръшване. Сега е ред на Ридъл и още едно задушаващо тръшване!! Сега забелязва, че Харди се изправя и веднага се засилва от единия ъгъл в другия и го премазва с цялото си тяло, но атаката не е приключила, Джеф е притиснат, Грамадата казва на публиката да мълчи и този огромен шамар изпържи гърдите на Харди!! Окада сега е едно в едно с Гиганта и му нанася Dropkick, но Шоу не помръдва после отнася още един но Шоу се отласква от въжетата и нанася Spear, който едва не разцепва Казучика на две. Джеф започва да се изправя също Ридъл и Гаргано. Гаргано се насочва към Гиганта, а Харди и Ридъл започнаха да се налагат отново. Джеф забива юмруци в лицето на Мат и го притиска в ъгъла и отново започва да показва тази агресия, която сме виждали преди. Междувременно Джони нанася SuperKick на огромния си съперник и го замайва, веднага след това го подсича в коляното и веднага му прави още един SuperKick и поваля Мечката на земята, а Екстремната Енигма нанася

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 Hardyac%2BArrest


HARDYAC ARREST!! Сега изправя Ридъл и го се пробва да го метне през въжетата, успява но дали е елиминиран?!
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 EmptyСъб 1 Фев - 14:40

... НЕ!!
РИДЪЛ СЕ ЗАДЪРЖА.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Road to Pain Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 3 от 16Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2020 :: Road To Pain (2020)-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: