Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME: Road to Pain Rumble Match

Go down 
+29
Yuliyan
Martozzy
Baevtista
Petioo09
Агента от Сливен
ne sum darka
Blue Justice
Nina
FreeRiver
The Guy
iMMORTAL!
SoliderBG
Dimarata
El Idolo
SevBoom
Slavchov15
Shizo
monday_night_messiah
Chris Wolf BG
Tommy End
Light
BlueStahli
SomBezMustaci
Aculite
Charles Robinson
The Pharaoh
laiok
Howard Finkel
Rainmaker
33 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
АвторСъобщение
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty2/2/2020, 02:59

ХАРДИ ИЗХВЪРЧА
И ТОВА Е ЯСНО НА ВСИЧКИ!!
НО ЧАМПА УСПЯ ДА СЕ ЗАДЪРЖИ!!
ТОЙ ОСТАВА В МАЧА!
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2410
Age : 19

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty2/2/2020, 03:10

МОЖЕМ ДА КАЖЕМ ЧАО НА HARDY, НО CIAMPA ВСЕ ОЩЕ Е В МЕЛЕТО! Сега той си разменя юмруци с Undertaker. Кой ли ще надделее? Ляв, десен, ляв, десен! Undertaker хваща Ciampa за гушата... ОПА, МИСЛЯ, ЧЕ ВСИЧКИ ЗНАЕМ КАКВО ЩЕ ПОСЛЕДВА! И ТОВА Е ОПИТ ЗА CHOKESLAM... КОЙТО СЕ ОКАЗВА НЕУСПЕШЕН, ЗАЩОТО CIAMPA УСПЯ ДА КОНТРИРА И ДА ГО ПРЕОБЪРНЕ В DDT! ГЛАВАТА НА TAKER БЕ СИЛНО ЗАБОДЕНА В ТЕПИХА! Ciampa бързо се изправя на крака и ще се опита да сложи край на приказката за Undertaker... Само че не успява да го вдигне и Undertaker го мята над себе си с Back Body Drop. Taker няма да има възможността да продължи наказателната си акция, защото току-що бе атакуван от Ospreay! Англичанинът го подсече гадно в крака с Dropkick. Taker застана на едното си коляно и сега Ospreay забожда Superkick в слепоочието му. Британецът се развихри и натрупа инерция. Той гледа, че Ciampa започва да се изправя и си поема дълбоко въздух, след което отскача от въжетата... ОПИТ ЗА OSCUTTER, НО CIAMPA ГО БЛОКИРА И ГО СПИПА В ЛАПИТЕ СИ! INVERTET DDT ОТ "THE PSYCHO KILLER"! Положението е под контрол за "Tommy Boy", който очевидно сега ще се заеме с бившия интерконтинентален шампион. Ciampa го чака да се изправи на колене - нещо, което се случва... и сега се възползва от това, че Ospreay е зашеметен. Какво коляно само! Мина през него като парен локомотив. Ospreay лежи безпомощно на тепиха, а Ciampa обмисля следващата си атака. Дали пък "The Aerial Assassin" няма да бъде плячката на "The Sicilian Psychopath"? Ciampa го изправя... Какво ли е намислил?


ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Air%2BRaid%2BCrash%2Bto%2Bthe%2BKnee


УХ, МАЛЕ! ПРЕГАЗИ ВРАТА МУ! AIR RAID CRASH С КОЛЯНО! ТОВА СЪС СИГУРНОСТ БОЛИ ДОСТА! Ospreay не изглежда в добро състояние. Ciampa има пълно надмощие. Tommaso обаче не е приключил с Will и го изправя, след което му правиии... FAAAAAAAAAAAIRYYYYYYY TALEEEE ENDIIIIIIIIIIING! ТОВА ТРЯБВА ДА БЪДЕ КРАЯТ ЗА БИВШИЯ ИНТЕРКОНТИНЕНТАЛЕН ШАМПИОН! "THE AERIAL ASSASSIN" БЕ МЕТНАТ НАД ВЪЖЕТАТА, НО ДАЛИ ЩЕ ПАДНЕ НА ПОДА С ДВАТА КРАКА?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty2/2/2020, 03:12

ОСПРИ...
ОСПРИ ТОКУ-ЩО БЕШЕ ЕЛИМИНИРАН!
ЧАМПА МЕТНА ОСПРИ!
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2921

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty2/2/2020, 03:16

Това меле май няма да свърши скоро.. Никой от атлетите на ринга не иска да си отива и бих казал, че надвишава изцяло възможностите си.. Невероятно представяне от всеки един от тях. Но за съжаление само един човек ще достигне до най-големия турнир в историята на TOTAL NON STOP WRESTLING.. ОПРЕДЕЛЕНО В СОЦИАЛНИТЕ МРЕЖИ ВСИЧКИ НЕ МОГАТ ДА ПОВЯРВАТ, ЧЕ МОКСЛИ БЕШЕ ЕЛИМИНИРАН ПРЕДИ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ ПОНЕЖЕ ЯВНО МНОГО ХОРА ОЧАКВАХА, ЧЕ ЩЕ НАПРАВИ ЧУДО, НО УВИ МАТ ХАРДИ СЕ ПОГРИЖИ ДА ИЗТРИЕ ТОВА ЧУДО. МНОГО СТРАННА БЕШЕ ТАЗИ ПОЯВА НА ДРЮ И ТОЙ ДОПЪЛНИТЕЛНО ЩЕ НАКАРА МОКСЛИ ДА ИСКА ДА ЗАБРАВИ ТАЗИ ВЕЧЕР, НО ЗАЩО ПОДЯВОЛИТЕ ДРЮ ИСКАШЕ ДА ПРЕБИЕ ТОЛКОВА ЖЕСТОКО МОКСЛИ.. ОПРЕДЕЛЕНО ИМА МНОГО ВЪПРОСИТЕЛНИ, НО НАЙ-ГОЛЯМАТА ВЪПРОСИТЕЛНА НИ ПРЕДСТОИ ДА БЪДЕ РАЗГАДАНА, А ИМЕННО КОЙ ЩЕ ПРЕДИЗВИКА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН СЕТ РОЛИНС В МАЧ ЗА НЕГОВОТО ЗЛАТО. МНОГО ИНТЕРЕСНИ И НЕПРЕДВИДИМИ НЕЩА СЕ СЛУЧИХА В ТОВА МЕЛЕ, КОЕТО ГО ПРАВИ ЕДНО ОТ НАЙ-ИНТЕРЕСНИТЕ МЕЛЕ В ИСТОРИЯТА, НО СЪС СИГУРНОСТ НИ ПРЕДСТОИ НАЙ-ИНТЕРЕСНОТО ЗА НАПРЕД.THE PRINCE OF PARKOUR МОЖЕ БИ СЛЕД ТАЗИ НОЩ ЩЕ ГО НАРИЧАМ THE KING OF PARKOUR СЛЕД ВСИЧКИТЕ ЧУДЕСА, КОИТО НАПРАВИ ДНЕС ЗАБИВА INVERT DDT НА РЕЙНС, А СЛЕД ТОВА СЕ ЗАСИЛВА И ЗАБИВА ЛАКЪТ В СЪРЦЕТО НА РЕЙНС.. БАТИСТА СЪЩО СЕ СПРАВИ ДОСТА ДОБРЕ И СЪЩО КАТО ДЖОН СЕ ЗАВРЪЩА СЛЕД НИКАК НЕ КРАТЪК ПРЕСТОЙ ИЗВЪН РИНГА, НО НЕГОВАТА ХАРАКТЕРНА МОЩ ВСЕ ОЩЕ Е НАЛИЦЕ НО БЕШЕ ЕЛИМИНИРАН И МОРИСЪН  ОСТАВА КАТО ЕДИНСТВЕНИЯ ЗАВЪРНАЛ СЕ СЛЕД ПЕРИОД НА ОТСЪСТВИЕ В МОМЕНТА НА РИНГА.. МОЖЕ БИ ЕДИН ОТ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ФАВОРИТИ ТАЗИ ВЕЧЕР РЕЙНС НЕ Е В ДОБРО СЪСТОЯНИЕ СЛЕД ВСИЧКИ УДАРИ, КОИТО МУ НАНЕСЕ МОРИСЪН ПРЕДИ МАЛКО, А  МЕЖДУВРЕМЕННО ОКАДА И ЧАМПА СИ РАЗМЕНЯТ ДОСТА СЕРИОЗНО КОЛИЧЕСТВО УДАРИ ПОМЕЖДУ СИ, А ОПРЕДЕЛЕНО И ДВАМАТА СМАЙВАТ С ПРЕДСТАВЯНЕТО СИ, ЧАМПА ЗА МАЛКО НЕ СТАНА СВЕТОВЕН ШАМПИОН И ЕДИНСТВЕНАТА МУ АЛТЕРНАТИВА ОТНОВО ДА СЕ ИЗПРАВИ ЗА ТИТЛАТА Е ДА СПЕЧЕЛИ МЕЛЕТО, НО ЩЕ МУ Е ДОСТА ТРУДНО ПОНЕЖЕ ОКАДА ГО ПОВАЛЯ С НЕЧОВЕШКИ УДАР.. МОРИСЪН ОПРЕДЕЛЕНО ИСКА ДА БЪДЕ ВЪВ ВНИМАНИЕТО НА ПРОЖЕКТОРИТЕ И ПОВАЛЯ ОКАДА С HURRICANRANA, А СЛЕД ТОВА ПРОДЪЛЖАВА ДА НАЛАГА ЯПОНЕЦА С МНОГО ТЕЖКА СЕРИЯ ОТ ЮМРУЦИ.. ОПРЕДЕЛЕНО THE SHAMAN OF SEXY ПРАВИ ПОВЕЧЕ ОТ ДОБРО ПРЕДСТАВЯНЕ В ТОВА МЕЛЕ.. ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ТРУДНО МОЖЕ ДА СЕ ОПРЕДЕЛИ ФАВОРИТ В ТОЗИ ГЛАВЕН СБЛЪСЪК.. ГРОБАРЯ ИЗГЛЕЖДА УВЕРЕН В СЕБЕ СИ КАКТО ВИНАГИ И ЗАБИВА LAST RIDE НА ЧАМПА, КОЙТО ОПРЕДЕЛЕНО Е С ЕДНА ИДЕЯ В ПО-ЛОШО СЪСТОЯНИЕ, ИМАЙКИ ПРЕДВИД ОСВЕН КОЛКО БОЙ ИЗЯДЕ И КОЛКО ТЕЖЪК МАЧ ИМАШЕ ЗА НАЙ-ГОЛЯМАТА ТИТЛА...МОРИСЪН ДЕЙСТВА АРОГАНТНО И ЗАБИВА УДАР НА ГРОБАРЯ И СЛЕД ИЗПЪЛНЯВА...

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 TpIGHl9
MOONLIGHT DRIVE..

ОСВЕН, ЧЕ ЧАМПА ИМАШЕ ТЕЖЪК МАЧ ТАЗИ ВЕЧЕР СРЕЩУ РОЛИНС, СЕГА ПЪРВО БЕШЕ ТРЪШНАТ ОТ ГРОБАРЯ, А СЕГА И ОТ МОРИСЪН.. ДЖОН ЗАСИЛВА ЧАМПА И ТОВА ЛИ Е ВСИЧКО ЗА НЕГО ДРАГИ ЗРИТЕЛИ? ЩЕ БЪДЕ ЛИ ЕЛИМИНИРАТ CHIAMPA?
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty2/2/2020, 03:21

НЕЕЕ...
CIAMPA ОСТАВА В МАЧА!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7301

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty2/2/2020, 03:37

Драмата е пълна! Най-издръжливите останаха на ринга! Всички останали бяха изхвърлени един по един, само най-силните шестима са на бойното поле! Roman Reigns, The Undertaker, Kazuchika Okada, John Morrison, Tommaso Ciampa и Triple H! Сега вече битката е по-оспорвана от всякога! Вече видяхме, че в мелето няма повече отбори, няма повече съюзи. Всеки ще се бие сам за себе си. И ето че се започва! Всеки започва да се налага с всекиго! Няма един по един, няма двама по двама, всеки срещу всеки! В това се състои чарът на мелето! Ето дори Okada и Гробаря влязоха в пряк конфликт! Okada ясно каза на The Undertaker, че в един момент битката ще прерасне и между тях. И този неизбежен момент сякаш дойде, защото по нищо не си личи, че двамата в момента са отборни шампиони в същата федерацията. Всеки от тях иска мелето не по-малко от другия и е готов да хвърли всичко от дъното на душата си само и само за да чуе музиката си накрая на мача. Okada засилва партньора си към единия корнер и тръгва към него, но там Гробаря го посреща с мощен ботуш в лицето! Азиатецът пада на колене, а... ROMAN ПРЕЗ ТОВА ВРЕМЕ ИЗСКАЧА ОТНЯКЪДЕ И СЪБАРЯ THE UNDERTAKER СЪС SUPERMAN PUNCH! Той спря битката между двамата съотборници може би защото сам иска да насочи вниманието си върху някого от тях! Точно така! Roman започва да налага Okada със здрави тукати в гърба, а после забожда и още по-яростен ритник във врата му! Време е за действие от страна на “The Guy”! Самоанецът затисква Okada в корнера и започва да го изтезава с Corner Clotheslines, падащи право в гушата му! Okada не може и да си поеме дъх, вероятно дори не може и да гледа от умора. Под номер шести излезе миналогодишният победител в мелето и от всички на ринга в момента той е издържал най-дълго. Може би ще бъде и участникът, който ще остане най-дълго време и в цялото меле! Roman обаче смята бързо-бързо да свърши работата си с него, като сега се засилва към отсрещния корнер... Какво ли посегателство е намислил да извърши върху изнуреното тяло на Okada?! … JUMPING CLOTHESLINE FROM THE BIG DOG!! Okada отново е в безпомощна и повече от нежелана позиция, а Roman директно го качва на рамената си! Ето това е! Reigns се опитва да изхвърли Okada от въжетата, като го прехвърли над себе си! OKADA ВЕЧЕ ВИСИ НА КОСЪМ... ТЯЛОТО МУ ПОДДАВА! ТО НЕ МОЖЕ ДА ДЪРЖИ НА ПОВЕЧЕ НАТИСК, А ROMAN Е МНОГО ПО-СВЕЖ ОТ OKADA... НЕ!! ХИТРИЯТ ЯПОНЕЦ ОТНОВО НАМИРА НАЧИН ДА СЕ СПАСИ, СТЪПВАЙКИ НА СГЛОБКАТА НА РИНГА! Той набива лакът към лицето на Reigns! Сега влиза на ринга и посреща Morrison, който тръгваше към него, с падащ лист! Morrison се опита да изненада Okada, но японецът е изключително предпазлив... Roman обаче отново започва серия от uppercuts към японеца! Той направо гори от копнежа си да спечели това меле и нищо няма да застане на пътя му! Okada бавно се изтласква отново към въжетата, а сега Roman го Irish whip-ва и-и-и... SUPERMAN PUNCH ЗА OKADA!! ТОВА Е!! ТОВА Е МИГЪТ! OKADA Е В КРАКАТА НА REIGNS! ТОЙ ГО ВДИГА, ГОТОВ ДА ГО ХВЪРЛИ!! ЕТО!! OKADA... OKADA ОБАЧЕ НЕ СЕ ДАВА!! ТОЙ СЕ БОРИ С ВСИЧКИ СИЛИ!! REIGNS Е ТВЪРДЕ НАСТОЯТЕЛЕН... НО, НО... OKADA ГО ОБРЪЩА В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ!! ВНИМАНИЕ!! TAKER Е НА ВЪЖЕТАТА, А ROMAN Е ПРИ OKADA:

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Z1M8ghm

МАЙКО МИЛА!! ROMAN БЕШЕ ПРЕМАЗАН!! БРИЛЯНТНА ОТБОРНА ИГРА ОТ OKADA И TAKER! OKADA ОБАЧЕ НЕ ГО ПУСКА!! ТОЙ ГО ПОДГОТВЯ ЗА ВТОРИ TOMBSTONE PILEDRIVER, И ТО CRADLE ТАКЪВ!

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 UznadFO8FzYjUbnjMaqs-7IhSR7j7k-M43-h-CIL2Bw2jkaVg7PhgIC7KteYRU8OW4UJChcjN9Nh4_3GzyOUdDkUsC0W2ymM5ho4pBJYsXDwTMfbx3lM2tGsqgVza-z9Y_Y4MdvwZm9jsMDSrfYdAFj962axaM64QsMBEesKMraXz0JLbYxsKJ4SJfpockhoFqTCfeWb5c5an7YBJFIxTLJbhx-MVkTGEI-VU0yvDBZIgI4MdylPdVFHtJjZuwvPXOLUsseQA4hX19sSfPPBqJ5Y6wmBj4FTm-FhO_vylmZAuy8YqSDiYijbfWFPlht4ROG_U9WMTRp5riaSxigaIlvOLj28CyhEAIo8d-wZpK2Sa6jKbNeLnBEZZgU-PzXdXPlSdwNJLTPJo-ElBeZi8wWw_hLGd9R0eohzmKyX7Y1LYp-8cIK9FPCRBfsfr3WpIRQZlwzbJDRRIpjte5aRqOttqAPzxG8R1JwwGSw8RVWEFsTv-Xin9CqfC_B79lIhkyH186UkftCT2TxPOfKy7qMu9WFzBnedCvAztW9dIK5P2IzEEwBOIc7xgPK-BC2ty7BRLDuEgX6y2zyZNw--s9kDmck_HpCVNZBZSZd8JnnBuw92oQCNjx3ITeKtTzYZh3Dj0weelQga4h0JdP_LEM7VkJuw2wsjVIlnAqL5hrrJu4hnpz8Cr6j8AeErFIuLE643aUWM2SsQEvTmSgQMe5eWeNQ9-hLgWVI0Jc2AyNH7KVrE=w320-h180-no

HOLY SHIT!! ДВА ПОРЕДНИ TOMBSTONES ЗА ROMAN REIGNS!! OKADA И TAKER ГО ИЗПРАВЯТ... И СЕ ОПИТВАТ ДА ГО ХВЪРЛЯТ С ОБЩИ УСИЛИЯ!! ТОВА ЛИ Е КРАЯТ НА ROMAN?!
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty2/2/2020, 03:56

ФЕНОВЕТЕ СА НА КРАКА!!! ФЕНОВЕТЕ НА РОМАН РЕЙНС, СЪПРУГАТА И ДЪЩЕРЯ МУ...
РОМАН ОТПАДА!!! ДЪЩЕРЯТА НА РЕЙНС СЕ РАЗПЛАКА! ДЕТЕТО НА РОМАН СЕ РАЗПЛАКА СЛЕД КАТО ВИДЯ БАЩА СИ ДА БЪДЕ ЕЛИМИНИРАН! ТОВА Е КРАЯ ЗА РЕЙНС! МЕЧТИТЕ МУ БЯХА РАЗБИТИ! ВИЖТЕ ДЕТЕЕТО НА РЕЙНС, ТО ПЛАЧЕ...
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3657
Age : 21

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty2/2/2020, 04:05

OH MY GOD!!! ROMAN REIGNS БЕ ЕЛИМИНИРАН!!! Един от главните фаворити за спечелването на това меле бе именно той... А ВЕЧЕ Е ВЪН ОТ ИГРАТА!!! Да видим какво ще стане сега... В същото това време Triple H се е заел с Tommaso Ciampa. Той го е приклещил в едини ъгъл, където му забожда все по-мощни и все по-мощни ритници навсякъде в коремната област! Ciampa се свива все повече с всеки удар, а болката става все по-голяма. "The King of Kings" обаче се спира и го хваща за ръката... НАСОЧВАЙКИ ГО ПРАВО КЪМ ОТСРЕЩНИЯТ ЪГЪЛ!!! TOMMASO CIAMPA СЕ РАЗБИВА В НЕГО И ДИРЕКТНО СЕ СВЛИЧА НА ПОДА!!! Triple H обаче далеч не е приключил. Той бързо се придвижва отново до Ciampa, изправяйки го на крака. Трябва да призная, че този 50 годишен чичко изглежда доста добре! Той е сред двамата най-дълго останали в мача и продължава да бута напред. Преди броени минути се опита да  елиминира Ciampa, с който се е заел отново, но някак не му се получи. В момента го сграбчва здраво, какво ли следваа от страна на "The Game"? OH MY GOD... ТОЙ ПРАВИ BELLY TO BACK SUPLEX!!! TOMMASO CIAMPA ЗАПОЧВА ДА СЕ ГЪРЧИ СЛЕД ПОСЛЕДНИЯТ ХОД, КОЙТО ОТНЕСЕ, А TRIPLE H Е ВЕЧЕ НА КРАКА!!! Той се е вгледал към поваленият и безпомощен Ciampa, но само след миг погледа му бива насочен на друго място... А ИМЕННО КЪМ JOHN MORRISON!!! Morrison изглежда сериозно изморен, той е единственият, който издържа повече време от Triple H в този мач, разбира се - поне за момента! Ето и, че Hunter вече се насочва към него, а той съвсем нищо не подозира... ДОСТА ТЕЖКО ЗА MORRISON!!! ДОКАТО ТОЙ БЕ ЛЕКО НАВЕДЕН, TRIPLE H СЕ ИЗСИЛИ И ЗАБОДЕ МОЩЕН РИТНИК ПРАВО В ГЛАВАТА НА JOHN MORRISON!!! MORRISON се озовава на пода, но само за кратко, защото Triple H вече е предприел мерки по изправянето му! Той изправя "JoMo" на два крака, след което буквално го обръща надолу с главата за-а-а... ЗА МОЩЕН POWERSLAM!!! Това успя да разтресе ринга! Вижте Triple H, той постоянно е в движение и се засили на въжетата след като повали Morrison... ТОЙ ВЕЧЕ РИКОШИРА И СКАЧА ВЪРХУ OKADA С JUMPING KNEE DROP!!! С ЦЯЛАТА СИ ТЕЖЕСТ, ДАМИ И ГОСПОДА!!! TRIPLE H ИЗГЛЕЖДА ВСЕ ПО-НАДЪХАН И ПО-НАДЪХАН!!! ТОЙ СЕ ИЗПРАВЯ НА КРАКА И ПРИКАНВА ФЕНОВЕТЕ ДА ГО АПЛОДИРАТ!!! TRIPLE H Е ВЪВ ВИХЪРА СИ И НЯМА ВРЕМЕ ЗА ГУБЕНЕ... ТОЙ ДИРЕКТНО ИЗРПАВЯ JOHN MORRISON НА КРАКА И ГО ПОСТАВЯ МЕЖДУ КРАКАТА СИ... ДАМИ И ГОСПОДА, ТОВА БЕШЕ КРАЯТ!!! СИГУРЕН КРАЙ!!!

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 F8ReadV

PEDIGREE!!!

PEDIGREE ОТ СТРАНА НА TRIPLE H!!! НАИСТИНА СИГУРЕН КРАЙ ЗА "JOMO"!!! ТОВА НЕ Е ИСТИНА!!! "THE GAME" НЕ СЕ БАВИ И СЕКУНДА, ИЗПРАВЯ JOHN И ДИРЕКТНО ГО НАСОЧВА ЗАД БОРДА... ДОТУК ЛИ БЕ В МАЧА JOHN MORRISON???


Последната промяна е направена от Don Severin на 2/2/2020, 04:07; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty2/2/2020, 04:06

ИИИ... ДААА! TRIPLE H ЕЛИМИНИРА MORRISON
Върнете се в началото Go down
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1068

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty2/2/2020, 04:14

Срещата бавно и полека приближава своят край. Обстановката става все по-нажежена, останалите кечисти стават все по-малко. Публиката е на краката си и е в еуфория, те знаят, че остава още съвсем мъничко до края на срещата. Кой ще бъде победител обаче все още не е ясно. И все пак, все по-близо сме до неговото име. Гробаря все още е на ринга, макар и след многократни опити да бъде елиминиран. Тази вечер видяхме всичко от запазената му марка - от rapid body punches през old school, право на chokselam и tombstone piledriver. Интересното е, че неговите елиминации до този момент са само две, въпреки факта, че е една от най-доминантните фигури в бизнеса. Сега той е изморен и е в един от ъглите, където си поема въздух. Той се опитва да се слее с обстановката, за да може да изостри сетивата си до абсолютният максимум. Това обаче ще му е крайно необходимо в последните мигове на срещата, стига да стигне до тях. В момента към него са се запътили Чампа, който очевидно е решили да се опита да отхапе голям залък и по този начин да запише името си в историята на Road To Pain Rumble мача. Дори и да успее да го елиминират, Принцът на Тъмнината все пак подобрява миналогодишното си представяне. Томасо с бавна крачка се е запътил към последният Гранд шампион. Той обаче забелязва опасността и веднага вдига гарда си, готов да се бие до последно, за да стигне до крайната си цел - PAIN 11. Ударите по адрес на Чампа биват нанесени един по един, всеки достатъчно силен, за да зашемети противника и да го отпрати няколко крачки назад, но не достатъчно силен, за да го повали на земята. И в крайна сметка Томасо се озовават в един от ъглите...

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 TF941gt


ВИДЯХТЕ ЛИ ТОВА! ГРОБАРЯ СЕ ВЪЗПОЛЗВА ОТ СИТУАЦИЯТА И ЗАБИ CORNER CLOTHESLINE КАТО ПО ТОЗИ НАЧИН ЕДВА НЕ ОТСЕЧЕ ГЛАВАТ НА ЧАМПА! Тейкър за момент спира офанзивата си и се подпира на едно от най-горните въжета, за да си поеме въздух. Той премахва косата от лицето си, за да може да подобри зрението си. В този момент обаче някой го подхваща за кръста и се опитва да го повдигна над най-горното въже. Това ще е елиминация! Какъв нелеп начин да си отиде само! Но не! Тейкър успява да забие лакът в черепа на своят нападател, без изобщо да знае кой е той. Атакуващата суперзвезда е зашеметена и отпуска захвата, правейки няколко крачки назад, а Тейкър се отблъсква от най-горното въже и пада обратно на ринга. Гробаря се обръща и ... ТОВА Е ХЪНТЪР! Човекът, който елиминира Тейкър миналата година! Двамата заключват погледи! Пред очите ни са двама бохеми на този спорт! Те са заключили поглед един в друг, всеки чакащ другия да направи първата крачка... но никой не я прави! Тейкър прекарва пръст през гърлото си, но не напада. Хънтър прави знаменитият си 'suck it' жест, а веднага след него нанася първият удар. Тейкър не е доволен, той отговаря! Поредният back and forward от удари! И в крайна сметка Гробаря явно има по-голям прилив на адреналин, защото успява да направи няколко последователни удара, да зашемети Хънтър, а след това да го повдигне на рамото си и да го понесе към един от ъглите. Тейкър се засилва...

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 GDka1Nf


SNAKE EYES! ГРОБАРЯ РАЗБИ ЧЕЛОТО НА ХЪНТЪР, А СЛЕД ТОВА СЕ ЗАСИЛВА, ОТБЛЪСКВА СЕ ОТ ВЪЖЕТАТА И ... BIG BOOT TO THE HEAD! The Game is down! Гробаря веднага се навежда, повдига тялото на Хънтър и го понася към въжетата. Ще успее ли да го метне над най-горното въже? НЕ! Чампа прави dropkick в гърбът на Тейкър и го събаря на едно коляно, а тялото на The Game се стоварва на земята! Гробаря пропусна елиминация! Но Окада е свободен! Той хваща Чампа докато най-малко подозира и се опитва да го преметне над най-горното въже... Дали ще успее? .... MY GOD! ТОВА Е ТЕЙКЪР! ТОЙ ПОДХВАНА ОКАДА И СЕ ОПИТВА ДА ЕЛИМИНИРА СЪОТБОРНИКЪТ СИ И ЧАМПА ЕДНОВРЕМЕННО! ЩЕ УСПЕЕ ЛИ???
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 15 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Road to Pain Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 15 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2020 :: Road To Pain (2020)-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: