Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 

 ME: Road to Pain Rumble Match

Go down 
+29
Yuliyan
Martozzy
Baevtista
Petioo09
Агента от Сливен
ne sum darka
Blue Justice
Nina
FreeRiver
The Guy
iMMORTAL!
SoliderBG
Dimarata
El Idolo
SevBoom
Slavchov15
Shizo
monday_night_messiah
Chris Wolf BG
Tommy End
Light
BlueStahli
SomBezMustaci
Aculite
Charles Robinson
The Pharaoh
laiok
Howard Finkel
Rainmaker
33 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
АвторСъобщение
SomBezMustaci
New User
New User
SomBezMustaci


Location : Minneapolis, Minnesota
Join date : 25.12.2018
Posts : 87
Age : 23

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty1/2/2020, 11:51

10



9



8



7



6



5



4



3



2



1



.



.





Michael Cole: OHH MYY!!!
Graves: Коул,Коул! Това истина ли е!?? Това е Султана на Селфитата, Принца на Красотата, Сома на Купона- ''Прелестния'' ТАЙЪР БРИЙЗ!!

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Tenor

Cole: Не сме виждали Брийз от 9 месеца след като получи контузия! Но той е тук за мелето!

Graves: Дами и господа, той е тук да преобрази федерацията и той е... номер 4!


Последната промяна е направена от SomBezMustaci на 1/2/2020, 12:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Aculite
Superstar
Superstar
avatar


Join date : 13.01.2019
Posts : 149

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty1/2/2020, 11:53

След, което започва да забива серия от ъперкъти под брадичката на Кени Омега, след това хваща главата и на Джони Гаргано и забива няколко удара и на него той прави няколко крачки назад и се залепя на обтегачите, след Tyler Breeze се засилва към Шфейцареца обаче той успява да реагира точно на време да го вдигне в въздуха и да му забие мощен ъперкът под брадичката и да го повали на пода. Tyler Breeze се претъркулва до най-долният обтегач и остава да лежи там. Кени Омега също се засилва Сезаро обаче Шфейцарера успява да вдигне и него в въздуха и да му забие същият ъперкът, които заби и на Tyler Breeze. Кени Омега пада в центъра на ринга и седи не подвижен, а това дава възможност на Сезаро да си вдигне ръцете в въздуха, и след това да ги изстреля напред като по-този начин се перчи пред публиката, а след това хваща Кени Омега за косата и за гъщетата и го изправя на крака засилва го към най-горното въже ще прилитили над него Кени Омега ?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty1/2/2020, 11:55

... ОМЕГА ОТНОВО СЕ СПАСЯВА,
КАТО СЕ ЗАДЪРЖА НА РИНГА!
Върнете се в началото Go down
BlueStahli
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
BlueStahli


Location : Стара Загора
Join date : 05.08.2010
Posts : 376
Age : 30

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty1/2/2020, 11:59



Announer: Chris Parks, The Monster Abyss !!!

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Entrance%2B1
Върнете се в началото Go down
SomBezMustaci
New User
New User
SomBezMustaci


Location : Minneapolis, Minnesota
Join date : 25.12.2018
Posts : 87
Age : 23

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty1/2/2020, 12:15

Брийз влиза в ринга и първото нещо, което прави е да се обърне към публиката, която скандира ''Welcome back! Welcome back!'' и абсорбира енергията им. За негово съжаление това прави лошо впечатление на Гаргано и Омега, които се споглеждат един в друг и след това в Брийз. Гаргано се засилва към Брийз, който го чака в засада и го спира със скачащо коляно в лицето и след това го поваля с Enziguri!

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Tumblr_pjrovo1J641s05wxzo1_400

Докато е разсеян с Джони, Омега се засилва към Султана на селфитата и доставя LOW BLOWW... Принцът е на колене, а Гаргано все още седи и мисли какво да направи. Омега е твърдо решен да елимира ''клоуна''. Той поставя Тайлър подпрян на въжетата и се засилва.... V TRIGGEERRRR!! Обаче Тайлър минава между второто и третото въже и пада извън ринга. Мелето в ринга продължава. Не след дълго брийз успява да си поеме дъх, но вместо да влезе обратно в ринга той се сеща за един стар приятел, който би могъл да му помогне... Брийз вади изпод ринга... БУРКАН С МАСЛИНИ!?? Нима ще го използва както в миналогодишното меле? Не! Той... просто го дава на един от феновете в първия ред? Странно... Но той пак се просяга под ринга... MAMA MIAAAAA!!!!! Това е 50 сантиментров СОМ!! Какво ли планира да направи с него, докато ние се приготвяме да посрещнем следващият ентрант!

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7294

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty1/2/2020, 12:35

3.....
2.....
1.....



ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 UKtnvMjsTzwPSj6XsJ5nrTRAYchE-4l8UIwVt63Td_dNO06HjsgMerz1_VKPZFhjO_BDEKvINGx57VJQE0clAuOdN6GUbF2MXbV0a9fB6a4Tiy1zQVuoAcf-k1NsY8K3l_VNz4JFiQofcFhvXcYLPaw2FKcHo_1zkQrhsfd2E1ft17DKrGwB3vwhjjUBizSejCowyOVJXOJBDcqxSYxMi1GWiVxfVD3ZnHD9r3tKjaSNP69ModaLfNkNYN4RiCaMPVpQ9yQlARn4kwQPuJ-MyPTwncg3kJTLekdhhiSAIcz9n6Sl8Bqjo9kJPYTL8r0LssUAPO30YgHfnzV3vNX5etd_c0fLaD51huz_LWN8Vi27pQSt9CjQKn_13e-pZycL2ENGYqEfUDGe6EX_RSGxmLqzSczeigkVSGHpzAg1NZB_aSf8jt46ATNaUg0TBD6NtyDklHVc3IOkRbbyQ-qlLMRMDXA0F4xDHLSguBO-D6r6sSjrxBKW_J0gOg0YpmEcznJuutbgSPC9PkeXy9-ucijsHMl0VrFTYEZlG759RcDVaWncuCL44AK8QVtsWXHAPt2AElO1fXZC8ssqAGPVorKv42OMfo3sFZPz4Cg6eIaybIGkbNrhBHyKFfwgO4-Nkc0RF9_FE18Pz9MRnBoJWrBB8YIPDgDn0jDvFoWdfhzgVY8uDAfwheYbK0eixhLzHtE1awCOw1bfDXoEV1F_BbYcfwz4hJOB-LKsU2pstXlZwz8C=w320-h180-no

YEAH, BOY!! OKADA IS GONNA DO THIS BIG! Ето сега стана много интересно! Шести номер е никой друг, ами един от фаворитите - Kazuchika Okada! Победителят в последното меле, който преживя истинска катастрофа миналото лято. Макар и да се задържа на трона три месеца, той беше детрониран с две поредни загуби от Seth Rollins, а после се провали и срещу Finn Bálor. Тогава обаче Гробаря го взе под крилото си, но Okada смени персоната си. Той спря да се нарича "The Rainmaker". Спря дори да използва този ход. В едно от шоутата преди турнира обаче Okada се обърна директно към The Undertaker и повече от ясно му каза, че в мелето могат да бъдат отбор, но до един определен момент, в който останат само двамата. Тогава няма да има милост от японеца. Тази вечер той за пръв път излиза с новата си мантия и изглежда изключително уверен. Зад Okada върви Gedo. Сега бившият световен шампион сочи с пръсти към тавана на залата, после се обръща и продължава решително към ринга... Той сваля мигом мантията си и се включва в мелето!
Върнете се в началото Go down
BlueStahli
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
BlueStahli


Location : Стара Загора
Join date : 05.08.2010
Posts : 376
Age : 30

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty1/2/2020, 12:49

Окада влиза на ринга и започва да се налага с Омега ! Брийз от своя страна все още държи този сом, а Абис се насочва именно към него ! Брийз направо се стъписва. Той обаче не пуска сома ами го насочва към лицето на Абис! Хернандез в момента е в комична ситуация. Ще остави ли тази подигравка да продължи ?! WOW !! Абис направо събаря Брийз на пода с едно коляно , след което взима сома и му го навира в устата!! Брийз погълна собствения си сом! Абис дори не го оставя да го сдъвчи ами го вдига и го хвърля над въжетата ... Брийз обаче се задържа. Абис няма да се занимава с него . Той се насочва към Сезаро и започва да блъска юмруци в лицето му. Когато Сезаро пробва да насочи такъв, Абис го хваща за челото и като откачен започва да го друса, а после го сваля с Big boot !!! Сезаро е на пода,Абис обаче отново го надига и го премята с Overhead belly to belly suplex! Хернандез сега решава да слезе под първите въжета, бърка изпод ринга и взима торба с кабърчета .... Връща се на бойното поле и разтърсва торбата,като се готви да изпълни Powerbomb върху Сезаро върху тях!! Той обаче успява да избяга,Омега обаче тръгва към двамата... Абис го вдига и Chokeslam върху кабърчетата!!

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Abyss

Абис пробва да елиминира Омега.... Това ли е краят му?!
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty1/2/2020, 12:51

ОМЕГА С ПОСЛЕДНИ СИЛИ СЕ ЗАДЪРЖА!!
КАНАДЕЦЪТ ОБАЧЕ НЯМА ДА ИЗДЪРЖИ ОЩЕ ДЪЛГО...
Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 637
Age : 19

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty1/2/2020, 12:53

*...3...2...1... BEEEEP*
*Осветлението в залата прекъсва*




НЕЩАТА ТОКУ-ЩО ЗАГРУБЯХА! НА РИНГА ИЗЛИЗА НОМЕР 7, НЕ КОЙ ДА Е, А THE FIEND! Той днес се представи изключително в мача си срещу легендарняит Тейкър, а сега има шанс да спечели и срещата, която ще му позволи да се изправи срещу световният шампион на Pain 11. Вижте колко спокойно върви към ринга, за никъде не бърза. На квадратното бойно поле е настъпил пълен хаос, тъмнина, никой не вижда нищо, дори не знаем дали в момента няма някой елиминиран, защото няма как да видим...

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 DyKhA2D


Демонът бавно се качва на ринга, а когато най-накрая е сред четирите ъгъла, осветлението е възстановено. Всички са втренчили поглед в него, а той стои по средата на ринга без дори да трепне. Психопатската физиономия на маската, която носи е просто убийствена. Той е на път да направи история! Екшънът тепърва предстои!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7294

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty1/2/2020, 13:12

The Fiend е номер седем и сега се присъединява в мелето! Okada през това време тръгва към Omega, който лежи на първия обтегач. "The Cleaner" все още опитва да се опомни, опитва да си поеме дъх, след като няколко пъти остана на косъм. Okada му помага да се изправи само за да може след това да започне да го налага със серия от лакти в лицето. Omega не успява дори да отправи и един такъв, ами единствено опитва да се отбранява. Okada продължава с няколко ритника в ребрата, след което го засилва към противоположния корнер и там връхлита с Jumping back elbow! Omega залита и попада право в лапите на японеца, който го забива в земята с DDT! Okada скача на два крака, обаче в този момент Gargano обръща погледа си към него. Okada го поглежда донякъде с насмешка. Кой изобщо е Gargano, че да си мисли, че може да се противопостави на величието, в което се е превърнал Okada?! Двамата започват динамична размяна на лакти и изненадващо как Gargano успява да се промъкне зад Okada, след което опитва Superkick, но Okada заляга под ритника му... И го надига върху себе си в опит за Reverse neckbreaker... Или пък не?! Okada започва да се влачи назад към въжетата, може би с идеята да хвърли Gargano над третото им ниво! Това би било пагубно за "Johnny Wrestling", който определено не би желал да е първият елиминиран в тазгодишния двубой... Gargano дава много силен отпор и с помощта на въжетата успява да си стъпи на краката, а веднага щом това се случва, направо разтърсва целия череп на Okada с ботуша си! Gargano му набива удар във врата и после тръгва към въжетата... Gargano се изтласква и-и-и... DROPKICK!! Първият от многото падащи листи беше нанизан! "Johnny Wrestling" направо целуна пода! В този момент обаче Cesaro подхваща Okada! Той започва серия от uppercuts, които се нижат един след друг в японската брадичка. Cesaro осъзнава каква възможност има пред себе си. Ако сега успее някак да извади Okada от ринга, то определено ще си тръгне като един от победителите в мелето, дори и да не издържи до самия край... Cesaro успява да притисне Okada до едните въжета, където окончателно го приспива с болен лакът в гърлото! Okada стои облегнат на въжетата, а Cesaro се засилва към въжетата... Той тича напред към Kazuchika, но японецът го изхвърля над въжетата... Елиминиран ли е Cesaro?! НЕ-Е!! Швейцарецът се задържа за сглобката, а сега става много неприятно за Okada, защото Abyss държи стол в ръката си! Отново го е изкарал отнякъде! Okada се обръща към него... Hernandez замахва със стола, но Okada го матира с нов... DROPKICK!!

ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 DLaq3ncG03-6tAXKaoJueR18G0fgzJFsRjzROKo5vdpfRFD4qLr2uYQrwf0Gjr-Zv0u8U2hMrGOAAkhPp2N7tWVxKr56f4ghyAqspdwap2PXfz_S99BB_dBh9HIVYGLATzi3HX2AwPIsEEDND_qwUb0RVd0izvaWtUANjPaMAh-izhjVgMkasj3Tq3GVpL8_iBiD-xvShafYc_6s4ft1JW0asZdbTZ5J9xh9Glzzz7D4OTVTYlaheiUyOvOqDhtnAeRsHRYn3SOevNYQ9ZJYUCajDLMkbti6VhF06P-GCfEB6NtxtyjNDA_AQLuzNmGryZ8JUICcnpIYptrpmZfpS6BvMW18AvD4SZm9FYxKsxSGfCgLOO9B0AAiEiYbbaIZpYWMHeTl0Flx0sVaGN2f76vTplcPZpf-Il2SnDs2VI2FKioHc1eSg9gQ7lPGLQsrFdn8FEWcD9Qh-C6UGunXIx0m29i_fkRCVxtv7_O1U-nOARPGPV5DZK1HQiSSSLqpX4NsN3ZBqSvzqQmViYrITR0D_qgXMB67ubIbi8HbEihMQccwI2zljE2znuNoKUeVu6Vax2I7RCtTXzImJCH_MkeoTJaJ1emkLLks1GUMvtWhfGf3GoiERe0C_4a0hdzGdVmRBi_ObW28eVGFoX0vxrR723X_XSyxi3nLIktTTXAageGj9GHQJbbB1N2xw15wKCmYieWC6fdq97ZSSYDNKOenyynHz52Ecfw6CUdDomlSdjGA=w320-h180-no

Abyss залетя към въжетата! Okada сякаш улучи момента! Той се хвърля напред към него и пробва да го преметне... Имаме ли първа елиминация?!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Road to Pain Rumble Match   ME: Road to Pain Rumble Match - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ME: Road to Pain Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 2 от 16Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
» 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2020 :: Road To Pain (2020)-
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияИдете на: