Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME: Road to Pain Rumble Match

Go down 
+29
Yuliyan
Martozzy
Baevtista
Petioo09
Агента от Сливен
ne sum darka
Blue Justice
Nina
FreeRiver
The Guy
iMMORTAL!
SoliderBG
Dimarata
El Idolo
SevBoom
Slavchov15
Shizo
monday_night_messiah
Chris Wolf BG
Tommy End
Light
BlueStahli
SomBezMustaci
Aculite
Charles Robinson
The Pharaoh
laiok
Howard Finkel
Rainmaker
33 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
АвторСъобщение
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 Empty02.02.20 4:30

ИИИИ...
ДАААА! OKADA И CIAMPA СА ЕЛИМИНИРАНИ!
TRIPLE H И UNDERTAKER ОСТАВАТ ПОСЛЕДНИТЕ ДВАМА!
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3657
Age : 21

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 Empty02.02.20 4:42

ПОСЛЕДНИТЕ ДВАМА, ДАМИ И ГОСПОДА!!! ТОЗИ МАЧ Е КЪМ КРАЯ СИ, НО ПОБЕДИТЕЛЯ ТРЯБВА ДА БЪДЕ САМО ЕДИН И ЕДИН!!! The Undertaker успя да направи двойна елиминация и след като осъзнава това, той бързо се обръща към Triple H, за да не бъде атакува в гръб! Вижте само какво се случва на ринга! Triple H и The Undertaker! Хора с история! Хора с минало! Очевидно са и хора с настояще, защото двамата са последните оцеляли в тазгодишния "Road to Pain Rumble Match"! Двамата ветерани се гледат втренчено и никой не знае как да реагира! Кой ли ще посегне пръв към другия? Не мога да гадая. Двамата само се въртят бавно в кръг, не отделяйки поглед един от друг... ЕТО, ЧЕ ДВАМАТА ТРЪГВАТ ЕДИН КЪМ ДРУГ ПО ЕДНО И СЪЩО ВРЕМЕ!!! "THE GAME" И "THE DEADMAN" СЕ ВКОПЧВАТ ЕДИН В ДРУГ... КОЙ ЛИ ЩЕ НАДДЕЛЕЕ!!! И двамата са доста възрастни, но Triple H е по-отдавна в мача... ЕТО ОБАЧЕ, ЧЕ ИМАМЕ ОБРАТ!!! "THE GAME" УСПЯВА ДА УЛОВИ ДОБРЕ THE UNDERTAKER", ХВАЩАЙКИ ГО ЗДРАВО ПРЕЗ ГЛАВАТА!!! Той успява дори да го свали на пода, където лека-полека се измества встрани, като все още го държи през главата... Какво ли е намислил сега? "The Game" е хванал здраво The Undertaker, след което... УСПЯВА ДА УЛОВИ И РЪКАТА МУ В КРАКА... ТОВА Е CROSSFACE!!! CROSSFACE В ЦЕНТЪРА НА РИНГА!!! TRIPLE H ИСКА ДА ИЗТОЩИ, КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПОВЕЧЕ СВОЯ СЪПЕРНИК!!! Това обаче не продължава дълго... Triple H пуска захвата и директно изправя The Undertaker със себе си... Какво ли следва сега... ЕТО, ЧЕ СЕ ДОСЕЩАМ!!! ВСЕКИ В ЗАЛАТА ВЕЧЕ ЗНАЕ КАКВО СЛЕДВА!!! Triple H е поставил The Undertaker между краката си, екзекутирайки-и-и... PEDIGREE!!! PEDIGREE BY TRIPLE H!!!

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 ZQPkoHo

PEDIGREE ОТ СТРАНА НА "THE CELEBRAL ASSASIN", ДАМИ И ГОСПОДА!!! Той не се бави и за миг, като отново се заема с изправянето на "The Deadman", The Undertaker. Веднага след като го изправи на крака, "The Game, Triple H го насочва право към въжетата-а-а!!! НО THE UNDERTAKER УСПЯВА ДА СЕ ЗАДЪРЖИ ЗА ТРЕТИТЕ ВЪЖЕТА!!! Triple H добре вижда това, но явно се е подготвил за подобна ситуация... ТОЙ ВЕЧЕ СЕ Е ЗАСИЛИЛ КЪМ THE UNDERTAKER, КОЙТО ЕДВА СЕ ДЪРЖИ НА ВЪЖЕТАТА!!! ТОЙ Е С ПОСЛЕДНИ СИЛИ, А TRIPLE H ГО РИТА ПРАВО В ГЛАВАТА С КОЛЯНО-О-О... ТОЙ НАНИЗВА КОЛЯНОТО СИ В СЛЕПООЧИЕТО НА THE UNDERTAKER!!! ТОЙ ПРОСТО НЯМАШЕ НАКЪДЕ ДА МРЪДНЕ!!!

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 EXJM3I6

OH MY GOD!!! От тук се вижда как The Undertaker изпуска въжетата, но ще падне ли от ръба на ринга той???
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 Empty02.02.20 4:43

ПО ДЯВОЛИТЕ... ЕЛИМИНИРАН ЛИ Е?
НЕЕЕЕ... UNDERTAKER СЕ ЗАДЪРЖА В МАЧА!
ТОЙ ОСТАВА! КАКВО ШОУ, КАКВО МЕЛЕ!
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1068

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 Empty02.02.20 4:57

Неуспешен опит за покушение над Мъртвеца! Телата и на двамата се свличат на земята. Стигнахме до финалистите. Тейкър направи немислимото, той елиминира своят съотборен шампион и по този начин остана сред финалната двойка. Той има реални шансове да се изправи срещу световният шампион на Pain 11! Но на каква цена? Сега и двамата лежат на пода, изморени и претръпнали след тази среща, която продължи толкова много време. Един от тях, един от тези двама великани ще отиде на мейн евента на Пейн 11. Кой ще бъде той? Кой ще се изправи първи и ще започне първата крачка към финала?...

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 KWVNOTF


THE LEGENDARY SIT-UP! THE PHENOM СЕ ИЗПРАВИ! Вижте челото му само! От толкова много удари е разцепено, той със сигурност изпитва много болка, но по нищо не си личи това да пречи на физическите му възможности. Гробаря е свръхчовек! Той продължава да доминира в компанията, без нито за момент да спира по пътят си. Съвсем малко го дели от това да отиде на най-голямата сцена, за втори път в кариерата си, където да има шанса да завоюва още един път най-престижното злато на компанията. Мъртвеца макар и да се изправи рязко, не може със същото темпо да се изправи обратно на краката си. Неговото тяло вече е слабо, тази вечер то понесе много. И все пак, то винаги е способно да понесе и повече, като се има предвид през какви мачове е минавал срещу Остин, Едж и Сина. Гробаря най-накрая успява да стъпи здраво с двата си крака на квадратното бойно поле и поглежда към вече изправящият се Хънтър. Мъртвеца помага на The Game да се изправи по-бързо. Двамата застават в центъра на ринга, и двамата на прага на силите си, подпиращи се един на друг, опитващи се да останат прави. Последва размяна на реплики, която не може да бъде чута дори и от феновете на най-близките до ринга места. Какво си казват ще си остане между тях. Гробаря потупва по гърдите Хънтър, но не след дълго удря и headbutt с който го праща крачка назад. Играта се поклаща, но не пада. Той отговаря със силен удар в тила на Мъртвеца, който обаче не го поваля. Следва ритник от страна на бившяит Гранд шампион, който сгъва Хънтър. Тейкър хваща последния оцелял противник и го запраща към въжетата. Тялото на Трипс се носи сякаш на автопилот, привидно той с трудност се държи на краката си. Мъртвеца изчаква в центъра, в готовност да нанесе clothseline и най-вероятно да приключи със срещата. Проблемът обаче е, че у Трите Хикса е останало още желание за бой. Той успява да избегне и да продължи инерцията си, готов да забие поредното коляно в тялото на противникът...

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 0iZAzMS


Не и този път! Big Boot To The Face! Хънтър е на пода! Той сякаш е в несвяст. Гробаря успява да се задържи на крака, но прави няколко крачки настрани и след това пада на колене. Въздухът в дробовете му е намалял, сетивата му вече не са толкова изострени, колкото бяха преди половин час. Публиката скандира името му още по-силно след като елиминира Окада. Какво ли ще означава това за отборът им? Това е тема на друг разговор. Сега Мъртвеца трябва да намери начин да изхвърли Хелмсли над третото въже, но преди това изобщо да се случи е необходимо да се подсигури, че противникът няма да се съпротиви. А какъв по-добър начин в този късен етап на мача от един класически финишър? Не е нужно да припомняме как бе елиминиран Рейнс. Е, сега импакта няма да е и на половина толкова силен, но ще е до толкова интересен. Тейкър бавно започва да се изправя, като първо стъпва с единият си крак, подпира се на него и успява да се изправи напълно. С леки крачки той се запътва към Играта, а когато го стига се навежда и го хваща за косата. С изключително бавни движения и в мъки от болките, които усеща тялото му, Гробаря успява да изправи тази невероятна суперзвезда, която миналата година успя да елиминира сравнително новият за онзи момент в компаняита кечист. Тейкър има да си връща много! Той намира сили да вдигне Triple H един последен път на раменете си. Играта е понесен към центъра на ринга...

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 DwhbwnP


Tombstone Piledriver! Финалното докосване на всеки мач на Мъртвеца. И двамата обаче се свличат на земята. Дали Тейкър ще намери сили да се изправи? Той лази към въжетата, успява да ги стигне, а след това започва да се набира на тях. С мъки успява да се изправи на крака, публиката скандира името му. Когато става обаче губи равновесие и едва не пада отново. И все пак успява да се задържи прав. Тейкър отива към Хънтър и сякаш с прилив на адреналин успява да извади последната енергия у тялото си, повдига го и го понася към въжетата. Нещата най-вероятно ще приключат тук. Всички трепнат в очакване. Ще успее ли Тейкър да завоюва това, което му бе отнето именно от Triple H миналата година?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 Empty02.02.20 4:58

TRIPLE H НЕ МЪРДА И МУСКУЛ!
UNDERTAKER СЕ ОПИТВА ДА ГО ЕЛИМИНИРА...
ДААА! ТОЙ ГО НАПРАВИ! THE UNDERTAKER СПЕЧЕЛИ
ROAD TO PAIN МАЧА ЗА 2020 ГОДИНА! ТОЙ ОТИВА В ГЛАВНИЯ
МАЧ НА PAIN XI! UNDERTAKER Е В ГЛАВНИЯ МАЧ НА PAIN!
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1068

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 Empty02.02.20 5:31



Ladies and gentlemen,
Here is your winner,
of the 2020 Road To Pain Rumble Match,
The Undertaker


След зверски мъки, нереални премеждия, множество елиминации, кръв, бой и обрати, ето, че най-накрая имаме официален край на Road To Pain Rumble мачът на 2020 година. Каква нощ само! Колко много неща има за казване, колко много теми за коментиране, колко много история за асимилиране! 30 човека, дами и господа, 30 човека излезнаха на този ринг, но само един си тръгва от там като победител. The Undertaker. Суперзвездата влезнала под номер 26, която добави нова страница в историята си след като победи в един от най-трудните мачове, които федерацията може да предложи.

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 20hfT6H


И двамата финалисти са неподвижни, телата и на двамата преминаха през много, и двамата се представиха изключително достойно. Но само едно е името на човекът, който ще отиде в Main Event-a на Pain - The Undertaker. За първи път в кариерата си тази суперзвезда печели подобна среща, за втори път ще се изправи на Пейн, все още без загуба на турнира. През какво ли не премина тялото му тази вечер, през какви ли не изпитания не премина кариерата му през последната една година, какви ли не обрати, премеждия... Ето го тук и сега, човекът, който ще остане в историята. Хънтър е край ринга и медицински екип го проверява. Изглежда той е с всичкият си, но все още не може да повярва на това, което се случи. Тейкър бавно започва да се изправя, но привидно му е изключително трудно. Феновете са на крака, всички скандират името му, всички са доволни от това, което се случи тази вечер. Но това, което тепърва предстои ще е още по-интересно! Всяка следваща минута, всеки следващ ден ни приближават все повече до PAIN XI, а там ... там ще се пише история!

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 GcSINIH


Победителят от тазвечершната среща бавно се изправя на краката си. Тази вечер той взе изключително тежко решение като елиминира Окада. Японецът до момента е извлякъл невероятно много знания от Тейкър, а това може да се обърне срещу късмета на Мъртвеца в близко бъдеще. В момента всички си задават въпросът 'Какво ще се случи от тук нататък с отборните титли?'. Надяваме се да разберем още на идният Rampage. Що се отнася до отборът на Тейкър и Окада, то със сигурност можем да твърдим, че е силно вероятно те повече никога да не работят заедно. И все пак, никой не може да каже, че подобно нещо бе неочаквано. Може би това е бил планът на Тейкър от самото начало, може би е знаел какво ще се случи и каква е серията от действия, които трябва да предприеме, за да стигне до крайната си цел. И ако това е така, то тогава планът на Мъртвеца е успешен! Той почти се е изправил напълно на краката си, публиката скандира неговото име толкова силно, че тавана на сградата ще излети!

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 Q8f8OqT


He is standing tall and he is standing proud! Втренчил поглед право в знака на PAIN XI, Тейкър изглежда по-готов от всякога! Впрочем, току-що дойдоха официалните статистики за хората с най-много елиминации в срещата. На четвърто и трето място са Triple H и Окада - всеки от тях е направил по три елиминации. На второ място е Roman Reings, който бе един от фаворитите за спечелването на срещата и е направил четири елиминации, а на първо място е именно победителят, който е забил невероятните шест елиминации! Статистически погледнато това са 20% от участниците в срещата. Определено днес се написа история! Някак Гробаря намери сили и остана до самият край. Каква среща само, същинска история, която може да се носи през поколенията. Невероятно представяне от всички изброени преди секунди суперзвезди. Тейкър се обръща и поглежда към Хънтър, който вече е в седнало положение на рампата. Той все още не може да повярва, че загуби с толквоа малко. Гробаря го поглежда право в очите и кима в знак на уважение, признавайки професионалните качества на завършилият втори тази вечер. Тейкър отива в центъра на ринга...

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 T0CjYek


This is The Undertaker, Ladies and Gentlemen! Ето това е лицето, което ще отиде в Main Event-a на Pain! Нека историята му продължи вечно! Нека тази вечер служи за пример на всеки, който се опита да застане на пътят му. Благодарим Ви, че бяхте с нас в тази невероятна вечер. Ще се видим отново съвсем скоро. Благидарим, че бяхте с Total Nonstop Wrestling!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 16 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Road to Pain Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 16 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2020 :: Road To Pain (2020)-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: